forum.gif
Varbūt Nikonizēties?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Varbūt Nikonizēties?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.10.17 21:27 labots
 citēt
Pabradāju pa iecienīto 1A veikalu www.1a.lv... un ieraudzīju pārsteidzošas lietas -

Jaunais Nikon 3400 ar kitenieku - 419 eiras;
Iepriekšējais Nikon 3300 ar kitenieku - 502 eiras (!!!???)
Jaunā Nikon 3400 pliks rumpis, toties sarkans - 504 eiras ....Tikko kā (26. ap 11-tiem) attapās un nometa uz 433 eirām:face-smile:
Kaut kāds pilnīgs bezsakars!
avatar
Publicēts: 25.10.17 22:39
 citēt
GunarsII:Pabradāju pa iecienīto 1A veikalu www.1a.lv... un ieraudzīju pārsteidzošas lietas -

Jaunais Nikon 3400 ar kitenieku - 419 eiras;
Iepriekšējais Nikon 3300 ar kitenieku - 502 eiras (!!!???)
Jaunā Nikon 3400 pliks rumpis, toties sarkans - 504 eiras
Kaut kāds pilnīgs bezsakars!



Varbūt tāpēc, ka, salīdzinot ar D3300,

Weaker flash
Removed 3.5mm microphone port
Removed ultrasonic sensor cleaner
Removed effects Color Sketch, HDR Painting and Easy Panorama

No Vikipēdijas. Piedodiet, lūdzu, ka angliski.

Es gan bez tā visa varētu iztikt. Un ja vēl var dabūt sarkanu - tā piestāvētu pie iPhone Red :face-grin:

Es arī uz Nikoniem - pagaidām gan tik šķielēju.
avatar
Publicēts: 26.10.17 01:41
 citēt
Ķenons galīgi nedomā par saviem kropa lietotājiem, ja gribi labu objektīvu, jāņem L ar visām izrietošajām sekām. Arī ar WR vidējai klasei ir schwach, galīgais cirka moments bija 40D, kuram noblīvēja akuļa un kartes vāciņus. Forumos zirgojās, ka tas domāts dienvidu puslodei, kur lietus līst no apakšas.
Pluss - 760D ir augšējais displejs, kurš tādam līmenim citās sistēmās sen izzudis.
avatar
Publicēts: 26.10.17 21:48
 citēt
PhotoMaster:Sony tagad šos abus izkabina!

Relatīvi. Sonī ir pēc fīčām labāks, bet cenā gan sālītāks...
avatar
Publicēts: 26.10.17 21:59
 citēt
GunarsII:Kaut kāds pilnīgs bezsakars!

A ko var gaidīt no kaukāda viebjveikala! Viss tvaiks aizgāja svilpē (reklāmas džingla sacerēšanā).
avatar
Publicēts: 27.10.17 08:04
 citēt
KolsDee:...paši labākie cropi bija Pentaksim, ūdens blīves, objektīvi.

Nu tūliņ dabūsi sīku savu kļūdu analīzi no metālapstrādes speciālista, kuram augstas prasības, līkas rokas un Pentax ūdenssūknis uz galvas uskritis! :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 27.10.17 13:43
 citēt
Ūja šneider, Māris tak savulaik lietoja pentax dslr, es ar :face-smile: Krāsas man tīri labi patika, trokšņoja gan jau pie iso 400. Vai tad pašlaik pentaksim nav arī visizdevīgākā pilnkadra dslr K-1, cena/kvalitāte ziņā ? Tieši tā kamera man jauc prātu un vēl nesteidzos pāriet uz nīkoni..
avatar
Publicēts: 27.10.17 14:48
 citēt
Pentax procesorsoftiskā puse tiešām bija (varbūt ir) ka tik ne vislabākā no spogulenēm. Tik optika un fokusēšanās zem katras kritikas. Bildīti varēja dabūt moinu bet tik liekot virsū ko vecu manuālu vai blakusražotāja optiku - nu un attiecīgi čakars.

Ja no viedokļa - "ņem kameru no bodes un mauc daudz neiedziļinoties" - tad stabili sliktākais ko tirgus piedāvā.
avatar
Publicēts: 27.10.17 15:00
 citēt
Karlis_K:. Vai tad pašlaik pentaksim nav arī visizdevīgākā pilnkadra dslr K-1, cena/kvalitāte ziņā ? Tieši tā kamera man jauc prātu un vēl nesteidzos pāriet uz nīkoni..


Un ko liksi uz tās kameras? Manuālos ceisus vai sigmaartus? Neviens pwntax tak ne pusi izšķirtspējas nevelk ko tā kamera var dabūt gatavu. Nerunājot par spēju ātri un precīzi nofokusēties.
avatar
Publicēts: 27.10.17 15:22
 citēt
Maris:Un ko liksi uz tās kameras? Manuālos ceisus vai sigmaartus? Neviens pwntax tak ne pusi izšķirtspējas nevelk ko tā kamera var dabūt gatavu. Nerunājot par spēju ātri un precīzi nofokusēties.


