forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 27
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.18 16:28
 citēt
Kas vainas būt pagānam? Nekādas, iebrien Daugavā, un nomazgā to klīsteri, ko sauc par ticību ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 22.05.18 18:55
 citēt
Jolan:
...un 99% ticīgo turpina dauzīt galvu pret zemi un nest pēdējo naudu sektas uzturēšanai.


nauda štrunts, trakāk ka turpina piegādāt savus dēlus kā altārzēniņus tiem izvirtuļiem, sakropļo tūkstošu bērnu dzīvi. Pedofīls vēl ļaunāks nekā slepkava, jo turpina spīdzināt savu upuri tā atmiņās visu mūžu :anger:
avatar
Publicēts: 23.05.18 22:30
 citēt
avatar
Publicēts: 23.05.18 23:22
 citēt
talavietis:https://youtu.be/ePDqbDWXuDQ

Šis normāls gabals!
avatar
Publicēts: 24.05.18 21:48
 citēt
Tad IELAS FOTO no 25 maija aizliegta ES oficiāli

point.md...

:face-grin:
avatar
Publicēts: 24.05.18 22:14
 citēt
lodzija:Tad IELAS FOTO no 25 maija aizliegta ES oficiāli

point.md...

:face-grin:

Tad jau tagad, ar fotoaparātu vispār nav vērts uz ielas rādīties :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.18 18:37
 citēt
Fēniks laimētavas izcēlušas 17 miljonus

www.delfi.lv...

bankas tomēr vairāk nopelna :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.05.18 19:26
 citēt
Ienesīgs bizness uz citu nelaimi.
avatar
Publicēts: 30.05.18 12:06
 citēt
SKAĻI PATEICA

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 10.06.18 23:23 labots
 citēt
Ādažu poligonā izdeguši jau 300ha!
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 11.06.18 11:18
 citēt
Plutonijs:Ādažu poligonā izdeguši jau 300ha!
ttp://www.delfi.lv/a/50111657


neverās vaļā,cenzūra darbībā
avatar
Publicēts: 11.06.18 11:25
 citēt
Kāda cenzūra, Gūglē nobanots, vai?
nra.lv...
www.delfi.lv...
www.leta.lv...
Vienkārši Uldis linkus liek čerez pakaļu.
avatar
Publicēts: 11.06.18 21:42
 citēt
tas nu gan ir piselīgs

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 17.06.18 19:28
 citēt
Jehowas Liecinieku stendi vairojas

www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 17.06.18 20:14 labots
 citēt
lodzija:Jehowas Liecinieku stendi vairojas

http://www.tvnet.lv/apollo/tava_balss/790625-aculiecinieks-riga-savairojusies-jehovas-liecinieki


viņi uz ielas vairojas??
avatar
Publicēts: 17.06.18 22:18
 citēt
Bet kādēļ man vispār tvnets nerādās? Vienkārši balts ekrāns.
avatar
Publicēts: 20.06.18 10:54
 citēt
Bet komunisti bīda baznīckungu par prezidenta kandidātu! Куда мир катится, plikpaurainais sifilitiķis savā sarkofāgā uz otriem sāniem abgriežas...
avatar
Publicēts: 20.06.18 10:59 labots
 citēt
pēc KOB video - marksisms jau esot bībeles koncepcijas pielāgotā versija materiālistiem
tā kā nekāda brīnuma nav, ka 90-to sākumā komjauniešu aktīvisti masveidā stājās baznīcās

PS Ksenija Sobčaka - toties ar jogu nodarbojās

youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.06.18 11:23
 citēt
Kvekšķis kādu laiku bija mierīgs, te pat pieļāva, ka tas esot Ulda klons, bet nu atkal uz saulgriežiem kaukāds slimības saasinājums nāk virsū.
avatar
Publicēts: 20.06.18 13:49 labots
 citēt
Neko darīt, tuvojās 17. jūlijs...

youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.06.18 16:07 labots
 citēt
Kaimiņš esot piedzēries

youtu.be...

un - ari nosvīdis :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.06.18 20:25 labots
 citēt
www.delfi.lv...

