forum.gif
KONKURSS - labākais kritiķis
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / KONKURSS - labākais kritiķis
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.03.07 13:22
 citēt
REZ, davaj uzraksti, kaa tu butu kritizejis sho bildi. tad salidzinasim. nav ko patuksho runat.


Nemāku kritizēt bildi, kurā nesaskatu domu/vēstījumu. Ja autors vismaz nosaukumā būtu ierakstījis savu domu tad varētu mēģināt. Bet šajā gadījumā pat neuzskatu, ka vispār ir vērts par šo bildi runāt.


Njā, tā arī ir mana kritika... bilde bez vēstījuma!
avatar
Publicēts: 05.03.07 17:22
 citēt
njaa... vai tada kritika kaut ko dos autoram? iznjemot to, ka bilde ir slikta?

manuprat kritika vajadziga, lai autors nakoshreiz var laboties.


pasakot - bildej idejas nav, nekomenteeshu; tas neko nepasaka autoram konstruiktiivu...

zinu zinu, dazhupraat 95% galerijas bilzhu ir "arpus jebkuras kritikas", tad varbut japievershas tiem 5% ;) vai arii jaaizmirst par kritiku ...
avatar
Publicēts: 05.03.07 17:42
 citēt
ir!!! (ja vel nebus izdzests, skatiet aatri): www.fotoblog.lv...

paraugs gruutam kritikju darbam. gruutam nevis tapec, ka gruuti atrast, ko nokritizet, bet kaa, neaizvainojot cilveku (taa, lai arii pec kritikas vinsh paliek blogaa, un censhas uzlabot savu sniegumu), pateikt, ka bilde labakaja gadijuma der personigajam albumam.


dazhi komenti ir skarbi, dazhi - mierinoshi. kopaa tas ir sanaacis! (izcelju Kawazoe, Eliku, eedgaru un Ezi).
avatar
Publicēts: 08.03.07 14:01
 citēt
Tatad, esmu nedaudz iededzies ar vienu nelielu ideju: izsludinat uz nenoteiktu laiku konkursu tepat fotobloga galerijaa: labakais kritikjis.


PS Balvas neizpaliks 8)


a kas būs balvās :shock: gribu izlasīt :D
avatar
Publicēts: 11.03.07 01:17
 citēt
Skaidrs, kaapeec gurka taa njemas :D
avatar
Publicēts: 12.03.07 10:06
 citēt
Hei kritizeetaaju vajg veersties kaut kaa pret tiem nosaukumu neliceejiem, saprotu ka tie ir laikam afigennie maaxlinieki, jo nu smadzene tik taalu nesniedzas, bet ja taada ailiite ir " nosaukums" tur kaadu vaardu tach var ierakstiit.
Savaadaak man ierosinaajums balles likt vai nu atbilstoshi vai apgriezti proporcionaali zvaigzniishu, punktinju daudzumam :)
avatar
Publicēts: 12.03.07 21:01
 citēt
nu tu pacieties :P
avatar
Publicēts: 12.03.07 21:24
 citēt
mreini, kura ir tava "labaakaa" kritika ? 8)
avatar
Publicēts: 14.03.07 15:51
 citēt
tā garām ejot ... pagaidām izskatās, ka gurka mreinim pogas izgriezīs konkursā :D
avatar
Publicēts: 15.03.07 14:25
 citēt
Hei kritizeetaaju vajg veersties kaut kaa pret tiem nosaukumu neliceejiem, saprotu ka tie ir laikam afigennie maaxlinieki, jo nu smadzene tik taalu nesniedzas, bet ja taada ailiite ir " nosaukums" tur kaadu vaardu tach var ierakstiit.
Savaadaak man ierosinaajums balles likt vai nu atbilstoshi vai apgriezti proporcionaali zvaigzniishu, punktinju daudzumam :)



... :)))) kur paliek izteele, briivais domu lidojums? tas, ka tur paredzeeta ailiite, nenoziime, ka obligaati to jaaliek... ja nemaldos, bildei jaarunaa pashai par sevi, bez priekshaa teikshanas, bet, ja gribi, lai traapa Tavas domas 10iekaa, tad var arii likt nosaukumu... bet tas taa, starp citu... :)

...mani vairaak uztrauc tas, ka dazh labs par taadu profesionaali un kritizeetaaju uzmeties, ka aizmirst kritiski paraudziities uz saviem darbiem... :))
avatar
Publicēts: 15.03.07 18:59
 citēt
...cik labi, ka kaads to saprot un ja pavisam nopietni, man ir pienaacis tas briidis, kad rodas veeleeshanaas sevi izdzees no vismaz paaris vietaam i-netaa... pavasara nogurums un paardomas par dziivi kaa taadu... laikam... :)
avatar
Publicēts: 15.03.07 19:03
 citēt
...cik labi, ka kaads to saprot un ja pavisam nopietni, man ir pienaacis tas briidis, kad rodas veeleeshanaas sevi izdzees no vismaz paaris vietaam i-netaa... pavasara nogurums un paardomas par dziivi kaa taadu... laikam... :)

mazak domat vaig un vairaak darit :mrgreen:
avatar
Publicēts: 15.03.07 19:05
 citēt
Hei kritizeetaaju vajg veersties kaut kaa pret tiem nosaukumu neliceejiem, saprotu ka tie ir laikam afigennie maaxlinieki..

