forum.gif
AliExpress
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / AliExpress
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 24.01.17 13:26
 citēt
Jautājums par pieredzēm un pārdomām par iepirkšanos AliExpress plašumos.
Kādi būtu pamatprincipi - kam būtu jāpievērš vēl papildus uzmanība?

Pamatdoma visam ir šāda - vēlos iegādāties štruntus (100 gab. ), kurus apdrukātu.
Pasūtot Latvijā visu komplektu tas būtu ~ 350 EUR.
Taču kā tautā sauktais - "santīmu *isējs" - vēlos nedaudz ietaupīt.
štruntus pērku AliExpress bet apdrukāju Latvijā.

Tātad redzu no rakstītā par pārdevēju:
Reitings: 4.9
Darbības ilgums 4 gadi
Piegāde - Pa velti: 29-52 dienas
Pircēja aizsardzība: atgriež naudu, ja nesaņem preci - vai apmaksājot shipingu var atgriezt preci (reāli atgriešanu jāapdomā - skāde nav tik liela).
Vēl kas būtisks palaists garām?

Tātad es rēķinos, ka precei pienākot LV, no iegādes ~ 100 EUR man būs jāiemaksā nodokļi = 21% PVN, vai vēl kas?
Vai tā "atmuitošanas" procedūra ir vienkārši izdarāma - vai kas raksturīgs mūsu izpildījumā - no kabineta uz kabinetu!
Ar ko vēl rēķināties?

Mēģinu apgūt ārzonu Internet vidi - mēģinu audzēt un smelties pieredzi no citiem - tāpēc tādi pastūlbi jautājumi! :D

Jau iepriekš, Paldies!
avatar
Publicēts: 24.01.17 13:46 labots
 citēt
Esmu iepircies gan AliExpress gan Alibaba. Pašam pieredze nav bijusi slikta, bet zinu ka citiem nav paveicies.
Principā, AliExpress ir kā ebay, bet ar ne tik stingrām klientu aizstāvēšanas opcijām. Teorētiski apsola naudu atriest, bet ja neatgriež - pārdevējam nekādas baigās problēmas nebūs. Līdz ar to - ir risks.

Par to bezmaksas piegādi - šite iesaku uzmanīties, jo no aliexpress reti sūta pa pastu. Tā vietā AliExpress pārdevēji lielākām precēm izmanto kurjerus. Iesaku tev painteresēties uzrakstot PM, vai tiešām piegāde būs bez maksas.

Nākamais - muita.
Neaizmirsti cenā iekļaut muitu(5%) un PVN. Kā arī atmuitošanu, ja saņem preci ar kurjeru un negribi braukt uz lidostu(pēdējo reizi FedEx samaksāju ~25€).
:face-grin:

ps.
Pasūti kā firma, vai privātais?
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:04
 citēt
Pasūtījumi man ir kā privātajam.

Vai pareizi sapratu: Drošākais variants tad būtu FedEx, tad man būtu jārēķina klāt 21% PVN un 25Eur FedEx par piegādi un muitas lietām? Vai arī FedEx gadījumā būtu + 5% jārēķina?

Nē uz lidostu skriet vēlmes nav nekādas un pat pie 0,25EUR uz katru elementu - pasākums ir ar mazāku bet izdevīgumu!

Redzēs, kas beigās būs sanācis ar e-bay.de, tur pasākumu pasūtīju, bija rakstīts, ka nodokļi iekļauti un Fedex piegāde defoltā - arī pagaidām pieredzes nav - redzēs, kas būs sanācis! :D
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:23 labots
 citēt
Sīkāk par muitu: m.lvportals.lv...
Nodokļi jāmaksā ja manta nāk ārpus jevropas robežām.

Ar to muitas maksāšanu tā: Ja sūti pa Pastu - maksāsi par to kas norādīts uz pakas. Pastā neko īpaši nepārbauda.

Ja sūti ar kurjeru - muita nelaiž pāri robežai, kamēr nesi uzrādījis bankas maksājumu/pavadzīmi(invoice), un muitu aprēķinās nevis pēc tā kas norādīts uz sūtījuma, bet par to ko esi samaksājis(muitu arī maksā par piegādi, ja neēsi sūtījis ar konteineri, bet tā ir pavisam cita tēma). Tas kas tev būs jādara ir jāmauc uz muitu(lidostu), kur jāuzrāda visi papīri un jāsamaksā tuvējā pasta nodaļā visi nodokļi kas tiks aprēķināti, pirms mantu izlaidīs no muitas.
Otrs variants, ja negribi braukt uz lidostu, ir samaksāt kurjera brokerim(~25eirāni), kurš pats aizies iesniegt visu muitā vajadzīgo tavā vietā un preci sūtīs pa taisno pie tevis(protams, tikai pēc tam kā valsts kasē būsi ieskaitījis piķi).

