forum.gif
Meklēju studijas kompanjonu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Meklēju studijas kompanjonu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.02.17 19:07
 citēt
Ir šāds tāds aprīkojums un vēlme izveidot savu fotostudiju Rīgā. Meklēju kompnjonu, ar kuru dalīt izmaksas, vai arī kādu, kuram ir šim pasākumam derīgas telpas. Spams ļoti vēlams
avatar
Publicēts: 28.02.17 20:11
 citēt
pirmais kas nāk prātā, ir dansigas dzīvoklis ....
avatar
Publicēts: 28.02.17 20:40
 citēt
žēl ka man nav 2-istabnieks centrā
avatar
Publicēts: 28.02.17 21:02
 citēt
Jaaaaa D. dzīvoklis,šī opcija bija nedaudz piemirsusies. Un reāli žēl,ka lodžijai nav 2istabu balkona centrā
avatar
Publicēts: 28.02.17 22:51
 citēt
Fanam, hobijam?


Ja nē, tad cipari pakalpojuma biznesā strādājošiem lieliski rāda kas rentabli, kas nē, un arī noilustrē, ka "kompanjongrafiks" nekad nerullēs - īpaši jaTev nav 18 gadu, kad funktieris savādāks.
avatar
Publicēts: 28.02.17 23:01
 citēt
Ja japaskaidro sīkāk, tad pēc savas pieredzes varu pateikt, ka studija nav darba aramzāle, bet reprezentācijas telpa kas pievelk jūsmīgos kas maksā par fīlingu ne bildēm - brīdī kad Tevi sāk pirkt Tavu bilžu dēļ jau ir vienalga kur ir Tava studija - Ogrē mierīgi.

Jā ir vēl vienasituācija kad Tevi tupa baros lokācijasvieta - lai ko Tu arī neatvērtu uz ļaužu takas - ja ātri strādāsi būsi plusos - bet tad ir jaatver kantoris uz Grēcinieku ielas un āšķiļ kā tankam plus prasot 50e par izdruku. (un maksās). Tik vai tādu dzīvi var paciest :)
avatar
Publicēts: 28.02.17 23:25
 citēt
Ideja ieinteresēja. Varbūt varu piedalīties. Bet sākumā kārtīgi jāpadomā. Ir arī dažas idejas, ko sen jau gribu realizēt. Padomāšu.
avatar
Publicēts: 01.03.17 09:47 labots
 citēt
Mobilā točka - Studija 5 minūtēs - neatejot no kases :face-grin:

PS par papildus samaksu - eskursija studijā
avatar
Publicēts: 01.03.17 10:13
 citēt
Varēji uztaisīt Ogrē kaut ko smieklīgi mazās Skujiņa studijas vietā.
avatar
Publicēts: 01.03.17 13:11 labots
 citēt
Ritz:Varēji uztaisīt Ogrē kaut ko smieklīgi mazās Skujiņa studijas vietā.


es par to domāju.......varbūt kļūdos, bet cik gan būs reālu interesentu, piemēram, īrēt? Nu un uz bildēšanos, arīdzan, ogrēnieši nav diez cik kāri, tam pašam Skujiņam, cik esmu redzējis, nāk tikai penši drukāt bildes, vai nopirkt rāmīti :)

Īres cenas gan te ir daudz labākas.

PS Māri, lielos vilcienos un mazos tramvajos piekrītu visam, domāju par iespēju B.
Strādāt gribās ap 2 nedēļām mēnesī - atlikušo laiku arī vēlos sadalīt.
avatar
Publicēts: 01.03.17 13:36
 citēt
NilsS: ...uz bildēšanos, arīdzan, ogrēnieši nav diez cik kāri...

Ne tikai ogrēnieši. Es esmu bildējies salonā dokumentiem, liekas, kādas 3-4 reizes pēdējos 10 gados un jo tālāk, jo mazāka kļūst vajadzība. Šoferu medkomisijai apliecību vairāk nevajag, CSDD un pasu daļas bildē uz vietas, vajadzēja tik Zemessardzei un mednieku apliecībai, vairāk neacceros.
avatar
Publicēts: 01.03.17 13:43
 citēt
Schneider:
NilsS: ...uz bildēšanos, arīdzan, ogrēnieši nav diez cik kāri...

Ne tikai ogrēnieši. Es esmu bildējies salonā dokumentiem, liekas, kādas 3-4 reizes pēdējos 10 gados un jo tālāk, jo mazāka kļūst vajadzība. Šoferu medkomisijai apliecību vairāk nevajag, CSDD un pasu daļas bildē uz vietas, vajadzēja tik Zemessardzei un mednieku apliecībai, vairāk neacceros.


Būtu Tev jahta, tad gan...
avatar
Publicēts: 01.03.17 14:07
 citēt
Jahtas nav. Basaļota arī, tiem lai fotografējas Repsis ar Gaili.
avatar
Publicēts: 01.03.17 15:02
 citēt
Citagaisma:
Schneider: Ne tikai ogrēnieši. Es esmu bildējies salonā dokumentiem, liekas, kādas 3-4 reizes pēdējos 10 gados un jo tālāk, jo mazāka kļūst vajadzība. Šoferu medkomisijai apliecību vairāk nevajag, CSDD un pasu daļas bildē uz vietas, vajadzēja tik Zemessardzei un mednieku apliecībai, vairāk neacceros.


Būtu Tev jahta, tad gan...


OOOOjāaa :)
avatar
Publicēts: 01.03.17 15:30
 citēt
Nilss cik Jums gadi?
avatar
Publicēts: 01.03.17 20:52 labots
 citēt
Hugo:Nilss cik Jums gadi?


