forum.gif
varbuut kaadam interesee...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / varbuut kaadam interesee...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.10.16 22:21
 citēt
latloto maajas lapaa ir pieejama informaacija par izlozeem - intereses peec uztaisiiju statistiku :)

mansloto.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:42
 citēt
Vo vellos, kas par aizraujošu pētījumu! Tik mana pieredze ar visādām izlozēm palikusi padlaikos, kur, runājot kādas lugas varoņa vārdiem, es ne tikai nevinnēju, bet pat paliku loterijai parādā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.10.16 00:00
 citēt
Ne velna nesapratu, bet ieguldīta nauda loterijas biļetēs ir atvinnēta ar lielu uzviju. Taisnības labad, es nepiedalos Latvijas meroga izlozēs..
Vislielākā škrobe ir tad, kad ieraugot 5 pareizus cipariņus, paliek mīkstas kājas un škrobe par diviem atlikušajiem nesakrītošajiem, urķē visu nakti.
avatar
Publicēts: 26.10.16 01:14
 citēt
Ar augstāko matemātiku īpašos draugos neesmu, bet cik saprotu, ņemot vienas kolonas kombināciju iespēja, ka tā izkritīs ir aptuveni 20% no 765 reizēm. Papildus tam jāatceras, ka kopā ir 5 kolonas, kur katrai izvēlēties pareizo kombināciju ir aptuveni 20%. Tas nozīmē, ka noveicoties 5 reizes pēc kārtas, iespēja ir ap 20%, šeit jau manas statistikas spējas pazūd ar tik daudz kombinācijām, bet uz čuju sajūta, ka iespēja ir ir tuvu 0%. Pietam zinot, ka statistika ir no 765 reizēm, kuras ir bijušas un tāpat kā zibens vairs nespers turpat, drošāka iespēja pat būtu neņemt nevienu no šīm kombinācijām :D

Studiju laikos mācījos statistiku un tad intereses pēc ar kaut kādu softiņu tika mēģināts uzģenerēt visas kombinācijas, viss beidzās ar to, ka kompīts uzkārās un pie kombinācijām tā arī netikām, katrā ziņā to ir tik daudz, ka solītais laimest pat neatsvērs daļu visu vajadzīgo biļešu cenas.
avatar
Publicēts: 26.10.16 01:39
 citēt
Nevajag neko ģenerēt - aizver acis un ieraugi ciparus. 2 no 5 noteikti būs.
avatar
Publicēts: 26.10.16 09:01
 citēt
Nevajag nekādu statistiku, katrs, kuram ir kaut elementāra sajēga ekonomikā, saprot, ka loteriju rīkošana būs rentabla tik tad, kad lielākā daļa piedalījušos zaudēs. Labskanīgs nosaukums, TV ekrānā simpātiskas meitenes, ekonomikas policijas klādbūtnes pieminēšana, bet principā tā pati glāzīšu dancināšana uz galda Rumbulas tirgū 80-to otrā pusē.
Cits jautājums: uz vispārējā vaimanu par nabadzību fona katrā zarnu miestā ir pa zaudētavai Fenikss, ja tā tur atrodas, maksā pašvaldībai telpu īri, nodokļus, komunālos pakalpojumus, personālam algu, tas nozīmē, ka ienākumi ir pietiekami, bet kā tas nākas, ja provincē bezdarbs, algas mazas, pēdējos santīmus visi izlieto tikai un vienīgi 2-litrīgajiem bamšļiem...
Vot to es nu nekādīgi nevaru saprast! :amazing:
avatar
Publicēts: 26.10.16 12:57
 citēt
Schneider, tu par naudas mazgāšanu esi kaut ko dzirdējis? Atceries to jandāliņu Jēkabpilī, ar spēļu zāles "apnešanu"? Tu tiešām tik naivs, ka domā, ka tā bija tīrā nauda? :)))))))))))
Kamēr Jēkabpilī būs gaļas nams un kreisie ieņēmumi no kreisas gaļas, tikmēr pastāvēs apkārtnes "zaudētavas", kur šo naudu atmazgāt. Elementāri tak!
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:20
 citēt
Spēļu ellē tīra tā nevar būt, jau pēc definīcijas, bet kādēļ sašmucētais VIDs negrib šo izmantot savu spalvu spodrināšanai?
Domātum, ka šodien nauda tiek atmazgāta rafinētākā veidā, nekā caur acīmredzamiem blēžu kantoriem.
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:24
 citēt
to Snowman

taa ir statistika par vienu kolonu nevis visaam kopaa - tas ir jaanjem veeraa
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:24
 citēt
A ko VIDs? VIDa rūpala ir papīri un, ja tie tīri, ko VIDs tur var padarīt? Noregulē automātus kā vajag, pa nakti saražo vajadzīgo summu un ej no rīta mierīgs gulēt. Katrai spēļu zālei ir savi štatnie spēlētāji, kuri nāk konkrētos laikos un dienās, ar naudiņas sainīti mazgāšanai. Par to viņi saņem naudiņas. UN tie nu noteikti nebūs tie, kuri muti palaidīs, jo ir ko zaudēt. Attiecīgi, kamēr nav taustāmu pierādījumu, nav arī lietas. Nav lietas, nav vainīgo.
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:28
 citēt
shii tabula tapa no seerijas:

Dati ->(ir) Informācija ->(ir) Zinaashanas ->(ir) Gudrība

ps. peec naakamaas izlozes tiks uztaisiita jauna tabula un atkjekseets, kas iekrita...
pss. sava veida zinaatniskais darbs :D
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:36
 citēt
Nezinu, kas tur iekšā par 20.gadu Čikāgu notiekas, bet Preiļos pie tā zaņķa vienmēr stāv strīpa mašīnu un vakaros arī viena Apsardzes, es tik nesaprotu, kādam mārrutkam pilsētā tāds iestādījums, kura darbība nevar notikt bez pogaino klātbūtnes. :anger:
avatar
Publicēts: 26.10.16 21:29
 citēt
jauns ieraksts mans loto blogaa - tabulaa tika atteeloti skaitlji, kas iekrita 22.10.2016 izlozee...

mansloto.blogspot.com
avatar
Publicēts: 27.10.16 00:10
 citēt
Schneider:Nezinu, kas tur iekšā par 20.gadu Čikāgu notiekas, bet Preiļos pie tā zaņķa vienmēr stāv strīpa mašīnu un vakaros arī viena Apsardzes, es tik nesaprotu, kādam mārrutkam pilsētā tāds iestādījums, kura darbība nevar notikt bez pogaino klātbūtnes. :anger:


PILSĒTAI nāk % no šī biznesa:) Un īstenībā reiz 1990to sākumā tasīju reklāmas nopietnam vinnētāj kantorim pirmajam LV un tur protams vajag "Vinnēt" un tad arī vinnēja cik reizes vajag. Kopš tā laika zinu ka ar ELEKTRONISKIEM SVARIEM tik pilnīgi duraki sacenšas:):) Istenībā nekādas šmaukšanās tik spele uz azartu. Automātos iekšā ir parasti elektroniski svari kur tu vantē fiškas , kad svars sasniedz uzstādīto robežu notiek "Vinnests" pēc principa 1/3 valstij , 1/3 iestādei un 1/3 VINNĒTĀJAM:) Ši 1/3 arī ar lielu troksni izbirst laukā:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):