forum.gif
Bēniņos atradu dažu vecu hlamu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Bēniņos atradu dažu vecu hlamu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.11.17 19:58
 citēt
Atradu pāris vecus aparātus, visticamāk, ka viss jau gadiem nav pat daļēji funkcionējošā stāvokli, bet varbūt kāds ņemas ar vecām lietām un kuru varētu interesēt kāda detaļa.
drive.google.com...

*Atvainojos, ka bildēts ar punktainu kartupeli
avatar
Publicēts: 20.11.17 10:27
 citēt
Ja būtu tuvāk, eksponometru par pāris aliņiem paņemtu, lai būtu ko parādīt mazbērniem "Uzminiet, kas tas tāds!", Pārējais neinteresē.
Parocies rūpīgāk pa tiem bēniņiem, man vajag objektīvu krievu tālmērniecei, ķip Industara-50, 26, 61 vai Jupitera-3, 8.
avatar
Publicēts: 20.11.17 10:31
 citēt
parasti ja atrod hlamus,tad met ārā nevis mēģina kādam iesmērēt.
avatar
Publicēts: 20.11.17 12:37
 citēt
Jolan:parasti ja atrod hlamus,tad met ārā nevis mēģina kādam iesmērēt.

Aplam. Kas vienam hlams, citam var būt kolekcijas nagla vai muzejiska vērtība.
Atceros, kā astoņdesmitajos gados bija ideja taisīt izglītības muzeju. Tam dikti meklēja un neatrada Hruščova laika pelēkzilo baltstrīpaino skolnieku cepuri, kādas tad bija katram Latvijas skolaspuikam (Krievijā skaitījās zaļas furažkas, bet par to izplatību neko nezinu).
Te redzamā kolekcija daudzslāņaina, Ļeņingrad 4 no Smena 2 šķir vairāk kā desmit gadu (sikam tā likās milzīga starpība)
avatar
Publicēts: 20.11.17 13:21
 citēt
Beidziet cepties, neko nemēģinu iesmērēt. Man šīs lietas nav vajadzīgas, bet pirms izmetu, pārliecinos, vai kādam citam arī nevajag. Par fototehniku maz ko zinu, bet pats esmu atjaunojis sarūsējušus galdniecībnas štrumentus, ko kāds cits izmestu. Peace!
avatar
Publicēts: 20.11.17 13:56 labots
 citēt
Šīs lietas arī kārdina tikai un vienīgi cilvēkus kuri par tām neko nezin. Un šajā lapā tādu netrūkst. Sejasgrāmatā neinformēto procents gan būtu vēl krietni augstāks, bet jābūt arī šeit. Tā, ka viss pareizi.
avatar
Publicēts: 20.11.17 15:28
 citēt
tu tā kā dāvini vai vēlies pārdot? ja dāvini, tad es varētu savākt.
avatar
Publicēts: 20.11.17 16:06
 citēt
Purngrāmatā viens pilsonis meklēja "Za rubļom" 85.gada marta numuru. Man šķūnī atradās, šis bija priecīgs, jo vajadzējis Ogres muzeja kaukādai autotransporta vēsturei veltītajam muzejam.
Un labi, ka nebiju nokurinājis.
avatar
Publicēts: 20.11.17 16:13
 citēt
Vylcans:tu tā kā dāvini vai vēlies pārdot? ja dāvini, tad es varētu savākt.


Es atdodu. Ja kādam nopderēs - ļoti labi.
Gaidu PM
avatar
Publicēts: 20.11.17 19:15
 citēt
Schneider:Ja būtu tuvāk, eksponometru par pāris aliņiem paņemtu, lai būtu ko parādīt mazbērniem "Uzminiet, kas tas tāds!", Pārējais neinteresē.
Parocies rūpīgāk pa tiem bēniņiem, man vajag objektīvu krievu tālmērniecei, ķip Industara-50, 26, 61 vai Jupitera-3, 8.


Apskatījos, man ir Jupiter - 8, un Industar - 22[ sabīdāmais ]
avatar
Publicēts: 20.11.17 19:41
 citēt
Tad jautājums, cik gribi par katru no tiem. Oriģinālā Zarjai jābūt ar I-26, jo to un I-61 ražoja FEDā, šie abi ir no Zorkijiem.
avatar
Publicēts: 20.11.17 19:51 labots
 citēt
šķirtos no Jupiter-8, viņam bojāta filtra vītnes daļa, bet viss strādā. Par viņu negribētu neko. Nelabprāt šķirtos no Industar-22, tas ideālā stāvoklī, un ir uzlikts uz dinastijas Zorkija
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:20
 citēt
Ļoti labi, tad tik jāsarunā saskriešanos, filtrs pie kājas, ar to Zarju vienalga neviens vairāk nebildēs, filmai man vēl ir Ķenons AE-1.
Kā skaties uz Omnivu, es tev samaksātu kādai Optima Linijas 7%-īgā ļurļaka divlitrenei par pakošanu... :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):