forum.gif
Hasseli telefonā? Nekādu problēmu!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Hasseli telefonā? Nekādu problēmu!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 31.08.16 21:40 labots
 citēt
Celebrating 75 years, we proudly introduce the first collaboration of the ‘4116 Collection’ – Hasselblad True Zoom | We have teamed up with Motorola (@moto_usa) to revolutionise mobile photography with the Hasselblad True Zoom – a 10x optical zoom Moto Mod compatible with Moto Z smartphones. The Xenon flash and physical shutter makes it easy to capture incredibly detailed images in any environment. In addition the mod gives users the option to shoot RAW format images which can be edited using Hasselblad’s own imaging software Phocus | Link in profile to learn more about the Hasselblad True Zoom |

:D

petapixel.com...
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:11
 citēt
Kādu tik herņu nesadomās... tas pats, kas Rolsroisam izražot 50 cc plastmasas pļerdaku.
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:14
 citēt
Ja tāda uzparikte būtu aifonam, notestēt gribētu un varbūt pat iegādāties :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:24
 citēt
Bet man vajak Linhofu savā Alkateļā, vot! :grimace:
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:37
 citēt
Alcatels 2016. gadā? :money: Tu strādā muzejā?:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:43
 citēt
Tieši tā, bet tu laikam dzīvo Zirgadiršu miestā un nēsi nomainījis sienas kalendāru, kurš rāda vēl pagājušo gacsimtu. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.08.16 22:56
 citēt
Tādus sienas kalendārus vēl vispā drukā? :anger: Man kalendārs ir aifonā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.08.16 23:00
 citēt
Atceros aļķateļus. Ar oranžiem displejiem un skaļām, pretīgām melodijām. Ne pa velti viņi atmetās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.08.16 23:04 labots
 citēt
Man pašam bija Alcatels, EXIF rāda 2011. gadā :exciting: Tiesa gan kā otrs telefons, jo kā pirmais jams nebija lietojams :face-grin:

avatar
Publicēts: 31.08.16 23:05 labots
 citēt
Uhu, atmetās gan: www.ebay.de...
Es savējo pirms pāris mēnešiem tepat vietējā RD pirku, ar visu latviešu valodu.

Bet varat turpināt bez manis, man tas vienkārši zvanīšanai, jūs pat par špickasti pie krāsns sāksiet krāniņiem mērīties. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.09.16 04:32
 citēt
Negatīvam gan tagad prieki...:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.09.16 08:33
 citēt
Schneider:Uhu, atmetās gan: www.ebay.de...
Es savējo pirms pāris mēnešiem tepat vietējā RD pirku, ar visu latviešu valodu.

Bet varat turpināt bez manis, man tas vienkārši zvanīšanai, jūs pat par špickasti pie krāsns sāksiet krāniņiem mērīties. :face-grin:


-------------------------

zīmulis, nu dien! Re, man gan tālrunis ir zvanīšanai un vēl ar 2 numuriem iekšā.

www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 01.09.16 08:55
 citēt
Jaunais krievs, pirksti pa gaisu, maļinovij pidžak tāds! :anger:
Vo, manējais - www.salidzini.lv...
avatar
Publicēts: 01.09.16 11:20 labots
 citēt
Kādreiz vēl pogaino telefonu ērā, lai arī Alcatel telefoni izskatījās diezgan briesmīgi, bet "zona" tiem bija laba.. Krietni labāka par populārajām nokijām, kuras šajā ziņā ļoti reti ir bijušas līmenī.
avatar
Publicēts: 01.09.16 11:37
 citēt
Mani visi pirmie telefoni bija tieši Alkateļi, jo ar tiem varēja zvanīt no jepkura Teiču rezervāta purva kakta, kad tie ap 2005.gadu aizgāja no Latvijas tirgus, palika ļoti nožēlojams piedāvājums tik no kādām 4 markām, nācās pāriet uz visādām Nokijām un Samsungiem, tagad, kad atklāju, ka tie ir apakaļ, nopirku bez šaubīšanās.
Un modelim 310 ap 2001.gadu NiMH akulis turēja 8 dienas.
avatar
Publicēts: 01.09.16 11:39
 citēt
Vispār šitais verķis nemaz neliekās tik slikts.
Realitāte ir tāda, ka tādu cilvēku, kuri dročī skatoties uz 85mm f/1.2L un jaunākajiem sensoriem, nav nemaz tik daudz.
Lielai daļai pietiek ar ziepju traukiem un vēl lielākai daļai pietiek ar telefonu. Kapēc gan tos abus neapvienot?

