forum.gif
Tower of Song
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Tower of Song
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.11.16 10:26 labots
 citēt
Leonard Cohen - (21.09.1934.-10.11.2016.)

youtu.be...
avatar
Publicēts: 11.11.16 14:42
 citēt
Labs kombo Leonard Cohen un Gada Sieviete :D
www.telegraph.co.uk...
:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.11.16 22:35
 citēt
:(
Otrs no lielajiem šīgada aizgājējiem ģēnijiem (pirmais David Bowie) izdeva CD un pāris dienas/nedēļas pēc tam devās tālajā ceļojumā uz neatgriešanos ... skaisti!
Baigi jau par šo Kungu nefanoju, bet nenoliedzami vērtīgs zaudējums, labas mūzikas lauciņā un klausīties no ši ir daudz ko.

Leonard Cohen - In My Secret Life
youtu.be...

Leonard Cohen - Coming Back to You
youtu.be...
avatar
Publicēts: 12.11.16 15:40
 citēt
Nu tad paklausies "Alelujā",www.youtube.com... varbūt iepatiksies. Man gan šis vīrs baigi patika...:face-sad:
avatar
Publicēts: 12.11.16 16:13
 citēt
Nu nezinu, pa manam Dance Me... labāk sanāk Madlēn Pero ispildījumā.
avatar
Publicēts: 14.11.16 22:56
 citēt
priore:
GunarsII:Nu tad paklausies "Alelujā",www.youtube.com... varbūt iepatiksies. Man gan šis vīrs baigi patika...:face-sad:

labāk ir par Griezītes piemēru, kaut kādi fona dziedātāji saglābj. Bet neteikšu, ka tas ir kas ģeniāls. Liekas, ka cilvēks, kuram nav balss, melodeklāmē, piemērojoties savām iespējām. protams, no sirds utt. Bet ne velti pirmo reizi uzzini par šo cilvēku tik tagad.


Liela daļa cilvēku uzskatīja ka Nobeli vajadzēja šogad dot tieši šim cilvēkam nevis Dilanam, ja jau gribēja dot dziedātājam,rīmjkalim.

www.youtube.com...
www.youtube.com...
www.youtube.com...
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.11.16 23:55
 citēt
Grizite, es tikko gribēju ielikt to pašu, pirms paskatījos ko citi ielika.
Jā, šo gabalu kādu labu laiku atpakaļ klausījos, labs.
avatar
Publicēts: 15.11.16 11:58
 citēt
Koens nebija dziedātājs, ja kas. Nu, pareizāk, Koenu saukt par dziedātāju ir apvainojums.
Bet balss viņam unikāla.
avatar
Publicēts: 15.11.16 12:27
 citēt
priore:Cohens diez vai ir atzīts ģēnijs, ja es par šo bezbalss sēcēju uzzināju tik no Griezītes ieraksta pēc sēcēja nāves.


...labāk būtu paklusējusi
avatar
Publicēts: 15.11.16 23:31
 citēt
Nu... tam māņticīgajam ne dzirdes ne kompja tumbiņu jēdzīgu.
Štrunc par to.
Bet.
Jāklausās skaļi un uz labām tumbām, tad ir kaifs.
Zemais gals man vispār 3 joslās dalās, tad var izjust visas Cohena balss nianses.
Diapazons pat zem basenes.
Plus vēl backvocal kolosāli harmonē.
Skatuve eleganti sadalīta, kas skaņu režijas knifs.
Mans favorīts, savukārt, šis:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 16.11.16 08:23
 citēt
Kā var nazināt Kas ir Leonard Cohen, kur tas priore dzīvo. :D
avatar
Publicēts: 16.11.16 08:30 labots
 citēt
Dolldia:Kā var nazināt Kas ir Leonard Cohen, kur tas priore dzīvo. :D