:face-grin:

ps.
Personīgi, ieskaut izvairīties no FedEx kā no AIDS. Man personīgi kā privāti, gan kā firmai, gan draugiem ir vienmēr bijušas ar viņiem problēmas. Sākot ar saskrūvētām cenām - beidzot ar tīšu preču nepiegādāšanu.
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:23
 citēt
Prieks par Kolumbu-optimistu Aliekspresa jaunatklājēju :)
Jautājums ir tik plašs, ka daudz būtu jāraksta, a slinkums.
Pirmais un galvenais: Nepsiho!!! izvērtē ar vēsu prātu, ja gribi partiju vispirms pasūti no tā pārdevēja dažas vienības, sagaidi izvērtē un tad vai nu pasūti vēl vai priecājies ka neesi iegrābies kaudzē sūdu. Aizdomas rada tavs nolūks par 100e nopirkt to kas šeit maksā ~350, pieļauju ka dažās pozīcijās tas joprojam ir iespējams, bet tie laiki ir sen pagājuši, ir pat lietas kas pie mums veikalā ir lētāk nekā aliexpresā. Tāpat ir lietas ko pirkt aliexpresā ir neprāts, piemēram flešatmiņas.
Viņi pārsvarā sūta pa parasto pastu, sevišķi ja bezmaksas sūtīšana, iespēja ielidot uz muitu un pvn pasta gadijumā niecīga. Ja sūta ar kurjerdienestu tad ielidojums uz muitu 100%, ja ir iespēja izvēlēties izvēlies Fedex, šiem lidostā birojs blakus muitai, ja nav rinda formalitātes ~15~20 minūtēs var nokārtot un ar karti turpat muitas punktā samaksāt.
Reitingu vērtējot pozitīvu atsausmju procents un darijumu skaits jāņem vērā.
Man pozitīva pieredze ar pircēju aizsardzību, tik prasība korekti jāuzraksta un ar foto/video pierādijumiem jāpapildina.
P.S. un kas tev liek visu partiju vienā sūtijumā pasūtīt?
P.P.S korekti būtu pie jautājuma pievienot linku uz preci, bet nojaušu ka tā ir tik slepena unikāla un nebijusi biznesa ideja ka tad visi redzējušie būtu jānovāc… :))
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:44 labots
 citēt
Ea tik nesapratu, kur 3rdHalf dabūja ciparu, ka muita ir 5%? Muitas tarifi ir dažādi, atkarībā no preces.

Un par PVN - to rēķinās nevis no preces cenas aliexpresī, bet no preces cenas + piegādes cenas + muitas cenas + laikam vēl apdrošināšanas. Respektīvi, PVNu liek virsū pēdējo uz summu, kas veidojas saskaitot visas summas, kas saistītas ar dabūšanu šurp.

Un tādēļ, bieži vien, ja preci sūta no ārpus ES, un nomaksā visus maksājumus, tā nesanāk lētāk kā pirkt uz vietas vai tai pašā ebajā pērkot, ja pārdevējs ir iekš ES.

Bet ja sūta pa pastu parasto, tad tiešām bieži var izbraukt bez visām šīm maksām.

Šādi viss bija kādu laiciņu atpakaļ. Nezinu vai pēdējos pāria gados kaut kas nav mainījies.
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:46
 citēt
Prieks, ka kādam par mani ir prieks!

Nē, nekas nenorāda un neliecina par manu psihozi - tāpēc ar jautāju par pieredzi.
Lieta ir tāda, ka 350 naudiņas maksā apdrukāta lieta, tāpēc arī mēģinu to pasākumu sadalīt - lietas, ko varu un ko nevaru pats izdarīt - lai tas kompensētos kā materiāls ieguvums.
Lieta pati par sevi nav ne sarežģīta ne slepena un pat attālināti saistīta ar netiešu biznesu: vēlos to dalīt, ka prezenta materiālu, tāpēc ir jāapdomā - vai izdali 350 EUR vai 250 EUR.
Principā lieta, kas ir pirkta un drukāta Latvijā ir jau taustīta un dalīta - liels ir mans pieļāvums, ka lieta ir iegādāta Ķīnā un vizuāli mans vēlmju objekts sasaucas ar taustāmo eksemplāru.

Links ir šeit: www.aliexpress.com...

Piegādēs tur var paskatīties, ir ķīnas varianti un DHL - tik vēl jautājums - Ja ņemu DHL - tad varu rēķināties ar norādīto cenu, vai vāl kas?

Kāpēc uzreiz 100 - tāpēc, ka nav liela summa, tāpēc, ka ceļš arī aizņem savu laiku un tad tas būs 2X ilgāk un apdrukājot arī cena starp 50 un 100 mainās.
Tādi nelieli mani argumenti
avatar
Publicēts: 24.01.17 14:58
 citēt
Santīm**sējiem, kā likums, tur neveicas. Nepiegādā prasīto artikulu, daudzumi nesakrīt, ir brāķi, jo nav jau tādi daudzumi, lai iespringtu. Tāpēc jau tie, kuri nodarbojas ar apdrukām, ir ar savām piegādātāju bāzēm, kuras nevienam nedod. Visas problēmas ar piegādi un apdruku uzņemas paši un klientam atdod jau gatavu produkciju.
Kad pēc mēneša ar pusi sapratīsi, ka rati nav sakustējušies, piekāp. Lēti nebūs, toties saņemsi gatavu produktu. :)
avatar
Publicēts: 24.01.17 15:13 labots
 citēt
R_J:Ea tik nesapratu, kur 3rdHalf dabūja ciparu, ka muita ir 5%? Muitas tarifi ir dažādi, atkarībā no preces.

