forum.gif
Koncertu klapēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Koncertu klapēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.17 21:48 labots
 citēt
Es te tā, apvaicāties - tas tagad ir stilīgi koncertā (nevis ausis aizcērtošā rock/pop koncī) kļockāt ar savu spoguleni pilnā skaļumā?
Vai tad Sapopiem nav tādas funkcijas, kad var atslēgt autofokusa pīkstienu un bildēt ar paceltu spoguli? Itkā pelēkie L-stikli pat kļockātājam bija. Nu uz aci 70-200...
Citādi ir tā, sēdi klausies mūziku, mazliet pieklust mūzikas skaļums un atskam pīp-pīp klack, klack...
Paiet vēl brīdis pīp-pī, pīp-pīp, pīp-pip, klack, klack
Nu tā pārliecinoši skaļi!

Itkā pec brīža simfoniskais orķepestris laiž gana skaļi jau, tā teikt kulminācija, bet atkal pīp-pīp, klack, klack... nu tā pāris metrus aiz muguras...

Tas tagad ir modna samaksāt naudu par to, lai klausītos, ka fotogrāferis klapē un kļockā koncertu, nevis pašu koncertu?
Nebija ta kā LNSO līmenis vai kā, bet nu tomēr?
avatar
Publicēts: 30.12.17 23:58
 citēt
"Kad mēs augām" koncertus un izrādes bildēja ģenerālmēģinājumā, kādreiz bija tāda figņa kā profesionālā ētika, bet to jau labu laiku kā neviens vairs neatcerās(izņemot varbūt vēl dažus preses fotodinozaurus).Laikmetā kad bildē amatieri un koncertus rīko amatieri, tā līdz galam nevar apgalvot ka bildētājs ir vienīgais un galvenais vainīgais, mierīgi var būt ka cilvēku priekšniecība un pasākuma rīkotāji vienkārši noliek šādā situācijā.
avatar
Publicēts: 31.12.17 00:32
 citēt
kas tie tādi - Sapopi?
avatar
Publicēts: 31.12.17 01:31
 citēt
A vai tad tas pī-pī pī skan citā vīzē, izņemot zaļo kvadrātu?
avatar
Publicēts: 31.12.17 06:57 labots
 citēt
palaidniex:Es te tā, apvaicāties - tas tagad ir stilīgi koncertā (nevis ausis aizcērtošā rock/pop koncī) kļockāt ar savu spoguleni pilnā skaļumā?
Vai tad Sapopiem nav tādas funkcijas, kad var atslēgt autofokusa pīkstienu un bildēt ar paceltu spoguli? Itkā pelēkie L-stikli pat kļockātājam bija. Nu uz aci 70-200...
Citādi ir tā, sēdi klausies mūziku, mazliet pieklust mūzikas skaļums un atskam pīp-pīp klack, klack...
Paiet vēl brīdis pīp-pī, pīp-pīp, pīp-pip, klack, klack
Nu tā pārliecinoši skaļi!

Itkā pec brīža simfoniskais orķepestris laiž gana skaļi jau, tā teikt kulminācija, bet atkal pīp-pīp, klack, klack... nu tā pāris metrus aiz muguras...

Tas tagad ir modna samaksāt naudu par to, lai klausītos, ka fotogrāferis klapē un kļockā koncertu, nevis pašu koncertu?
Nebija ta kā LNSO līmenis vai kā, bet nu tomēr?
Dzintari? 6d piemēram ir klusais režīms,nu af piiiiii tas gan ir stulbums
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:21 labots
 citēt
NilsS:Dzintari? 6d piemēram ir klusais režīms,nu af piiiiii tas gan ir stulbums


Nav dzintari. Bet kā jau teicu - konkrētajam fotogrāferim AF pīkstiena atslegšana un mirror-up izrādījās pilnīgi nesaprotami burti... kā arī spēja iedomāties, cik baudāms koncerta klausītājiem ir viņa “pīp-pīp klack klack” pienesums, bija stingri apšaubāma...

PhotoMaster:Īsti vīri rokmūziku vai šlāgerus klausās un tiem šīs skaņas netraucē! Uz simfoniskiem iet tikai sabiedrības krējuma vecenes, kurām pat mušas sīkoņa kritīs uz nerviem!


Jau rakstiju, ka rock/pop koncī tas pilnībā netraucē, bet klusināta mūzika simfoniskā orķepestra izpildījumā skan ne tikai sabiedrības krējumam. Un, kas? Tie nav pelnījuši klausīties labu mākslinieku izpildītu mūziku un paši mūziķi ar’ nav pelnījuši nedzirdēt to kļockāšanu? Starp citu ir arī džeza, blūza mūzika, kur arī mēdz būt klusāki brīži...

