forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.08.16 19:22
 citēt
Tak, lai slauka, HA! Tev ta kas? 7 dzīves esi sev atmērījis? Ne tas notiks Tavas dzīves laikā, ne Tavus kaulus vairs kratīs.
avatar
Publicēts: 17.08.16 20:20
 citēt
talavietis:man kā nedaudz pagāniski tendētam, ir divas versijas-
1. Zeme jau ir vienreiz "izdzivojusi'' augstu attīstības līmeni, bet uzgājusi gaisā, tipa uzsprāgusi, pēc kuras saglabājušies pāris elementi, Ieva + Adams un vēl kāds, kuram pašam nebija lemts vairoties, bet uzmetās par Galveno.
2. Zeme ir pāraudzināšanas kontinents, kā Austrālija, noziedzniekiem ar visu uzvedības grāmatu.

Ne pirmā, ne otrā versija nedod atbildi, no kurienes radies cilvēks. Tā arī dzīvošu nezinot...

Esmu izbaudījis mirkli virs sevis, kad sevi redz no augšas. Sajūtas tādas saldkaislas, ja tā to varētu teikt....
Tadu mirkli arī es esmu baudījis(vairākus)
Es Tevi nevarēju manīt prāmī Klaipēda- Karlshamn?
avatar
Publicēts: 17.08.16 21:04
 citēt
zombycop:
talavietis:man kā nedaudz pagāniski tendētam, ir divas versijas-
1. Zeme jau ir vienreiz "izdzivojusi'' augstu attīstības līmeni, bet uzgājusi gaisā, tipa uzsprāgusi, pēc kuras saglabājušies pāris elementi, Ieva + Adams un vēl kāds, kuram pašam nebija lemts vairoties, bet uzmetās par Galveno.
2. Zeme ir pāraudzināšanas kontinents, kā Austrālija, noziedzniekiem ar visu uzvedības grāmatu.

Ne pirmā, ne otrā versija nedod atbildi, no kurienes radies cilvēks. Tā arī dzīvošu nezinot...

Esmu izbaudījis mirkli virs sevis, kad sevi redz no augšas. Sajūtas tādas saldkaislas, ja tā to varētu teikt....
Tadu mirkli arī es esmu baudījis(vairākus)
Es Tevi nevarēju manīt prāmī Klaipēda- Karlshamn?



-----------------


Oi, nē... uz tā kuģa gan ne reizi nav gadījies braukt, bet jau 5. gadu braukāju uz Rīga- Stokholma.
avatar
Publicēts: 17.08.16 22:25
 citēt
Paturpinot tēmu-veselam.la.lv...
avatar
Publicēts: 17.08.16 22:36 labots
 citēt
Bet tas taču ir neko nesajēdzošš zinātniskās padomes priekšsēdētājs, akadēmiķis, kur nu viņam līdz bloga prāta gigantam, kurš salasījies jeņķu humora lapas tekstus! :face-grin:

