forum.gif
Equifax haks un kā tas attiecās uz mums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Equifax haks un kā tas attiecās uz mums
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.11.17 18:49 labots
 citēt
Nezinu vai šī tēma ir īpaši piemērota šim pilsētu apmeklētājiem, bet gan gribēja uzzināt nedaudz par citu viedokli.

Iespējams, ka tie, kas pēc reizei pēc ārvalstu ziņām, ir dzirdējuši par Equifax uzlaušanu: www.theguardian.com...
Stāsts īsumā šāds: Equifax ir lielākais Amerikas kredītu uzraudzības birojs, kas uzrauga privātpersonu kredītvēsturi un dažādus citus informāciju, ko pēc tam tiek pārdod bankām, kredītiestādēm un citām trešajām personām. Šajā maijā Equifax tika uzlauzts un nopludināta personiskā informācija par vairāk nekā 143 miljoniem amerikāņu, 400 tūkstoš Lielbritānijas iedzīvotājiem un neskaitāmiem citu valstu iedzīvotājiem. Informācija kā: personas kods, kredītvēsture, ģimenes statuss, utt ...

Kādēļ tas man lika aizdomāties:
Gadus atpakaļ mana personīgā informācija bija noplūdusi un kopš tās reizes nelabprāt dodu trešajām personām jebkādu savu informāciju. Izvairos no jebkādiem atlaižu kartēm, kuras iegūstot jāiesniedz sava adrese un tālruņa numurs, nepildu nekādas aptaujas, kā arī uz Windows 10 nekad netaisos pāriet.

Tad nu arī mans jautājums: Kas Latvijā/Eiropā nodrošina privātpersonu kredītvēstures uzraudzību? Vienīgais, kas pašam nāk prātā ir Lursoft, bet tas attiecās tikai uz juridiskajām personām. Mani interesētu kas to dara pie mums un vai no tā ir iespējam atteikties un kādas tam sekas.
:face-smile:
avatar
Publicēts: 30.11.17 19:12
 citēt
Ar Credītiem-24, Bigbankām, Banknotēm un citiem blēžu kantoriem nebrāļojos, tādēļ līdz spuldzītei, kurš no kāda Equifaxa ir uzzinājis manu vēsturi.
avatar
Publicēts: 30.11.17 19:16
 citēt
Lb krediitregjistrs.
Fiz pers. Pati dod atljauji tam piekljuut 3. Pers.
Likums kreditoram uzliek par pienaakumu sniegt zinjas Lb.
avatar
Publicēts: 30.11.17 22:19
 citēt
"sistēmu" nevar apiet, to var tikai uzlauzt :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):