forum.gif
Foto dzelzis ceļojumam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Foto dzelzis ceļojumam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.10.17 13:24 labots
 citēt
Interesē ko pa budžetu ~200-300 var paķert ceļojumam.
Parsības - mazs viegls, spējīgs kaut ko uzbildēt švakā gaismā
Tele gals galīgi nekrata.

Izskatīi varianti Ņikana 3200 un tamlīdzīgai varianti
Ir kādas alternatīvas?

piemēram
www.ss.com...
vai kas līzīgs?

500-600 par rpa retam izmantojamu gadžetu negribas maksāt
lielo kameru staipīt negribas...


Spams welkomēts! :D
avatar
Publicēts: 06.10.17 13:34
 citēt
varbūt pana lietots?
avatar
Publicēts: 06.10.17 13:48 labots
 citēt
talavietis:varbūt pana lietots?

Lumixi daži galīgi nav slikti
Ir kas konkrēts piedāvājumā?
avatar
Publicēts: 06.10.17 13:58 labots
 citēt
content24-foto.inbox.lv...

atvaino, es pie stūres
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:02
 citēt
Tā tak Māra kamera
Diez vai tas lien budžetā 200-300
Un diez vai Māris to andelē nost
:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:03
 citēt
P.s. Māris maz zina, ka Tu viņa tehniku pa ļēto andelē nost? :exciting:
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:16
 citēt
Un ko sliktu var pateikt par šo:
www.ss.com...

ja neņem vērā šo bezmaksas pensīti:
www.ss.com...
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:23
 citēt
Un ar ko atšķiras šitie:
www.ss.com...
www.ss.com...
www.ss.com...

Otrais, cik saprotu ir visvecākais, ja?
A tie S2 un J3 - kur šķirba?
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:25
 citēt
palaidniex:Tā tak Māra kamera
Diez vai tas lien budžetā 200-300
Un diez vai Māris to andelē nost
:face-devil-grin:


---------

Nu es jau netirgoju ne savu, ne Māra kameru. Dikti laba ceļojumam, pat 500 euro arī nežēlotu nakts vidū. Man 15 mm un 45 mm klāt, ceļojumiem laikam neko mazāku nevar iedomāties.
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:32
 citēt
Mikroskopiskai izmantošanai arī 500 ir daudz...
avatar
Publicēts: 06.10.17 14:59
 citēt
palaidniex:Mikroskopiskai izmantošanai arī 500 ir daudz...


ar mobilo nepietiek ? Es jau 5 gadus šādām vajadzībām izmantoju soņkas ērika dēla trubu, dod košus smukus jpg ārā, ja neizpleš pilnā izmērā uz liela monitora tad ok. Bet parasti jau normāli cilvēki ceļojuma un tusiņbilžus tālāk nelaiž pa mobilo, rāda viens otram, pārsūta visādos vatsapos.
avatar
Publicēts: 06.10.17 15:01 labots
 citēt
palaidniex:Mikroskopiskai izmantošanai arī 500 ir daudz...


-----
taisnība jau ir, bet es nevaru pirkt mantu, kura man nesagādā baudu to lietojot, bet ja kas, smartfoni gana labi lai izpogātu ziepjus.
avatar
Publicēts: 06.10.17 15:26 labots
 citēt
talavietis:
palaidniex:Mikroskopiskai izmantošanai arī 500 ir daudz...


-----
taisnība jau ir, bet es nevaru pirkt mantu, kura man nesagādā baudu to lietojot, bet ja kas, smartfoni gana labi, lai izpogātu ziepjus.


Karlis_K:

ar mobilo nepietiek ? Es jau 5 gadus šādām vajadzībām izmantoju soņkas ērika dēla trubu, dod košus smukus jpg ārā, ja neizpleš pilnā izmērā uz liela monitora tad ok. Bet parasti jau normāli cilvēki ceļojuma un tusiņbilžus tālāk nelaiž pa mobilo, rāda viens otram, pārsūta visādos vatsapos.

es to visu zinu, bet tomēr domāju, ka kautkāds nezsinu Ņikans 1 vai Panass vai vēlkautkas tomēr drusku izpogā telefonu, īpasi, kad gaismaz maz...

Man jau ir viens LIELdzelzis, to atsvaru līdzi nepavisam neredzu vēlmi vilkt, pat ja paņemtu kautkādu entrīlevelziepi bez stikla, visi lieldzelža stikli ir kā ķieģeļi... LIELI, SMAGI un NEĒRTI

Tāpēc arī jautājums - par plaukstas lieluma bezspoguļiem ar vai bez maināmiem stikliem...

Lūk arī lūros budžetā max 300 ar visuvisuvisu...