Un par PVN - to rēķinās nevis no preces cenas aliexpresī, bet no preces cenas + piegādes cenas + muitas cenas + laikam vēl apdrošināšanas. Respektīvi, PVNu liek virsū pēdējo uz summu, kas veidojas saskaitot visas summas, kas saistītas ar dabūšanu šurp.

Muitas likme svārstās atkarībā no preces kvalifikācijas, kas parasti sanāk ~5%. Ja godīgi - nekur neēsmu īsi varējis atrast kādas ir tās likmes, bet uzmetot aci saviem papīriem - pēdējo reizi ka sūtīju ar konteineri, par A00(Muitas nodokļi par rūpniecības produktiem) likmi bija jāmaksā 6% no vērtības(nemaksājot par piegādi, jo lielās loģistikas firmas to parasti apiet).
Visādi citādi - tev ir taisnība, par to kā to ciparu aprēķina
:face-smile:
avatar
Publicēts: 24.01.17 15:15
 citēt
_VA_ - par Tavu komentu var teikt tik šo:

- savu sniegumu studijā, linku ar Tevis paveikto.

Vai cilvēkam histēriski skriet un aurot pa Rīgas centru: _VA_, _VA_?
avatar
Publicēts: 24.01.17 15:17
 citēt
Ar "psihošanu" ir tā: "Ō! baigi lēti" "fiksāk, fiksāk, nav laika divus mēnešus gaidīt", rezultātā spēja izvērtēt kaut kur pazūd, širmis aizverās tik izdevīga darijuma priekšā un finālā tiek samaksāts krietni vairāk, dažreiz pat vairāk kā pasūtot šeit uz vietas.
Aha cena starp 50 un 100 mainās…. 50var ar parasto pastu, a 100 tikai ar kurjerdienestu, rezultātā 2x50 izmaksās kudī lētāk.Bet mans padoms: vispirms pasūti 5~10 un paskaties kvalitāti dabā, dažreiz nav visai labi dalīt nekvalitatīvu sūdus kā prezentmateriālu, smuki uzbildēt jau šie māk, bet paņemot rokā bieži vien ir vilšanās.Ceri uz baigo kvalitāti par ~1$?
P.S. turpat aliekspresā esmu redzējis apdrukas servisus, izvēlies lietu, un daudzumu aizsūti uzdrukājamo failu un gaidi paciņu no ķīnas.

!nu nesūti taču neko ar DHL/EMS/UPS/FEDEX/UTTT, ņem parasto pastu!
avatar
Publicēts: 24.01.17 15:25
 citēt
60uz5komats6:Ar "psihošanu" ir tā: "Ō! baigi lēti" "fiksāk, fiksāk, nav laika divus mēnešus gaidīt", rezultātā spēja izvērtēt kaut kur pazūd, širmis aizverās tik izdevīga darijuma priekšā un finālā tiek samaksāts krietni vairāk, dažreiz pat vairāk kā pasūtot šeit uz vietas.
Aha cena starp 50 un 100 mainās…. 50var ar parasto pastu, a 100 tikai ar kurjerdienestu, rezultātā 2x50 izmaksās kudī lētāk.Bet mans padoms: vispirms pasūti 5~10 un paskaties kvalitāti dabā, dažreiz nav visai labi dalīt nekvalitatīvu sūdus kā prezentmateriālu, smuki uzbildēt jau šie māk, bet paņemot rokā bieži vien ir vilšanās.Ceri uz baigo kvalitāti par ~1$?
P.S. turpat aliekspresā esmu redzējis apdrukas servisus, izvēlies lietu, un daudzumu aizsūti uzdrukājamo failu un gaidi paciņu no ķīnas.

!nu nesūti taču neko ar DHL/EMS/UPS/FEDEX/UTTT, ņem parasto pastu!

