forum.gif
Staro Sūdi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Staro Sūdi
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.11.16 00:11
 citēt
Tā sanāca, ka šogad biju spiests apstaigāt šo balagānu un secinājumi ir tādī,
ka nosaukums ar steigu jāmaina uz virsrakstā minēto STARO SŪDI :)
Ko sakāt,
vai daudz sūdiņu ir pagūts sabildēt, varbūt kāds sirdi iesildīja, KO?
avatar
Publicēts: 20.11.16 00:20
 citēt
Biju pirms gadiem nezincik, secināju ka knipsēšana tādos pasākumos atkrīt, baigās ļaužu masas un paši objekti arī šaize vien ir. Nav kur piesiet aci. Pareizāk būtu Smako Rīga.
avatar
Publicēts: 20.11.16 00:23 labots
 citēt
arī "instalācija", Ušakovs pacenties :face-grin:

no DIEVA SUŅI brālības - atrasts foto
www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 20.11.16 11:08 labots
 citēt
Ir diezgan rēcīgi redzēt kā daži muļķi, no konteksta izrautu foto, padara par kaut kādu sensāciju pārējiem bauriem, kuri ar prieku uzķer kārtējo iespēju paust savu neizmērojamo sāpi par ušaku&Co :D OK, es arī par Rīgas divgalvaino valdību neesmu augstās domās :) Taču šīs konkrētais kadrs bija tikai viens no desmitiem kadru, kuros tika atrādīta Rīgas vēsture no senatnes līdz pat mūsdienām. Un kā gan trāpīgāk slaidšovā varētu parādīt padomju ēru Latvijā? :)
Pašam "Staro Rīga" pasākumam nekādas vainas manuprāt. Visiem, kas sūdzās par garlaicīgajām instalācijām, es ieteiktu piedalīties ar savu unikālo ideju nākamajā gaismas festivālā :) Nu vismaz pasviest šīs gaišās domas rīcībspējīgiem ļautiņiem, kuri tās varētu arī realizēt taustāmā formā :)
Es tikai priecātos, ja šī festivāla instalācijas darbotos vismaz kādu mēnesi pirms Ziemassvētku tingeltangeļa :)

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 20.11.16 11:23
 citēt
traktors:Ir diezgan rēcīgi redzēt kā daži muļķi ....


Tava gudrība protams ir apsveicama, bet ja sanāktu ieklīst te:

www.google.lv...

tad arī būtu kauns, ka starorīga tiek piedēvēts "festivāla" vai kā tur statuss.


Biju tur 10 gadus atpakaļ - un jau tad pasākums kabināja x100...

Tagad no tel slinkums, bet vari ieklabināt youtube cik zvērīga ir atšķirība.

Nav jau nekas slikts parciņā lampiņas izlikt - ja vēl sniedziņš kur atstaroties ta pavisam smuki - tik muti vajag pieturēt piedēvējot lampiņām mērogu un kvalitāti - neesam vienīgie uz šīs lodes.
avatar
Publicēts: 20.11.16 11:54
 citēt
Maris:

Biju tur 10 gadus atpakaļ - un jau tad pasākums kabināja x100...

Tagad no tel slinkums, bet vari ieklabināt youtube cik zvērīga ir atšķirība.

Nav jau nekas slikts parciņā lampiņas izlikt - ja vēl sniedziņš kur atstaroties ta pavisam smuki - tik muti vajag pieturēt piedēvējot lampiņām mērogu un kvalitāti - neesam vienīgie uz šīs lodes.


Vari mani uzskatīt par pilnīgu lauķi un nejēgu, kas nav nekad redzējis īstu gaismas festivālu, bet kaut kā nemanu īpašu starpību starp Tavu, gūglā sameklēto bildīšu spozmi, un Rīgā sabildēto :). Tik vien varu piebilst, ka nofočēt, apstrādāt un pēc tam glīti atrādīt var jebko, kas tumsā izstaro gaismu. Vai pats apskatījies linkā, kurā ir sabildēts šā gada Staro Rīga? Es tā arī nesapratu, par ko īsti Tu esi sašutis? :)
avatar
Publicēts: 20.11.16 12:10
 citēt
Ne par ko neesmu sašutis. Par iemeslu tam ir fakts, ka ticu tam, ka neredzi atšķirību. Apziņa, ka Tu neredzi atšķirību arī dod atbildi uz jautājumu kā tik liela atšķirība ir iespējama.
avatar
Publicēts: 20.11.16 12:18
 citēt
Maris:Ne par ko neesmu sašutis. Par iemeslu tam ir fakts, ka ticu tam, ka neredzi atšķirību. Apziņa, ka Tu neredzi atšķirību arī dod atbildi uz jautājumu kā tik liela atšķirība ir iespējama.