Starp citu - dumš temats, jau 4.lapa, bet vēl nav aiziets uz ļergas apspriešanu, KĀ TAD TĀ???!!! :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 18.08.16 03:04
 citēt
Dabā viss esot iekārtots racionāli, visam sava vieta un nozīme. Par odiem un dunduriem viss skaidrs, tie kalpo par barību sikspārņiem, putniem, odu kāpuri arī zivīm. Bet kādu funkciju dabā pilda un kurai sugai ir vajadzīgas utis, kuras vispār no saimnieka nenokāpj uz zemes? Kāds kaitējums tiktu nodarīts dabai, ja izzustu cērmes, lenteņi, dažādas nematodes, spalīši un citi parazīti? Jūs tajos nesaredzat kādas Dieva soda pazīmes?
avatar
Publicēts: 18.08.16 10:47 labots
 citēt
Viens mācītājs teica-'' utis un blusas radītas lai cilvēks nepaliktu slinks!'' Saproti- ievērotu higienu. Var jau to uztvert arī kā Dieva sodu- nedomāsi par to, ko dari vai nedari- nu tad rēķinies ar sekām. Ne par velti bauslis saka : "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas sirds un no visas dvēseles, un no visa sava prāta.'' No visa sava prāta- nevis palikt par fanātiķi, bet lietot savu prātu. Un, ja tu dzīvo kā kristietis(neviss reliģiozs cilvēks) ar Kristu sirdī, tad tavs prāts neļaus tev būt, kā šeit iepriekšējos postos tika minēts, cērpamam, slaucamam, cirpt arī citus un tml. Būt kristietim nenozīmē palikt par vientiesīti.
Nevar būt tā, ja cilvēks meklē visu mūžu patiesību un ligz beigu galam to tā arī neatrod- meklēts nepareizā virzienā? Kā viens atejists savā vecumā teica :'' es visu mūžu esmu veltījis lai pierādītu ka Dieva nav!'' Žēl tāda cilvēka, mūžs nodzivots velti.
Katkur augstāk _VA_ rakstīja, ka tie, kuri aizgājuši no kristietības nekad vairs pie tās neatgriezīsies. Es personīgi esmu klausījies cilvēkus, kuri stāstīja par to kā viņi meklējuši šo patiesību visur- budismā, hinduismā un t.t. līdz nonākuši un palikuši kristietībā. Ne reliģijā, bet kristietībā.
avatar
Publicēts: 18.08.16 11:04
 citēt
Jā traki, ar visām tehnoloģijām un zinātnes attīstību vidusmēra cilvis nekur tālāk nav ticis par viduslaiku tumsoņu, tik pat tupi spriedelējumi par pasauli :face-smile:
avatar
Publicēts: 18.08.16 13:15
 citēt
Tik tie "sevis meklētēji reliģijā" ir ne pārāk gudri cilvēki, lai paskatāmies kaut vai uz Dimiteru saimi.
avatar
Publicēts: 18.08.16 15:35 labots
 citēt
Re kā, laba diskusija panesusies par ticīgajiem stulbeņiem :D
avatar
Publicēts: 18.08.16 15:47
 citēt
Pētījumu rezultātā ticību Dievam piedāvāts atzīt par psihisku saslimšanu >
... Tā jau sen zināma lieta!
avatar
Publicēts: 18.08.16 19:55
 citēt
Aha. Arī gravitāciju neviens no neticīgajiem nav ne redzējis, ne aptaustījis un diez vai spētu to ar formulām pierādīt, bet tic vienalga. Kaut kā nav konsekvence spriedumos. Ja par gravitāciju skolā nebūtu dauzīts galvā, tad varbūt tā arī būtu tīri ezotēriska parādība.
avatar
Publicēts: 18.08.16 21:02
 citēt
Hugo:Re kā, laba diskusija panesusies par ticīgajiem stulbeņiem :D
Nevajag jau uzreiz apsaukāties:face-smile: Tas, ka kāds cilvēks domā savādāk nekā Tu, tevi vēl nepataisa par idiotu:face-wink:
Kāds ķirurgs jokodamies teica '' Es desmitiem reižu esmu vēris vaļā galvaskausus un operējis smadzenes- prātu es tur neredzēju.''
avatar
Publicēts: 18.08.16 21:48
 citēt
priore:Ticība Dievam nav sliktāka par ticību, ka zeme ir apaļa. Ne visi to ir redzējuši, bet tic tiem, kuri to izdomājuši vai redzējuši.

