forum.gif
Padomju objektīva remots
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Padomju objektīva remots
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.06.17 22:59
 citēt
Sveiks!
Vai kāds var ieteikt kādu remontdarbnīcu Rīgā kurā remontē padomju objektīvus?
avatar
Publicēts: 27.06.17 23:02
 citēt
avatar
Publicēts: 28.06.17 02:16
 citēt
Nu nezinu, kādu Zenitaru-M vai Mir-24 varbūt arī ir (ja remonta izmaksas nepārsnieks Takumara/Fujinona/Rikenona cenu).
avatar
Publicēts: 28.06.17 11:06 labots
 citēt
Индустар 61 л/з, viena diafragmas slēdzes lapiņa stav uz vietas. Iespējams jasasmere... Man tomēr liekas, ka ir vērts. Paldies par atbildem.
avatar
Publicēts: 29.06.17 23:30
 citēt
Индустар 61? Remontēt neatmaksāsies. Labāk, ja rokas no pakaļas neaug, pamēģini izjaukt pats un notīrīt. Pats esmu jebayā pircis objektīvus ar "beigtām diafragmām", kurām tik vajadzēja ateļļot/notīrīt diafragmas lapiņas un salikt atpakaļ. Vecie objektīvi ir diezgan elementāri, galvenais kad jauc, sakārto visu kārtībā kādā izjauci, lai nesaputroties...
:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.07.17 10:48
 citēt
Nu jau pavelu, atdots remontā. Ka lai buutu, man ir vel ap 10 padomju stikliem, taapeec, kolekcijas deļ esmu ar mieru samaksat par remontu. Vel jo projam paldies pa padomiem. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 03.07.17 13:25
 citēt
Padomju tehniku ir jālabo. Šķiet tā tikai šim mērķim vien ir derīga. Ja neskaita lauzni vieglākiem darbiem, tad viss cits bija jau pagalam bodē :) un ja nebija, tad ilgi nebija jāgaida līdz šī stadija iestātos :)
avatar
Publicēts: 03.07.17 17:24
 citēt
тонко-тонко :face-smile:
avatar
Publicēts: 03.07.17 17:40 labots
 citēt
Pujeņu un glaudiolu bildēšanai savā dārzā nebūs ne vaina.
Tas ir, ja kārtībā, bet maksāt kaut cik par remontu... nu nezinu, nezinu...
avatar
Publicēts: 03.07.17 18:28
 citēt
Kapec gan ne, ja pasham nav velmes ar to nodarboties, ja vien tas viss buutu saistits ar linux un serveriem tad ja. By the way- liidz profesionalam fotografijaa man ir tik taaalu, ka tikai daarzaa varbuut arii vajadzeetu uzņemt bildes.
avatar
Publicēts: 03.07.17 18:51
 citēt
Ar padomju (kā arī dajebkuru citu ar elektroniku nepārbāztu) tehniku var bildēt arī ar salauztu (tā jau arī pilsoņi darīja) - vienīgi tad ir jāizprot kā veidojas "fotoattēls" - tā var bildēt ar dažādās smaguma pakāpēs sabeigtu tehniku kur pēdējais solis ir kartona kastīte vai bundžiņa.

Ja izprot būtību, tad ar sērkoka, izolācijas lentes un mata palīdzību var padomju tehniku piespiest bildēt - bet nav prāta darbs cerēt, ka tā kko darīs automātiski vai bildētāja vietā.
avatar
Publicēts: 03.07.17 19:01
 citēt
если бы у бабушки был йух она была бы дедушкой. Paldies par viedokiem un padomiem. Linza ir atdota meisteriem, kurus es mekleju, taatad nepiecešamiiba ir apmierinaata. Pieļauju, ka forumaa ir daudz interesantakas temas un topiki. Paldies visiem. :face-wink:
avatar
Publicēts: 03.07.17 22:37 labots
 citēt
ok, boss. Man jau vienaalga- vai Jus nosakat vai ne,nepiecieshaamo informaaciju dabuju... :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.07.17 23:34
 citēt
Maris:Padomju tehniku ir jālabo. Šķiet tā tikai šim mērķim vien ir derīga. Ja neskaita lauzni vieglākiem darbiem, tad viss cits bija jau pagalam bodē :) un ja nebija, tad ilgi nebija jāgaida līdz šī stadija iestātos :)


Veikalā pirkām detaļu komplektus, no kuriem varēja sameistarot vajadzīgo mantu.
avatar
Publicēts: 03.07.17 23:42
 citēt
Nevarēja jau tik vienkārši dabūt - man 18 gadu vecumā bija jauns moskvičs IŽ Zombi (sarežģīts stāsts kā tas gadījās) - pēc 10000(!!!!) tam visi stūres pirksti un atbalsta āboli bij lupatās - dabūju pa blatu remkomplektu kur pirkstu lodēm virsū bij virpas griežņa svītras (!!!) - 2dienas pulēju tos bumbuļus un devu cietās plastmasas bļodas pārvirpot precīzi no cita materiāla... psc... Jaunu aķi ziemā nesa istabā jo savādāk to kasti nepiešķilt.
avatar
Publicēts: 03.07.17 23:50
 citēt
savu žigulīti pie mīnus trīsdesmit ar kapeikām varēju iedarbināt, tik tādā aukstumā nevarēju piesildīt salonu kamēr radiatoram neaizbāzu priekšā kartona gabalu.
avatar
Publicēts: 04.07.17 06:59
 citēt
Nu moskābeļa plastmasas suhariki - tā jau vesela leģenda. Un ātrumkastes kulise, kura pēc pārbrauciena pa ūdeni un naktī mīnusos sasala, garantēti pazūdot atpakaļgājienam...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):