Zinu, ka šitā nav pirmā pie telefona pieliekamā kamera, bet šitā izskatās reāli funkcionāla. Piespraužot pie telefona neaizņem baigi vairāk vietas kabatā. Kā arī izskatās ka šitai kamerai būs fizisks savienojums kameru, nevis wīfī, kas atrisinātu savienojamības problēmas, kas telefonu piespraužamajām kamerām ir bijusi milzīga problēma.

ps.
Vai nav vienalga, kādu branda licenci sprauž virsū? Kapē daudzi, "potogrāfi" jūtās dziļi aizvainoti par to, ka kameras brands, ko savā mūžā pat rokā nedabūs paturēt, savu logo printē uz telefona?
:D
avatar
Publicēts: 01.09.16 11:40
 citēt
Man tajā laikā nācās dzīvot vietā ar ļoti sliktu zonu. Tad nu bija lieliska iespēja pārbaudīt dažādu telefonu uztveršanas spējas.
avatar
Publicēts: 01.09.16 12:18
 citēt
Friidis:Negatīvam gan tagad prieki...:face-grin:


jā, nopietnā fototehnika attīstās. es jau piecus gadus, ka strādāju ar Carl Zeiss optiku telefonā
avatar
Publicēts: 01.09.16 13:36
 citēt
negatIvs:es jau piecus gadus, ka strādāju ar Carl Zeiss optiku telefonā


Stradaješ :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.09.16 14:22
 citēt
Nu par Pentax jau šitais telefons stabili būs labāks.
avatar
Publicēts: 01.09.16 15:41
 citēt

Lielai daļai pietiek ar ziepju traukiem un vēl lielākai daļai pietiek ar telefonu


Šodien vedu sīci uz 1. septembri un visi protams nāk ar kaut kādu bildējamo. Tad lūk interesanti bija tas, ka tiktiešām lielākā daļa bildē ar telefoniem. Otra daļa bildēja DSLR. Ziepju trauku redzēju tikai vienu, bezspoguli vispār nevienu :D
avatar
Publicēts: 01.09.16 16:36
 citēt
Es pamanīju kauko līdzīgu. Pat ziepja nebija, tik telefoni un DSLR.
avatar
Publicēts: 01.09.16 17:45 labots
 citēt
Māri, spriežot pēc tavas traumas smaguma, tev uz galvas ir uskritusi nevis kaste ar fotokameru, bet gan kaukas no šiem: www.google.lv...
Tā ir? :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.09.16 18:38
 citēt
Tu vienkārši esi atpalicis un neko nejēdz no telefonkamerām.
avatar
Publicēts: 01.09.16 18:58
 citēt
Vot tam piekrītu uz visiem 100 procentiem!
Bet traumas iemesls paliek, nezinu, kāds smags priekšmets var būt ar uzrakstu "Nikon" (tas tavam palātas biedram), bet būt abdauzītam ar itāļu ūdenssūkni varētu skaitīties pat gods - man mājas ūdensapgādē tāds Pentax darbojas bez kļūmēm jau no 1997.gada. :big_smile:
avatar
Publicēts: 01.09.16 18:58
 citēt
wo šodien ielikta reportāža, bildēta ar telefonu www.fotoblog.lv... , ne vainas, līdzvērtīgu sniegumu dotu tikai dažas Canon spoguļkameras, pārējos brendus un visādus bezspoguļus labāk nepieminēt
avatar
Publicēts: 01.09.16 19:46
 citēt
Tik jiptīgas krāsas, kuras ainavās, manējiem Ķenoniem sākās ar EOS 30D.
Vissiltākās jūtas līc šim laikam paliek par 10D.
avatar
Publicēts: 01.09.16 21:37
 citēt
Tik jiptīgas krāsas fotošopā žvīgš žvāgš neatkarīgi no kameras.
avatar
Publicēts: 01.09.16 22:01
 citēt
A vot to tu apklārē negatīvam, tieši viņč te ģīpst par to īstenības mobilacpoguļojomu
Vecais krāms - 3 Mpixeļu D30 taisīja dabistisku krāsu bildi pie dajepkura luminiscentā, neprognozējamā, abgaismojuma...
avatar
Publicēts: 02.09.16 00:11
 citēt
Man lasāmajām brillēm ir Nikon stikli. Prieks pat skatīties, jo pasaulei pavisam citādākas krāsas. :D
:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):