forum.gif
BOWENS KAPUT!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / BOWENS KAPUT!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.08.17 21:20
 citēt
avatar
Publicēts: 04.08.17 01:07
 citēt
Calumet nolēma nomest UK ka lieku tirgu:):) Brexit :):)
avatar
Publicēts: 04.08.17 08:48 labots
 citēt
Nedomāju, ka tur kāds sakars ar Breksitu. Vienkārši vairs nav tik daudz to, kas iedomājās sevi par pro fotogrāfiem un cepa augšā studijas. Mode būt par fotogrāfu ir pārgājusi. Līdz ar to studijas gaismas ir vajadzīgas tikai profesionāļiem un atsevišķiem entuziastiem. Tas pats, kas kameru tirgū. Līdz ar to izdzīvos tik daži pro gaismu ražotāji vidējā cenu līmeņa un dārgajā galā - Elinchrom, Profoto u.tml. Kā arī pāris kaut kādi absolūti lētie ķīnieši, ko pirks trešās pasaules valstīs un tie, kam naudas īpaši nav, bet kas grib pamēģināt un saprast.
avatar
Publicēts: 04.08.17 09:52
 citēt
Bowens tāpat kā Latvijas VID's gribēja pārāk daudz...
avatar
Publicēts: 04.08.17 11:23 labots
 citēt
Jā, Bowens cenas bija saskrūvējuši nedaudz neadekvāti savam brendam. Nevar VW pa Mercedes cenām tirgot.
avatar
Publicēts: 04.08.17 15:25
 citēt
Var jau būt, ka drusku padārgs bija, bet man uz tāda konveijera, kur bliež pa 700 kadriem četrās stundās tā cena neko daudz nenozīmē, bet tā viņa stabilitāte un nenokaujamība gan.
avatar
Publicēts: 08.08.17 16:53
 citēt
Bowens bija atpalicis un jā - biku pa daudz gribēja, vo!
avatar
Publicēts: 09.08.17 09:17
 citēt
un beigās paliks tikai viens - SONY
avatar
Publicēts: 09.08.17 12:24
 citēt
Suņa murgi. Ja šito, kas patlaban notiek pasaulē, sauc par kārtību, tad "te ož pēc sēra!!!!".
Fanātiķiem jau demagoģija dikti iet pie sirds, sak, arī haoss ir zināma lietu secība, tātad kārtība.
avatar
Publicēts: 09.08.17 12:44
 citēt
MilzuLempis:Suņa murgi. Ja šito, kas patlaban notiek pasaulē, sauc par kārtību, tad "te ož pēc sēra!!!!".
Fanātiķiem jau demagoģija dikti iet pie sirds, sak, arī haoss ir zināma lietu secība, tātad kārtība.


...viņiem šāds haoss ir dieva griba :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 09.08.17 13:14
 citēt
Nesaprotu ne vienu pusi ne otru. Visam pamatā ir ekonomiskas intereses (ja neskaita vienu jebanātisku režīmu pasaulē, kurš ieciklējies uz ideoloģiju), reliģija kalpo tik par aissegu un cēlu mērķi, redz, mani te vada Visaugstākā roka, es esmu rīkste Tā Kunga rokās u.t.t...
avatar
Publicēts: 09.08.17 16:27
 citēt
10 baušļi sen novecojuši, ja šodien pieņemt, ka to visu pārkāpums ir nāvīgs grēks, tad pilnīgi droši varam paziņot, ka paradīzes vārtiem eņģes aizrūsējušas, eņģeļi no bezdarbības nodzērušies, bet par vienīgo pēcnāves vietu ir palikusi elle.
Izlasi Mozus 2.grāmatu, kur Dievs dod Mozum istruktāžas par īsteni taisnajo uzvedību, pats sapratīsi, ka šodien par dažādiem, ar šķīstību un tikumību saistītiem, pārkāpumiem ar akmeņiem tiktu nomētāti 101,1% civilizētās pasaules iedzīvotāju.
avatar
Publicēts: 10.08.17 11:13
 citēt
Vecā un jaunā derība ir pilnīgi atšķirīgi rakstu kopumi; atšķirīgai mērķ-auditorijai vedoti, ar atšķirīgu faktoloģisko materiālu (jaunajā faktu cik melns aiz naga), utt.. Arī sektu ideoloģijas atšķiras un attīstās, tak mērķis viens - VARA. Un valdīt, kā zināms visvieglāk pār neizglītotiem, iebiedētiem cilvēciņiem.
avatar
Publicēts: 10.08.17 11:27
 citēt
MilzuLempis:...faktoloģisko materiālu (jaunajā faktu cik melns aiz naga)...