Neko ciešamu neatradīšu - būs tik telefonbilžas... :D un pa neiztērēto $ ieekonomēto notriekšu vakariņās, vīnā vai izklaidēs! Wo!

p.s. es lieliski saprotu kāda ir aiza starp normālu spoguleni un šitādiem ziepjiem, kā arī apjēdzu katra priekšrocības un trūkumus līdzņemšanai ceļojumā...
avatar
Publicēts: 06.10.17 15:31 labots
 citēt
www.rajalaproshop.se...


tepat blakus topikā viņam kaut kādus aizbāžņus piedāvā....

paskat!

avatar
Publicēts: 06.10.17 15:37
 citēt
nedomā tak ceļošanai mest uz visiem laikiem mieru? :D
avatar
Publicēts: 06.10.17 15:40
 citēt
talavietis:nedomā tak ceļošanai mest uz visiem laikiem mieru? :D


reizi gadā pāris nedēļas staipī ko lielu, kad atpūties - STULBUMS
pirkt kaut ko ne pārāk lētu - arī nav prātīgi
atliek nopirkt, kas ir labāks par telefonu, baigi netracina ar lēnumu, nebesī vadība un ir diktimazs vai NEnopirkt un iztikt ar telefonu...
avatar
Publicēts: 06.10.17 15:46
 citēt
talavietis:https://www.rajalaproshop.se/panasonic-lumix-dmc-gm1-kamerahus-svart.html?gclid=EAIaIQobChMI94vMhYDc1gIVWdwZCh1FHQXsEAYYASABEgKtevD_BwE


nav neko baigi pa lēto
bez lēcas >300,
ar vienu lēcu >500
ar divām >700
avatar
Publicēts: 06.10.17 17:15 labots
 citēt
Manuprāt, optimālākais kategorijā "mazs/ labs/ lēts" būtu lietots Sony RX-100- pirmās versijas zem 300 var nomedīt.

www.ebay.de...

Sākumā minētais Nex-5 nav slikts variants, bet ar 18-55 objektīvu nav diez ko mazs- pat jakas lielā kabatā neieliksi. :face-sad:

Man ir līdzīga vecuma Nex-7 ar pankokzūmu 16-50 un tas saliktā stāvoklī tiešām ir gana kompakts, lai arī nevar lepoties ar izcilu kvalitāti... :face-crying:

Kvalitatīvākām bildēm līdzi man ir neliels Sigma 19/2,8 fiksītis, ja vajag tele- ņemu līdzi arī SEL 55-210.
Un priekš manis ļoti būtiska ir iebūvētā skatu meklētāja esamība. Vairumam mazo kompaktkameru tāda nav.

Bet kā ceļojuma "piezīmju grāmatiņu" izmantoju mazu un gana ņipru Oly pretenziju uz SLR- Olympus Stylus 1.



robinwong.blogspot.com...

Viss gana labi- neliels izmērs, ir labs skatu meklētājs, lielās blices pēda, visai pieklājīgs objektīvs 28-300 ar f2,8 visā garumā. Sensors 1/1,7" gan varētu būt lielāks- sliktā gaismā uz lieliem ISO nāk ārā graudiņš.
Brīnos, ka Oļimpuss šamo ražoja tik īsu brīdi. Varbūt baidījās, ka pārāk labs priekš ziepja un izkonkurēs savus "radiniekus"? :face-wink:

Minētajā 300 Eur diapazonā Ebajā var noķert, bet diezgan reti - pats nomedīju aizpērn pa 222 Eur.

Pašlaik gan tur nekā laba neredz..

Piemēram, šam pārdevējs uzlicis nezināmu apakšējo robežu:

www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 06.10.17 17:55
 citēt
palaidniex:Tā tak Māra kamera
Diez vai tas lien budžetā 200-300
Un diez vai Māris to andelē nost
:face-devil-grin:


Es arī šos regulāri uzpasēju un GM1 ar 12-42 objektīvu regulāri ir zem 300eur. Tiesa, viņi reti parādās un ātri pazūd.. :) Galvenokārt brīžos, kad man nav naudas vai laika, vai naudas un laika.
Tad, kad man it kā nauda būtu, tad ne sūda nav :)

Par saprātīgu naudu es nopirktu GM1 vai GM5.. :)
avatar
Publicēts: 07.10.17 20:23
 citēt
Cik tomēr šsādā izvēlē "viss ir slikti", lasi sarežģīti...

Salīdzinot Nikon 1 sistēmu Panasa GM1 un Sony Ilces 5...

