forum.gif
Jaunu Canon 6D vai lietotu 5D iii?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunu Canon 6D vai lietotu 5D iii?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.18 21:46
 citēt
Citagaisma:SPOGUĻKAMERAS IR MORĀLI NOVECOJUŠAS. ...VISAS!

Melo, pagānc!!!
avatar
Publicēts: 06.02.18 21:57 labots
 citēt
Citagaisma:
z_z:

Ko gan viņš var ieteikt? Manas ģimenes arhīvā ir vecvecmammas portrets, gandrīz pirms 100 gadiem uzņemts - turas pie etažeres, lai ilgās ekspozīcijas laikā neizkustētos, un nekas - bilde izdevusies teicami. Bet šodien, lūk, 6 gadus veca kamera viņam morāli novecojusi. Portretiem galvenais ir objektīvs un izgaismojums, nevis kameras vecums vai ISO veiktspēja. Pat ja dažām 10-15 gadus vecām ciparkamerām ir īpatnējs baltā balanss un ne pārāk perfektas krāsas (visbiežāk Nikoniem), tad melnbaltais izpildījums priekš portretiem arī ir pieņemams. 6D un 5dIII baltā balansa ziņā negrēko. Jā, dinamiskais diapazons nav izcilākais starp pārējām jaunākajām kamerām, bet portretiem tas nav galvenais.


Atvaino, es nerakstīju par konkrētajiem modeļiem es rakstīju ka SPOGUĻKAMERAS IR MORĀLI NOVECOJUŠAS. ...VISAS!

Un ar omīti Tavu tām nav nekāda sakara.


Un kas tad nav novecojis? Man bija Canon 6D, nomainīju pret bezspoguli Fuji x-t10. Un zini- es neredzu lielas atšķirības šo kameru funkcionalitātē un galarezultātā, vienīgais galvenais atšķirīgais ir svars, pie tam ne īpaši daudz. Man patīk jaunas tehnoloģijas, patīk eksperimenti, bet postulēt, ka klasiskās spogulenes, ar kurām bildē pasaules spēcīgākie profi, ir novecojušas - tā ir glupība. Nē, nu varbūt citagaisma ir gudrāks, kā viss canon un nikon inženiertehniskais personāls un pasaules labākie pro fotogrāfi.
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:05
 citēt
OBSCURA:Varbūt jums interesē kāds apmācības kursu bloks, kur autoritatīvi pasniedzēji izstāstīs ar piemēriem, kā atšķiras dažāda veida kameras?

Bloks noteikti interesē. Arī autoritatīvie pasniedzēji interesē, kādi ir viņu vārdi?
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:30
 citēt
Schneider:
Citagaisma:SPOGUĻKAMERAS IR MORĀLI NOVECOJUŠAS. ...VISAS!

Melo, pagānc!!!

Acīmredzami tas nav. Manuālās ātrumkārbas gan ir morāli novecojušas! Visu laiku spaidīt pedāļus un raustīt kloķi, ja par to var vispār aizmirst, tas gan ir arhaisms!
P.S. Tūlīt kāds pirmās formulas pilots mani apstrīdēs....:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:30
 citēt
Schneider:
Citagaisma:SPOGUĻKAMERAS IR MORĀLI NOVECOJUŠAS. ...VISAS!

Melo, pagānc!!!


nejauc melus ar nezināšanu.

Cilvēks elementāri nav kompetents.
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:39
 citēt
Z–Z:Man bija Canon 6D, nomainīju pret bezspoguli Fuji x-t10, vēlāk to prt x-t2. Un zini- es neredzu lielas atšķirības šo kameru funkcionalitātē un galarezultātā


Nu re pa velti to visu darīji - nevar taču cilvēks pamanīt starpību ja visu laiku diafragma ciet. Paņem vislētāko gaišo 50mm un viss būs skaidrs. 6d ir skumjš plastmasas gabals, bet nu ne tik.
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:42
 citēt
Kungi, ir taču tāda lieta kā tirgus konjunktūra. Plazmas TV dažos aspektos bija būtiski labāki par LED vai LCD, dažos aspektos sliktāki, tomēr zaudēja. Laiks rādīs....:face-smile:
avatar
Publicēts: 06.02.18 22:59
 citēt
GunarsII:Kungi, ir taču tāda lieta kā tirgus konjunktūra. Plazmas TV dažos aspektos bija būtiski labāki par LED vai LCD, dažos aspektos sliktāki, tomēr zaudēja. Laiks rādīs....:face-smile:


Mīļocilvēk, bet Tu tak stāsti par patērētāja priekšmetu a te disskuss par radītāja - un radītājam fizika vēl eksistē - paralēlajiem pircējiem, nezināšanas dēļ protams nē - bet tie nav VISI
avatar
Publicēts: 06.02.18 23:00
 citēt
Maris:
Z–Z:Man bija Canon 6D, nomainīju pret bezspoguli Fuji x-t10, vēlāk to prt x-t2. Un zini- es neredzu lielas atšķirības šo kameru funkcionalitātē un galarezultātā


Nu re pa velti to visu darīji - nevar taču cilvēks pamanīt starpību ja visu laiku diafragma ciet. Paņem vislētāko gaišo 50mm un viss būs skaidrs. 6d ir skumjš plastmasas gabals, bet nu ne tik.