Afigennaakais no maaksliniekiem, kuru esmu dzirdeejis sakaam, ka labai bildei ne raami, ne nosaukumu nevaig, bija Pauljuks. Nu, 3/4 no fotobloga /ne tikasi, protams!/ bilzju nosaukumiem ir to, kas taapat skaidrs, paskaidrojoshi vai neko nepaskaidrojoshi vai taa taa ielikti, lai buutu.
avatar
Publicēts: 15.03.07 19:06
 citēt
...cik labi, ka kaads to saprot un ja pavisam nopietni, man ir pienaacis tas briidis, kad rodas veeleeshanaas sevi izdzees no vismaz paaris vietaam i-netaa... pavasara nogurums un paardomas par dziivi kaa taadu... laikam... :)

mazak domat vaig un vairaak darit :mrgreen:


...zini, dziivee ir taadi mirklji, kad nedomaat nav iespeejams... piemeeram, kad maajaas ir cilveeks, kursh tuuliit, tuuliit atstaas vietu, ko sauz par Zemi... un veel, ir cilveeki, kuri nespeej nedomaat... kompliceeti, meegjina mainiities, bet neizdodas un te ar nedariishanu nav nekaada sakara... piedod, ka tik druumi, bet pashlaik taa juutos...
avatar
Publicēts: 15.03.07 19:09
 citēt
es kaa vienmer straapu atkal tur kur smiekliem nav nemaz vietas... :?
avatar
Publicēts: 15.03.07 19:23
 citēt
...ir ok... iedzeru bacardi lemon un tik piesaarnjoju i-netu... mani nevajag iipashi njemt veeraa shiis dienas...
avatar
Publicēts: 15.03.07 20:08
 citēt
Šito es biju palaidis garām... a to es domāju, ka daži kā mēnesi nedabūjuši uzvedas... tagad skaidrs:)
avatar
Publicēts: 15.03.07 22:41
 citēt
Šito es biju palaidis garām... a to es domāju, ka daži kā mēnesi nedabūjuši uzvedas... tagad skaidrs:)


...man ar Meenesi tiiri labas attieciibas... :)
avatar
Publicēts: 16.03.07 01:05
 citēt
Tas nebija par tevi... bet nu ja tu tā saki:)...
avatar
Publicēts: 16.03.07 08:10
 citēt
...laikam tagad sapratu par kuriem runa :) par lielajiem kritikjiem? :))... bet veel labaak, ka es "meenesi" sapratu kaa "Meenesi", bet Tava doma bija pavisam cita :D... piedod...
avatar
Publicēts: 16.03.07 10:36
 citēt
cepums mreinim vareja pamaniit ka vinsh centaas... ;)
avatar
Publicēts: 16.03.07 11:28
 citēt
cepums mreinim vareja pamaniit ka vinsh centaas... ;)


es ar ar mieru dot...viņš ir ass, bet godīgs :D
avatar
Publicēts: 16.03.07 21:10
 citēt
Heh, paldies Haiduk'am... :)

REX@172.141.182.209
madonnaboy@159.148.19.169
SMURS@81.198.136.18
Burvis@81.198.215.43
Vavers@83.99.135.128
Rlands66@84.237.251.143


Šitās norādes neiet vaļā, nevar saprast domu līdz galam.
Ieliec sākumu
avatar
Publicēts: 16.03.07 22:41
 citēt
:D
avatar
Publicēts: 18.03.07 15:24
 citēt
www.fotoblog.lv...

zinu ka neuzvareeshu sho shtelli bet nu pakritizējiet lai cilvēks saprot...


manupraat zemiski... dazhi tavi darbi nav labaaki...

www.fotoblog.lv...

ja bildi neredzet tad ziniet kaadam patiesiiba aciis kozh...
avatar
Publicēts: 18.03.07 18:37
 citēt
Tikko nāca apgaismība!
Klau Shadow taisam konkursu pretīgāakā bloga bilde un stulbākaiskoments!
Ja tu ieraugi Pretīgu bildi uztaisi screenshootu nu tā lai bilzha vai koment nekur nepazūd.. tad kaut kur uploudo un ieliec sheit! lai pārējie var pasmaidiit!!
varbūt tādaa veidā varēsim izskaust ''krutās'' bildes!!


konkursss pretigaka bloga bilde jau notiek ik menesi, nospiezhot uz -fotOtops- un tad uz pedejo ciparinju lapas apakshaa, lai aizietu uz pedejam topa bildem.

savukart stulbakie komenti ... skatos, gribi pretendeet :D
avatar
Publicēts: 18.03.07 19:14
 citēt
saubos...
avatar
Publicēts: 19.03.07 15:47
 citēt
Tikko nāca apgaismība!


