forum.gif
Fotogrāfiju tirgus
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Fotogrāfiju tirgus
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.01.18 22:04
 citēt
Kādas šobrīd ir aktuālākās vietnes, kur var mēģināt kādu ainavu par grašiem pārdot? Varbūt kādam ir pieredze?

Paldies.
avatar
Publicēts: 28.01.18 03:36 labots
 citēt
Nedomāju, ka mūslaikos var labi pelnīt ar ainavām. Drīzāk ar kaut kādām kotlešbildēm stokos.
avatar
Publicēts: 28.01.18 09:55
 citēt
istockphoto.com
avatar
Publicēts: 28.01.18 10:01
 citēt
Tad kā vispār var pelnīt ainavists, tīri interesē. Ja ir noslēgti līgumi ar kādu žurnālu (MMD utml.)?
avatar
Publicēts: 28.01.18 11:23
 citēt
Armands:Tad kā vispār var pelnīt ainavists, tīri interesē.


Pelnīt var pārdodot ne MMD, bet NG. Atšķirībā no reportāžas, netkatalogiem, kāzām un ļaužu kolektīvu mūžināšanu ar ainavām eksistēt ir neiespējami. Var knipsēt savam priekam vai var pelnīt ja ainavas ļoti labas. Tāpat kā ar jebko izcilu uz zemeslodes. Viduvēju produktu pērk tikai cilvēks kurš neatkarīgi no tā kas sanāk jau zin, ka bildi vajadzēs - jaunlaulātais, trešklasnieka mamma, kantora šefs darbinieku jolkā, avīželes turētājs kad sekretārs no Rīgas atbraucis un pārtikas lielpārdevējs kad mēstules jādrukā.
avatar
Publicēts: 29.01.18 02:53
 citēt
Pardot par labu naudu var divos gadijumos ja KĀDAM VAJAG un JA CITAM NEKĀ LĪDZĪGA NAV :):) Man kautkā vienmēr sanācis iebrist šais punktos kautkā pilnīgi nejauši:)
avatar
Publicēts: 29.01.18 12:26
 citēt
Lunis:ja KĀDAM VAJAG un JA CITAM NEKĀ LĪDZĪGA NAV

Precīzi un viens bez otra nestrādā. Visas bildes, par kurām arī es kādu eiro esmu saņēmis, ir tieši šajos kritērijos bijuās.
avatar
Publicēts: 02.03.18 19:31
 citēt
Nu neslēpjat, kam tad esat ietirgojuši?
avatar
Publicēts: 02.03.18 19:45
 citēt
BTW, istock līdz marta beigām jaunu lietotāju reģistrācija apturēta. :D
avatar
Publicēts: 03.03.18 08:23
 citēt
Armands:BTW, istock līdz marta beigām jaunu lietotāju reģistrācija apturēta. :D


Ar cipariskām ainavām šobrīd nopelnīt nevar gandrīz neviens. Pelnīt var ar "dzīvu", reāli aptaustāmu bildi. Vēlams lai tā būtu unikāla un tikai vienā eksemplārā pieejama, t.i. dagerotipija, ambrotipija, tintaips, jeb uz fotopapīra lielformāta kamerā eksponēta.
p.s. Paskties kāda žanru proporcija ir glezniecībā, un tad sapratīsi ainavu vietu fotogrāfijā, un iespēju ar tām pelnīt.;-)
p.p.s. Protams, vari iet maksāt 60 ērikus Vanagu Mārtiņam, lai paklausītos kā viņš ar ainavām un citiem nebilžukiem ir agrāk pelnījis stokos.;-) ..bet to viņš darīja agrāk, tagad viņš pārkvalificējas uz pasniegšanas rūpalu un sāk sastādīt kompāniju Marnicam. Vai tas no tā ka neko vairs nepelna, vai aiz dzīves apnikuma, to vari izspriest katrs...
avatar
Publicēts: 04.03.18 01:44 labots
 citēt
Armands:Nu neslēpjat, kam tad esat ietirgojuši?


Kas ir "Neslepjat" es 32 gadus no tā vien dzīvoju un nejūtu vajadzību mainīt arodu:) Kautkā vienmēr ir spetss kautko sev patīkamu bez iespringuma darīt un kadam par to vienmēr gribejies samaksāt :D Nekad nesmu stradājis būtībā.
avatar
Publicēts: 06.03.18 07:43
 citēt
OBSCURA:Ja vēlaties ar garantiju pārdot savas fotogrāfijas, tad te to var apgūt!

Ja domājat, ka filma ir panākumu ķīla, Fototelpa palīdzēs!


Šitās lietas kā reizi ir baigais "bleķis", ja cilvēki paši prastu pārdod savas bildes, tad viņi pelnītu no pārdošanas un nevis no kursu rīkošanas! Ja ekonomiski izdevīgāk ir taisīt kursus un konkurēt vai papildināt Marnicu, tātad bizness viņam ir ūdens liešana un nevis bildēšana.
p.s. Protams, varbūt kādus 50$ mēnesī Vanagu Mārtiņš vēl no stokiem ieņem, taču to taču nevar uzskatīt par tik nopietnu lietu, lai no viņa mācītos un viņam par to maksātu, manuprāt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):