Šitādā putrā gan lietas jaukt nevajadzētu. Ir ticības, ir zināsanas un ir fakti.
Par mūsu kopīgajiem mēginājumiem un neveiksmēm "uz pirkstiem" izskaidrot pasaules kārtību nebūtu jāuztraucas. Modernā zinātne, tā, kas pastāv apmēram pēdējos 100 gadus, kopš relativitātes teorijas un kvantu mehānikas radīšanas, būtiski atšķiras no visa tā, kas bija iepriekš. Ņūtona laika zinātne izskaidroja un aprakstīja parādības, eksperimentus un cilvēka radīto mehānismu darbību, un mēs spējām to visu stādīties priekšā. Modernā zinātne tāpat pareizi un precīzi izskaidro un apraksta ļoti daudz ko, bet mēs vairs nespējam to stādīties priekšā, pārāk radikāli viss atšķiras no mūsu ikdienas pieredzes. Nu kaut vai daļiņu duālā - viļņu un korpuskulu daba.
Turklāt zinātne parasti precīzi apraksta, kā notiek parādības, bet uz jautājumu kāpēc tās notiek, atbildes pēc laika apraujas un pats pēdējais "kāpēc" paliek neatbildēts.
Tuvāk par tēmu runājot, es pieļauju diskusiju par to, vai kāds ir "pielicis roku" pie mūsu radīšanas. Bet ja viņš to ir darījis, tad jēga ir tikai pašregulējošai sistēmai. Līdz ar to visādas lūgšanas un dieva gribas skaidrojumi ir pilnīgas blēņas. Iztēlojos to absurdu, ka es esmu radījis skudrupūzni, un tagad man jāseko katras skudriņas gaitām, jāuzteic paklausīgās un jāsoda sliktās. Ja nu kādreiz būs jākļūst ticīgam, tad stāšos "absolūti vienaldzīgā dieva baznīcā":face-grin:
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:32
 citēt
Kurš te pārdzīvo, ka blogs mirst, mēs drīz iskonkurēsim delfu un tvneta komentāru sadaļas. :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:40
 citēt
Cilvēks kurš tic informācijai (it kā zinātniskajai), bet tajā pašā laikā nav norādītas atsauces uz nopietniem zinātniskajiem rakstiem, pats ir piedzīvojos kādu nopietnu smadzeņu saslimšanu vai vienkārši ir debils...
Un, kāds, kurš domā, ka ir pārāks tāpēc, ka tic, ka Dievs eksistē (vai tieši otrādi - neeksistē) ir vēl lielāks daunis (visdrīzāk piedzīvojis dzemdību traumu).
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:43
 citēt
Ritz: Un, kāds, kurš domā, ka ir pārāks tāpēc, ka tic, ka Dievs eksistē (vai tieši otrādi - neeksistē) ir vēl lielāks daunis (visdrīzāk piedzīvojis dzemdību traumu).

Tad tu spried, ka Jolans ar zombycopu ir vienādi? :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:49
 citēt
Nu šie visi vienādi slimi - vajag pakāpties uz citu pleciem. Ja nav iespējams uzbraukt kādam resnajam/ biezbriļļainam vai kā savādāk atšķirīgam, tad uzbrauc ticīgajiem! Vēl jau šādās reizēs ir variants, ka bērnībā ir bijusi ne visai patīkama satikšanās ar kādu garīdznieku... :D
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:55
 citēt
Ritz:Nu šie visi vienādi slimi - vajag pakāpties uz citu pleciem. Ja nav iespējams uzbraukt kādam resnajam/ biezbriļļainam vai kā savādāk atšķirīgam, tad uzbrauc ticīgajiem! Vēl jau šādās reizēs ir variants, ka bērnībā ir bijusi ne visai patīkama satikšanās ar kādu garīdznieku... :D


....garīdzniekiem/mācītājiem patīk tikšanās ar maziem puikām un tad ar dieva vārdiem uz lūpām notiek ........:anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:57
 citēt
Es pateiktu, ka tas ir punkts uz "i" šā tukšā temata 5.lapā.
avatar
Publicēts: 18.08.16 22:58
 citēt
Piedodiet, veči, bet tas ir galīgi garām- būt kristietim un tādēļ domāt ka, lūk, tas man ļauj stāvēt augstāk par citiem! Agri vai vēlu būs sāpīgs kritiens ''... Jo Dievs stāv pretim lepniem...'' 1. Pēt. 5:5.
avatar
Publicēts: 18.08.16 23:00
 citēt
.... un mest visus vienā katlā nav gudri.
avatar
Publicēts: 18.08.16 23:16
 citēt
Nu vispār tas ir otrs punkts uz "i", pirmo Lunis uzlika jau pirmajā lapā.
avatar
Publicēts: 19.08.16 19:59
 citēt
Schneider:...Lucifers - Gaismas eņģelis ...


Lucifers nav mans eņģelis! :bad_egg:
avatar
Publicēts: 19.08.16 20:47
 citēt
bliezis:Aha. Arī gravitāciju neviens no neticīgajiem nav ne redzējis, ne aptaustījis un diez vai spētu to ar formulām pierādīt, bet tic vienalga. Kaut kā nav konsekvence spriedumos. Ja par gravitāciju skolā nebūtu dauzīts galvā, tad varbūt tā arī būtu tīri ezotēriska parādība.

ar iedarbību visu laiku sastopamies. domā, ja par gravitāciju skolā nebūtu dauzīts galvā, tad mēs varētu levitēt?
avatar
Publicēts: 19.08.16 20:47 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 19.08.16 20:52
 citēt
Laikam aprunājās ar dievu un tad droši www.kasjauns.lv...

