forum.gif
Kamera iesācējam?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kamera iesācējam?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.02.18 09:35
 citēt
Bet tas taču ir Uldis, kurš parodē Marnicu!
avatar
Publicēts: 19.02.18 09:36 labots
 citēt
Schneider:Bet tas taču ir Uldis, kurš parodē Marnicu!


Vai sveci turēji? :face-wink:
Katrā ziņā- manas domas ir attiecināmas uz Marnicu, nevis tā kloniem...:face-wink:
Bet, ja tas ir Ulda kārtējais profils- arī viņam izsaku līdzjūtības par bīstamu tuvošanos Napoleona palātas kompānijai...:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.02.18 10:09
 citēt
Sveci neturēju, bet nu atšķirība sāk parādīties. Tas, kas Marnicam nāk no iekšām pilnīgi nopietni, šeit jau sāk iegūt humora pieskaņu.
avatar
Publicēts: 19.02.18 10:59
 citēt
Neērti atzīties, ka es savā vienkāršībā nesaprotu itin neko. "Privāto dzīvi" un "Kas jauns" nelasu un kas ir Uldis, kuru visi pazīst un uzrunā vārdā arī nezinu.:face-sad:
avatar
Publicēts: 19.02.18 12:00
 citēt
GunarsII:Neērti atzīties, ka es savā vienkāršībā nesaprotu itin neko. "Privāto dzīvi" un "Kas jauns" nelasu un kas ir Uldis, kuru visi pazīst un uzrunā vārdā arī nezinu.:face-sad:


Cilvēku orķestri Uldi Muzikantu, kuram te vismaz kādi 7 profili, nezināt ? :exciting:
avatar
Publicēts: 20.02.18 00:30
 citēt
:D:D:D
avatar
Publicēts: 20.02.18 00:34
 citēt
VValdis:Cilvēks raksta, ka Grib DSLR. Visi DSRL ir lieli, smagi verķi. Mugursomā kakraz ielīdīs, bet zeķes nebūs kur ielikt.


Starp citu, zeķes ļoti labi var izmantot objektīvu ievietošanai. Esmu tā ne reizi vien izmantojis. Ja vēl tās ir vilnas adītās, ideāls kazociņš stikliem parvadāšanas laikā.
avatar
Publicēts: 20.02.18 13:11
 citēt
Nagu sēnīte uz stikliem???
Tad arī mežā var fotografēt tik ar L objektīviem, jo citādi pārbauksi mājās, izvilksi no somas un atradīsi, ka visa diafragma apaugusi ar celmenēm... :amazing:
avatar
Publicēts: 11.03.18 12:34 labots
 citēt
negatIvs:pēc tam, kad telefons paliks par īsu, un būs apgūti kadrēšanas, kompozīcijas pamati, varēs sāt domāt par kameras iegādi

Piekrītu telefona ieteikumam!
Bet, man personīgi, pēc vairāk kā 5 gadu lietošanas, telefons vēl nav palicis “par īsu” :face-wink:
avatar
Publicēts: 11.03.18 12:37
 citēt
TesMens:www.dpreview.com...

beidzot! 80 mpiks ir tas, kas vajadzīgs ainavām, lai viss būtu redzams līdz palu dzīsliņām! Arī dziesmu svētkos tas būs noderīgi kopkora bildēšanai.


Šis varētu būt labais aparāts! Būtu interesanti patestēt :face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):