forum.gif
Nikon D700 izrubījies pakaļējais LCD
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Nikon D700 izrubījies pakaļējais LCD
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.12.17 21:37 labots
 citēt
Skaidrs, iešu pie Ivara, lai papļāpātu par ir/nav vērts remontēt, bet varbūt kādam ir gadījusies līdzīga problēma.
Notika tas lietojot Phottix battery grip. Neiesaku saistīties ar šādiem 3o pušu izstrādājumiem.
Pieslēdzot kameru pie TV ar video vadu, var redzēt gan menu, gan playbacku.
avatar
Publicēts: 25.12.17 22:44
 citēt
A kāda doma, kā tas grips var ietekmēt tieši displeju? Esmu lietojis kreisos gripus gan C gan P, bet nekas nas slēdzies ārā.
avatar
Publicēts: 25.12.17 22:46
 citēt
Man bija drusku līdzīga figņa ar D3, rādija kroplīgu bildi, tipa kā posterizētu ar gļukainiem krāsu kanāliem, sākumā uzspiežot uz korpusu pie ekrāna malas palika normāla tā bilde, pēc tam vairs tas nelīdzēja, servisā nomainija ekrānu, kppš tā laika viss ok. Photixs man domāt nebūs pie vainas.
avatar
Publicēts: 25.12.17 22:58 labots
 citēt
Salasījos netā par līdzīgiem gadījumiem + kamera uz brīdi sagāja sviestā, tad pēc gripa noņemšanas atjēdzās, bet LCD vairs bildi nerādīja.
avatar
Publicēts: 26.12.17 09:27
 citēt
Nikonam vai tad nebija kaut kāda atšķirība pieliekot bateriju bloku ? Šķiet, palielinājās sēriju ātrums vai kā?
avatar
Publicēts: 26.12.17 12:01
 citēt
tas ir pirmsmizkastes sindroms
avatar
Publicēts: 26.12.17 16:49
 citēt
nesix:
Notika tas lietojot Phottix battery grip. Neiesaku saistīties ar šādiem 3o pušu izstrādājumiem.


Nu nu Phottix bačas lietoju 5 gadus un nekāda vaina, neticu, domāju kameras vaina.
avatar
Publicēts: 26.12.17 18:09 labots
 citēt
Ar baterijām sakars tik, ka tās iekšā tur bāž. Tam gripam ir kontaktu blāķis kas nodublē arī lērumu pogu, džoistiku + kamera saprot kad tas pierubīts un mainās i kadri sekundē, i zipenei kkādas tur iespējas utt. Tur iespēja ar kreiso ko nesačakarēt ir tik tiem kas to gripu tur ar atslēgtām pogām - pentax ar juka prātā no meikes un phottix gripa.
avatar
Publicēts: 27.12.17 09:40
 citēt
laiks pārdot
avatar
Publicēts: 27.12.17 10:03
 citēt
VValdis:laiks pārdot

Diezgan debils spriedums brīdī, kad kameras pārdošanas vērtība ir stipri zemāka par tās lietošanas vērtību.
Atbilstošus setingus pirms katra foto pasākuma varu saregulēt izmantojot video pieslēgumu pie TV un bildēt var arī bez regulāras lūrēšanas ekrānā.
Piedevām man ir otrs D700, kam ekrāns darbojas un kurā var iemest otra aparāta karti, ja nu kas. (:
avatar
Publicēts: 27.12.17 10:48 labots
 citēt
uz debiliem jautājumiem debilias atbildes, ja gribi spriest ar debiliķi no laidies līdz viņa attīstībai un paskaidro..... Bet nabagam jāiztiek ar to, kas ir ir veca kamera vot i jādrāž jo nopelnīt jaunai nav iemācījies. Nesaprotu, kapēc nīkonisti ir tādi debiliķi, irdomājas, ka viņu fotoaparāta talants ir baisi dārgs. Mēslu kaste, tas nīkonis, bet ja esi nabags un viena niere jau notirgota, bet jaunai kamerai nopelnīt nemāki vot i čiksti, ka nopirki svešķermeni savai kamerai un tā lūk atņirdzās no ši svešķermeņa. Ai ai nabadziņs, aukstām kājinām saraudātam actiņām skatās us debestiņu, zvaigznītēm un mēnestiņu, jaunai nīkoņ kameriņai nesanāk ai ai glābiet fotogrāfu nīkoni
avatar
Publicēts: 27.12.17 11:27
 citēt
Zvaniet ātrajiem, lai ved kreklu ar ļoti garām piedurknēm!
avatar
Publicēts: 27.12.17 13:56
 citēt
izskatās pēc mehāniska nekontakta, moš šleife jāatvieno/jāpievieno
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):