forum.gif
Vēlēšanas 2017
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vēlēšanas 2017
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.06.17 22:25
 citēt
ko tāds klusums Mega notikums Vēlēšanas 2017
pat;aban uz pilnu klappi iet vaļā kompromātu kari
Artus - aiz kadra
youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.06.17 22:28 labots
 citēt
Reālpolitika
sadalijums pa pozicijam - cik kurš


mana piezīme Exceļa fanātiem - tās pozīcijas arī jadala - cik katrai pozicijai punnkti
Man piemēram ir galīgi pohuj namu siltināšana, kas ir pēc manām domām - naturāls uzmetiens un tikai kalpo banku peļņai + bojā mājas, jo tās nosiltinot sāk pūt, un ņihuja ieguldijuma reāla tur nav, no tās siltināšanas
avatar
Publicēts: 01.06.17 22:32 labots
 citēt
no Apollo raksta - par Rīgas situāciju - secinājumi

Apollo Bukmeikeru prognozes - Ušakovs iegūs vairākumu, izredzes Zaļajiem, Konservativajiem, par Artusu nav jegas balsot, vienotību pat nepiemin (politisks līķis)

Paziņa gan uztaisija VIDEO - kuru Ušakovs uztvēra kā ne visai un pat bija zvanijies attiecīgām iestādēm, bet iestādēs zināja šo kadru un nosutija SMS - odobrjams
:face-grin:
youtu.be...
man atkal patika video - kas ceļo FB - Ušakovs brauc (pa ķengaraga promenādi) 3-riteņu velo ar orkēstri ,. kas spēle Latvijas PSR himnu :face-grin:

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 01.06.17 23:41
 citēt
Jebal man jau tās vēlēšanu aģitācijas.
Bet vismār jautri padirsties priekšvēlēšanu reklāmās facebookā.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 02.06.17 17:49
 citēt
Pietiek ielīst cvk lapā un atvērt kandidātu sarakstu - paskatīties, kādas izglītības, kādi ieņemamie amati un automātiski var izdarīt secinājumus, ka visa balsošana ir bezjēdzīga. Vēl bezjēdzīgāk ir stāties "nacionālajās partijās", kuras ir saindētas no iekšienes ar vecajiem komuņagām.
avatar
Publicēts: 02.06.17 19:34
 citēt
Nilu pārsist grūti, jo popularitātes, un labo darbu veikšanas nolūkos, budžetā iegrābts diezgan smagi, apmēros kādus nemaz nevarētu atļauties, un tos vajadzētu papētīt tiesībsargājošām iestādēm, bet tas netraucē domē, Rīgas Satiksmē, un citos veidojumos bīdīt grūti izsekojamas shēmas, aizmirstot par saimnieciskiem jautājumiem, nopietniem ilgtermiņa projektiem. Pārsolīt uzpūstu burbuli ir nenopietni, un tā no malas tie priekšvēlēšanu solījumi arī izskatās .... tā vietā, lai izskaidrotu situāciju, mēģina pārsolīt burbuli, jo vēlētājam reālās situācijas analīze nav vajadzīga, vēlētājam vajag fikso laimi. ko atnesīs vairāksolītāji.... :bad_smile:

bet tas nenozīmē, ka nav jāiet uz vēlēšanām. pamainīsies spēku samēri, jebkurā bardakā, dzīve piespiež veikt attiecīgus soļus, kuri ātrāk, vai lēnāk virza uz progresu
avatar
Publicēts: 02.06.17 19:41
 citēt
Fandango:benedictingibjorg.wordpress.com...

