forum.gif
Varbūt kāds darbu meklē?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Varbūt kāds darbu meklē?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 29.12.16 13:58
 citēt
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:03
 citēt
• 8 gadu pieredze semināru vadīšanā par fotogrāfiju;
• 18 gadu pieredze uzņēmējdarbībā;
• 18 gadu pieredze foto industrijā;


Un noteikti gribēs, lai pretendents nebūtu vecāks par 25 gadiem.
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:30
 citēt
KolsDee:
Man pašam reiz gadījies pieteikties pēc uzņēmēja prasībām darbā, un mani napaņēma



Tev vajadzētu šito kārt pie lielā zvana. Aiziet pie tiem muļķiem un runāt skaidru valodu: "jūs muļķi ko te iedomājās bla - jau tie pirmie bij loši, bet jūs ta vispābā - ja ko nezin ta pras man blabla..."

Nē nu, bet pareizi vane - kā citādi viņi ko sāks apjēgt?
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:39
 citēt
Šitie džeki savu lietu zina, esmu ar viņiem sadarbojies pa mārketinga līniju. Ja ir duka, tad varētu būt foršs darbs.
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:42
 citēt
KolsDee:
MĀKSLAS FOTOGRĀFS
Darba apraksts

Darbojoties uzņēmuma vadītāja tiešā pakļautībā, darbiniekam “iPhone foto ekspertam/pasniedzējam” būs cieši jāsadarbojas ar marketinga komandu, video veidotāju, klientu apkalpošanas nodaļu kā arī aktīvi jāiesaistās citās uzņēmuma iniciatīvās, tai skaitā citu foto ekspertu piesaistē un darbu koordinēšanā. “iPhone foto eksperts/pasniedzējs” būs atbildīgs par uzņēmuma vizuālo tēlu interneta publiskajā telpā, informācijas nodošanu un komunikāciju ar klientiem, un arī uzstājoties klātienē semināros.

Tas ietver:
• kameras priekšā stāstīt par dažādām tēmām, saistītām ar iPhone fotogrāfiju;
• mācību video saturiska un tehniska veidošana;
• sastādīt informatīvus rakstus par tēmām, saistītām ar iPhone fotogrāfiju;
• sagatavot grāmatas, instrukcijas par fotogrāfiju ar iPhone (tai skaitā, elektroniskā formātā);
• kopā ar marketinga komandu sastādīt reklāmas video formātā gan saturiskā gan tehniskā ziņā;
• komunicēt ar klientiem, spējot sniegt kvalitatīvu kritiku un ieteikumus par fotogrāfijām;
• uzstāties auditorijas priekšā uzņēmuma regulāri rīkotos pasākumos.

Prasības:
• izcilas datorprasmes (Microsoft Word, Microsoft Excel, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Premiere Pro, Adobe Lightroom, Final Cut, Sketch);
• filmēt un montēt augstas kvalitātes videomateriālus;
• uzstāties kameras priekšā;
• teicamas zināšanas un iemaņas fotogrāfijā gan ar iPhone telefonu, gan spoguļkameru (DSLR);
• izcilas prasmes patstāvīgā fotogrāfiju rediģēšanā;
• grafiskā dizaina iemaņas, lietojot tādas programmas kā Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Sketch);
• žurnālistikas iemaņas;
• bakalaura grāds filozofijā un mākslās;
• 8 gadu pieredze semināru vadīšanā par fotogrāfiju;
• 18 gadu pieredze uzņēmējdarbībā;
• 18 gadu pieredze foto industrijā;
• darbs ar foto uzņemšanu reklāmas nolūkos;
• darbs ar TV vai interneta reklāmām video formātā;
• TV dokumentālo filmu un šovu veidošana;
• fotogrāfa pieredze vismaz 10 dažādās valstīs;
• metodisks un organizēts, spēj paralēli darboties vairākos virzienos, ar projektiem un partneriem;
• izcilas rakstveida un mutvārdu komunikācijas prasmes, prast skaidri izteikt domas, prast uzklausīt un spēja dot savu ieguldījumu komandā;
• spēj pildīt vairākus uzdevumus paralēli un strādāt patstāvīgi ar minimālu uzraudzību, lai iekļautos izvirzītajos termiņos;
• elastīgs, aktīvs, ātri mācās, ar “varu izdarīt” attieksmi.

