forum.gif
Kad Tatros/Sudetos ir tāds laiks?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Kad Tatros/Sudetos ir tāds laiks?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.02.17 17:59
 citēt
Es uz turieni braucu vasaras otrajā pusē, tādēļ sniegs ir tik Augsto Tatru ziemeļu nogāzēs un saules neapspīdētās bedrēs, bet, ja gribētos pastaigāt pa ielejām, skatoties uz sniegotiem kalniem, ģērptam šortos un krekliņā, ķip šitā




kurā mēnesī jābrauc?
Pie mums pienenes zied maija beigās, bet tur nevar saprast. Itkā tālāk uz dienvidiem, pavasarim jāsākas agrāk, no otras puses augstāk v.j.l. jāsākas vēlāk. Es zinu, ka tūlīt man pateiks izrēķināt, gūglēt, vēl visādus gudrus padomus, bet Wikipēdijā par Sudetiem klimata sadaļā nevienā, man zināmajā, valodā neatrodu sniega segas ilgumu 1500 m augstumā.
Varbūt šeit ir kāds, kurš pats tur bijis tieši bildēs redzamajos apstākļos?
avatar
Publicēts: 03.02.17 18:11
 citēt
Nu tā ir tava nelaime, ja velk tieši uz vidējo, skaties uz malējām, tām taisnākas. :grimace:
Rietumu Tatros 2000 m augstumā pienenes zied arī jūlija vidū, bet sniega tur vairāk nav.
avatar
Publicēts: 03.02.17 19:13
 citēt
Pirmā iespēja būtu prasīt zīlniecei vai astroloģei, tikai lai prognozei iedod arī garantiju, ja kas nebūs tā, lai vari piedzīt nepareizi iztērēto naudu:face-grin:
Otra iespēja - piezvanīt un paprasīt Impro, šie sāk vest ļaudis uz Tatriem pirms Jāņiem, varbūt tieši tas ir īstais brīdis.
avatar
Publicēts: 03.02.17 19:58
 citēt
Maija pirmā puse. Oficiāli avoti stāsta, ka normāli no 1.jūnija līdz 31.augustam Tatros sniega nav. Es pa Jāņiem redzēju tikai ēnainās ieplakās kaut kādas atliekas.

Par Sudetiem nezinu, bet liekas, ka pienenes un sniegs tur varētu būt nesavienojamas lietas (kalni par zemu).
avatar
Publicēts: 04.02.17 06:56
 citēt
Impro tādas lietas zina gidi, bet uz informatīvajiem telefoniem sēdošās špidrilkas diezin vai ko pateiks par tādām detaļām.
Tās abas piemēru bildes tieši no Sudetu portāliem arī ir.
avatar
Publicēts: 04.02.17 10:51
 citēt
Juris Levics ir viens no Impro gidiem pa augstajiem un zemajiem Tatriem. Domāju, ka neatteiks atbildēt uz konkrētu jautājumu. Facebook'ā var atrast, par traukiem.elvē nemācēšu teikt, tur neapgrozos.
avatar
Publicēts: 04.02.17 11:03
 citēt
Skaidrs, paldiesiņ!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):