forum.gif
A kur Latvijas mūzdienu fotoguru trijotne???
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / A kur Latvijas mūzdienu fotoguru trijotne???
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.11.17 15:56
 citēt
avatar
Publicēts: 20.11.17 18:01
 citēt
Tā jau tāda webrobota izvēle - Bresons un Penns salikti kopā ar astoņiem, salīdzinoši, pilnīgi akliem bildētājiem.
avatar
Publicēts: 20.11.17 21:46
 citēt
Psc Māri, šitā pateikt, neesi vēl atgājis no svētku svinēšanas ? Nu ok Ņūtona daiļrade man nekad nav simpatizējusi, Leibovicas ar, bet respektēju un saprotu viņu popularitāti. Nesaprotu tik ko tajā sarakstā dara kaut kāds stokdrazas cepējs, bet nu Salgadu un McCurry nosaukt par akliem , njā :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:23
 citēt
Kāpēc ne? Nav tak salīdzināmi ne tuvu.
avatar
Publicēts: 22.11.17 09:37
 citēt
Latvju bildētāji nepiedalās ukraiņu topos un raitingos.
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:12
 citēt
Pareizi dari, Lebovicai Mika Žagara portretā galīgi nepareiza kompozīcija.
avatar
Publicēts: 23.11.17 20:33
 citēt
jums ir talants. Būtu vērts izaugsmei orientēties uz tālākizglītošanos.
www.rsu.lv...
avatar
Publicēts: 23.11.17 21:41
 citēt
Pie ķōņiņienes Ditas Rietumas? Paldies, nē.
avatar
Publicēts: 24.11.17 11:08
 citēt
slaukt govi tīrais relax
Ditta Rietuma jau filmē vairāk, ir sanācis būt viņas pasākumā
avatar
Publicēts: 24.11.17 12:54
 citēt
Man liekas, ka kvekšķis te sajaucis vienā putrā pazīstamu kinokritiķi, traku bābu un govi.
avatar
Publicēts: 24.01.18 14:46
 citēt
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ (M stāvā) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) notiks lekcija “Laikmetīgā autorfotogrāfija starp dokumentu un pasaku.” Izglītojošo nodarbību vadīs RSU Studiju programmas vadītājs docents Alnis Stakle. Ieeja bez maksas.

Uz lekciju īpaši tiek aicināti jaunieši, kuri interesējas par fotogrāfiju un mākslu.

Lektora stāstījums sniegs ieskatu laikmetīgu fotogrāfu darbos un idejās, neizvairoties no sarežģītām, paradoksālām, traģiskām un arī humoristiskām kultūrsituācijām.

RSU tematiskās lekcijas notiek reizi mēnesī, iepazīstinot vidusskolēnus gan ar teorētiskām zināšanām, gan arī ļaujot apgūt praktiskas iemaņas, piedalīties eksperimentos un novērojumos. Visas RSU piedāvātās lekcijas LNB Telpā -15+ ir bezmaksas, uz kurām pieteikties var ikviens interesents gan individuāli, gan kopā ar savu vidusskolas klasi.
Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos, rakstot uz e-pastu iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot pa tālr. +371 29466511
avatar
Publicēts: 24.01.18 15:40
 citēt
Neadekvāti salīdzināti fotomākslinieki ar ar fotogrāfiem. varbūt tādā pašē veidā var salīdzinā top10 gleznotāji, kur veiksmīgs krāsotājs salīdzināts ar ne tik veiksmīgu, bet talantīgu gleznotāju
avatar
Publicēts: 24.01.18 18:56 labots
 citēt
Izejošais resurss šeit:fotokvartals.lv...

Mūsu karogs, Iedvesmojošais ceļojums, Mana Jūrkalne, Es savai Tēvzemei, Par galveno, Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm.

saeima.lv...
www.saeima.lv...

Vispār jau es arī pārsteigts. Nē, ne šokā, jo ir vēl lielāki absurdi redzēti par to, ka Saeimas deputātu komisijas riko fotokonkursus, bet konkursa komisijā sēž 2 zoļļi, izbijis futbolists un jurists.
Šitais konkurss arī spiež ieņirgt lpr.gov.lv...- izskatās, ka vienīgais, uz ko tāds Latgales plānošanas reģions ir spējīgs. Nosaukums tai liekēžu iestādei arī jocīgs - "reģions"
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):