+1 par to ka vispirms jāpasūta paraugs, ja laiks atļauj.
Vēl piebilstu ka, tad kad pasūti 100gb vispirms uzraksti PM, ali apvaicātos kas un kā. Un padod mājienu, ka pēc pirmā pasūtījuma grasies pasūtīt vēl. Tas dos nelielu garantiju, ka pārdevējs nepiečakarēs ar brāķainu preci, ja domās, ka ir iespēja uz patstāvīgu klientu.
:face-wink:
avatar
Publicēts: 24.01.17 16:16
 citēt
Ja nu kas nav tāds parastais pasts :grimace:
Ja sūta ar EMS tad prece atnāks uz Latvijas pastu. ap 80% precēm muitas nodoklis ir 6% un muias nodokli rēķina TIKAI no preces vērtības (kas norādīta pavaddokumentos).
Sūtu daudz un bieži, pārsvarā sūtu ar DHL vai TNT (pa gaisu) MAERSK (pa ūdeni).
avatar
Publicēts: 24.01.17 16:50
 citēt
Vari atrakstīt, kad radīsies nepieciešamība, Tev uztaisīs tāmi. Ar iespējamības tāmēšanu garlaikotiem garāmgājējiem, nevienam nav laika krāmēties, jo kantorī darbinieki ir aizņemti no rīta līdz vakaram.
avatar
Publicēts: 24.01.17 18:02
 citēt
60uz5komats6:Ar "psihošanu" ir tā: "Ō! baigi lēti" "fiksāk, fiksāk, nav laika divus mēnešus gaidīt", rezultātā spēja izvērtēt kaut kur pazūd, širmis aizverās tik izdevīga darijuma priekšā un finālā tiek samaksāts krietni vairāk, dažreiz pat vairāk kā pasūtot šeit uz vietas.
Aha cena starp 50 un 100 mainās…. 50var ar parasto pastu, a 100 tikai ar kurjerdienestu, rezultātā 2x50 izmaksās kudī lētāk.Bet mans padoms: vispirms pasūti 5~10 un paskaties kvalitāti dabā, dažreiz nav visai labi dalīt nekvalitatīvu sūdus kā prezentmateriālu, smuki uzbildēt jau šie māk, bet paņemot rokā bieži vien ir vilšanās.Ceri uz baigo kvalitāti par ~1$?
P.S. turpat aliekspresā esmu redzējis apdrukas servisus, izvēlies lietu, un daudzumu aizsūti uzdrukājamo failu un gaidi paciņu no ķīnas.

!nu nesūti taču neko ar DHL/EMS/UPS/FEDEX/UTTT, ņem parasto pastu!


Protams Jūsu ieteikumi - Pasūti 10, pēc tam vairāk un tad vēl - ja vajag, ir loģiski, saprotami un viedoklis kurā noteikti var un vajag ieklausīties.
Vairāk mani satrauc fakts, ka jādodas būs kur uz lidostu, galvenājā pasta nodaļā un jācīnās būs par 10 pildspalvām, tad par 50 un tad vēl.

Oliss:Ja nu kas nav tāds parastais pasts :grimace:
Ja sūta ar EMS tad prece atnāks uz Latvijas pastu. ap 80% precēm muitas nodoklis ir 6% un muias nodokli rēķina TIKAI no preces vērtības (kas norādīta pavaddokumentos).
Sūtu daudz un bieži, pārsvarā sūtu ar DHL vai TNT (pa gaisu) MAERSK (pa ūdeni).


Vai drīkst jautāt - kur varētu nonākt prece veicot pasūtījumu ar šo: "China Post Ordinary Small Packet Plus 29-52 days Free Shipping"
Tādējādi var darīt tos 10 utt un riskēt tik ar 10 ne 100 USD.

Ja var viedokļus un pieredzes par šo baismīgo atmauitošanas procedūru ko sīkāk? Tas pagaidām arī no Jūsu skaidrojumiem - līdz niansēm nav skaidrs.

Galvenās viedokļu sadursmes ir: lēnāk, lētāk, vairāk iztērēta laika - pret - maksas pakalpojums, ātrāk, dārgāk, mazāk iztērētā laika.
No informācijas - mēģinu izvērtēt.

_VA_:Vari atrakstīt, kad radīsies nepieciešamība, Tev uztaisīs tāmi. Ar iespējamības tāmēšanu garlaikotiem garāmgājējiem, nevienam nav laika krāmēties, jo kantorī darbinieki ir aizņemti no rīta līdz vakaram.

Teikšu godīgi: labāk zaudēšu uz risku, ne rakstīšu Jums - lai saņemtu kādu garlaikotu nekvalitatīvu tāmi. Pēc rakstītā saprotu, ka minētais budžets Jums ir sīknauda, kas tāpat atspoguļosies attieksmē un pakalpojuma izpildē. Lai Jūsu bizness plaukst un zeļ ar lielākiem pakalpojumiem - Man noteikti nav žēl.
avatar
Publicēts: 24.01.17 18:20 labots
 citēt
Ar tik augstprātīgi arogantu attieksmi un zināšanām šajā nišā, nav brīnums, ka jā***s santīms 100 gab. štruntiņu dēļ, paniskās bailēs no cenas, kura varētu tikt noteikta no profesionāļiem. :)
Tāmes kvalitāti vienmēr (!) nosaka tikai 2 faktori - klienta budžeta atbilstība priekšmeta kvalitātei, klienta nodrošinātā informācija, tāmi sastādot.