Vārdu sakot, kļockātājs - mudaks parastais. Pie kam ar visu savu būtību rādija - netraucējiet man te konci kļockāt, es te, karoč, galvenais un man te, kaaroč, jāstrādā... :face-devil-grin: sejs bija tik neapmierināts, itka tā būtu kaut kāda katorga un/vai spaidu darbi... :cry:
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:24 labots
 citēt
z_z:kas tie tādi - Sapopi?

Padomā, kārtīgi. Atceries padumjos laikus un dažu indivīdu talantu lasīt populāras ārzemju firmas zimes tā, itkā tās rakstītas kiriļicā... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 31.12.17 16:32
 citēt
Nu vispār jau foto.ru rakstīja bez liekas šifrēšanas - Сапог.
Padumjos laikus atceros ļoti labi, populāru ārzemju firmas zīmju īpašnieki bija uz pirkstiem skaitāmi.
avatar
Publicēts: 31.12.17 17:19
 citēt
ar netraucēja Ogres koncī : youtu.be...

Paziņu tikai iztrauceja apsargi, jo tā uzlīda uz VIP pārejas
avatar
Publicēts: 31.12.17 22:45
 citēt
palaidniex:
NilsS:Dzintari? 6d piemēram ir klusais režīms,nu af piiiiii tas gan ir stulbums


Nav dzintari. Bet kā jau teicu - konkrētajam fotogrāferim AF pīkstiena atslegšana un mirror-up izrādījās pilnīgi nesaprotami burti... kā arī spēja iedomāties, cik baudāms koncerta klausītājiem ir viņa “pīp-pīp klack klack” pienesums, bija stingri apšaubāma...

PhotoMaster:Īsti vīri rokmūziku vai šlāgerus klausās un tiem šīs skaņas netraucē! Uz simfoniskiem iet tikai sabiedrības krējuma vecenes, kurām pat mušas sīkoņa kritīs uz nerviem!


Jau rakstiju, ka rock/pop koncī tas pilnībā netraucē, bet klusināta mūzika simfoniskā orķepestra izpildījumā skan ne tikai sabiedrības krējumam. Un, kas? Tie nav pelnījuši klausīties labu mākslinieku izpildītu mūziku un paši mūziķi ar’ nav pelnījuši nedzirdēt to kļockāšanu? Starp citu ir arī džeza, blūza mūzika, kur arī mēdz būt klusāki brīži...

Vārdu sakot, kļockātājs - mudaks parastais. Pie kam ar visu savu būtību rādija - netraucējiet man te konci kļockāt, es te, karoč, galvenais un man te, kaaroč, jāstrādā... :face-devil-grin: sejs bija tik neapmierināts, itka tā būtu kaut kāda katorga un/vai spaidu darbi... :cry:


Principā jau lohs ir pasūtītājs. Gan jau ietaupīja
avatar
Publicēts: 01.01.18 21:40 labots
 citēt
NilsS:
Principā jau lohs ir pasūtītājs. Gan jau ietaupīja


Vairāk izskatījās pec telpai pielaulāta un darba nomocīta fotogrāfera, kam dzīve palikusi pārak garlaicīga... :face-devil-grin:

Reiz atceros, ka draugiem bildēju tikai kazu ceremoniju Teikas zagsā... tur uz mani apvainojas vierējais fotograferis, no kura pakalpojumiem īsti atteikties kaut kā neesot bijis iespējams (nu kaut ko tādu man tie draugi tur teica), kurš apvainojās, ka viņa bilžu pozēšanas sienas fona blice visu laiku nostrādaja no manas blces zibšņa... tipa ja jau ir stacinoārs setups, tad jau kādu visvienkāršāko radiopalaidēju jau varēja sarūpēt, jo ne jau es viens tur biju ar blici... :face-grin:
Velāk draugi teicās, ka obligaās bildes bija podā raujamas - visiem zaļi ģīmji... :cry:

Bet tas jau šķiet valstī ir visai normāli, ka daudzus darbus veic, amatus ieņem ar veicamo darba specifiku neiepazīstināti, negriboši iepazīt, vai atklāti nīstoši tipi, jo tur maksā naudu. Tapēc daudzus darbus veic pa roku galam, ķekša pēc... pie kam pilnīgi visās jomas...
Skumji mazliet... :amazing:
avatar
Publicēts: 01.01.18 22:11 labots
 citēt
Radošās profesijās ļoti grūti ko jēdzīgi regulēt
avatar
Publicēts: 02.01.18 09:38
 citēt
palaidniex:Es te tā, apvaicāties - tas tagad ir stilīgi koncertā (nevis ausis aizcērtošā rock/pop koncī) kļockāt ar savu spoguleni pilnā skaļumā?
Vai tad Sapopiem nav tādas funkcijas, kad var atslēgt autofokusa pīkstienu un bildēt ar paceltu spoguli? Itkā pelēkie L-stikli pat kļockātājam bija. Nu uz aci 70-200...
Citādi ir tā, sēdi klausies mūziku, mazliet pieklust mūzikas skaļums un atskam pīp-pīp klack, klack...
Paiet vēl brīdis pīp-pī, pīp-pīp, pīp-pip, klack, klack
Nu tā pārliecinoši skaļi!

