forum.gif
Landscape PRO softs ar atlaidi.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Landscape PRO softs ar atlaidi.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.16 11:05
 citēt
Feisbukā manā timeline uzpeldēja reklāma. No pirmā acu uzmetiena izskatās interesanti. Varbūt kādam noder šis softs ar 50% atlaidi šobrīd www.landscapepro.pics
avatar
Publicēts: 07.09.16 11:09
 citēt
Turpat mājaslapā ir arī pamācību video. Izskatās ļoti saprotami un vienkārši. Noteikti patiks tiem, kuri negrib čakarēties ar fotošopu montējot bildē jaunas debesis utt. :) www.landscapepro.pics...
avatar
Publicēts: 07.09.16 11:24
 citēt
Tas sevišķi labi noderētu padlaiku Zvaigznes vāku taisītājiem, kuri sniegotām ainavām parasti iemontēja debesis ar smukiem gubu mākoņiem, kuru ziemā vispār nemēdz būt. Pie tam, objektus uz zemes saule apspīd no vienas puse, bet mākoņus - no otras. :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.09.16 13:05
 citēt
ziemā šī nāk no ķēķa puses :D

Ja par konkrēto programmu, tad jāsaka, sen atpakaļ pamēģināju, priekš sevis nosecināju, ka nekā prātīga tur nav, tad jau labāk LR vai ACDsee pro
avatar
Publicēts: 07.09.16 13:10
 citēt
Schneider:Tas sevišķi labi noderētu padlaiku Zvaigznes vāku taisītājiem, kuri sniegotām ainavām parasti iemontēja debesis ar smukiem gubu mākoņiem, kuru ziemā vispār nemēdz būt. Pie tam, objektus uz zemes saule apspīd no vienas puse, bet mākoņus - no otras. :face-grin:


-------------
Par to ziemu gan iebildīšu, ka aprīlī nereti ir skaisti gubu mākoņi un sniega Ziemeļvidzemē davalum. Tāpat esmu braukājot pa tālākiem Zviedru Ziemeļiem novērojis, ka pavasarī jau skaistas debesis.
avatar
Publicēts: 07.09.16 13:26
 citēt
Es nesaku, ka nav iespējams noķert tādu bildi, bet tur parasti bija smukas apsnigušas eglītes un "Laimīgu Jauno gadu, biedri!"
Priorei pielekšanai - iedomājies, ka šīs www.fotoblog.lv... debesis iemontētas šajā ainavā www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 07.09.16 16:40 labots
 citēt
Schneider:
Priorei pielekšanai - iedomājies, ka šīs www.fotoblog.lv... debesis iemontētas šajā ainavā www.fotoblog.lv...


nu burvīgi tak! :face-grin:

avatar
Publicēts: 07.09.16 16:54
 citēt
Nujā, vai tad es ko saku? Man jau arī filmu laikos bija vesela negatīvu kolekcija ar smukiem mākoņiem, sabildētu ar filtru ŽS-18 kuras pie vajadzības iekopēt tukšā debesī.
avatar
Publicēts: 07.09.16 17:28
 citēt
Fotogrāfija ir mirusi! Lai dzīvo fotošops & co!
avatar
Publicēts: 07.09.16 17:37 labots
 citēt
klusums:Fotogrāfija ir mirusi! Lai dzīvo fotošops & co!


kā nu bez šopa ielīmēsi tās melnās debesis virs gaiša pienūdens savās jūras ainavās :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.09.16 18:14
 citēt
Alibaba:
klusums:Fotogrāfija ir mirusi! Lai dzīvo fotošops & co!


kā nu bez šopa ielīmēsi tās melnās debesis virs gaiša pienūdens savās jūras ainavās :face-smile:


Tajā žanrā citādi nemaz īsti nevar, bet es bildēs netaisu feikās gaismas, gradientus, sniegu, lietu, miglu utt. Tā vairs nav fotogrāfija, bet gan datorgrafika.
avatar
Publicēts: 07.09.16 18:20
 citēt
klusums:
Alibaba:
kā nu bez šopa ielīmēsi tās melnās debesis virs gaiša pienūdens savās jūras ainavās :face-smile:


Tajā žanrā citādi nemaz īsti nevar, bet es bildēs netaisu feikās gaismas, gradientus, sniegu, lietu, miglu utt. Tā vairs nav fotogrāfija, bet gan datorgrafika.


bet alibaba taisa un tāpēc saņem desmitiem patīkus un vēl būtiski bildes izmēru samazināt, lai nevar redzēt apstrādes sekas
avatar
Publicēts: 07.09.16 18:31
 citēt
klusums:
Alibaba:
kā nu bez šopa ielīmēsi tās melnās debesis virs gaiša pienūdens savās jūras ainavās :face-smile:


Tajā žanrā citādi nemaz īsti nevar, bet es bildēs netaisu feikās gaismas, gradientus, sniegu, lietu, miglu utt. Tā vairs nav fotogrāfija, bet gan datorgrafika.


kādā "tajā" žanrā, vienīgajā "patiesajā" ? :face-grin: Pilnīgas muļķības gvelz, tas viss ir manipulācija ar skatītāju, arī desaturācija un kontrasta forsēšana. Gradientu debesīm ainavisti lietoja jau filmu laikos ar gradientfiltriem, tieši tā paša iemesla dēļ kāpēc tu līmē daudz tumšākas debesis pie pāreksponēta ūdens :face-wink: Tikai ar gradientu tā pāreja ir plūdena un daudz harmoniskāka, bet ielīmējot ir nogriezts kā ar nazi, asa un nedabiska pāreja, kas pilnīgi noēd perspektīvu. Protams gaumes lieta, tikai ielīmētas debesis ar kā lineālu novilktu pāreju bija populāras fotosaitos digiēras sākumā pirms 10 gadiem, esi bišk iestagnējis :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.09.16 18:50
 citēt
Es tak neiešu te strīdēties ar spečuku, kurš 3000 garās ekspozīcijas uztaisījis :haha:
avatar
Publicēts: 09.09.16 04:20
 citēt
Paskatījos. Tur viss ir tik primitīvs, ka pilnīgi lieks manam šābrīža fotošopa līmenim. Iesācējiem varbūt noderēs, bet ne advancētam lietotājam.
avatar
Publicēts: 09.09.16 21:09
 citēt
priore: ... nika softvēriem.

Kas tas par niku?
Ko viņš vāra?
avatar
Publicēts: 11.09.16 17:00
 citēt
Programma protams mēsls pie tam vēl $grib :D
avatar
Publicēts: 12.09.16 00:03
 citēt
Schneider:Tas sevišķi labi noderētu padlaiku Zvaigznes vāku taisītājiem, kuri sniegotām ainavām parasti iemontēja debesis ar smukiem gubu mākoņiem, kuru ziemā vispār nemēdz būt. Pie tam, objektus uz zemes saule apspīd no vienas puse, bet mākoņus - no otras. :face-grin:


Mākoņi štrunts , krutākais skaitijās debesu vietā ūdeni tādu kustīgu , tas gan bija SPĒKS:):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):