forum.gif
Kur Rīgā var nopirkt maģim galviņu?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Kur Rīgā var nopirkt maģim galviņu?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.08.16 11:05
 citēt
Universālo kasešnieka stervafonisko, ar attālumu starp caumuriem 17 mm.
avatar
Publicēts: 13.08.16 11:08
 citēt
Es ar šādiem jautājumiem vispirms eju uz Latgalīti.
avatar
Publicēts: 13.08.16 11:37 labots
 citēt
Man jau šķiet, ka tas attālums starp caumuriem ir standarta- vismaz tām, kas man kastītē mētājas, visām ir 17 mm, ar iespēju regulēt uz lielāku ciparu (viens no caurumiem garenisks).
Ja neko labāku neatrodi, varu izlīdzēt, bet bez garantijām- par stāvokli nemāku teikt- visas daudzmaz lietotas..
Ja tomēr gribi ar pārbaudi- jem ar visu deku- man dažas liekas plauktā stāv (Aiwa, Kenwood, Saba)....:face-wink:

Ja gribi ko konkrētu- jāmeklē vien jebajos.
www.ebay.de...

Latgalītē pārsvarā būs padomju/ ungāru utml no RRR atlikumiem.
avatar
Publicēts: 13.08.16 11:50 labots
 citēt
Paldies, vienkārši nezināju, ka švābiem tā saucas par Tonkopf, citādi biju atradis tik no Austrālijas, par 20-25 britu mārciņām, tur var sanākt braukt us kādu elles stūri atmuitot.
Ladgalītē gan laikam pārsvarā būs tik Бердский радиозавод 75.gada brāķa noliktavas saturs.
avatar
Publicēts: 13.08.16 11:53
 citēt
Schneider: ....nezināju, ka švābiem tā saucas par Tonkopf


Tā jau šamie daudz ko apsaukā- vinilatskaņotāju galviņas arīdzan...:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.08.16 12:02 labots
 citēt
Schneider:
Ladgalītē gan laikam pārsvarā būs tik Бердский радиозавод 75.gada brāķa noliktavas saturs.


Domāju, ka ungāru BRG būs vairāk- cik atceros, Radiotehnikas kasešu maģos vairāk ungāru mehāniku krāmēja iekšā, VEF'am arīdzan.
avatar
Publicēts: 13.08.16 12:47
 citēt
Friidis:
Schneider: ....nezināju, ka švābiem tā saucas par Tonkopf


Tā jau šamie daudz ko apsaukā- vinilatskaņotāju galviņas arīdzan...:face-wink:


-----------------
arī šo: thumbs1.ebaystatic.com...
avatar
Publicēts: 13.08.16 12:49
 citēt
Tā ir kaukāda piespraude, vai?
avatar
Publicēts: 13.08.16 12:56
 citēt
Varētu būt kaučkas saistīts ar ūdenspīpēm...:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.08.16 13:48
 citēt
Tad man drīkst to nezināt, to netikumu esmu atmetis jau no 1994.gada 8.aprīļa.
avatar
Publicēts: 13.08.16 15:08
 citēt
aga, es 2 gadus agrāk.
avatar
Publicēts: 13.08.16 15:27
 citēt
Laikam jau ar gadiem tiem večiem atnāk kaučkāda sajēga par veselības taupīšanu- es arīdzan gadus 40 nopīpēju kā lokomotīve, bet kad pēc diennakts dežūrām sakāku smakt nost no pīpmaņa klepus, saņēmos un atmetu (tiesa-ar laba elektroakupunktūras spečuka palīdzību).
Datumu aizmirsu piefiksēt, bet nu jau gadi 5-6 pavisam cita elpošana!..:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.08.16 15:56
 citēt
Es biju mēģinājis daudzas reizes, ar visādiem palīglīdzekļiem un stimuliem, visas neveiksmīgi, bet toreiz pietika ar pāris Nikorette kožļenēm un, visticamākais, bija veiksmīgā reize. Aizgāja bez jepkādām problēmām, varu atrasties blakus pīpmaņiem, varu iedzert, bet nekādas vilkšanas uz dūmu. Ne pirmajās dienās, ne arī tagad.
avatar
Publicēts: 13.08.16 16:51
 citēt
Man nav ar ko palielīties - nepīpēju vispār
avatar
Publicēts: 13.08.16 18:17
 citēt
Schneider:Universālo kasešnieka stervafonisko, ar attālumu starp caumuriem 17 mm.

Dodies uz Lemonu vai Argusu:grimace:
avatar
Publicēts: 13.08.16 18:26
 citēt
būtu llabāk rādžiņu klausījušies

avatar
Publicēts: 13.08.16 19:31
 citēt
negatIvs:būtu llabāk rādžiņu klausījušies


Protams, ar telefona palīdzību...:face-grin:

avatar
Publicēts: 13.08.16 20:02
 citēt
o, jāaaaaa ..... telefoni rullē.... , bet es pašreiz strādāju pie fm viļņu antenas izstrādes jaunajam[1987.g.] resīverim, kurš darbina manas jaunās datortumbiņas[100l]



:big_smile:
avatar
Publicēts: 13.08.16 21:04
 citēt
negatIvs:...fm viļņu antenas...