Vēl, "nekvalitatīvā tāmētāja" bezmaksas rekomendācija: Ķīnas produkcija dalās 3 grupās:
1. priekšmeti santīmp***ējiem ( pildspalva, kura izjūk to pāris reizes noklikšķinot ) cena: 0,001 cents gabalā
2. priekšmeti budžetniekiem ( pildspalva, kura izjūk to pāris simtu reižu noklikšķinot ) cena: 0,20 centi gabalā
3. prezentpriekšmeti ( pildspalva, kuru jau var apdrukāt un nav kauns dāvināt ) cena: 1,00 eiro gabalā
Aliexpress specifika: ievērojamas atlaides un pircēja privilēģijas katrai grupai sākas attiecīgi 10k/1000k/500gb.
Latvijas prezentreklāmistu specifika: nekrāmēties ar miniatūrām partijām, jo klienti nav spējīgi apmaksāt rēķinus, bet piedāvāt mazu partiju gribētājiem jau esošos noliktavu atlikumus, kuru daudzumi akurat atbilst klienta vajadzībai, tādējādi - saīsinot gaidīšanas laiku, samazinot izmaksas, izvairoties no hemoroidālām peripetijām ar Ķīnu.
Klientu specifika: par kapeikām gribēt ultrakvalitatīvu servisu, hiperkvalitatīvas preces, nedzirdēt neko no klientu menedžera teiktā..
Tālāk jau pats varēsi izdomāt, kurai kategorijai piederi. :)

p.s. es nepārdodu pakalpojumu, es sadarbojos ar vienu no pazīstamākajām Latvijas prezentfirmām, detalizēti pārzinu nianses un virtuvi, un uz Tevi skatos pilnīgi neieinteresētām acīm, atļaujoties pateikt to, ko klientu menedžeriem neļauj teikt ētika, un ko Tu, shēmodams fotoblogā, nezin kāpēc, nespēj aptvert pats. Ņem par labu! :)
p.p.s. Apskatīju savu prezentpriekšmetu plauktu. Ir manā trauciņā šāda pildspalva kā linkā (sarkanais eksemplārs), ar visu apdruku. Klienta vēlmes dēļ, apdruka izvietota vietā, kur roka satver pildspalvu un apdruka padilusi. Uz vāciņa to pieklājīgā lielumā izvietot traucē led podziņas. Skava no vāciņa ļoti viegli izvelkas, kas zināmos apstākļos var kalpot par iemeslu pildspalvas zudībai. Skrūvējas vaļā viegli, raksta tīri, tinte neķēpājas. Pildspalvai 5 gadi.
avatar
Publicēts: 24.01.17 18:39
 citēt
Latvijas prezentreklāmistu specifika: nekrāmēties ar miniatūrām partijām, jo klienti nav spējīgi apmaksāt rēķinus, bet piedāvāt mazu partiju gribētājiem jau esošos noliktavu atlikumus, kuru daudzumi akurat atbilst klienta vajadzībai, tādējādi - saīsinot gaidīšanas laiku, samazinot izmaksas, izvairoties no hemoroidālām peripetijām ar Ķīnu.

Nu nav nekāda problēma:
Tādējādi jau sev var samazināt izmaksas - uzņemoties tos hemoroīdus uz sevis, drukātājam taču nelieku atbildēt par preces kvalitāti.
Izdosies - Neizdosies - to tik uzzināšu, kad sekos 1 vai 2 rīcība - taču pieredze būs Jebkurā gadījumā!
Mana pieredze laikam ir gana pozitīvāka - tika drukāti arī 10 gab, arī bez īpašas kurnēšanas un pirkstu liekšanas.

Kā jau teicu - lai Jums veicas un izdodas, noteikti neesmu Jūsu mērķauditorija un uz to arī nepretendēju!
avatar
Publicēts: 24.01.17 18:45
 citēt
Drukātājam ir tikai netiešs sakars ar pasūtījumiem no Ķīnas. :haha:
Bet drukātājam noteikti vajag dot ordeni, ka nodrukāja 10 gab! Noteikti!
Netiešais sakars tāpēc, ka drukātājs tiešā veidā saskaras ar priekšmeta materiāla kvalitāti. Un to, vai vispār varēs kaut ko uztriept uz konkrētā priekšmeta, nosaka mēģinājums uz parauga. Nav parauga, nav mēģinājuma.
Saprotu, ka pērles sivēniem, un tomēr... varbūt kādam citam noder.
avatar
Publicēts: 24.01.17 20:34 labots
 citēt
Pikselis:Protams Jūsu ieteikumi - Pasūti 10, pēc tam vairāk un tad vēl - ja vajag, ir loģiski, saprotami un viedoklis kurā noteikti var un vajag ieklausīties.
Vairāk mani satrauc fakts, ka jādodas būs kur uz lidostu, galvenājā pasta nodaļā un jācīnās būs par 10 pildspalvām, tad par 50 un tad vēl.