Nikor 14-24 :face-smile: bet jā tā i problēma, tāpēc vēl gaidu, skatos, kas parādīsies jauns. Ātri fokusēties man gan nav nepieciešams, sportu, dzīvniekus, reportus nebildēju. Nekur nesteidzos, varu vēl pāris gadus funktierēt kamēr nokaušu savu pēdējo kakonu :face-smile:
avatar
Publicēts: 27.10.17 22:57
 citēt
Svaigi fakti, palīgs izvēlēi - nikonizēties. kanonizēties, soņoties vai fudžoties :face-smile:
www.mirrorlessrumors.com...
So how does the new Sony A7rIII stuck against the best camera from the competition? Imaging Resource writes:
The A7R III has a crispness to the blues in the eye that the other two seem to lack, resulting in a sort of grey overtone from both the Nikon and the Fuji. What may be the most impressive is how well the new Sony FE 24-105 f/4 hangs with Nikon’s new 24-70mm and Fuji’s 63mm.
I think that with exception of the Canon the other cameras are really pretty darn close. The biggest issue I see now is that it’s hard to justify the high price tag of the GFX. I think the difference will be more obvious once the GFX-100 gets released.
avatar
Publicēts: 27.10.17 23:39 labots
 citēt
acīmredzami, ka canons nefokusā. tā arī rodas teikas un eposi. bet režģis ir droši vien ultra moderna kontaktlēca.
avatar
Publicēts: 27.10.17 23:52
 citēt
GunarsII:Svaigi fakti, palīgs izvēlēi - nikonizēties. kanonizēties, soņoties vai fudžoties :face-smile:
www.mirrorlessrumors.com...
So how does the new Sony A7rIII stuck against the best camera from the competition? Imaging Resource writes:
The A7R III has a crispness to the blues in the eye that the other two seem to lack, resulting in a sort of grey overtone from both the Nikon and the Fuji. What may be the most impressive is how well the new Sony FE 24-105 f/4 hangs with Nikon’s new 24-70mm and Fuji’s 63mm.
I think that with exception of the Canon the other cameras are really pretty darn close. The biggest issue I see now is that it’s hard to justify the high price tag of the GFX. I think the difference will be more obvious once the GFX-100 gets released.



Content Copyright If you want to use any image from this website you have to ask for permission. You cannot copy more than 20 words from any of our posts.:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.17 09:52
 citēt
Tas viss ir sūūcc!
Lai dzīvo Trustiene!!!:face-grin:
Vo!
avatar
Publicēts: 28.10.17 22:19
 citēt
Ar fokusu canon viss ir kārtībā - vnk salīdzinājums ir ar nesalīdzināmas kvalitātes kamerām.
avatar
Publicēts: 28.10.17 23:02
 citēt
Aha, ko var ņemties tie pikseļu drāzēji ... šitās mūsdienu kameras visas ir garlaicīgas.
avatar
Publicēts: 29.10.17 00:13
 citēt
Interesanti kā nosaka profesionālismu cilvēks kura galeriju bildas brīvi var saknipsēt ar jebkuru budžetkameru + standartplastmastnieku optiku?
avatar
Publicēts: 29.10.17 11:56
 citēt
Karlis_K:
Maris:Un ko liksi uz tās kameras? Manuālos ceisus vai sigmaartus? Neviens pwntax tak ne pusi izšķirtspējas nevelk ko tā kamera var dabūt gatavu. Nerunājot par spēju ātri un precīzi nofokusēties.


Nikor 14-24 :face-smile: bet jā tā i problēma, tāpēc vēl gaidu, skatos, kas parādīsies jauns. Ātri fokusēties man gan nav nepieciešams, sportu, dzīvniekus, reportus nebildēju. Nekur nesteidzos, varu vēl pāris gadus funktierēt kamēr nokaušu savu pēdējo kakonu :face-smile:


Nikkoru uz Pentax FF kameras? A kapēc? Neesmu pētījis 14-24. 24mm man ir un i kompete a 14mm, cik skatījos, plusi tik AF un pretgaismā tīri ok - izšķirtspēja korejiešu līmenī.
avatar
Publicēts: 29.10.17 14:02 labots
 citēt
Maris:Nikkoru uz Pentax FF kameras? A kapēc? Neesmu pētījis 14-24. 24mm man ir un i kompete a 14mm, cik skatījos, plusi tik AF un pretgaismā tīri ok - izšķirtspēja korejiešu līmenī.


tak joks,saprotams jēdzīgāk ir paķert lietotu D800 pa nepilnu taukšķi. Nikona 14-24 ir viens no ja ne labākais pašlaik platais zūms, izšķirtspēja laba, tikai cena riebīga. Fiksi protams ir vēl labāki, bet 2 kameras es nestaipu līdz, bet zelta stundā (minūtēs) pie ūdeņiem nav laika mainīt objektīvus, un arī nevēlami ja vējā, smiltis un ūdens piles lido pa gaisu.
avatar
Publicēts: 29.10.17 18:00
 citēt
Paziņa uzsauca NIKON vesti
:face-grin:
bildites.lv...
avatar
Publicēts: 29.10.17 18:10 labots
 citēt
TesMens:Tas ir viens no iemesliem, kāpēc lietoju Canon. 11-24 F/4 ir lētāks un, liekas , ka labāks. ...


Kad liekas tad nav labi!

Nikon AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED Lens
You Pay: $1,896.95
www.bhphotovideo.com...

Canon EF 11-24mm f/4L USM Lens
You Pay: $2,699.00
www.bhphotovideo.com...
avatar
Publicēts: 30.10.17 13:07
 citēt
TesMens:nu tad nav ko rakstīt, ka dārgs! Ja ar to pelnī naudu, tad ir vienkāršs aprēķins, cik ilgā laikā atmaksājas. Dārgākās mantas ir tās, kuras neizmanto.

un, ja to izmanto vaļaspriekam, turklāt, nemāk iztikt citādi, tad prieka dēļ var izdot vēl vairāk naudas.


un kas liek domāt, ka to 14-24 nevar atpelnīt?

Ar 14-24 uzņemtās bildiņās ir lētākas?

Kad izsniedz nodrukātas A4 formāta kartiņas fotoaparāta marku, modeli un izmantoto stiklu 100% var visticamāk tikai nejauši uzminēt, itīpaši, ja ir izmantoti +/- vienāds dažādu marku aprīkojums...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):