Valodu prasības:
• angļu valodas zināšanas līmenis - C2
• japāņu valodas zināšanu līmenis - A1

CV un motivācijas vēstuli sūtīt angļu valodā uz e-pastu: info@iphonephotographyschool.com



Prasmes
Izglītības līmenis
Augstākā izglītība (bakalaura grāds)
Alga
No 825 EUR
Vakances Nr.
161227-1
Uzņēmums
iPS Media, SIA
Darba vietas adrese
LATVIJA, Rīga
Slodze
Viena vesela slodze
Darbības joma
Cita
Aktuāla līdz
27.03.2017
Pieteikto vietu skaits
1
\
Tas ir kāds joks?
18 gadi industrijā, uzņēmējdarbībā un vissā pārējā? Un alga knapi 1000 eirāni?
Izskatās ka šito darba piedāvājumu uzrakstījis kāds mākslas akadēmijas apsolvents, kurš saskatījies 'The Celebrity Apprentice'.
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:52
 citēt
KolsDee:izlasi tālāk, Mari, par CV neatbilstību reālajām vajadzībām. Es par atteikuma iemesliem uzzināju no tā, kurš tika pieņemts darbā, un kuram nebija prasītās pieredzes tikpat, kā nemaz. Un šis sludinājums izskatās līdzīgs, ar pārspīlētām prasībām'. Šāda līmeņa cilvēks, droši vien nopelna vairāk, 'darot ko interesantāku. tā lūk, Mākslas akadēmijas apsolventiņ.



Tad atstāsi viņus jampampiņu lomā un neiesi izstāstīt visu kā ir, lai pasaule labāka paliek?
avatar
Publicēts: 29.12.16 14:54
 citēt
KolsDee:izlasi tālāk, Mari, par CV neatbilstību reālajām vajadzībām. Es par atteikuma iemesliem uzzināju no tā, kurš tika pieņemts darbā, un kuram nebija prasītās pieredzes tikpat, kā nemaz. Un šis sludinājums izskatās līdzīgs, ar pārspīlētām prasībām'. Šāda līmeņa cilvēks, droši vien nopelna vairāk, 'darot ko interesantāku. tā lūk, Mākslas akadēmijas apsolventiņ.

Vai tik viņi nemēģina krapties ar eiropas naudām?
Sen atceros, ka eiropa deva maziem uzņēmumiem stipendijas, pieņemot darbā jauniešus un citus ar darba iespējām apdalītos.
Droši vien ir jau atraduši kādu paziņu, kas gribētu strādāt, un izdomājuši shēmu: Firma piesakās uz iepriekšminēto finansējumu ar noteikumu, ka oficiāli jāpublicē darba sludinājums. To izdara un pieņem darbā jau iepriekš minēto cilvēku, kam eiropa nedaudz piemet atalgojumam.
Tas izskaidrotu nenormālās prasības.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.12.16 15:01
 citēt
Tie sludinātāji nav saspiedušies?! 825€ (un jatājums vēl vai ne uz papīra) pie šitādām prasībām - japāņu valoda, 18 gadu pieredze uzņēmējdarbībā (ko šis vispār reāli sludinātāja izpratnē nozīmē), un kas tik vēl tur ne?


1. aprīlis tak nav šodien, ne?
avatar
Publicēts: 29.12.16 15:08 labots
 citēt
KolsDee:Sludinājums nekādi neatbilst studentiņam vai kādam ar darba iespējām apdalītajam.


Māri, nekur neiešu, man pietiek ar Tevi un pārējiem ši klubina dalībniekiem. Daļēji atbalsoju arī uz Artura sludinājumu, blakus diskusijā, ka viņš meklē darbu. Šis varētu būt piemērots, bet prasības tādas, ka nevienam nav tur ko meklēt.

Sludinājums var neatbilst nevienam. Galvenais, ka tas ir ielikts - pēc tam jau neviens nepārbaudīs, vai pieņemtais darbā atbilst sludinājumam.
Izskaidrošu īsāk: Darbinieks droši vien viņiem jau ir sameklēts. Darba piedāvājums ielikts tik tādēļ, lai verētu pieteikties uz Eiropas naudu. Paņems iepriekšminēto jaunieti darbā un eiropa piešķier līdzfinansējumu...
www.epresspack.net...
:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.12.16 15:38
 citēt
Šis laikam arī ir dzīvais pierādījums tam, kāpēc fake news rullē. Neviens nav dadomājies, ka tas ir joks? Vakance ir, pienākumi arī puslīdz aprakstīti un uzņēmums šādi atlasa tos cilvēkus, kas ierakstīsies viņu kolektīvā. Ja saproti, kuras prasības ir sarkasms par tipisko darba sludinājumu, tad viss forši. Vēl, protams, var parēkt to, ka sludiķis NVA ielikts...
avatar
Publicēts: 29.12.16 16:05
 citēt
Izkopēju kaut kur no fb:
Emils Pakarklis
Šis nav ne joks, ne arī mēģinājums piesaistīt sev uzmanību. Tā ir birokrātu prasība, lai Latvijā varētu pieņemt darbā darbiniekus, kas nav no Eiropas Savienības. Likums prasa, lai vakance tiktu izvietota NVA, lai dotu iespēju pieteikties vietējiem, pirms atļauts ņemt darbā ārzemnieku. Diemžēl tāds speciālists, ko meklējam, Latvijā nav pieejams, bet esam atraduši perfektu darbinieku no Kanādas"
avatar
Publicēts: 29.12.16 16:22
 citēt
andrisp:Izkopēju kaut kur no fb:
Emils Pakarklis
Šis nav ne joks, ne arī mēģinājums piesaistīt sev uzmanību. Tā ir birokrātu prasība, lai Latvijā varētu pieņemt darbā darbiniekus, kas nav no Eiropas Savienības. Likums prasa, lai vakance tiktu izvietota NVA, lai dotu iespēju pieteikties vietējiem, pirms atļauts ņemt darbā ārzemnieku. Diemžēl tāds speciālists, ko meklējam, Latvijā nav pieejams, bet esam atraduši perfektu darbinieku no Kanādas"