Pasūtot 10 pa pastu, ja varēs iebāst pastkastē, tad sūtījums atnāks tur
Jāpišās ar papīriem tikai tad, ja sūti ar kurjeru.
Ja sūtījums lielāks - jebkurā gadījumā būs ierakstīts sūtījums, kuram pakaļā jāiet uz pastu. Ja būs jāmaksā, tur pat skaidrā naudā samaksāsi un sūtījumu dabūsi pretī. Tas neaizņems vairāk laika, kā vienkārši aizejot pēc ierakstīta sūtījuma.


Pikselis:Vai drīkst jautāt - kur varētu nonākt prece veicot pasūtījumu ar šo: "China Post Ordinary Small Packet Plus 29-52 days Free Shipping"
Tādējādi var darīt tos 10 utt un riskēt tik ar 10 ne 100 USD.

Atnāks droši vien aploksnē, kas tiks iestūķēta pastkastē. Kā arī - Track ID, lai varētu izsekot sūtījumu, ar bezmaksas piegādi nedabūsi.


Pikselis:Ja var viedokļus un pieredzes par šo baismīgo atmauitošanas procedūru ko sīkāk? Tas pagaidām arī no Jūsu skaidrojumiem - līdz niansēm nav skaidrs.

Tā pilnībā izskaidrot šo sistēmu nemācēs pat muitā. :D
Viss kas tev jāzin: Naudas būs jāmaksā ja prece nāk no ķīnas un vērtība pārsniedz 45€(vairāk šeit m.lvportals.lv...)
Sūtot ar kurjeru - jebkurā gadījumā būs jābrauc uz lidostu, vai jāalgo brokeris, pat ja paka nepārniegs iepriekšminēto summu.
Ja sūti ar pastu(China post, EMS, utt) - manta atnāks uz paskatīti, ja to tur varēs iebāzt un vērtība uz tās nebūs uzrakstīta lielāka kā 45€. Ja paku nevarēs iebāzt pastkastē - pastkastē būs lapele ar uzaicinājumu mantai iet pakaļ uz tuvējo pasta nodaļu. Ja būs kas jāmaksā - uz lapeles arī būs rakstīts cik, ko ejot pakaļ samaksāsi(nekādus papildu papītus nevajadzēs).

:face-grin:
avatar
Publicēts: 24.01.17 20:34
 citēt
Čaina post ir tas pats kas Latvijas pasts, pasta pārvadājumi valsts iekšienē. Ārpus valsts ved kāds ar ko ir noslēgta vienošanās visticamāk ka tas ir EMS.
Pasts neko pa brīvu nekur nesūta, par sūtīšanu maksā vai nu pārdevējs vai pircējs.
Muitošana ir vienkārša - no preces vērtības (kas norādīta invoisā) ja lielāka par 150€ maksā muitu 6%, ja lielāka par 10€ maksā pvn 21% un drn 1%. Ja kārto doķus muitā tad visi nodokļi jāmaksā uz vietas ar karti, ja pastā tad var arī skaidrā. visu samaksāsi dabūsi preci. Ja preci sūti uz firmu tad vēl ir jāraksta deklerācija un to raksta brokeri kas to drīkst darīt.
tie 29-52 dienas ir kaut kādi dīvaini cipari, jo pasaules prakse sūtīšanai ir visu rēķināt nedēļās (piem 7-14 dienas, 14-21 diena, utt.) ja pa ūdeni tad 45-60 dienas vai 60-90 dienas.......
avatar
Publicēts: 24.01.17 21:41
 citēt
Paldies Kungi par izsmeļošām atbildēm.

Kopsavilkumā tad var rakstīt šādu apkopojumu: (?)
- Nodokļi būs jāmaksā papildus, kas atkarīgs no preces vērtības.
- Labāk preces ir sūtīt kā privātpersonai, lai nav jāizmanto brokera pakalpojumus, kas arī sadārdzina procesu.
- Piegāde jebkurā gadījumā nebūs pa velti un cik saprotu optimālākais uzreiz ir izmantot EMS.
- Lai kaut cik sanāktu pamatota šī avantūra - izvēlamies summu ar kuru nav bail riskēt un pasūtam preci, jo par 1 vai 100 gab. piegādi tāpatām EMS piegāde būs 1 konstants cipars.
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:10
 citēt
Pikselis:Paldies Kungi par izsmeļošām atbildēm.

Kopsavilkumā tad var rakstīt šādu apkopojumu: (?)
- Nodokļi būs jāmaksā papildus, kas atkarīgs no preces vērtības.
- Labāk preces ir sūtīt kā privātpersonai, lai nav jāizmanto brokera pakalpojumus, kas arī sadārdzina procesu.
- Piegāde jebkurā gadījumā nebūs pa velti un cik saprotu optimālākais uzreiz ir izmantot EMS.
- Lai kaut cik sanāktu pamatota šī avantūra - izvēlamies summu ar kuru nav bail riskēt un pasūtam preci, jo par 1 vai 100 gab. piegādi tāpatām EMS piegāde būs 1 konstants cipars.