...es arī tā gribu
avatar
Publicēts: 19.08.16 21:34
 citēt
Šiten jau drīzāk izskatās pēc filozofu bloga ne foto. Piecas lapas piefilozofējuši. Un pie kāda kopsaucēja tad nonākam?:what:
avatar
Publicēts: 19.08.16 22:23
 citēt
Tā jau ar tiem kopsaucējiem ir - kā Latvijas politikā - 2 cilvēki, 5 partijas.
Bet saukt ticīgos par psihiski slimiem līdz galam neizpētāmās, neizprotamās, neaptveramās lietās arī nav visai gudri (tas Jolanam).:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.08.16 09:20
 citēt
Links un tēmas nosaukums liecina, ka arī Jolan domā tieši tāpat.
Ziņkārīgs Tu esi, priore!
Smukuma etaloni katram savi.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.08.16 09:22
 citēt
P.S. Tāpat kā vecuma, gudrības vai glupības etaloni.:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.08.16 09:36
 citēt
Ja būsi pilsētas svētkos, varētu kaut ar rociņu kurā brīdī pamāt...
avatar
Publicēts: 20.08.16 12:05
 citēt
haralds: domā, ja par gravitāciju skolā nebūtu dauzīts galvā, tad mēs varētu levitēt?


Pašsaprotami tas ir tad, ja zeme ir plakana, tikko kā tā kļūst apaļa, tā gravitācija nemaz tik pašsaprotama var nebūt.
Stāsts gan ir cits - gravitācija uz mums iedarbojas neatkarīgi no mūsu ticības tai. Tāpat ir arī ar pārējām visuma likumsakarībām.
avatar
Publicēts: 21.08.16 12:16
 citēt
Schneider:Ja būsi pilsētas svētkos, varētu kaut ar rociņu kurā brīdī pamāt...


Ai, nu drusku par vēlu izlasīju! Nākamreiz labošos. :)
avatar
Publicēts: 21.08.16 14:34
 citēt
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:06
 citēt
priore:Kā mani iedvesmo tāda platoniska romantika! Pat ne paturēt rociņu, bet - pamāt ar rociņu, pat necerot no savas sirdsdāmas saņemt pretī kādu smaidu vai kautri nodurtu acu skatu!

Ak, zaļā jaunība, laimīgais priore...
Manī hormonu vētras sen jau norimušas, tādēļ arī cerības krietni pieticīgākas...
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:55
 citēt
Schneider:
priore:Kā mani iedvesmo tāda platoniska romantika! Pat ne paturēt rociņu, bet - pamāt ar rociņu, pat necerot no savas sirdsdāmas saņemt pretī kādu smaidu vai kautri nodurtu acu skatu!

Ak, zaļā jaunība, laimīgais priore...
Manī hormonu vētras sen jau norimušas, tādēļ arī cerības krietni pieticīgākas...


Man jau uzreiz likās, ka tas priore pats dikti grib, lai viņam pamāju ar rociņu.
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:59
 citēt
A_selenia:
Schneider:Ja būsi pilsētas svētkos, varētu kaut ar rociņu kurā brīdī pamāt...


Ai, nu drusku par vēlu izlasīju! Nākamreiz labošos. :)


A pilsētas svētki ir kur?
avatar
Publicēts: 21.08.16 16:51
 citēt
Šodien vairāk nekur. Bet uz vienu pasākumu vēl vari paspēt - 19.00 Preiļu leļļu galerijā 2. starptautiskā autorleļlu festivāla dalībnieku kobbilde.
avatar
Publicēts: 21.08.16 16:59
 citēt
Schneider:Šodien vairāk nekur. Bet uz vienu pasākumu vēl vari paspēt - 19.00 Preiļu leļļu galerijā 2. starptautiskā autorleļlu festivāla dalībnieku kobbilde.


šodien? ja man būtu lidmašīna personīgā,tad varētu paspēt.tikvien kā 2000 km :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):