Nu ? Nāca un aizgāja? :P


Es te skatos, Nātans arī galīgi lecīgs šodien :twisted:
avatar
Publicēts: 19.03.07 22:23
 citēt
jessss!!! :twisted:

karlenst
Šis lietotājs ir bloķēts vēl uz 758 no 2100 minūtēm.
Iemesls: Par rupju lamāšanos un neiecietību komentāros

paldies. tiešām jau bija piebesījis lasīt.
avatar
Publicēts: 19.03.07 22:35
 citēt
hahah! :D labs shambala.. redz liidz kam noved saada tipa konkursi... :)
avatar
Publicēts: 19.03.07 22:37
 citēt
hahah! :D labs shambala.. redz liidz kam noved saada tipa konkursi... :)


es jau gaidiju shadu repliku :) diemzhel jaapbedina tevi, es tiko no shambalas posta to uzzinaju :P
avatar
Publicēts: 21.03.07 15:43
 citēt
hahah! :D labs shambala.. redz liidz kam noved saada tipa konkursi... :)


es jau gaidiju shadu repliku :) diemzhel jaapbedina tevi, es tiko no shambalas posta to uzzinaju :P


a kapeec jaapbeedina? :) anyway reuzlaats labs! :) tad jau laikam Glukam vai Elikam paldies! ;)
avatar
Publicēts: 21.03.07 16:54
 citēt
Shi konkursa merkis ir apzinat tos lietotajus, kas izsaka pamatotu, veseligu kritiku, kas ljauj kritizeetajam kaut ko iemacities.
avatar
Publicēts: 21.03.07 17:00
 citēt
Shi konkursa merkis ir apzinat tos lietotajus, kas izsaka pamatotu, veseligu kritiku, kas ljauj kritizeetajam kaut ko iemacities.


kaa nu kursh to saprata! :) manupraat taadi vnk sajaa konkursaa nepietiecaas! :) naakamo riiko taadu lai citi lietotaaji vareetu IETEIKT vai izteikt savu kandidatuuru, ne par sevi, bet par kaadu citu lietotaaju kura komentaari bij labi! :)
avatar
Publicēts: 21.03.07 17:49
 citēt
Īstie veči visāud faking 55 nemaz i neliek. Paskaka ka suz sirds un dari ko ar to gribi, kautvai iebāz vienā vietā. Bet diemžēl bez tiem faking sarkanajiem trīs cipariņiem jau pateiktu neviens gandrīz neievēros.


Taa vish i', slikta bildes ar labu kritiku un bez atziimes ir diezgan nemanaama jaunajiem talantiem. Vinjiem tak taa bilde patiik, kaada starpiiba ko citi domaa? Un tik shkjuuree maakonjus ar degunu :)

Nu ar visiem jau taa nav, dazhi ariii te grib kko iemaaciities :)
avatar
Publicēts: 21.03.07 17:58
 citēt
Īstie veči visāud faking 55 nemaz i neliek. Paskaka ka suz sirds un dari ko ar to gribi, kautvai iebāz vienā vietā. Bet diemžēl bez tiem faking sarkanajiem trīs cipariņiem jau pateiktu neviens gandrīz neievēros.


Taa vish i', slikta bildes ar labu kritiku un bez atziimes ir diezgan nemanaama jaunajiem talantiem. Vinjiem tak taa bilde patiik, kaada starpiiba ko citi domaa? Un tik shkjuuree maakonjus ar degunu :)

Nu ar visiem jau taa nav, dazhi ariii te grib kko iemaaciities :)


bet diemzheel ne lielaakaa dalja...
avatar
Publicēts: 21.03.07 20:40
 citēt

kaa nu kursh to saprata! :) manupraat taadi vnk sajaa konkursaa nepietiecaas! :) naakamo riiko taadu lai citi lietotaaji vareetu IETEIKT vai izteikt savu kandidatuuru, ne par sevi, bet par kaadu citu lietotaaju kura komentaari bij labi! :)



tu vari pieteikt sevi, vai jebkuru citu, kursh tavuprat mak kritizet.
avatar
Publicēts: 21.03.07 21:03
 citēt
a kapeec jaapbeedina? Smile anyway reuzlaats labs! Smile tad jau laikam Glukam vai Elikam paldies!


varat teikt "paldies" man :twisted:
avatar
Publicēts: 21.03.07 21:05
 citēt
paldies! ;) klau laikam paldies tev arii par to dzeesto Poll manu vai ne?
avatar
Publicēts: 21.03.07 21:51
 citēt
forumaa neko neesmu dzeesis
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):