Nikonam vismazākais sensors - tumsā slikti, bet pārējā ir ciešami, Panasam gandrīz

Nikonam ir vismazākais sensors, panasam gandrīz APS-C, Sony - reāls APS-C

Panass visdārgākais, Sony a5000 ar Nikon ~ vienā cenu kategorijā...
avatar
Publicēts: 07.10.17 20:36
 citēt
...tak ņem to,kas labāk rokā guļ un viss.Tā izvēlies,it kā pēc tam bildes būs jādrukā un izstādē jāatrāda.
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:01
 citēt
Jolan:...tak ņem to,kas labāk rokā guļ un viss.Tā izvēlies,it kā pēc tam bildes būs jādrukā un izstādē jāatrāda.


visus jau nevar vienuviet apčamdīt... tur jau tā škrobe
pagaidām laikam Nikons sāk atbirt pēc ilgas domāšanas, un panasam cena ar tāda :grimace:

vai tiešām būs jāņem soņī?
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:04
 citēt
Ja jau lielā kamera ir, tad to otru ņem mazu!
Šo varēs ielikt ķešā, vienīgi ja gribas skatu meklētāju, būs dārgāk.
Mans novērojums par ceļojumbildēm ir tāds, ka publikai neinteresē laterna vecpilsētā ar skaisti izplūdušu fonu, publikai interesē VISA vecpilsēta labā asumā. Tūristi vairumu bilžu taisa dienā labā apgaismojumā un tur 1-collīgais sensors visu izdarīs.
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:04
 citēt
moš vaše jāņem kas šitāc
www.dxo.com
:grimace:
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:11
 citēt
Nu nez....:face-sad:
Lietojis neesmu, bet visi ražotāji, kas šo ideju mēģina, tālāk to nav attīstījuši. Domāju, ka ļoti cieš ergonomika, lietošanas komforts.
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:18
 citēt
GunarsII:Ja jau lielā kamera ir, tad to otru ņem mazu!
Šo varēs ielikt ķešā, vienīgi ja gribas skatu meklētāju, būs dārgāk.
Mans novērojums par ceļojumbildēm ir tāds, ka publikai neinteresē laterna vecpilsētā ar skaisti izplūdušu fonu, publikai interesē VISA vecpilsēta labā asumā. Tūristi vairumu bilžu taisa dienā labā apgaismojumā un tur 1-collīgais sensors visu izdarīs.


skatījos arī šo... bet tad jau interesantāka rotaļlieta ir Nikon 1, lai arī bildiņas teorētiski labākas birst ārā no tā RX-100

aizvien vairāk viss velk uz A5100
avatar
Publicēts: 07.10.17 21:19 labots
 citēt
GunarsII:Nu nez....:face-sad:
Lietojis neesmu, bet visi ražotāji, kas šo ideju mēģina, tālāk to nav attīstījuši. Domāju, ka ļoti cieš ergonomika, lietošanas komforts.


cik pačamdīju to DXO pēdējā fotoizstādē - ātra un tā neko bildiņas krīt ārā - ir vismazākā no visa iespējamā...
avatar
Publicēts: 07.10.17 22:36 labots
 citēt
bez skatu meklētāja strjomnijs variants
...tagad arī meklēju ko mazu braucieniem un izskatās,ka vajadzēs ņemt kaut ko no Fujifilm
avatar
Publicēts: 07.10.17 22:38
 citēt
Jolan:bez skatu meklētāja strjomnijs variants
...tagad arī meklēju ko mazu braucieniem un izskatās,ka vajadzēs ņemt kaut ko no Fujifilm


domāji to DXO? to jau pipesprauž pie trubas un skatu meklētājs ka prieks! :D

pārējiem jau bačas sēdināšanai ir ekrāniņi... nepierasti, tizli, bet ir...
avatar
Publicēts: 07.10.17 23:08
 citēt
GM1 nav skatumekletāja un tas ir traki skumji... arī standarta zooms padara to knipsējamo tuvu telefonam. Attiecīgi 300 grūti ierakstīties un diži universāli ar nebūs.

Šķiet nav nekas krutāks tai ciparu diapazonā kā sony RX100
avatar
Publicēts: 07.10.17 23:09
 citēt
Jolan:bez skatu meklētāja strjomnijs variants
...tagad arī meklēju ko mazu braucieniem un izskatās,ka vajadzēs ņemt kaut ko no Fujifilm


Fujifilm nav mazu kameru ja nevēlies ziepīti ar telefona sensoru.
avatar
Publicēts: 07.10.17 23:16
 citēt
Maris:
Jolan:bez skatu meklētāja strjomnijs variants
...tagad arī meklēju ko mazu braucieniem un izskatās,ka vajadzēs ņemt kaut ko no Fujifilm


Fujifilm nav mazu kameru ja nevēlies ziepīti ar telefona sensoru.


x-t20 vai x-t2
avatar
Publicēts: 07.10.17 23:21 labots
 citēt
Maris:GM1 nav skatumekletāja un tas ir traki skumji... arī standarta zooms padara to knipsējamo tuvu telefonam. Attiecīgi 300 grūti ierakstīties un diži universāli ar nebūs.

