forum.gif
SEO teksts
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SEO teksts
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.10.16 09:38
 citēt
..lai nu būtu,auniņ...bet tieši šajā vietnē pirmās reizes pamanīju šo fenomenu---g(Ū)lta,dub(Ū)lts,sp(Ū)ldze...utt. ..pat slinkums turpināt...
avatar
Publicēts: 05.10.16 09:50 labots
 citēt
auns:
ōōō, ka man pttīg šitie grammatikji, kurri zin, kurir kurnau jaliēk garumsimes, komāti, iekāvas un doma zims...
šitie Newendzelins ir deuši lielu pienesumu fotobloka valoc kopshanā un parejo pasazhiēru pareisai deklinakciju un vodkatīvu isprātnej

Sarkasms nevietā. Piemēram, "Newendzelins" Schneider kungs (ja pareizi atminos tas bija viņš), norādot uz atkārtoti sajauktu īstenības un pavēles izteiksmes lietošanu manā pirmajā komentārā, ir devis neatsveramu ieguldījumu mana valodas lietojuma attīstībā. Saņemot viņa pozitīvā manierē izturēto aizrādījumu, es devos meklēt gramatikas tabulas, lai turpmāk šādas kļūdas nepieļautu.
avatar
Publicēts: 05.10.16 09:52
 citēt
auns, tur jau tā lieta, ka valstsvīram piedāvāja t(Ū)lku.. atteicās. Analfabētiem raksturīgi - domāt, ka viņi ir gudrāki, nekā patiesībā ir.
Nu, un par komatiem un visu pārējo - ja īstens ( pieaudzis ) latvietis neprot to, ko bērnam jāprot jau 6. klasītē.. te neviļus gribas smagi nopūsties un pateikt piecus biezākus vārdus. Atsevišķu divdabja teicienu var nezināt, bet nejau šādas lietas. Un būtībā, šis topiks jau tikai apliecina to, ka cilvēks veltīgi ir piedzimis, veltīgi dzīvo, veltīgi darbojas, ja reiz pats par savu lolojumu nespēj nieka domrakstu uzskricelēt.. To taču arī māca skolā.
Secinājumam: kad man jautā, kā latviešiem klājas, es vienmēr atbildu - kā vienmēr - idioti vairojas, gudrie saprot, ka nav vērts ( idiotu devumu nepārmāks ), nebūs ne valsts, ne nākotnes dārgajai Latvijai.
avatar
Publicēts: 05.10.16 10:13
 citēt
Bet vispareizākais - teikumu, kurā tiek apspriesta pareizrakstība, sākt ar diviem punktiem un mazo burtu.
avatar
Publicēts: 05.10.16 10:18
 citēt
Schneider, tieši ar diviem punktiem un mazo burtu ir pareizi. :)
Tā pieraksta domas fragmentu.
avatar
Publicēts: 05.10.16 10:46
 citēt
Varbūt būšu ko palaidis garām, bet latviešu valodā vispār nav pieturzīmes, kura sastāvētu no diviem punktiem, novietotiem horizontāli.
avatar
Publicēts: 05.10.16 10:54
 citēt
Ir. To izmanto, kad tekstā ievieto domas vai citāta fragmentu, t.i. - nepilnu tekstu.
publications.europa.eu...
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:06
 citēt
Labi, piekrītu, ka tajos 40 gados, kad pēdējo reizi mācījos gramatiku, ir parādījušās jaunas pieturzīmes, bet vai šeit ir tas gadījums?
Divpunkte .. Divpunkti liek, lai parādītu vārdu vai teikumu izlaidumu citātos. lv.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:10
 citēt
Šī ir ļoti veca zīme. :)
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:27
 citēt
30-gadniekam varbūt arī veca. :face-smile:
Bet lietojums citātos, nevis teikuma sākumā, paliek, vai ne?
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:33
 citēt
Tava aprautā doma, no kuras Tu pieraksti tikai fragmentu arī ietilpst šai kategorijā. :) Un, ja Tu domai norauj sākumu un sāc ar kādu piekto vārdu, loģiski, ka teikums sāksies ar divpunkti un mazo burtu, jo 5. vārds teikumā nekādi nevar būt ar lielo burtu, izņemot īpašvārdus vai vietvārdus.
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:39
 citēt
Kurš teikums šajā forumā ir citāta aprāvums, sākts ar 5. vārdu?
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:43
 citēt
Tu jau nezini, ko neonids domāja, pirms uzrakstīja "..lai nu būtu.." :)
To zina tikai viņš.
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:49
 citēt
Nu labi, lai viņš zina, kas ta man.

Bet es vakar pirmoreiz iekurbulēju jauno pirti laukos, visi pareizrakstības likumi pret to ir pup mīz! :grimace:
avatar
Publicēts: 05.10.16 11:59
 citēt
..ta' beidzot krabis ielīda tvaikā....uzmetam viņam:face-devil-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):