forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.08.16 12:12
 citēt
avatar
Publicēts: 14.08.16 12:26
 citēt
Tāpēc jau vells tik lieliski var izklaidēties uzjautrinoties par trako gājieniem. Kad skatos uz šaušaligo sumpurņskulptūru parkiem (nu tur tas ārprāts Aglonas puguriņā un citas pretekļtēlniecības vietas), tad man nav ne mazāko šaubu, ka tieši nelabais ir izvēlējies maksimāli apdalītus cilvēkus un iečukstējis tiem, ka jamo misija ir ķēzīties savas kaites vārdā.
avatar
Publicēts: 14.08.16 12:29
 citēt
jā, mēs sen to bijām pelnījuši
avatar
Publicēts: 14.08.16 12:51
 citēt
bloga lietotājam Gaisma, būs ko pateikt šajā jautājumā ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.08.16 13:01
 citēt
negatIvs:bloga lietotājam Gaisma, būs ko pateikt šajā jautājumā ....... :bad_smile:


Vai tad Gaisma ir sektants?
avatar
Publicēts: 14.08.16 13:27 labots
 citēt
Bet nav jāmet vienā katlā vienkārši ticīgie un jebanātiskie sektanti. Tantiņa, kura pirms gulētiešanas noskaita Tēvreizi, nav salīdzināma ar islamistu galvu griezējiem, jehoviešu rituālo slepkavību piekopējiem vai Bļedjajeva orģijām, kad bļaujoši cilvēki vārtās pa grīdu.
Pāris jautājumi - tie psihiatri gadījienā nav mēģinājuši noskaidrot, kādu pasaules iedzīvotāju procentu viņi ir pieskaitījuši trakajiem un vai viņi zina, ko dara 90% pasažieru, kad lidmašīnu sāk mētāt turbulencē? :face-wink:

Par Aglonas Karaļkalnu piekrītu - es arī to nesaprotu, bet nesaprotu arī Jaunzema pieminekli represētajiem Torņakalnā. Laikam esmu vecs stagnāts, kurš tā arī nekad neizaugs līdz mūzdienu monumentālās māxlas ispratnei (arī sakrālās, kā savus prakses darbus droši vien saprot Karaļkalna būvgaldnieku mācekļi).

Tik es gan pateikšu, ka galvenā Latvijas sumpurņskulptūra atrodas Pārdaugavā, pie kuras katru gadu 9.maijā pulcējas vismaz pusotra simta tūkstošu sektantu un gribētu ieteikt tiem psihiatriem noskaidrot, kas tad ir lielāks trakums - reliģija vai ideoloģija.
avatar
Publicēts: 14.08.16 13:44 labots
 citēt
Svētā inkvizīcija no 1215 līdz 1834 gadam ar spīdzināšanu,dedzināšanu ļaudīs kā lopos kala iekšā dieva vārdu.Diemžēl tantiņa,kas pirms gulētiešanas skaita tēvreizes ir garīgi slima.Diemžēl.Viņa nav agresīva,ja salīdzina ar dvieļgalvām,bet slimība ir viena un tā pati.

p.s. kāpēc dažus atkal nes uz 9.maiju.Tā ir cita slimība un ar šo tai nav nekāda sakara
avatar
Publicēts: 14.08.16 15:16
 citēt
Jolan:
p.s. kāpēc dažus atkal nes uz 9.maiju.Tā ir cita slimība un ar šo tai nav nekāda sakara


Tās ir līdzīgas lietas. Gan reliģija, gan ideoloģija un tās propaganda ir instrumenti aunu bara, kuru sauc par tautu, pārvaldībai. Piedeŗība jebkurai reliģijai, tāpat kā piederība kādai ideoloģija noteikti nav homosapiena slimība un psihiska ne tik. Ir daudz piemēru, kas to pierāda - kaut vai Koreja, kur viena un tā pati tauta, kas kopā dzīvoja gadu tukstošiem, pēdējo 60 gadu laikā, pateicoties ideoloģijai un pārvaldības metodēm, ziemeļu daļā ir ieguvusi citu reliģijai līdzīgu pasaules uztveri, nekā dienvidu daļā. Nevar taču būt psihiski slims vai vesels tikai tādēļ vien, ka gadījās piedzimt 100 metrus šaipus vai taipus robežai, kura šķir atšķirīgās ideoloģijas vai reliģijas.
Pasaule ar to arī ir interesanta, ka vienmēr būs neatbildēti jautājumi. Kaut vai visuma rašanās, Mani, piemēram, nepārliecina pasaka par visuvarenā radītāja veikumu 7 dienu laikā, bet tikpat nepārliecina teorija par lielo sprādzienu kaut vai tā iemesla dēļ, ka lai kāds atoms sprāgtu, tam atomam no kaut kurienes bija jāuzrodas.
avatar
Publicēts: 14.08.16 17:22
 citēt
Jolan:Svētā inkvizīcija no 1215 līdz 1834 gadam ar spīdzināšanu,dedzināšanu ļaudīs kā lopos kala iekšā dieva vārdu.Diemžēl tantiņa,kas pirms gulētiešanas skaita tēvreizes ir garīgi slima.Diemžēl.Viņa nav agresīva,ja salīdzina ar dvieļgalvām,bet slimība ir viena un tā pati.