Te izskaidrots, ko darīt.
+, kā jau minēju, stājamies visi nac partijās , lai varētu paši ko darīt!
Bļavīens, vai kāds no diskutētājiem vispār ir izstudējis sarakstu, par kuru grasās atdot balsi

Huiņa pilnīga tas raksts! :) Ja tiešām gribās kaut ko mainīt, tad visi tie LUMPEŅI, kas pie varas siles turās jau no otrās republikas pirmsākumiem, ir ar sūdainu koku jādzen prom ne tikai no valdīšanas iespējas, bet gan no valsts! :face-grin:
Visādā ziņā Rīgas pašvaldību vēlēšanās vienīgā daudzmaz saprātīgā izvēle ir JKP 11.saraksts. Jau trešās velēšanas no vietas savu izvēlēto sarakstu rediģēju pirms iešanas uz iecirkni. Vakar vakarā divu stundu laikā izgūglēju visus 63 kandidātus un jau sastrīpoju un saplusoju. Rīt kabīnē iešu ar savu špikeri un svītrošu/plusošu uz nebēdu ;)
avatar
Publicēts: 02.06.17 22:12
 citēt
Tas viss ir blēņas. Neviens neko nezina, negrib darīt un izliekas par muļķiem.
Es te runāju ar vienu politiķi kas pie varas un teicu, ka Rīgā nav autostāvvietu. Nau kur nolikt mašīnu. Arī mikrorajonos pie mājas,
Viņš man saka - A ko lai dara ? Vietas ir tik cik ir. Tur mēs neko nevaramdarīt.
Tad es saku ka man ir ideja, ka jātaisa autostāvvietas uz apstādījumu rēķina. Nu nevajag tik daudz apstādījumus.
Uz ko sekoja atbilde, ka tas neesot iespējams, jo zāle un apstādījumi esot mūsu zaļās plaušas. Dodot skābekli, lai tādi kā es varētu vispār izdzīvot utt. Nu ko it kā jau loģiski.
Tad es viņam saku. Labi pilnīgi piekrītu un tā kā viņam taisnība, tad lai viņš nekavējoties iesniedz likumprojektu, lai pārtrauktu izcirst un eksportēt Latvijas mežus.
Uz ko sekoja atbilde, ka tas nav iespējams,valstij vajagot naudu, katrs savā privātīpašumā var darīt ko grib utt.
Kā redzam dubultmorāle ar lielo burtu.
avatar
Publicēts: 02.06.17 22:28
 citēt
Ok, Rejs, lai būtu.
Pēc Tavas loģikas, Purvciemam autostāvvietas sabūvēsim Kurzemes mežā.
avatar
Publicēts: 02.06.17 22:32
 citēt
Nē Purciemā pie mājām no apstādījumiem noņemam 2 metrus nost un auto liekam šķērsām.
avatar
Publicēts: 02.06.17 22:48
 citēt
Rejs - minēšu - tu par KPV balsosi?

Tu esi vispār apsvēris domu, ka tajos pašos mikrorajonos tā "zeme", uz kuru rēķina tu gribi ierīkot autostāvvietas pieder kādam, kas nav pašvaldība? Kāpēc daudzi savos privatizētajos leišos un 602. sērijās utt nomā zemi...?
avatar
Publicēts: 02.06.17 23:18
 citēt
Nē KPV mani nepieņēma.
Zeme kādam piederot. Jā esmu dzirdējis. Bet zem manis 602 zeme pieder man un man ir zemesgrāmata.
Un ielas un apstādījumi reti kuram pieder.
avatar
Publicēts: 03.06.17 13:52
 citēt
traktors:
Visādā ziņā Rīgas pašvaldību vēlēšanās vienīgā daudzmaz saprātīgā izvēle ir JKP 11.saraksts.