Uh tī! :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.08.16 21:46
 citēt
pēc rūpīgas variantu atlases, palikšu pie šīs antenas dizaina

avatar
Publicēts: 13.08.16 22:15
 citēt
Iskniept āķa gabalu un viena detaļa Jagi antenai jau ir. Tik izmērs pa mazu 88-108 diapazonam.
avatar
Publicēts: 13.08.16 22:25
 citēt
avatar
Publicēts: 13.08.16 23:13
 citēt
Pup mīz, vo, ko vajag uzbūvēt uz jumta!



Un padlaikos tūlīt klāt būtu KGB: "Ti čto, kontra, Ameriku slušaješ???" :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.08.16 23:36 labots
 citēt
Man aiz loga (9-stāvenes 2.stāvs) jau vairākus gadus pieriktēta šāda (līdzīga) FM antena:

www.lemona.lv...



Tagad spečuku forumos esmu lasījis, ka tādai izliektai dipola formai neesot diža jēga, bet toreiz biju izfunktierējis, ka uz Rīgas pusi dēļ loga un mājas izvietojuma garo taisno dipolu uzstellēt man būs pagrūti, tādēļ lai iet izliektais - ķers blakus māju atstarotos signālus.
Katrā ziņā, tagad man visu uztver gana labi (tuneris Technics ST-GT550), pirms tam, uz istabas antenas, uztvērējs sāka šņākt, kad piecēlos no krēsla- tomēr dzelzsbetona "Faradeja būris"visapkārt...:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.08.16 09:05 labots
 citēt
Schneider:Pup mīz, vo, ko vajag uzbūvēt uz jumta!



Un padlaikos tūlīt klāt būtu KGB: "Ti čto, kontra, Ameriku slušaješ???" :face-grin:


šitādu rāmi no 5. kanāla [ 1510mm cilpa ] jaggi antenām uzbliezt, varētu klausīties ne tikai Latvijas rādio stacijas. antena gan būtu jāuzstāda grozāmā mastā
avatar
Publicēts: 14.08.16 09:06
 citēt
Friidis:Man aiz loga (9-stāvenes 2.stāvs) jau vairākus gadus pieriktēta šāda (līdzīga) FM antena:

www.lemona.lv...



Tagad spečuku forumos esmu lasījis, ka tādai izliektai dipola formai neesot diža jēga, bet toreiz biju izfunktierējis, ka uz Rīgas pusi dēļ loga un mājas izvietojuma garo taisno dipolu uzstellēt man būs pagrūti, tādēļ lai iet izliektais - ķers blakus māju atstarotos signālus.
Katrā ziņā, tagad man visu uztver gana labi (tuneris Technics ST-GT550), pirms tam, uz istabas antenas, uztvērējs sāka šņākt, kad piecēlos no krēsla- tomēr dzelzsbetona "Faradeja būris"visapkārt...:face-wink:


par šitām jā, slikti izsakās
avatar
Publicēts: 14.08.16 09:08
 citēt
es jau projektu izstrādāju , nopirkšu trubas , un viss būs mierīgi.
avatar
Publicēts: 20.08.16 02:53
 citēt
60uz5komats6:Es ar šādiem jautājumiem vispirms eju uz Latgalīti.

es arī. krieviešu kasetofona galvai man kaut kur jābūt, bet kas to var atminēt kur.
avatar
Publicēts: 20.08.16 08:03
 citēt
ja nopietni, tad tanlīdzīga galviņa, iespējams, varētu būt Rīgā Lubābas - 54. tur ir remonta darbnīca, kurā štabeļiem piekrauts ar visvisādu b/u audio tehniku, šis tas no aksesuāriem tiek pārdots jauns. es tur pavasarī priekš jaunajām datortumbiņām, šo to nopirku
avatar
Publicēts: 03.09.16 11:10
 citēt
Sačinīju. Atgriežoties no Tatriem, biju Rīgā, līdz autobusam laika pietika, aizvilkos uz Latgalīti, tur atradu bārdainu veci, kurš tirgoja tieši galviņas. Abzīmējumi virsū citi, T21671 vietā ir R4300, spriežot pēc cenas 3 EUR un latīņu burtiem, tie paši RRR pasūtījuma brālīgās sociālistiskās ungāru tautas ražojumi vien būs.
Tagad vēl jāmaina skaļuma regulators, grozot baigie brakšķi nāk laukā.
avatar
Publicēts: 05.09.16 09:41
 citēt
Šis mazāks, nav tas krievu, kuram varēja atliekt austiņas un noņemt vāku. Isskatās, ka pat nav izjaucams.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):