p.s. kāpēc dažus atkal nes uz 9.maiju.Tā ir cita slimība un ar šo tai nav nekāda sakara

Inkvizīcija ir sen aizgājusi pagātnē, bet ideoloģijas zombēšana vēl šodien darbojas pilnā sparā.
Pirms gulētiešanas Tēvreizi noteikti skaitīja arī tavi senči, pie tam - ne sevišķi tāli. Jo nevar būt, ka kopš kristietības ienākšanas Latvijas teritorijā 13.gs. pilnīgi visi tavi priekšteči 700 gadus nikni turējās pie atejisma. Tā, ka vari būt pilnīgi drošs, ka arī tu esi cēlies no garīgi slimajiem. Un baltajiem, pūkainajiem senlatviešiem vēl pirms inkvizīcijas bija ļoti bagāta fantāzija nāvessodu izpildē. Bišu koka apzadzējam izlaida zarnas un aptina ap apzagto koku, bet galvu necirta, sodāmo līdz kaklam ieraka zemē um pārvilka pāri ecēšas.
Kādēļ nes uz 9. maiju? Ļoti vienkārši, ja inkvizīciju jāmeklē pa enciklopēdijām, tad šo raganu balli katru gadu var redzēt klātienē.

Aunam - big bang teorija ir tik modernā valodā pārdzejota Vecās Derības 1. Mozus grāmata. Neviens man nevar pateikt, kas ir 1 metru aiz tagadējās Visuma robežas.
avatar
Publicēts: 14.08.16 17:24
 citēt
Vieni tic Dievam, citi amerikas psihologu asociācijai. Cilvēce bez ticības nepastāv. Visa matemātika balstās uz pieņēmumiem. t.i. ticībā.
avatar
Publicēts: 14.08.16 17:47
 citēt
Schneider:Neviens man nevar pateikt, kas ir 1 metru aiz tagadējās Visuma robežas.


Oi nu ne jau tu vienīgais nespēj abstrahēties no ierastā un komfortablā 3 dimensiju telpas modeļa, kur aiz sienas vienmēr ir kaut kāds turpinājums :face-smile: Ja spēj eksistēt vakums bez matērijas, tad droši vien spēj eksistēt arī lielais NEKAS. Kur matērija vēl nav izpletusies, tur iespējams nekā arī nav.
avatar
Publicēts: 14.08.16 17:51
 citēt
Schneider:[/cite

Aunam - big bang teorija ir tik modernā valodā pārdzejota Vecās Derības 1. Mozus grāmata. Neviens man nevar pateikt, kas ir 1 metru aiz tagadējās Visuma robežas.


Savulaik skolas gados interesējos par pasaules kārtību, tai skaitā par reliģiju izcelsmi un būtību. Piespiedu sevi izlasīt no a lidz z arī veco derību, kas nav no tiem sakarīgākajiem rakstudarbiem. Bet neko saistībā ar lielo sprādzienu tur gan neatceros.
avatar
Publicēts: 14.08.16 18:08 labots
 citēt
Man šķiet ka tā nu gluži nav. Zinu vienu čali, kurš ir ateists (tā viņš sevi dēvē). Gluži kā pātarotājs viņš tekstus no savu guru rakstiem, piem. Ričarda Dokinsa, Kristofera Hičena u.c (visu cieņu viņiem) ir iemācījies no galvas. Ar lielu degsmi viņš apkaro jebkuru citādi domājošo, nepieļaujot nekādas atkāpes no darvinisma. Brīžiem domāju, ka īstenībā atšķirība no pārliecināta reliģiskā "jebanātiķa" un viņa, nav nekādas . Ne viens ne otrs nespēj pieņem to, ka kādam ir cits viedoklis un ja kāda funktieris neiederas viņa uzskatu modelī, tad tas ir jāapkaro .
avatar
Publicēts: 14.08.16 19:15
 citēt
Zeme ir apaļa!
avatar
Publicēts: 14.08.16 19:20
 citēt
Kad man jautā par reliģisko piederību, atbildu ka man tādas nav. Uz sekojošo "tātad ateists" atbildu, ka arī ne ateists. Jo ateisms noliedz, bet es nē. Jo neviens no mums nezin absolūto patiesību.
avatar
Publicēts: 14.08.16 19:22
 citēt
talavietis:Zeme ir apaļa!