Nu takš tumšā klostera cellē, kur tad citur...:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.16 23:11 labots
 citēt
Uzskatu ka Koens bija apbrīnojams mākslinieks, ar unikālu balss tembru, bet par Nobelu runājot...nu nez, Dilans gan jau ar bija pelnījis, bet es personīgi ar būtu devis Koenam, kaut vai par Hallelujah vien :face-wink:...kaut arī pēdējā minētā dziesma paliks atmiņā kā Koena himna, tomēr viņam ir vēl daudz citi labāki garadarbi, viens no tiem jau augstāk Eltona minētais "Waiting for the miracle to come" man lieks ka viss "The Future" albums ir superīgs.
avatar
Publicēts: 17.11.16 06:39
 citēt
Man patīk Dance Me to the End of Love.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.11.16 17:54
 citēt
All-marss:Man patīk Dance Me to the End of Love.:face-smile:


Aizdomīgi, tas parasti patīk sievietēm. :)
avatar
Publicēts: 17.11.16 18:44
 citēt
Kāpēc tādi secinājumi? Man liekas,ka vecīts atceras tieši savu jaunību, kad dzinās pakaļ jaunu un skaistu ķēvju baram... Šeit "ķēvju bars" pārnestā nozīmē. Tas, lai tev nerastos aizdomīgi secinājumi. Ha!

Lai gan sākotnēji dziesmai un dejai bija mazliet citāds scenārijs.

Selenia - Mēness meita? Vai var būt cits kaut kas un tavam avataram ir vairākas nozīmes?
avatar
Publicēts: 17.11.16 20:39
 citēt
priore:Cohens diez vai ir atzīts ģēnijs, ja es par šo bezbalss sēcēju uzzināju tik no Griezītes ieraksta pēc sēcēja nāves.


cik no ieraxtiem / sarunām čatiņā var nojaust, tad tev ir liels baltais plankums, diezgan plašā mūzikas lauciņā ..... kaut "Piecīšu ", un "Dzeņa" repertuāru labi pārzini .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.11.16 20:42
 citēt
avatar
Publicēts: 18.11.16 09:17
 citēt
Paldies,Mācītājkungs par piedāvājumu mainīt dzimumu, bet es tomērt atteikšos. Esmu paradis PATS būt augšā! Ha!:anger:
avatar
Publicēts: 18.11.16 09:22
 citēt
Mācītājs un Mēnessmeitiņa!!! Tas kaut kas jauns!:face-grin: Man brīnums,kā tajā avataru barā tu neapmaldies!? Kaut gan jāsaka, ka kāda vienveidība jūtama... Ha!
avatar
Publicēts: 18.11.16 11:26
 citēt
Priore=Allmarss?
Nu jau te kā detektīvfilmā, kur viens nožmiegts, bet pārējie tusiņa dalībnieki iespundēti mājā un obligāti kāds policists pa vidu, kurš izmeklē.
avatar
Publicēts: 18.11.16 12:13
 citēt
Aveņu vīns, liekas, bija ar tādu sižetu.
avatar
Publicēts: 18.11.16 12:53
 citēt
Aveņu vīns, Nāve zem buras u.c.
avatar
Publicēts: 18.11.16 15:24
 citēt
Mācītājkungs! Kurs gan to apšauba!! Protams,ka neesi ne tēvs, ne dēls, ne Mēnessmeita. Tik vien kā svētais gars... Ha!

Paldies par augsto atzinību, tomēr šo to nākas precizēt. Vienveidība, kā tu saki, ir sinonīms pastāvībai, briedumam savos spriedumos un darbībās. Arī "vienveidīgi" nav nemaz tik vienveidīgi, kā tev liekas. Domāju,ka nemaz nezini austrumu literatūru par šo jautājumu.

Bet ko nu tur daudz spriedīsim! Galvenais ir, ka es zinu, kas tu esi. Un lai arī tā paliek! Ha!:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.11.16 20:46
 citēt
A_selenia:Aveņu vīns, Nāve zem buras u.c.

Nujā, tak slavenais Austrumu ekspresis arī par to pašu.
avatar
Publicēts: 19.11.16 01:03
 citēt
priore:
A_selenia:Aveņu vīns, Nāve zem buras u.c.


Nāve Venēcijā. Ļoti moderns darbs.


Pat ļoti moderns , man patīk:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):