Šneider, vari lepoties ar komunistu Brigmani, kurš ierosināja brīvdienu, lai visi pareizie katoļi, kas vēlas, varētu nobildēt katoļu lielāko priekšnieku.Bišku līdzīgi tavai mīļajai putlerlandei, kur baznīca saaugusi ar valsti.
avatar
Publicēts: 21.06.18 20:43
 citēt
jā, interesanti, viena no lielākā pasaules murga sistēmas pašreizējā bosa atbraukšana, ir līdzvērtīga brīvdienai ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.06.18 22:39
 citēt
Es dēļ viņa nofotografēšanas pieteikšos akreditācijai, jau zinu, ka tā iet caur prezidenta kanceleju.
Pārlasi vēlreiz sevis uzrakstīto, tad vēl pāris reizes, lai tomēr izdotos saprast, ko un kādēļ esi tur domājis.
avatar
Publicēts: 22.06.18 05:46
 citēt
Sektanta atbraukšana un valsts līmenī brīvdiena.Kur nu vēl tālāk.:face-crying:
avatar
Publicēts: 22.06.18 09:51
 citēt
Bet kādēļ tu to tik uzsvērti paziņo MAN? Visu, kas man vajadzīgs, es nobildēšu neatkarīgi no Brigmaņa ierosinājumiem, bet par putlerlandi, kā manu mīļo - beidz dzert, vēl pašā Jānu vakarā paliksi dzeltens un nobiedēsi visus līgotājus!
avatar
Publicēts: 22.06.18 14:49
 citēt
Schneider:Bet kādēļ tu to tik uzsvērti paziņo MAN? Visu, kas man vajadzīgs, es nobildēšu neatkarīgi no Brigmaņa ierosinājumiem, bet par putlerlandi, kā manu mīļo - beidz dzert, vēl pašā Jānu vakarā paliksi dzeltens un nobiedēsi visus līgotājus!


Tāpēc, ka tu te esi galvenais katoļu pasākumu bildētājs, piem. šeit: www.fotoblog.lv...

Un ja neredzi absurdu, ka bijušais komunistu raikoma sekretārs šodien lobē katoļu intereses, tad visticamāk apzināti to negribi redzēt. Bet korelācija ir tāda, ka gan komunisti var kļūt par kristiešiem, gan kristieši par komunistiem - tad, kad to diktē savtīgs izdevīgums. Un putlerlandi es pieminēju tāpēc, ka tur jau labu laiku bijušie komunisti un pareizticīgie kristieši ir vienās kamanās un veiksmīgi pūderē ļaužiem apziņu.
Tas, ka tu brauksi bildēt galveno katoli, nav pontošanās, kā piemēram mani reporti no varavīkšņaino saieta. Tātad tev un Brigmanim ir vismaz kaut kas kopīgs.
avatar
Publicēts: 22.06.18 16:00
 citēt
Es esmu visu pasākumu bildētājs, ja pamani tik katoļu reportus, tad laikam būsi dedzīgs tās konfesijas pielūdzējs. Un bildēšu pilnīgi bez jebkādas sasaistes ar Brigmani, ja tu nebūtu to šeit ierakstījis, es pat nebūtu zinājis, ka viņš ir tās brīvdienas idejas autors. Laikam jau tomēr tev tas komunists ir tuvāks.
avatar
Publicēts: 24.06.18 13:40
 citēt
Džūlija Vanga bijusi krapniece :face-grin:

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 24.06.18 19:52 labots
 citēt
www.delfi.lv...

Nu re - bijušie kompartijas funkcionāri un oligarhi sadalījuši kristiešu konfesijas savā starpā: komunistu rajona sekretārs Brigmanis rūpējas par brīvdienu katoļu pāvesta atbraukšanas dienā, šamā cīnu piedrs un bijušais komunistu instruktors Lembergs rūpējas par luterāņu baznīcām, bijušais komjauniešu sekretārs Ameriks ar aploksni pērk balsis Rīgas domes vēlēšanās no Jaunās paaudzes kristiešiem, bet oligarhs Šlesers kopā ar savu druganu - galveno baptistu un ilggadējo deputātu Baštiku, ir pieslējušies Saskaņai un kopīgi virza preža kandidāta amatam savējo priesteri. Tā teikt - komuņagu um kristiešu simbioze valsts paņemšanai pilnīgā kontrolē. Līdzinās Vovana un Dimona savienībai ar Kirilu kādā ļoti pareizi ticīgā kaimiņzemē.
avatar
Publicēts: 24.06.18 20:35
 citēt
Baronielas krišnaītus neviens vēl nav nopircis.
Bet tie laikam stāv rezervē gadījumam, kad Guntis Strutnieks startēs uz Saeimu.
avatar
Publicēts: 24.06.18 21:24
 citēt
Schneider:Baronielas krišnaītus neviens vēl nav nopircis.
Bet tie laikam stāv rezervē gadījumam, kad Guntis Strutnieks startēs uz Saeimu.


