forum.gif
Conon 5dmk2
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Conon 5dmk2
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.08.17 08:30
 citēt
Sveiki!! Esmu nolēmusi, ka vēlos savā īpašumā iegūt FF kameru. Tā kā neesmu "biezā" un kredītu ņemt īsti nevēlos, tad nosliecos uz lietotu Canon 5dmk2. Tā kā šī kamera nav pirmā svaiguma un lielākā daļa ir gana daudz sabildējušas, gribēju jautāt par iespējāmām tehniskām problēmām. Daudz jau noskrējušas savus 80-100k un ebay bija labs piedāvājums ar 150k. Cik tad ilgi šis Canon var novilkt? Un atsauskmes? :)
avatar
Publicēts: 02.08.17 10:06
 citēt
Ja daudz noskrējušas, tad lielākā problēma būs ar noberztām kājām :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.08.17 10:27 labots
 citēt
Runā, ka slēdzis ir izturīgāks par 6D slēdzi. Kā pirmā FF kamera būs ļoti laba.
Es ebay nepirktu, jo tomēr no sarunas klātienē ar pārdēvēju var just, vai to kameru labāk no konkrētā pārdevēja neiegādāties.
Ar 150 tūkst noskrējienu diezin vai pirktu, bet 80 tūkst izklausās OK. Cik tam, ar 150 noskrējienu, ir cena?

P.S. Es varbūt varētu pārdot savu 5D II. Kādi 80 tūkst. noskrējiens.
avatar
Publicēts: 02.08.17 11:22
 citēt
Man 300k noskrējiens. Joprojām spirinās :)
avatar
Publicēts: 02.08.17 13:16
 citēt
Ritz:Runā, ka slēdzis ir izturīgāks par 6D slēdzi. Kā pirmā FF kamera būs ļoti laba.
Es ebay nepirktu, jo tomēr no sarunas klātienē ar pārdēvēju var just, vai to kameru labāk no konkrētā pārdevēja neiegādāties.
Ar 150 tūkst noskrējienu diezin vai pirktu, bet 80 tūkst izklausās OK. Cik tam, ar 150 noskrējienu, ir cena?

P.S. Es varbūt varētu pārdot savu 5D II. Kādi 80 tūkst. noskrējiens.

Nu es skatos UK ebay un tur uz izsoli par kādiem 450-500 eur var dabut :)
avatar
Publicēts: 03.08.17 13:24
 citēt
Aizdomīga cena
avatar
Publicēts: 03.08.17 16:12
 citēt
Par aizdomīgām cenām ebay uz izsoli visu ko var dabūt.. tapēc tā ir izsole :) ... Tāpēc jautāju par 150k... Kameras kas ir svaigākas protams par tādu cenu nevar dabūt :)
avatar
Publicēts: 03.08.17 18:15
 citēt
Manuprāt pa minēto ciparu iet tikai zagtas mantas. Vai ar smagiem defektiem
avatar
Publicēts: 03.08.17 18:28
 citēt
avatar
Publicēts: 05.08.17 13:27
 citēt
Aija_sepko:http://m.ebay.co.uk/itm/Canon-EOS-5D-Mark-II-Mark-2-Digital-Camera-735g-/232433920728?nav=WATCHING_ACTIVE


ar sūtīšanu sanāks ap 600 eiro un izskatās kā aiz šņores vilkts pa asfaltu. Pērc tik nost
avatar
Publicēts: 05.08.17 22:30
 citēt
Man liekas, ka kursu nepārzini ;) ... Un gana daudz draugi Uk dzīvo. Arī mana kamera pēc skata apdauzīta, bet tehniskā ziņā problēmu nav. Es jautāju pēc pieredzes par shutter count :p izskatu visus variantus, jo LV pagaidām nevienu sakarīgu piedāvājumu neredzu...
avatar
Publicēts: 06.08.17 00:08
 citēt
Varētu padomāt,ka kamerām birst tikai slēdži.
avatar
Publicēts: 06.08.17 01:41
 citēt
Aija_sepko: jo LV pagaidām nevienu sakarīgu piedāvājumu neredzu...


Uz ebay var orientēties tikai pēc vidējām cenām, kas ir kaut cik reālas. Zemas cenas bieži ir feikais variants. Man pašam ir bijis, kad ebay nosolīju Fujifilm x-t1 ar 18-135 objektīvu pa 371 EUR pie tā, ka normāla tirgus cena komplektam ir vismaz 700. Pārdevējs apsveica mani ar pelnītu uzvaru un norādīja kontu,uz kurieni gaida naudiņu, jo konts esot viņas biznesa partnera, bet tā vajagot. Tas konts bija Ķīnā, lai gan pārdevēja profils bija meitene no Itālijas. Protams, ka neuzķēros. Pēc dienas no ebay atnāca ziņa, ka pārdevējs esot bijis feikais konts.
Vēl gribētu piebilst, ka LV cenas vidēji ir lētākas kā UK vai DE gan uz Canon, gan Fuji. Facebook Fuji tirgus grupās tuparillie briti prasa tādus ciparus par saviem lietotajiem, par kādiem pie mums reāli jaunu var nopirkt.
avatar
Publicēts: 06.08.17 08:58
 citēt
NilsS:Varētu padomāt,ka kamerām birst tikai slēdži.
bet es jau sākumā posta jautāju par citām tehniskam problēmām... Neskrienu un nepērku pirmo ko redzu... Ebay esmu pirkusi gan telefonu, gan objektīvus gan arī tagadējo kameru... Ja pirkums notiek caur paypal.. tad Tava nauda ir drošībā... Kā jau teicu,ka jaunai īsti kredītu ņemt negribu tapēc skatos uz lietotu un vaicāju par tehniskām problēmām kas varētu būt... Nevienā LV sludinajumu saitā īsti neredzu variantus... Tapēc skatos no UK
avatar
Publicēts: 07.08.17 09:24
 citēt
Nu ja nesteidzies, tad vari apskatīties kādā brīdī manu 5D II. Ap 80 tūkst.. Kopā ar neoriģinālo gripu būs 560 eiro.
avatar
Publicēts: 07.08.17 16:09
 citēt
Ritz:Nu ja nesteidzies, tad vari apskatīties kādā brīdī manu 5D II. Ap 80 tūkst.. Kopā ar neoriģinālo gripu būs 560 eiro.

Esmu ieinteresēta :) No kurienes esi?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):