Tu pats to esi redzējis ?
avatar
Publicēts: 14.08.16 19:53
 citēt
seelis:Man šķiet ka tā nu gluži nav. Zinu vienu čali, kurš ir ateists (tā viņš sevi dēvē). Gluži kā pātarotājs viņš tekstus no savu guru rakstiem, piem. Ričarda Dokinsa, Kristofera Hičena u.c (visu cieņu viņiem) ir iemācījies no galvas. Ar lielu degsmi viņš apkaro jebkuru citādi domājošo, nepieļaujot nekādas atkāpes no darvinisma. Brīžiem domāju, ka īstenībā atšķirība no pārliecināta reliģiskā "jebanātiķa" un viņa, nav nekādas . Ne viens ne otrs nespēj pieņem to, ka kādam ir cits viedoklis un ja kāda funktieris neiederas viņa uzskatu modelī, tad tas ir jāapkaro .



Katrs kuram ir skaidrs, ka muļķība var būt bezgalīga var pieņemt faktu, ka eksistē ļaudis ar citiem viedokļiem. Tāds cilvēks otru neapkaros. Un ir stipri vienalga kādā jomā viedokļi atšķirsies. Cits jautājums, ka reti kurš zin par šo bezgalības faktu - tā viens neaptveramu mērogu stulbenis stīvējas ar savādāk domājošu indivīdu kura prāta spējas ir tik pat ekskluzīvi tukšas. Pa vidu vēl ir ļaudis kuri zin, ka aktivitāte ir pamanāmāka par saprāta pazīmēm - un liek šo apstākli lietā. Ne vienmēr īpaši cēlu mērķu vārdā.
avatar
Publicēts: 14.08.16 20:00
 citēt
Parēcu :):) Tā iet ka dauņi nejēdz izlasīt līdz galam:D :D oriģinālais avots šai ziņai ir visai atpazīstama satīras portāla Thenewsnerd.com (Ziņu Nūģis), raksts „American Psychological Association To Classify Belief in God As a Mental Illness” (Amerikas Psihologu asociācija vēlas klasificēt ticību Dievam kā mentālu saslimšanu). Portāls Thenewsnerd.com patiešām ir satīras portāls, turklāt katras portāla lapas beigās lasītājam tiek atgādināts, ka šis ir joku portāls, kura ziņas nav ņemamas vērā kā nopietnas.
avatar
Publicēts: 14.08.16 21:02
 citēt
Gluži kā ar milzu monstriem žurkām, Maskavas metro šahtās 80-to beigās.
avatar
Publicēts: 14.08.16 22:56
 citēt
Lunis:Parēcu :):) Tā iet ka dauņi nejēdz izlasīt līdz galam:D :D oriģinālais avots šai ziņai ir visai atpazīstama satīras portāla Thenewsnerd.com (Ziņu Nūģis), raksts „American Psychological Association To Classify Belief in God As a Mental Illness” (Amerikas Psihologu asociācija vēlas klasificēt ticību Dievam kā mentālu saslimšanu). Portāls Thenewsnerd.com patiešām ir satīras portāls, turklāt katras portāla lapas beigās lasītājam tiek atgādināts, ka šis ir joku portāls, kura ziņas nav ņemamas vērā kā nopietnas.