Gribiet pidarasīties kopā, vai tomēr atsevišķi ?
Starp citu kompadres atrasti, taču spamu tas nekādā veidā neietekmē
avatar
Publicēts: 01.03.17 20:56
 citēt
Schneider:
NilsS: ...uz bildēšanos, arīdzan, ogrēnieši nav diez cik kāri...

Ne tikai ogrēnieši. Es esmu bildējies salonā dokumentiem, liekas, kādas 3-4 reizes pēdējos 10 gados un jo tālāk, jo mazāka kļūst vajadzība. Šoferu medkomisijai apliecību vairāk nevajag, CSDD un pasu daļas bildē uz vietas, vajadzēja tik Zemessardzei un mednieku apliecībai, vairāk neacceros.



Uz doķu foto mēs dzīvojām vismaz gadsimtu, bet tas ir beidzies, atliek smuki zaķi sākumastadijā un ģimenes.
Nu, manā gadījumā arī produktu/ēdienu foto
avatar
Publicēts: 01.03.17 21:09 labots
 citēt
NilsS:
Hugo:Nilss cik Jums gadi?


Gribiet pidarasīties kopā, vai tomēr atsevišķi ?
Starp citu kompadres atrasti, taču spamu tas nekādā veidā neietekmē


Jūs, ko esat pārpratis ;) tas, ka Jums puiši interesē nebija īpaši jāafišē...
Tādus plānus par "Photo STUDIO businesu" patsmitnieki bīda :D, bet kā izrādās vecums nenāk viens, vo!
avatar
Publicēts: 01.03.17 22:08
 citēt
Hugo:
Tādus plānus par "Photo STUDIO businesu" patsmitnieki bīda :D, bet kā izrādās vecums nenāk viens, vo!

Ne tikai, zinu ne tuvu ne padsmitniekus. Bīda tad, kad ir sapratuši, kas un kā jādara. Un labi bīda!
avatar
Publicēts: 01.03.17 22:17
 citēt
Bindem ir 83 gadi un studija. Pie tam - analogā. :grimace:
avatar
Publicēts: 02.03.17 02:17
 citēt
NilsS: Uz doķu foto mēs dzīvojām vismaz gadsimtu, bet tas ir beidzies, atliek smuki zaķi sākumastadijā un ģimenes.
Nu, manā gadījumā arī produktu/ēdienu foto


Zaķi un ģimenes tak ir beidzamākā nabagmāja (nu tas ja zaķi maksā tev) kas nekad normala Rīgas rajona īri dienā divās (a savādāk nav vērts) neatsitīs. Pārējam studiju nevajag.

Finanses ir reklāmā, lielajās korporaķivkās, laba līmeņa priekšmetu bildās un jebkamī ko ar grāmatas biezuma līgumu esi salīdzis ar naftu, brīvostu, reunre, Realto, Rimi, Swedbank utt.
avatar
Publicēts: 02.03.17 04:49
 citēt
Visoptimālāki šai ziņā lieli studijas tipa dzīvokļi centrā beletāžā:) Neizīrēti veikali utt:)
avatar
Publicēts: 02.03.17 08:22
 citēt
NilsS:


Uz doķu foto mēs dzīvojām vismaz gadsimtu, bet tas ir beidzies, atliek smuki zaķi sākumastadijā un ģimenes.
Nu, manā gadījumā arī produktu/ēdienu foto


Nezinu gan, kuram Latvijas fotogrāfām studija nes ienākumus? Varbūt Lindai?
Pārējiem studiju turētājiem, tā ir vajadzīga nevis darbam, bet gan imidžam un kursu rīkošanai.
Visādu trušu, ģimeņu un priekšmetu bildēšanai jau studija klasiskā izpratnē nav vajadzīga. Ēdienam, maziem priekšmetiem vispār ideāli, ieliec busiņā to 360grādīgo pannu un brauc pie klienta busiņā bildēt.
avatar
Publicēts: 02.03.17 09:07
 citēt
Hugo:
NilsS:
Gribiet pidarasīties kopā, vai tomēr atsevišķi ?
Starp citu kompadres atrasti, taču spamu tas nekādā veidā neietekmē


Jūs, ko esat pārpratis ;) tas, ka Jums puiši interesē nebija īpaši jāafišē...
Tādus plānus par "Photo STUDIO businesu" patsmitnieki bīda :D, bet kā izrādās vecums nenāk viens, vo!


Dziļi cienot Jūs un Jūsu radošo izpausmi, atvainojos, ja esmu aizskāris jutīgās matērijas
avatar
Publicēts: 02.03.17 09:08 labots
 citēt
Maris:
NilsS: Uz doķu foto mēs dzīvojām vismaz gadsimtu, bet tas ir beidzies, atliek smuki zaķi sākumastadijā un ģimenes.
Nu, manā gadījumā arī produktu/ēdienu foto


Zaķi un ģimenes tak ir beidzamākā nabagmāja (nu tas ja zaķi maksā tev) kas nekad normala Rīgas rajona īri dienā divās (a savādāk nav vērts) neatsitīs. Pārējam studiju nevajag.

Finanses ir reklāmā, lielajās korporaķivkās, laba līmeņa priekšmetu bildās un jebkamī ko ar grāmatas biezuma līgumu esi salīdzis ar naftu, brīvostu, reunre, Realto, Rimi, Swedbank utt.


Starp citu, jau gadiem fočēju priekš rere un naudā mani nepeldina :) kaut maksā pieklājīgi, taču kāzas tik un tā izdevīgāk, ja skatās tīri uz ienākumiem
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):