I call BS!
:D
Man neteicās ka tiešām atraduši Kanādijā fotogrāfu/biznesmeni/mēdiju ekspertu/ceļotāju ar 18 gadu pieredzi, kas gribētu strādāt tādā čuhņā kā latvija, relatīvi nelielā mediju uzņēmumā.
Vienīgais, iespējams ka viņi meklē kaut kādu ārējo konsultantu...
avatar
Publicēts: 29.12.16 16:43
 citēt
Par NVA prasību var tā būt. Ja kāds esat kārtojušies darbā ārvalstīs, tad daudzkur patiešām ir jābūt tā, lai N laiku ir marinējies sludiķis, ko vietējais darbarūķis nav spējis aizpildīt.

Šis gan ir interesants pavērsiens. Es vnk pats esmu redzējis IPS sludiķi konkrētajai vakancei un iepriekš nekas tāds nebija. Visticamāk, ka patiešām LV cilvēku atrast nevarēja un tagad NVA ir uztaisīts sludiķis, lai neviens netiek kanādieša vietā. Jebkurā gadījumā smieklīgi.
avatar
Publicēts: 29.12.16 16:56 labots
 citēt
3rdHalf:Man neteicās ka tiešām atraduši Kanādijā fotogrāfu/biznesmeni/mēdiju ekspertu/ceļotāju ar 18 gadu pieredzi, kas gribētu strādāt tādā čuhņā kā latvija, relatīvi nelielā mediju uzņēmumā.

Un nebūt tā Latvija tāda čuhņa. Atceros, ka ~1995'ajiem gadiem uz telekomu brauca strādāt angļi un somi un viņiem tas ļoti patikai jo maksāja dubultā (varbūt vēl vairāk), jo tajā laikā te skaitījās tikpat nedroši un bīstami kā šodien varētu būt Somālijā.
Pieļauju, ka publicētais algas cipars arī iegūs sev priekšā kā minimums kādu "5" vai "6"-nieku, kad to maksās kanādietim. (: Uz tādiem nosacījumiem un uz pāris gadiņiem es labprāt brauktu uz dažādām nomaļām vietām jeb kā te izteicās - čuhņām". Uz Somāliju gan laikam tomēr nē.
avatar
Publicēts: 29.12.16 17:05
 citēt
R_J:Tie sludinātāji nav saspiedušies?! 825€ (un jatājums vēl vai ne uz papīra) pie šitādām prasībām - japāņu valoda, 18 gadu pieredze uzņēmējdarbībā (ko šis vispār reāli sludinātāja izpratnē nozīmē), un kas tik vēl tur ne?
1. aprīlis tak nav šodien, ne?

Labs bij sludinājums, bija ko izsmieties.:face-grin:
18 gadu pieredze uzņēmējdarbībā nozīmē to, ka esi bijis firmas īpašnieks, darba devējs. Līdzšinējie darba ņēmēji pat ar savu japāņu valodu var iet vienu māju talāk...:face-grin: Bet nav ko brīnīties, mums Latvijā līmenis ir augsts. Ja bijušo iekšlietu ministru atzina par vāju KNAB vadītāja amatam, tad es šaubos, vai Baraka Obamas CV būtu pietiekams Latvijas ministra postenim.:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.12.16 17:33
 citēt
Bet ja mūsu vēlētājs kārtējo reizi paķers pupulisma ēsmu, nobalsojot par Buldozera partiju, mums būs ministrs ar izglītību palīgskola neklātienē.
avatar
Publicēts: 29.12.16 17:53
 citēt
Neesmu pētījis, bet ir takš kudiš vienkāršākas metodes.
lai kanādietis atver firmu un ir valdes loceklis.
avatar
Publicēts: 29.12.16 18:18
 citēt
versatile:Neesmu pētījis, bet ir takš kudiš vienkāršākas metodes.
lai kanādietis atver firmu un ir valdes loceklis.

Nav reāli...
avatar
Publicēts: 29.12.16 18:31
 citēt
3rdHalf:
andrisp:Izkopēju kaut kur no fb:
esam atraduši perfektu darbinieku no Kanādas"



pa 825eur mēnesī? :exciting:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):