forum.gif
mir 388 3,5/65 adapteris
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / mir 388 3,5/65 adapteris
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.17 21:02
 citēt
Manas tehniskās zināšanas ir ļoti primitīvas un rakšanās ārzemju foto forumos tehnisko terminu dēļ mani ļoti mulsina..
tādēļ lūdzu palīdzību!
Manā īpašumā ir Mir 388 3,5/65 objektīvs kuru es vēlos piemontēt klāt canon eos 750d. Kāds adapteris man ir nepieciešams??
avatar
Publicēts: 13.12.17 21:49
 citēt
Nekāds.
Idiotiska un bezjēdzīga laika un naudas tērēšana.
P.S. ar "8" domāts "Б"(bē) vai "В"(vē)?
avatar
Publicēts: 13.12.17 22:03 labots
 citēt
Vari paskaidrot kāpēc?
Jā, es nepareizi uzrakstīju, 38B (vē)
avatar
Publicēts: 13.12.17 22:40
 citēt
Lielu smagu patumšu optiski sūdīgu manuālo objektīvu kabināt pat uz pilnā kadra kameras(precīzāk kameru pie objektīva) ir muļķīgi, uz puskadra kameras vēl 2,4 reizes muļķīgāk. Nopērc lietotu EF 50/1.8 pie~ līdzīga fokusa attāluma viņš tam krievu mēslam ieliks visos parametros, izņemot iespēju iemaukt kādam pa pauri ar redzamām sekām.Salūta/Kijevas88 versijai būs dauudz grūtāk atrast pārejnieku un cena neko diži vairs neatpaliks no 50/1.8.
avatar
Publicēts: 14.12.17 09:35
 citēt
Ok, paldies par viedokli, es to paturēšu prātā, BET es tomēr gribu līdz galam noskaidrot kāds adapteris nepieciešams kaut vai tīri informācijas pēc.
Pentacon Six (Kiev 60) Adapter, tas ir īstais?
avatar
Publicēts: 14.12.17 10:18
 citēt
Nē tas nav īstais adapteris, ja pareizi identificēji stiprinājumu Kiev88/Salut, tad tev vajag tipa šito
www.amazon.com...
ar Pentacon Six, tobiš Б, būtu daudz vienkāršāk, tos daudzāki ražo.Vēl droši vien var izgrozīties ar diviem adapteriem Kiev88->Pentacon6 un tad Pentacon6->Canon EOS.

P.S. es kautkā ar mokām saprastu vēlmi uzlikt to objektīvu uz Pentax645D/Z vai Fuji GFX50 u.t.t. tas būtu vienkārši muļķīgi, es kautkā saprastu filosofiskas pārdonas par tilt-shift adapteriem uz canona, bet vēlme likt uz puskadra canon ar parasto adapteri ir absurda.
avatar
Publicēts: 14.12.17 15:55
 citēt
bachelorette: BET es tomēr gribu


Onkuls Tev stāsta, ka Tavs objektīvs paredzēts projekcijai uz 6x6cm laukumu kamēr Tavam kameras sensoram ir 2,3x1,8cm laukums - tobiš izmantosi vienu divpadsmito daļu (jeb vairāk kā 90% no objektīva projekcijas vispār netrāpīs pa kameras sensoru) no tā ko objektīvs dod. Attiecīgi arī 12x kritīs tā kvalitāte kura sovjetu optikai jau tā ir skumja.

Būtībā Tu jautā cik liels sienas laukums Tev, kā trafarets, jāaizlīmē ciet, lai ar pusmetrīgu slotu uzkrāsotu 3cm platu strīpu. Vai kā ar ceļarulli izspiest veselīgu, svaigu burkānu sulas glāzi utt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):