++++
Jolanam- atceries šo rakstu savā nāves stundā....
avatar
Publicēts: 14.08.16 23:16
 citēt
zombycop jau nozombēts.Neko darīt,garā vājiem vajag kādam kājas bučot.
avatar
Publicēts: 15.08.16 05:25
 citēt
Ticība faktam, ka Dieva nav ir tāda pati kā faktam, ka Dievs ir. Tikai vektors cits :)
avatar
Publicēts: 15.08.16 08:14 labots
 citēt
Vēl 1966.gada filmā Sargies auto baznīckungs Detočkinam saka: Vieni apgalvo, ka Dievs ir, otri - ka nav. Bet neviens no šiem apgalvojumiem nav pierādāms.
Šajā gadījumā Jeņķīzijas joku lapa pierādīja, ka vientiešus var paķert uz muļķi ļoti viegli, nesauksim to par psihisku slimību, bet nu graujošais virsraksts "Tad nu beidzot kāds to pateica" rāda, ka viens otrs šo sasāpējušo kaiti sevī ir nēsājis ļoti ilgi. :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 08:23
 citēt
Interesanti, kad nikona pielūdzēju baru iekļaus sarakstā!!!!
avatar
Publicēts: 15.08.16 08:29
 citēt
talavietis:Zeme ir apaļa!
Tā nav dogma! Ja bildmašinai uzliek plato objektīvu, tad ir redzams Zemes apaļums, bet ja kādu no šaurā tad tas apaļums nav redzams. Domāju, ka apaļums ir relatīvs, vai arī kā uzto un caur ko uz to skatās.
avatar
Publicēts: 15.08.16 08:39
 citēt
Nevajag bildmašīnu, pietiek paskatīties uz eglītes rotājuma bumbu. :grimace:
avatar
Publicēts: 15.08.16 10:15
 citēt
Svilināt visus neticīgos vajaga!
avatar
Publicēts: 15.08.16 10:31
 citēt
Jolan:zombycop jau nozombēts.Neko darīt,garā vājiem vajag kādam kājas bučot.

interesantākais ir tas, ka to attiecina (vismaz tā tas tiek pasniegts) uz kristiešiem. Pārējie- sātanisti, krišnaīti,hinduisti,pagāni, budisti, atejisti, tejisti, daoisti un t.t. ir o.k.Pasaules vēsturē nav bijis vairāk neviens tā vajāts kā kristieši. Kāpēc?
avatar
Publicēts: 15.08.16 10:50
 citēt
Tapēc,ka kristietība ir cēlusies no žīdiem. Žīdus neieredz visa pasaule. Katrā LUGĀ vajag vienu negatīvu peramo varoni. Arī datorspēlē "ZEME @ CO"! HA!:anger: HA!
avatar
Publicēts: 15.08.16 10:50
 citēt
Lupatgalvas vajā ne tikai kristiešus, bet gan pilnīgi visus, kas nepieder viņiem.
avatar
Publicēts: 15.08.16 11:18
 citēt
es ticu POZITĪVAI DOMĀŠANAI, un ar to pats lieliski tieku galā, un nav man vajadzīgi ne krustītie melnsvārči, ne dvieļu galvas, ne budas, ne pārējie "liecinieki".
avatar
Publicēts: 15.08.16 11:44
 citēt
Es jau arī nesaprotu, kādēļ Dievs pieprasa mums būt labiem, godīgiem un taisniem, ievērot visus baušļus, bet, ja arī tos neievēro, esi slepkava un rīkļurāvējs, pietiek pirms nāves baznīcas noteiktajā kārtībā nožēlot izdarīto un vuaļā - debesu vārti tev vaļā.
Nez kādēļ mācītājs izvada uz karātavām visus nacistu kara noziedzniekus, vai tad viņi nebūtu pelnījuši mūžīgu elles uguni?
avatar
Publicēts: 15.08.16 12:43
 citēt
Šnaider! Neizplati dezinformāciju! Muslimiem ienaidnieks Nr, 1 ir žīdi. Katra ticīgā svēts pienākums dzīvē nomušīt kaut vienu jevreju. Tas pielīdzinās vismaz kā svētais gājiens uz Meku. Tad dzīve paradīzē nodrošināta un svēto jaunavu labvēlība garantēta. Visi pašnāvnieki sprāgst tieši līkdeguņu pulcēšanās vietās. Bet ja tur pagadās kāds cits neticīgais, tad tā ir Allaha griba. :anger:
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:05
 citēt
Schneider:Es jau arī nesaprotu, kādēļ Dievs pieprasa mums būt labiem, godīgiem un taisniem, ievērot visus baušļus, bet, ja arī tos neievēro, esi slepkava un rīkļurāvējs, pietiek pirms nāves baznīcas noteiktajā kārtībā nožēlot izdarīto un vuaļā - debesu vārti tev vaļā.
Nez kādēļ mācītājs izvada uz karātavām visus nacistu kara noziedzniekus, vai tad viņi nebūtu pelnījuši mūžīgu elles uguni?