Te viens pasažieris teica, ka Šneideram ar loģiku viss esot kārtībā. Bet nu lasot šādas prognozes šķiet, ka pasažieris kļūdījies. 50 gab. LV krišnaīti var interesēt tikai Šneideru. Tak liec vienreiz Gunčam mieru - kas? viņš tev privāto dzīvi jauc?
avatar
Publicēts: 24.06.18 21:34
 citēt
Ar Brigmani vispār dīvaini - 89.gada beigās, kad visi, kuri domāja ar pareizo galu, jau bija aizlaidušies no КП-SS, šis likās par vietējā mēroga fjūreriņu.


avatar
Publicēts: 24.06.18 21:53
 citēt
Nu re, Šneider! Brigmanis vienkārši savlaicīgi un bez konkurences piesavinājās zemnieku savienību, ar visu tās imidžu un vēsturi. Esmu reāli saticis dzīvē cilvjus, kuri saka, ka rīt balsos par zemnieku savienību - Ulmaņa ideju nesēju un netic, ka ZS tagad ir agrāko komunistu pārvaldībā. Elektorāts, tāpat kā draudžu sastāvs, ir aunu bars un regulē to tie, kuriem ir izmaņas un mērķis.
avatar
Publicēts: 24.06.18 22:19 labots
 citēt
Pazīstu vienu viņa radugabalu, nu dzīvo jau ar plašu vērienu, nauda nāk griezdamies! Tas tikai pateicoties šim kungam, gali ir gali! :face-smile:
Pa vakaru viņam notriekt 500€ vispār nekas nav, tas pats, kas tantukam par piecīti vietējā bodē iepirkties! :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.06.18 22:48
 citēt
Latvijā ir tups elektorāts - veci tantuki un onkulīši, kuri tādus komunistus-zemniekus iebalso. Jaunajiem viss po - tie ņirgājas par sistēmu ar savām balsīm par Kaimiņu. Tāpēc jau es esmu par konservatīvajiem = tiem vismaz kaut kādi principi un tādu pretīgumu, kā azartspēlēļu elles, aaizliegšana mazpilsētās un guļamrajonos.
avatar
Publicēts: 24.06.18 23:00
 citēt
Azartpēļu elles aizliegšana neies cauri, jo tas ir pretlikumīgi! Tas tikai ir pirmsvēlēšanu PR!
avatar
Publicēts: 24.06.18 23:07
 citēt
Plutonijs:Azartpēļu elles aizliegšana neies cauri, jo tas ir pretlikumīgi! Tas tikai ir pirmsvēlēšanu PR!


Un kā vēl ies cauri! Ja vien būtu gribēšana. Pat Krievijā Putins aizliedza. Lietuvā arī tā lieta ir normalizēta. Pie mums arī būs, vajag tikai noticēt, ka mafija un deputātu pērkamība nav neuzvarama.
avatar
Publicēts: 24.06.18 23:16
 citēt
Pieļauju, ka visas patreiz pie varas esošās partijas vai to amatpersonas saņem naudu par to, lai saglabātu esošo azartspēļu regulējumu. Par to liecina arī tas, ka neviena partija pēdējo gadu laikā nav veikusi nekādas darbības, lai izbeigtu šo mūsu kaimiņu un radu ģimeņu izputināšanu un izdzīšanu svešumā. Azartspēļu ellīšu brīva eksistence ir viens liels ārprāts, kas nemaz neliecina par labu tai sabiedriskajai iekārtai, kurā esam.
avatar
Publicēts: 24.06.18 23:18 labots
 citēt
z_z:
Plutonijs:Azartpēļu elles aizliegšana neies cauri, jo tas ir pretlikumīgi! Tas tikai ir pirmsvēlēšanu PR!


Un kā vēl ies cauri! Ja vien būtu gribēšana. Pat Krievijā Putins aizliedza. Lietuvā arī tā lieta ir normalizēta. Pie mums arī būs, vajag tikai noticēt, ka mafija un deputātu pērkamība nav neuzvarama.

Krievijā nav demokrātijas, bet diktatūra, tāpēc arī aizliedza savu interešu vadīts. Demokrātiskā valstī tas nav tik viegli izdarāms, ja jau ir bijis atļauts no laika gala!
Tad tik pat labi var visus MC Donaldus un Hesīšus aizliegt, aizbildinoties, ka pārtika ir neveselīga, no kā bērni kļūst resni! :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 27
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):