Hahaha :D Labs :) Te jau arī tā sāls. Ja Tevi kā mākslas cilvēku aizvaino šī pasākuma statuss, vai arī nosaukuma neatbilstība Tevis iedomātajam saturam un augstajiem standartiem, tad mani pilnīgi apmierina iespēja pastaigāties svaigā gaisā, pie reizes papriecājoties par vienu vai otru... nu jau nezinu kā pat lai to nosauc, lai atkal nepaliktu durakos :D :D :D
Ar vārdu sakot, mums te galīgi nav par ko šķēpus lauzt ;)
avatar
Publicēts: 20.11.16 12:49
 citēt
Tik niansīte, ka fraņči Lionā pasākumu atcēla pārlieku musliku draudu dēļ. Bez tam Lionā līdz atcelšanai bija bez maz vienīgā vērienīgā visā pasaulē gaismas spēļu platforma, jo citi konkurenti, Rīga tai starpā, tai nav nekādi konkurenti vismaz marketinga ziņā. Pietiek mums jau ar dziesmu svētkiem, kur esam līderi visā pasaulē, nez vai visās jomās ir iespējas un vajadzība stādīt mērķi būt grandiozākajiem.
Jāaiziet būs šovakar tie starojošie sūdiņi palūrēt :grimace:
avatar
Publicēts: 20.11.16 13:54
 citēt
Katrs jau staipa savu krāniņu, kā prot...:face-wink:
Vieni taisa darbus, priecājas paši un priecē citus.
Tie, kam pašam nekas prātīgs nesanāk, "noliek" citus un caur to jūtas diženi...:face-glasses:

Protams, netaisos apgalvot, ka tās gaismas instalācijas būtu kas šedevrāls, bet savas funkcijas veic- rada cilvēkiem svētku sajūtu!
Un daudzas- ja labi sabildētas, arī bildēs izskatās pietiekami interesanti.
Dabistiski- cīši IMHO- no provinciāla tehno-diletanta viedokļa...:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.11.16 18:51
 citēt
Šogad gan lietus, gan darba dēļ neaizstaigāju apskatīt. Stimuls nevēlēties bija arī pāris gadu aplauziens pēc tiešām lieliska pasākuma, laikam otrajā gadā, kad šis staro vispār uzradās. Tās dažas instalācijas, ko caur centru skrienot manīju, interesi neizsauca.
avatar
Publicēts: 20.11.16 19:09
 citēt
Vakar vakarā ar biju aizbraucis uz lielpilsētu paskatīties šito ik-sezonas pasākumu. Biku paskatījos un sapratu - labāk iet uz bāru iedzert.
Pagājušos gadus aizbraucot jutos nedaudz vīlies Staro Rīga. Bet šogad mājās atbraucu daudz apmierinātāks, jo tā vietā lai baudītu "mākslu" - es dzēru. :)

Bet ja nopietni - nav jau tas pasāciens tik slikts. Tūristiem kas esot pirmo reizi uz šito, esot paticies, ja neskaita draņķīgo laiku. Cik pats pēc bildēm skatījos - man baigi grandiozi nelikās, jo novelitāte ir ar gadiem pazudusi...
avatar
Publicēts: 20.11.16 19:14
 citēt
Friidis:Katrs jau staipa savu krāniņu, kā prot...:face-wink:
Vieni taisa darbus, priecājas paši un priecē citus.
Tie, kam pašam nekas prātīgs nesanāk, "noliek" citus un caur to jūtas diženi...:face-glasses:

Protams, netaisos apgalvot, ka tās gaismas instalācijas būtu kas šedevrāls, bet savas funkcijas veic- rada cilvēkiem svētku sajūtu!
Un daudzas- ja labi sabildētas, arī bildēs izskatās pietiekami interesanti.
Dabistiski- cīši IMHO- no provinciāla tehno-diletanta viedokļa...:face-wink:


Friidim mūžīgi vissi staipa pi...i.It kā cilvēks jau gados,bet galvā tik staipīšana.
avatar
Publicēts: 20.11.16 19:57
 citēt
Es, kā riktīgs pāķis, esmu to redzējis tik vienreiz - 12.gadā, tad patika, bet ar šogadu salīdzināt nevaru, jo mans gaismas starojums šodien ir zaļu alkšņa pagaļu gruzdoņa dūmu slānī, savā melnajā pirtiņā kvēpinu speķi.
Vo! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.11.16 20:02 labots
 citēt
Jolan, kāda tava daļa gar maniem gadiem?:face-wink:
Labi- ja nepatīk krāniņa staipīšanas formulējums, lai būtu tukša mutes brūķēšana- tas process tev laikam šķiet tuvāks...:face-grin:
Katrā ziņā, vismaz tēmas autora galerijas "šedevri" nekādīgi neliecina par šamā kompetenci citu darbus par sūdiem dēvēt...:face-sad:

Manuprāt, ja kādam personīgi netīk cita autora daiļdarbi, tomēr zolīdāk būtu tos nevis par sūdiem apsaukāt, bet tā i pateikt, ka nepatīk un arī pamatot- kādēļ!
avatar
Publicēts: 20.11.16 21:18
 citēt
Hehe, urologu konference! :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 20.11.16 21:25
 citēt
Jolan: Friidim mūžīgi vissi staipa pi...i. :


Frīdim tuva Indija: m.youtube.com...

vēl tik slotas kāts jāpielāgo un aiziet
avatar
Publicēts: 20.11.16 21:47 labots
 citēt
Nemāku teikt neko par Indiju (man te dežūrā švaks WiFi un to jutūbi negrib vērt vaļā.:face-sad:
Bet ja par tēmu- diez vai Māris priecātos, ja kāds viņa metālkonstrukcijas nodēvētu par sūdiem, visai pamatoti argumentējot to ar Googles linkiem uz daudz slavenāku metālmākslinieku "šidevriem" :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.11.16 22:46
 citēt
priore:labāk tomēr, ka viņam kaut kas rūp, nevis tikai slavē vietējo pīļudīķi un tā smaržīgos burbuļus.

Ne tik daudz rūp - cik kretinē šāda veida diršanās, ja nemāk lidot, vo!
avatar
Publicēts: 20.11.16 22:51
 citēt
Friidis:Nemāku teikt neko par Indiju (man te dežūrā švaks WiFi un to jutūbi negrib vērt vaļā.:face-sad:
Bet ja par tēmu- diez vai Māris priecātos, ja kāds viņa metālkonstrukcijas nodēvētu par sūdiem, visai pamatoti argumentējot to ar Googles linkiem uz daudz slavenāku metālmākslinieku "šidevriem" :face-wink:


Redzi absolūti lielākā daļa dzelžu darbu, identiski kā šīs gaismas instalācijas, ir dažādu cenu līmeņu pasūtījumi kur līmeni nosaka pieprasījums/pasūtītājs - neviens profiņš nesauks cita dzelzi par sūdu ja vien tā īpašnieks nelauzīsies pozicionēt to ārpus tā līmeņa. Tiem čaļiem kuri ar savu galvu izspieda maksimumu no dotā budžeta ir dziļi pie kājas ja kāds saka, ka sūds (puiši labi apzinās ko ir uztaisījuši) - pasūtītājs tak pieder pie kategorijas kura starpību neredz - maksā "dosjas" cenu un sņem "dosju".
avatar
Publicēts: 20.11.16 23:00
 citēt
Piirmajos pāris gados bija vairāki +/- ar domu darbi, tagad paldies viesmāksliniekiem no Japānas - vienīgais darbs, kas atbilda formātam un vēlamajai kvalitātei, uz Viesnīcas "Rīga" fasādes "Japāņu mapping kolekcija".
Nu dēļ formas+izmēra varbūt baltie zaķi arī atraktīvi un tas arī viss :(
.
Protams, uz to, ka vissi objekti šādā balagānā būs super - nekad nevajadzētu cerēt, bet gandrīz visi šīgada un laikam arī pagājušā gada ir zem pieļaujamā līmeņā, vo!