Bieži negadās, ka partijas, kura sevi sauc par konservatīvo, vēlēšanu saraksta galvgalī ir persona ar tādu ideoloģisko noskaņojumu, kas vairāk piestāvētu revolucionāram komunistam.
avatar
Publicēts: 03.06.17 17:33
 citēt
Rejam taisnība par tiem iekšpagalmiem. Tie būvēti sen atpakaļ, vēl padomju laikos visbiežāk un pēc idejas tajās brauktuvēs vispār nedrīkst atrasties automašīnas, jo bloķē piebraukšanu avārijas transportam, ugunsdzēsējiem un ātrajiem. Tāpēc ir jādomā par auto stāvvietu izbūvi. Nu nav tie zālāji tur vajadzīgi tiem kāķu mīlētājiem. Valkā zinu divu māju izbūvētas autostāvvietas. Primā, vienkārši brauktuves malā paplašināja un tagad auto parkojas perpendikulāri un normāli gan var garām braukt, gan vairs nav tā nejēdzība, jo agrāk lika pat zālājos, jo auto tak saradies ir katram teju un kam automašīna, ja tā nav pa rokai?
avatar
Publicēts: 03.06.17 19:09
 citēt
PhotoMaster:Es gan uz vēlēšanām nemaz netaisos iet un iesaku to arī citiem, jo visi tur darbojas tikai sautīgās interesēs un ir nākamie tautas apzadzēji !!!


psihiatriskajās slimnīcās, cik zinu, arī pacienti nevēl
avatar
Publicēts: 04.06.17 08:44
 citēt
izskatās, ka rezultāti būs bez pārsteigumiem....
avatar
Publicēts: 04.06.17 11:24
 citēt
Pārlasot Interneta komentārus

"Galīgi garām! Tās nebija nekādas etniskās vēlēšanas. Vienkārši Ījābs negrib atzīt sev nepatīkamu patiesību - ir pagājusi tie laiki, kad atlika tik nobļauties "Krievs nāk!" un latvieši metās balsot par "pareizajām" latviešu partijām. Tagad vēlētājs tik tiešam sācis IZVĒLĒTIES PAR KO BALSOT. Balso vai nu par tiem, kas sevi jau ir parādījuši kā spējīgus pilsētu saimniekus (Ušakovs Rīgā, Truksnis Jūrmalā, Lembergs Venspilī), vai arī veic protesta balsojumu - balso par jauniem politiskajiem spēkiem cerībā, ka tie būs labāki par varas partijām NA, Vienotība, ZZS. Un liela daļa izdara trešo izvēli - neatrodot sev pieņemamu politisko spēku, vispār nepiedalās vēlēšanās.
To, ka vēlētājs pārsāj balsot pēc etniskā principa, to uzskatāmi nodemonstrēs nākamās Saeimas velēšanas, kad esošajām varas partijām Vienotībai, NA un ZZS nāksies cīnīties par 5% barjeras pārvarēšanu.
P.S. SC Rīgā varēja iegūt vairāk balsu, ja būtu sevi vairāk reklamējis kā KREISO PARTIJU< KĀ SOCIĀLDEMOKRĀTUS. Sevisķi latviešu vēlētaju vidū."
avatar
Publicēts: 04.06.17 15:38
 citēt
Saprotu, ka "lodzija" ir vietējais galma āksts, bet nu vienalga ... ? Kas tādam ķēmam galvā? Viņš tiešām cer šeit kādu pārliecināt? Viņš pats tām savām muļķībām arī tic? Viņam kāds maksā? Priekš kam viņš savu laiku bezjēdzīgi tērē? Garīgi slims?

Eh nenoturējos...., "pabaroju" trolli......
avatar
Publicēts: 04.06.17 19:39
 citēt
Pārlasot lodžijas raxtīto

Rīgas domes vēlēšanu rezultāti, bez īpašiem pārsteigumiem, ja nerēķina pozitīvās iezīmes - Nils zaudē vietas, dome iegūst kārtīgu opozīciju, vairs nebūs tāda lafa.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.06.17 00:24 labots
 citēt
1UN1:Saprotu, ka "lodzija" ir vietējais galma āksts, bet nu vienalga ... ? Kas tādam ķēmam galvā? Viņš tiešām cer šeit kādu pārliecināt? Viņš pats tām savām muļķībām arī tic? Viņam kāds maksā? Priekš kam viņš savu laiku bezjēdzīgi tērē? Garīgi slims?