Redz, ir milzum daudz cilvēku, kuri tieši domā, ka ar to nepietiek! Tā domā tikai tie, kā Jolans apzīmēja- nozombētie''. Tie, kuri domā, ka dzīvošu, kā man gribas un ir ērtāk un, kuri tic, ka baznīca nosaka kārtību un baznīckungs ir tas kurš nu atlaidīs visus grēkus un palūgsies un būs viss o.k. Daudzi cilvēki, tai skaitā arī es, domā, ka cilvēkam nav jābūt attiecībām ar baznīcu un mācītāju, bet ar Dievu. Mācītājs nav starpnieks starp cilvēku un Dievu. Neaprobežotie, kuri nebaidās palasīt ari Jauno Derību, zin,ka:''... ir viens Dievs, kā arī viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem - cilvēks Kristus Jēzus'' 1.Tim.2:5 .Un man tiešām žēl to cilvēku, kuri iet pie mācītāja, maksā naudu un nu stāsta savus neceļus.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:09
 citēt
All-marss:Tapēc,ka kristietība ir cēlusies no žīdiem. Žīdus neieredz visa pasaule. Katrā LUGĀ vajag vienu negatīvu peramo varoni. Arī datorspēlē "ZEME @ CO"! HA!:anger: HA!
kāpēc Tu domā, ka žīdi ir kristieši? Kristu viņi nepieņēma- piesita pie krusta un un palika savā jūdaismā.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:29 labots
 citēt
Latgalē veči vienmēr ir teikuši, ka tic Dievam, bet netic baznīckungiem, es tam pievienojos. Grēksūdzes institūciju nesaprotu pilnīgi, jo grēkus noslēpt nedrīkst, Dievs tos vienalga zina un neizsūdzētos nepiedos. Tad sanāk, ka par apslēptajiem grēkiem zinu es un Dievs, vienīgais, kurš paliek par tiem neko nezinot, ir mācītājs. Tad priekš kam tas, nekam nevajadzīgais starpposms, kurš pēc manas nepilnīgās grēksūdzes mierīgu sirdi paziņo, ka nu viss ir štokos un varu staigāt ar mieru.

Un vispār - pats Jēzus ir teicis:
"Un, kad jūs Dievu lūdzat, nedarait tā kā liekuļi, jo tie mēdz sinagogās un ielu stūros stāvēdami Dievu lūgt, lai ļaudīm rādītos. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
Bet, kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev gaismā" (Mateja evaņģēlijs, 6.nodaļa)

Kristu notiesāja Poncijs Pilāts un piesita krustā romiešu karavīri. Pa brūkošo Romas impēriju gan jau klīda pietiekoši visādu afēristu-debesu sūtņu, bet šeit uzradās viens jūdu ķēniņš, kuram veiksmīgi izdevās pavikt līdzi plašas masas, dabistiski, ka viņu bija jānovāc bez kādām ierunām.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:36
 citēt
:face-grin::face-grin::face-grin: ...patīk teksts-"Jēzus ir teicis".Man likās,ka Schneiders ir progresīvāk domājoš.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:38
 citēt
Schneider:Latgalē veči vienmēr ir teikuši, ka tic Dievam, bet netic baznīckungiem, es tam pievienojos. Grēksūdzes institūciju nesaprotu pilnīgi, jo grēkus noslēpt nedrīkst, Dievs tos vienalga zina un neizsūdzētos nepiedos. Tad sanāk, ka par apsēptajiem grēkiem zinu es un Dievs, vienīgais, kurš paliek par tiem neko nezinot, ir mācītājs. Tad priekš kam tas, nekam nevajadzīgais starpposms, kurš pēc manas nepilnīgās grēksūdzes mierīgu sirdi paziņo, ka nu viss ir štokos un varu staigāt ar mieru.

Un vispār - pats Jēzus ir teicis:
"Un, kad jūs Dievu lūdzat, nedarait tā kā liekuļi, jo tie mēdz sinagogās un ielu stūros stāvēdami Dievu lūgt, lai ļaudīm rādītos. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
Bet, kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev gaismā" (Mateja evaņģēlijs, 6.nodaļa)

Kristu notiesāja Poncijs Pilāts un piesita krustā romiešu karavīri. Pa brūkošo Romas impēriju gan jau klīda pietiekoši visādu afēristu-debesu sūtņu, bet šeit uzradās viens jūdu ķēniņš, kuram veiksmīgi izdevās pavikt līdzi plašas masas, dabistiski, ka viņu bija jānovāc bez kādām ierunām.
Āmen.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:40
 citēt
Tā ir rakstīts evaņģēlijos un, neatkarīgi no tā, ko par to domā Jolans, salasījies jeņķu humora lapas, evaņģēliju autori tos vārdus piedēvē Kristum.
Vai tas tā ir bijis vai nē - sk. augstāk par Detočkinam teikto.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:42
 citēt
Jolan::face-grin::face-grin::face-grin: ...patīk teksts-"Jēzus ir teicis".Man likās,ka Schneiders ir progresīvāk domājoš.
Tev jau bez starpības- Jēzus, buda, allahs, krišna, lucifers.... ļenins, satļins vai ņikitins. Kuru Tu piesauksi savā nāves stundā?:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):