Pat viens mats var sabojāt zupu, bet matu vesela kaudze ..., VO! ;D
avatar
Publicēts: 21.11.16 02:13
 citēt
Svētdienvakarā pastaigāju pa Vecrīgu, parkiem un centru. Mjā - reklāma lika domāt, ka tur kaut kas būs, bet atrast to kautko bija pagrūti. Izskatās, ka ir "labi apsaimniekots" piešķirtais budžets bez atbildības iespējamo skatītāju priekšā. Būtu es Rigas kultūŗas dārziņa kopējs, tad šī pasākuma organizatorus patriektu ar sūdainu koku tālu, tālu. Slikti, ka man nav ne mazākā sakara ne ar Rīgas domi, ne ar kultūru, jo pastāv risks, ka kaut kas tik neizprotams var arī atkārtoties. Spīzdīgā Honda ar lukturi salonā uz postamenta pie operas bija kronis visam, bet tupumā neatpalika arī dokumentālās filmas Vērmanes dārzā un pie mākslas muzeja. Tās bildes ir, bet roka neceļas tādu hlamu likt cienījama fotobloga saturā.
avatar
Publicēts: 21.11.16 09:07 labots
 citēt
Piemetīšu arī savas 5 kapeikas...

Visumā pasākums neattaisnoja uz to liktās cerības...

BIja gadi, kad tas bija daudz apburošāks un "eksponāti" mirīgi ieliktu lielam vairumam šī gada objektu...

Patika tikai daži - Kanālā strūklaka kā ekrāns, tik laikam pietrūka laika visu līdz galam uz tip-top sataisīt.
Airētājs kanālā - daudzi nemaz to nepamanīja/nesaprata...
Videoprojekcija uz Peek-a-Boo fasādes...
Vērmaņparka estrādes stāstam ar nebij ne vainas...
Nu sava doma bija arī Bastejkalna noformējumam
Rātslaukuma un Līvu lauikuma noformējums varēja palikt visu gada tumšo laiku - labs pilsētas dekors...

Pārējais - nu tā...


Vēl jāsaka īpašs paldies pasākuma kartes veidotājam - nu tik šķībi un tik topogrāfiski analfabētiski sastādīt IR JĀMĀK!

Gribēju ielikt linku uz mājas lapas karti, bet mājas lapā ir pareiza, bukletos reāls "Ivans susaņins"
avatar
Publicēts: 21.11.16 09:21
 citēt
Re kur buklets



un te apraksti:
www.staroriga.lv...

Īpašu uzmanību der pievērst 5. 14. 15. 16. 17. 19.

Un to aprakstiem... Kā var šitik greizi norādī atrašanās vietas objektiem... :exciting:
avatar
Publicēts: 21.11.16 11:20
 citēt
Vispār tikko uzmetu aci finansēto projektu lapai: www.iksd.riga.lv...
Kādi viedokļi?
:D
avatar
Publicēts: 21.11.16 12:44
 citēt
Biju vakar aizstaigājis nospiest kādu kadru un pārliecināties ka pasākums sūdīgs. Manas cerības netika pieviltas, pasākums tiešam bija sūdīgs.
Jā bija daži sajēdzīgi un skatami objekti, taču tas pasākumu kopumā neizvelk. Apskatot finansējuma sarakstu arvien vairāk rodas sajūta ka tas dauziem ir tups biznesa plāns: "noīrēsim projektoru, nopirksim stokā kādu lētu videorullīti noprojicēsim uz kādas fasādes un apgūsim piķi" stilā. Lozungs: "Latvija - zeme kur tiek sačakarētas labas idejas" strādā.
avatar
Publicēts: 21.11.16 17:30
 citēt
palaidniex:
Rātslaukuma un Līvu lauikuma noformējums varēja palikt visu gada tumšo laiku - labs pilsētas dekors...


Šitam piekrist 100% :)
Patiesībā tās projekcijas var rādīt 1 dienu - tāpat tur nekā skatāma nav (varbūt, izņemot pils krāsošanu, kas man šķita drusku savādāk/interesantāk nekā plika projecēšana), bet šos statiskos objektus (arī zaķus Doma laukumā un izgaismoto bastejkalnu, airētāju un vēl kaut ko, ko neatceros) varētu turēt visu novembri :) Neticu, ka tik ļoti milzīgs tas elektrības rēķins no led lampiņām būtu :)
avatar
Publicēts: 22.11.16 11:27
 citēt
akcija "apčurā Mildu" arī noslēgusies

rus.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 20.01.17 23:38
 citēt
lodzija:akcija "apčurā Mildu" arī noslēgusies

:face-grin::face-grin:слушай сюда! es pietiekoši daudz pārmaksāju par ēšanu un dzeršanu, lai es vēl maksātu par ķēzīšanos un čurāšanu! мало того, es maksāju arī nužņika nodokli un cik es iztaisos ārpus mājas, par tik mazāk es iztaisos savā nužņikā!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):