forum.gif
Laimīgu jauno gadu D700!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Laimīgu jauno gadu D700!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.01.17 09:49
 citēt
Pamanīju DPreview komentāros šādu tekstu, kas kārtējo reizi apstiprina viedokli palikt pie esošās, varbūt jau "antīkās", kameras vēl uz kādu brīdi, kādiem gadiem dažiem:
"I had a D700 for years and eventually replaced it with a D750 about 18 months ago - BIG mistake! The D700 was by far my most reliable and dependable camera, unlike the D750 which gave me untold trouble. Although the D750 is a fine camera when it works I very much miss my D700."
www.dpreview.com...

P.S. Uz š.g. gada beigām D700 noskrējiens ir "tikai" ~95'000,
avatar
Publicēts: 05.01.17 10:07
 citēt
Švks DR tam d700 :( ainavisitem nederm, reportāžām noteikti jā.
avatar
Publicēts: 05.01.17 11:51
 citēt
fieldy:Švks DR tam d700 :( ainavisitem nederm, reportāžām noteikti jā.


ainavistam noteikti vairāk vajag smadzenes, nekā jaunu aparātiņu
avatar
Publicēts: 05.01.17 12:00
 citēt
Tik pat es varētu uzrakstīt: Pagājušajā gadā dabūju paspēlēties ar D4. Man nepatika - labāk palikšu pie sava D5100.

Suck It Nerds!

:D :D :D
avatar
Publicēts: 05.01.17 13:41 labots
 citēt
senos laikos, kad parādījās pirmie itāļu liktie žiguļi no konveijera, veči atteicās no rindā piedāvātiem pirmīšiem un gaidīja, kad atnāks tiem moskvičs...
...jeb pareizāk sakot, to sauc par stagnāciju un pirmās pazīmes ir, kad negribas vecās sadilušās apenes izmest....
avatar
Publicēts: 05.01.17 13:46
 citēt
talavietis:... kad negribas vecās sadilušās apenes izmest....


vai foto jomā tas būtu: "negribas kārtējos 2,5k€ izmest"
neredzu daudz racionāla tajā, ja savu sūri grūtu pelnīto kāpostu tāpat vien atdotu gadžetu ražotājam un tirgotājam.
avatar
Publicēts: 05.01.17 13:57
 citēt
talavietis:senos laikos, kad parādījās pirmie itāļu liktie žiguļi no konveijera, veči atteicās no rindā piedāvātiem pirmīšiem un gaidīja, kad atnāks tiem moskvičs...

Kāds, tolaiku rindā stāvēdams, vēl atļāvās niķoties??? :amazing:
avatar
Publicēts: 05.01.17 14:03 labots
 citēt
nesix:
talavietis:... kad negribas vecās sadilušās apenes izmest....


vai foto jomā tas būtu: "negribas kārtējos 2,5k€ izmest"
neredzu daudz racionāla tajā, ja savu sūri grūtu pelnīto kāpostu tāpat vien atdotu gadžetu ražotājam un tirgotājam.

Negribi/nevari samaksāt par jaunākajām tehnaloģijām - nemaksā!

Nevajag to racionalizēt ar "jaunais ir sūds", jo kaunies atzīt, vienaudžu klātbūtnē, ka vecāki nevar atļauties nopirk.

:D
avatar
Publicēts: 05.01.17 14:16
 citēt
vot Zenitj bija manta, kā tagad atceros, fotoaparāts Nr.1 visā pasaulē.
avatar
Publicēts: 05.01.17 16:27
 citēt
3rdHalf, kur kurā vietā es saku, ka es NEVARU vai JAUNS IR SŪDS?
Tas ko es saku ir tas, ka vecais/esošais vēl ir gana labs. (:
avatar
Publicēts: 05.01.17 19:03
 citēt
līdzīgi kā ar windows un datoriem, astoņi kodoli terabaiti, gigabaiti, bet viss karās un iet tikpat ātri vai reizēm lēnāk kā pirms 5 gadiem, kad bija pentium 4 :D
avatar
Publicēts: 06.01.17 03:28 labots
 citēt
VValdis:vot Zenitj bija manta, kā tagad atceros, fotoaparāts Nr.1 visā pasaulē.


Kāta pat mazi nēģerpuikas USA fanoja , tājs Maikulis Jaksons piemēram :):)ZENIT ET :):)



Zenit bija primitīvs un švaks , sūds kādu vēl jāpameklē)

Paaugoties pat Maikulis vairs tādu mēslu rokā neņema:)

avatar
Publicēts: 06.01.17 07:23
 citēt
Ar Zenītu jaunībā bija normāls diskoēras čalis ar mikrofongalvas pričeni, bet tieši dēļ Nīkoņa viņš izbālēja un nogāja līdz prankenšteinismam un mazu zēnu mīlēšanai.
Pareizi, VValdi? :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.01.17 08:47
 citēt
Manuprāt D750 lielākais mīnuss attiecībā pret veco dzelzi ir pierasto šortkatu pogu neesamība (autofokuss un ekspozīcija) un savādāks izkārtojums. D700 vispār jau ir tas pats trīnītis, tikai mazākā korpusā un kā zināms, D3 aizvien ir pat ļoti laba kamera :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):