Eh nenoturējos...., "pabaroju" trolli......


tu par ko? lodžija nav nekāds āksts, āksts ir deputāta kungs ar uzvārdu Kaimiņš, bet lodžija ir šī gadsimta raksturtēls ar visnotaļ tipisku dzīvesstāstu. starp citu - par ausaini ir arī citi šejienieši - šeit klusē, bet feisbuka grupu ierakstos neklusē
avatar
Publicēts: 05.06.17 13:03
 citēt
Tikko pa rādiķi viens labi pateica, ka Kaimiņš nu cīnās ar savu feizbuka profilu, kurā dzērumā pats sarakstījis juhņu. Neesot vņš tik svarīgs, lai kāds lauztu viņa kontu.
avatar
Publicēts: 05.06.17 13:11 labots
 citēt
principā - balsot nebiju, tā kā esmu politiski neitrāls
Tauta pati nobalsoja par tiem, par kuriem grib
avatar
Publicēts: 05.06.17 13:29
 citēt
Ej nu!
kvaa:bet nu ir kā apkakājušies - mūsu liberasti un ES, NATO laizītāji - tāda brēka visos ziņu portālos :face-grin:
kas zina, paņems vēl Krievija un arī Latvijas blēžus, neleģitīmo valdību patrieks (4.maija režīms nav leģitīma vara)
avatar
Publicēts: 05.06.17 15:09
 citēt
Jēziņ nu priekš kam tērēt savu laiku un vispār pievērst uzmanību šim idiotam tupeļdauzītājam, meklēt šamā murgus, citēt ? :anger:
avatar
Publicēts: 05.06.17 16:30
 citēt
negatIvs:Pārlasot lodžijas raxtīto

Rīgas domes vēlēšanu rezultāti, bez īpašiem pārsteigumiem, ja nerēķina pozitīvās iezīmes - Nils zaudē vietas, dome iegūst kārtīgu opozīciju, vairs nebūs tāda lafa.... :bad_smile:


32 vietas no 60 - nekur lafa nepazudīs.
avatar
Publicēts: 05.06.17 17:27
 citēt
Sēnītes, sēnītes - drīz sezona!
avatar
Publicēts: 05.06.17 19:08
 citēt
Artuss dod Konferenci - konts uzlauzts nabagam

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 17.06.17 12:21
 citēt
Tomēr ir pārmaiņas - pēc vēlēšanām, šoreiz naciki frontē
vispirms šiem neiet vēlēšanās
un tagad sāk menti ķerstīt - finanšu sūkņus

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 17.06.17 20:32
 citēt
lodzija:principā - balsot nebiju, tā kā esmu politiski neitrāls
Tauta pati nobalsoja par tiem, par kuriem grib



Politiski neitrāls.
Politiski neitrāli ļaudis, idiot, neizveido fotolapā politisku tematu, kuru nepārtraukti papildina, ja nu gadījumā temats zaudējis aktualitāti.
avatar
Publicēts: 18.06.17 20:38
 citēt
vēlēšanu komentēšanas jomā, gadu gaitā, ir izveidojies nerakstīts likums - pirms komentē, izgulies .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.06.17 17:11
 citēt
Latvijā vispār nav nevienas partijas, kas nebūtu sociālistiska. Visi tikai nīd, ka jāsamazina valsts aparāts, bet vēlēšanās turpina balsot par tiem, kas sasola vairāk bousus. Pa lielam tas ir strupceļš. Vēlētājs vulgaris ir palicis līdzīgs melnajiem ASV, pie atvērtajām robežām tiem, kas palikuši vajag dot un dot, nodokļi jāceļ un jāceļ un kāds vēl naivi tic, ka šajā valstī iespējams ekonomisks izrāviens bez savas neatkarīgas fiskālās, monetārās politikas un bez izsalkuša darbaspēka.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):