Neko tā īsti līdz galam neesi sapratis. Man domāt uzrakstiju kas tev ir jādara. Ja cilvēkam ir lemts pist santīmus shēmot visādus racionalizācijas priekšlikumus un finālā pārmaksāt , tad tā laikam ir karma.
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:12
 citēt
.. tad tā laikam ir karma.


+++
:)
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:22
 citēt
No aliexpreša esmu saņēmis apmēram 150 sūtījumus, visus ar bezmaksas sūtījumiem pa pastu - nav nekādu problēmu. Esmu ievērojis, ka lielāka izmēra vai dārgāki sūtījumi atnāk ātrāk, bet dažu eiro vērti sīkumi nāk ilgāk. Ja negribi ķēpāties ar muitu veido pasūtījumu zem 25 EUR
Muitu var nomaksāt turpat pastā, iepriekš formalitātes nokārtojot no mājas datora.
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:27
 citēt
Laikam tomēr karma!

Ja ir pieredze un apgalvojums, ka pa velti tāpatām nekas netiks atsūtīts.
Uzrakstīju - pajautāju - vai piegāde būs pa velti, pagaidīsim atbildi. (Taču nav iemesla Olis neticēt, ka piegādes pa velti nebūs - padomājot loģiski, attālumu un priekšmeta vērtību, kur ir bizness vest 1$ - 3000 km)
Tavi apgalvojumi, ka mazas partijas neprintē utt, pagaidām nav piepildījušies - vai arī šis apgalvojums, ka piegāde būs pa velti piepildīsies - pagaidīsim!
Tā īsti barot sevi ar tukšām ilūzijām arī nevienmēr atmaksājas.
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:28
 citēt
Labi apžēlošos:
Izvēlies krāsu un skaitu (līdz 90gab) sūtīšanas metode: čainaposts par 1 eiro apmaksājot iedrukā kartes datus, izņem ķeksi pievienot karti Alipay, viss. Gaidi apmēram mēnesi kad pastkastē būs paziņojums ka jāiet uz pastu pakaļ. 99% nekas vairāk nebūs jāpiemaksā.Pēc apmaksas epastā ienāks ziņa ka apmaksa veikta, vēl pēc laika ziņa ka pasūtijums izsūtīts, iespējams iedos tracking numuru, tipa "RS123456789CN" , webā ir sevisi kas pēc šī numura ļauj izsekot sūtijuma ceļu, dažreiz netrekojās numurs, bet tas netraucē sūtijumam finālā veiksmīgi atnākt. Aliexpresā sadaļā "tavi pasūtijumi" redzēsi pasūtijumu un tur būs pulkstenītis kas skaitīs atpakaļ dienas un stundas (parasti~60dienas), pretenziju par neatnākušu sūtijumu vari celt tikai kamēr pulkstenītis nav sasniedzis nulli.Izdomāsi racionalizēt vai pasūtīt uz juridisku personu, pats vainīgs, karma tāda.
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:31
 citēt
Fons:No aliexpreša esmu saņēmis apmēram 150 sūtījumus, visus ar bezmaksas sūtījumiem pa pastu - nav nekādu problēmu. Esmu ievērojis, ka lielāka izmēra vai dārgāki sūtījumi atnāk ātrāk, bet dažu eiro vērti sīkumi nāk ilgāk. Ja negribi ķēpāties ar muitu veido pasūtījumu zem 25 EUR
Muitu var nomaksāt turpat pastā, iepriekš formalitātes nokārtojot no mājas datora.


Ir varbūt arī kāds limits - cik ilgā laikā var tās sīkpakas veidot un cik daudz? Vai tupi var katru dienu pa 25$ bombardēt?
Ķīna nebankrotē?
avatar
Publicēts: 24.01.17 22:40
 citēt
60uz5komats6:Labi apžēlošos:
Izvēlies krāsu un skaitu (līdz 90gab) sūtīšanas metode: čainaposts par 1 eiro apmaksājot iedrukā kartes datus, izņem ķeksi pievienot karti Alipay, viss. Gaidi apmēram mēnesi kad pastkastē būs paziņojums ka jāiet uz pastu pakaļ. 99% nekas vairāk nebūs jāpiemaksā.Pēc apmaksas epastā ienāks ziņa ka apmaksa veikta, vēl pēc laika ziņa ka pasūtijums izsūtīts, iespējams iedos tracking numuru, tipa "RS123456789CN" , webā ir sevisi kas pēc šī numura ļauj izsekot sūtijuma ceļu, dažreiz netrekojās numurs, bet tas netraucē sūtijumam finālā veiksmīgi atnākt. Aliexpresā sadaļā "tavi pasūtijumi" redzēsi pasūtijumu un tur būs pulkstenītis kas skaitīs atpakaļ dienas un stundas (parasti~60dienas), pretenziju par neatnākušu sūtijumu vari celt tikai kamēr pulkstenītis nav sasniedzis nulli.Izdomāsi racionalizēt vai pasūtīt uz juridisku personu, pats vainīgs, karma tāda.