Man domāt, ka Romas impērijas sabrukuma perioda visādi Dieva dēli apkārt klīda biezā slānī, ja radās draudi, ka tiek apšaubīta Hēroda vara tajā reģionā, gan jau visi tika sisti krustā vai izbaroti krokodīļiem, vienkārši vienam paveicās un viņš kļuva par jaunas ticības pamatlicēju.
Par staigāšanu pa ūdens virsu, mirušo aukšāmcelšanu un ūdens pārvēršanu vīnā ir cita runāšana.
avatar
Publicēts: 11.08.17 21:03
 citēt
Pizģec. Tik dulli jāt bovenim veltīto rekviēmu....
avatar
Publicēts: 12.08.17 22:29 labots
 citēt
NilsS:Pizģec. Tik dulli jāt bovenim veltīto rekviēmu....

Tie nozombētie ticīgie plānprātiņi visur cenšās ielīst un visu sajāt,
tāpēc jau neviens viņus nevar ciest...
avatar
Publicēts: 14.08.17 13:54
 citēt
Hugo: tāpēc jau neviens viņus nevar ciest...

Tā jau arī - NEVIENS!
Iebrien gūglē dajepkuras valsts iedzīvotāju sastāva sadaļā "reliģija" un tad pateiksi, cik daudzās atradi, ka neticīgie ir >50% (neskaitot Z-Koreju un Ķīnu).
avatar
Publicēts: 14.08.17 13:57 labots
 citēt
Braucot mikriņā pārbaudiet - vai karājās ikonas
PS bowens lampas nelietoju

myrussia.cc...
avatar
Publicēts: 14.08.17 14:00
 citēt
Nu Pukistānā ikonas mašīnā ir ierasta parādība: www.google.lv...
avatar
Publicēts: 14.08.17 14:05
 citēt
esmu braucis Rīgā mikriņā ar ikonām (pirms Ušakovs iznīdēja ārā privātos mikriņus)
jāsaka - ar ikonām braucošie šoferi bija patīkami cilvēki
kaut kas tur ir mistisks, no ticības spēka, enerģijas
avatar
Publicēts: 14.08.17 14:20
 citēt
Enerģija ir jauda laika vienībā, kāds tam sakars ar cilvēka raksturu???
avatar
Publicēts: 14.08.17 17:28
 citēt
Braucot mašīnā, jāskatās uz ceļu, nevis uz ikonām!
avatar
Publicēts: 14.08.17 20:18
 citēt
Nu to, ka ceļa zīmes jāievēro, zinu pat es - Daces braucējs. Un uz tām zīmēm svēto portreti nav attēloti, tā, ka nezinu, kas manī darās ar to fiziskās sistēmas spēju paveikt darbu.
avatar
Publicēts: 15.08.17 00:57
 citēt
Ikonogrāfisks materjāls, tu saki?.. savepic.net...
avatar
Publicēts: 15.08.17 11:43 labots
 citēt
katram mistiski noskaņotam cilvēkam ir savi talismani
tā daži kara lidotāji liek uz sēdekļa vecu netīru dvieli, jo tas nes veiksmi
ja pāri ielai skrien melns suns ari veiksme
saucās Nimitta joga - zīmju tulkojums
ja Bovens cilvēki praktizētu korporatīvo meditāciju, varbūt nebūtu bankrats
avatar
Publicēts: 15.08.17 13:06
 citēt
Aglonā tagad iet pilnā sparā reliģiskais sabantujs
Stankēvičs deklarē - ka cilvēki bēg no LV - tās esot grēka sekas
brīnums, kā katoļi netirgo indulgences :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.10.17 22:45 labots
 citēt
Pat WEB lapu aizklapējuši maitas, vo!
avatar
Publicēts: 12.10.17 23:50
 citēt
Mok, kāds zin, kādu spoguli vai WEB arhīvu šiem?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):