Šķiet nav nekas krutāks tai ciparu diapazonā kā sony RX100

Bet tam tak arī nav skatu meklētāja un sensors knapuknaps... teju 4x mazāks par aps-c

to a5100 pilnīgi jaunu var dabū pa nepilni 500...
Saprotu, tas ir +200 pie iepriekšminētajiem budžeta griestiem, bet ir jau arī, škietami, par ko...
avatar
Publicēts: 08.10.17 00:35
 citēt
Jolan:
Maris:

Fujifilm nav mazu kameru ja nevēlies ziepīti ar telefona sensoru.


x-t20 vai x-t2
Jolan:
Maris:

Fujifilm nav mazu kameru ja nevēlies ziepīti ar telefona sensoru.


x-t20 vai x-t2


Lielas kameras. Optika liela. Nu ir gana mazākas, lai būtu neērti bildēt, bet nafig par to vēl naudu maksāt?
avatar
Publicēts: 08.10.17 00:39
 citēt
palaidniex:
Maris:GM1 nav skatumekletāja un tas ir traki skumji... arī standarta zooms padara to knipsējamo tuvu telefonam. Attiecīgi 300 grūti ierakstīties un diži universāli ar nebūs.

Šķiet nav nekas krutāks tai ciparu diapazonā kā sony RX100

Bet tam tak arī nav skatu meklētāja un sensors knapuknaps... teju 4x mazāks par aps-c

to a5100 pilnīgi jaunu var dabū pa nepilni 500...
Saprotu, tas ir +200 pie iepriekšminētajiem budžeta griestiem, bet ir jau arī, škietami, par ko...


4x gluži nav un RX100 lētākā versija iekļaujas vaicātajā budžetā + bilde tai ir identiska dārgākām vwrsijām ar uzliekamu vai iebūvētu skatumeklētāju
avatar
Publicēts: 08.10.17 10:10 labots
 citēt
Khmm, bet vienalga tad ir jāsalidzina 1” sensoru kameras. Tad jau jāliek rx100 pret, piemēram, Nikon 1... :what:
avatar
Publicēts: 08.10.17 10:13
 citēt
palaidniex:
Maris:GM1 nav skatumekletāja un tas ir traki skumji... arī standarta zooms padara to knipsējamo tuvu telefonam. Attiecīgi 300 grūti ierakstīties un diži universāli ar nebūs.

Šķiet nav nekas krutāks tai ciparu diapazonā kā sony RX100

Bet tam tak arī nav skatu meklētāja un sensors knapuknaps... teju 4x mazāks par aps-c

to a5100 pilnīgi jaunu var dabū pa nepilni 500...
Saprotu, tas ir +200 pie iepriekšminētajiem budžeta griestiem, bet ir jau arī, škietami, par ko...

8
No Pana vēl ir gf7,gf8,gf9 - gan arī bez skatu meklētājiem. taču diezgan smalkas. Par ~1cm garākas (10%), nekā GM5. Resp., jaunāks ceļojumu draugs, ja to sapāro ar pareizo objektīvu :) Budžetā vecākos modeļus var mēģināt iestūķēt :)
avatar
Publicēts: 08.10.17 11:39
 citēt
Diez kur Rīgā vienkopus vairumu kameru var apčamdīt un pamēģināt?
Jo, kur ir vienas, tur nav otras utt... grrrr
avatar
Publicēts: 08.10.17 17:01 labots
 citēt
Ja jau tele gals "galīgi nekrata", ir variants Canon 100d ar 24/2,8.
Man ir Canon100D ar 18-200 bardačokā auto ceļojumiem, bet ar 24/2,8 varētu arī lidot, baudīt spogulenes priekšrocības un ietilpt standarta bagāžas somā pie fočuka svara ap 600g :face-smile:
avatar
Publicēts: 08.10.17 17:21 labots
 citēt
Tam Canon 100d ir MILZĪGS rumpis!

Apčamdīju rx-100. Tomēr nē! Par mazu un tāda neticība jamam...

Visvairāk tomēr tas 5100 uzrunāja. Ir ērti, vēl mazs, dažādi stikli...
Jāpalūr sabildētie RAWi...

Interesants sliņķu stikls 18-200
Vēl interesantas 16 un 20 mm pankūciņas
Dzimtais 16-50 arī nav zemē metams
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):