Izsmeļoša pamācība: kāpēc sākumā tā nevar uzrakstīt - lai neveidojas domstarpības.
To ka nevar uz uzņēmumu - sapratu un arī noformulēju.

Ja nav pieredzes, tāpēc jau arī tie jautājumi tiek uzdoti.

Šis noderēs varbūt ne tikai man - bet arī citiem , kam tas ir aktuāli - un vajag sevi mierināt, ka esi izdarījis labu darbu!
Miers!
avatar
Publicēts: 25.01.17 00:58
 citēt
Ķīna nebankrotē - sūta pa brīvu pat niekus, kuri maksā centus, bet sūtījumam nevarēsi sekot līdzi.
Tādas sīkpakas vari veidot katru dienu vai vairākas dienā, tas viņiem vienalga.
avatar
Publicēts: 25.01.17 11:22
 citēt
Kādreiz biju ieguvis MUITAS katalogu, kur pa smuko viss bija sadalīts pa preču kategorijām ar atbilstošām muitas nodevām. Cik atceros, tad liela nodeva bija vecā tipa AA akumulatoriem, ap 15% u.t.t. Lai lieki nemaksātu pašam bija izdevīgi atrast preces muitas kataloga Nr.

Nesen bija negadījums, kad nepadomāju, ka Serbija ir ārpus EU un arī bija jāstājas attiecībās ar DHL un muitu.
Visu nokārtoju elektroniski, jo viņi atsūtīja "Dari šādi":
A.god. kungs/kundze,
Jums adresēts sūtījums AWB xxxxxxxxxxxxx ir saņemts DHL kurjerpasta muitas noliktavā.
Lai privātpersona atmuitotu sev adresēto pasta sūtījumu , lūdzam izpildīt sekojošas darbības:
1. Uz e-pastu MKP.0240.kurjerpasts@vid.gov.lv nosūtīt muitai sekojošus dokumentus :
1.1 Šim e-pastam pievienoto avio pavadzīmi (AWB) ar pagaidu uzglabāšanas deklarācijas numuru un pievienoto pavadrēķinu;
1.2 preču iegādes apliecinošu dokumentu (preču pirkuma rēķins/invoice, internetveikala pasūtījuma orderi), kurā ir norādīts pasūtītājs, informācija par preci, daudzums, preces vērtība, transporta un apdrošināšanas izmaksas;
1.3 maksājuma izdruku (internetbankas pārskaitījums, PAYPAL, WESTERN UNION izdruka vai tml.);
1.4. pases vai ID kartes kopiju, uz tās norādot šādu tekstu: "Piekrītu, ka mani personas dati tiek izmantoti pasta sūtījumu deklarēšanai", kā arī datumu, vārdu, uzvārdu un parakstu.
* Elektroniskajā pastā subject/nosaukums norāda kurjerpasta pakalpojumu sniedzēja nosaukumu, gaisa transporta pavadzīmes (AWB) numuru.
2. Pamatojoties uz Jūsu iesniegtajiem dokumentiem, muitas amatpersona noformēs kvīti par fizisko personu mutiski deklarētām precēm ar nodokļu maksājumu aprēķinu un nosūtīs to uz Jūsu elektroniskā pasta adresi.
3. Saskaņā ar kvīts izdrukā norādīto informāciju, Jūs veicat nodokļu maksājumus portālā [url=www.latvija.lv,]www.latvija.lv,[/url] norādot kvīts numuru.
Saite šeit: www.latvija.lv...
4. Pēc maksājuma veikšanas portālā [url=www.latvija.lv]www.latvija.lv[/url] , lūdzam pārbaudīt sūtījuma apmaksas statusu www.latvija.lv... ievadot kvīts numuru.
! Statuss samaksāts nozīmē , ka sūtījums ir atmuitots un nākamajā darba dienā DHL kurjers atmuitoto sūtījumu Jums piegādās bez maksas.
Uzglabāšana noliktavā pirmās trīs darba dienas - bez maksas, sākot no ceturtās darba dienas - 10,00 EUR (+PVN) par dienu, par sūtījumu.
Ja 14 darba dienu laikā sūtījuma netiek atmuitots, tas tiks atgriezts nosūtītājam.
VID informatīvais tālrunis 67120000
avatar
Publicēts: 25.01.17 12:20
 citēt
Vispār man pēdējie aliexpress sūtījumi ar bezmaksas piegādi ir caur Igauniju nonākuši Omniva pakomātā. Kas tur ar muitu, nodokļiem, hvz.
avatar
Publicēts: 09.02.17 01:29
 citēt
Esmu daudz un dikti sūtijis jā arī sīku drazu līdz 10-20Eur nāk vidēji no 2-4 nedēļām , pienāk uz mājām pastkasti vaoi pastu nekad nekas nav bijis jāpiemaksā visu sūtijumi bezmaksas piegāde.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):