Itkā pec brīža simfoniskais orķepestris laiž gana skaļi jau, tā teikt kulminācija, bet atkal pīp-pīp, klack, klack... nu tā pāris metrus aiz muguras...

Tas tagad ir modna samaksāt naudu par to, lai klausītos, ka fotogrāferis klapē un kļockā koncertu, nevis pašu koncertu?
Nebija ta kā LNSO līmenis vai kā, bet nu tomēr?





Zini, kas ir modna?
Kļockāt bildes un video uz sava telefona tumsā. Tai pašos koncertos vai pilnā tumsā arā. Tas ir modna!
avatar
Publicēts: 02.01.18 10:15
 citēt
Tiem kas bildē ar nīkoņiem ir svarīgi lai viņus sadzird....kļoc, kļoc
avatar
Publicēts: 02.01.18 10:18 labots
 citēt
Naurisre:
Zini, kas ir modna?
Kļockāt bildes un video uz sava telefona tumsā. Tai pašos koncertos vai pilnā tumsā arā. Tas ir modna!


Brīvajā laikā, lai tak tie cilvēki izklaidējas kā grib, māk un/vai sanāk... Tas ko cilvēki privātā kārtā dara tumsā ar saviem mobilajiem kaut kā pavisam nekrata! :face-kiss:

Bet nu līgtam un apmaksātam fotogrāferim šis tas jau nu būtu jāprot/jāievēro...
AF pīkstiena atslēgšana un klusāks spoguļa troksnis ne pārāk skaļā koncertā tākā būtu pašsaprotami, kā arī tam nav nekāda sakara ar radošumu. Tas tākā piederas pie amata pramsēm... :beaten:
avatar
Publicēts: 02.01.18 10:21 labots
 citēt
VValdis:Tiem kas bildē ar nīkoņiem ir svarīgi lai viņus sadzird....kļoc, kļoc


Šoreiz izcēlās čalis ar Pelēkiem L stikliem. Ņīkoķiem laikam pie tādiem var tikt tikai īpaši cenšoties meklēt...
avatar
Publicēts: 02.01.18 13:36
 citēt
kļoc, kļoc, kļoc,kļoc, kļoc, kļoc,kļoc, kļoc, kļoc
avatar
Publicēts: 02.01.18 14:17 labots
 citēt
priore:Fotogrāfam nav jābūt radošam, bet jāveic kvalitatīvi savs amata pienākums. un to jau nu gan var atrunāt visai vienkārši.


Nesanāks šitā - var līgumā atrakstīt,ka būs tehniski kvalitatīvs produkts. To nodrošināt ir salīdzinoši viegli,bet ko ja ir tizli rakursi,izteiksmes un momenti?
avatar
Publicēts: 02.01.18 15:57 labots
 citēt
VValdis: kļoc, kļoc, kļoc,kļoc, kļoc, kļoc,kļoc, kļoc, kļoc


oi, ku "lēta" šaize kādam lejkannu cienītājam... :cry:
avatar
Publicēts: 02.01.18 16:27
 citēt
NilsS:
priore:Fotogrāfam nav jābūt radošam, bet jāveic kvalitatīvi savs amata pienākums. un to jau nu gan var atrunāt visai vienkārši.


Nesanāks šitā - var līgumā atrakstīt,ka būs tehniski kvalitatīvs produkts. To nodrošināt ir salīdzinoši viegli,bet ko ja ir tizli rakursi,izteiksmes un momenti?

Arī šeit vienam aktīvam reportierim ir pilns ar tuvplāniem, kur personāži saka skaņu "u" vai kā citādi saverkšķījuši grimases.
avatar
Publicēts: 02.01.18 18:48
 citēt
Daudziem
avatar
Publicēts: 03.01.18 17:17
 citēt
KolsDee:nikus, kungi, Studijā!

Nikam varbūt arī viss ok,nepazīstu. Pārējos atradīsi publiski pieejamos materiālos,īpaši daudz sūda šejienes reportos
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):