Un ko ar to diafragmu gribēji pateikt? Būtu labāk Youtube savu kanālu uztaisījis, kur visu zemju iesācējiem savas fotoiemaņas pilnveidot un klāstīt, ka diafragmai jābūt vienmēr vaļā, ipaši macro bildēs! Latviski! Lai mācās LV valsts valodu arī pie reizes.
avatar
Publicēts: 07.02.18 08:46
 citēt
OBSCURA:Labvakar! Esmu ievērojis, ka pilnas ainas novērtēšana iespējama tikai plašu vispārēju zināšanu rezultātā, kas dod iespēju katrai vajadzībai izvēlēties optimālo risinājumu vai kādu no universālajiem kompleksu uzdevumu kārtu risināšanai. Varbūt jums interesē kāds apmācības kursu bloks, kur autoritatīvi pasniedzēji izstāstīs ar piemēriem, kā atšķiras dažāda veida kameras?

Nu i texc! Viens “universālais kompleksu uzdevumu kārtu risinājums” vien jau zelta vērts. Optimāli maksimalizēta un dinamiski manifestēta “pilnas ainas novērtēšana”!
avatar
Publicēts: 07.02.18 09:55
 citēt
TesMens:nevajag salīdzināt nesalīdzināmo. jautājums bija, ko pirkt pirmo, ja viss nozagts. Un tad tas ir gaišs pamatzūms un man macro 100, kas der arī portretiem. Pēc tam var ņemties , piepērkot klāt specifiskus objektīvus. uz pirmo jautājumu jau atbildēju, bet Tu neko nelasi. Atbilde ir 50F/1,4 + crop kameru.


Šai tēmā vairums oratoru pauž erudīciju, taču TesMenkungs, manuprāt, ir sniedzis vispareizāko atbildi sākotnēji uzdotajam jautājumam: jāpērk 50 mm objektīvs ar labu gaismas spēju un APS-C kamera. Ja Canon, tad 50 mm f/1.4.

Iegūtā pieredze norādīs tālākas attīstības virzienu. Vispārējai fotogrāfijai ekonomiskajā klasē man ļoti patīk Tamron 17-50 mm f/2.8 bez VC un 24 mm pankūka.
avatar
Publicēts: 07.02.18 09:59 labots
 citēt
TesMens:Ja šaubas, vajag paskatīt internetā, ko nozīmē ,,obscura".

Obscura ir tukša kaste. Pēc analoģijas ar parunu, tāda tālu, skaļi un nepārtraukti, apnicīgi skan.
avatar
Publicēts: 07.02.18 10:07
 citēt
Schneider:
TesMens:Ja šaubas, vajag paskatīt internetā, ko nozīmē ,,obscura".

Obscura ir tukša kaste. Pēc analoģijas ar parunu, tāda tālu, skaļi un nepārtraukti skan.



Turpinot spamot, vēlos atzīmēt arī Šneiderkunga erudīciju un aso prātu :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.02.18 10:26
 citēt
Paldies par augsto novērtējumu!
avatar
Publicēts: 07.02.18 13:55
 citēt
Isolette:
Schneider: Obscura ir tukša kaste. Pēc analoģijas ar parunu, tāda tālu, skaļi un nepārtraukti skan.



Turpinot spamot, vēlos atzīmēt arī Šneiderkunga erudīciju un aso prātu :face-smile:


Es savukārt vēlos atzīmēt Šneiderkunga auksto prasmi meklētājprogrammas Google lietošanā, kā arī ciļās latviešu valodas kramatikas sināšanas. Ceru uz pateicīpām.
avatar
Publicēts: 07.02.18 14:06
 citēt
Tavas cerīpas attaisnošu, esmu tev pateicīks.
avatar
Publicēts: 07.02.18 14:21 labots
 citēt
Nu re, dakat mēs ar Šneideru pūsim trauki.
avatar
Publicēts: 07.02.18 18:47 labots
 citēt
OBSCURA:Labvakar! Esmu ievērojis, ka pilnas ainas novērtēšana iespējama tikai plašu vispārēju zināšanu rezultātā, kas dod iespēju katrai vajadzībai izvēlēties optimālo risinājumu vai kādu no universālajiem kompleksu uzdevumu kārtu risināšanai. Varbūt jums interesē kāds apmācības kursu bloks, kur autoritatīvi pasniedzēji izstāstīs ar piemēriem, kā atšķiras dažāda veida kameras?


Nē, paldies. Autoritārie pārdevēji to katram izstāstīs Elkorā. Pa velti.
PS ja jums būtu daudzmaz jēdzīga mācību iestāde, tad diez vai būtu jābomžo blogā meklējot jaunus donorus pusgadu ilgam Universāli-Optimālam Kameras Kompleksajam Manuāļa Kvestam ( Kārtu Risināšanai, šitais gan smalki, pilnai apgaismībai vajadzēja iemaukt kaut ko par kvantu mehāniku )
avatar
Publicēts: 07.02.18 20:21
 citēt
Jūs visi esiet ķerti !!!
Cilvēks prasīja kādu kameru iegādāties - Canon 6D vai lietotu (ss.lv) 5D III
bet te piedāvā Obskura ! Un piedevām pa 1500
Vai piemēram Citagaisma piedāvā Fuji, kas pa lielam tā pati Obskura vien ir.
avatar
Publicēts: 08.02.18 09:58
 citēt
Vabūt tomēr nolemsim, ka cilvēkam ar puicisku uzvedību nav tiesību mācīt dzīvot pieaugušus cilvēkus! Jums tika uzdoti vairāki tieši jautājumi, bet jūs tēlojat partizāni-pionieri-varoni.
avatar
Publicēts: 08.02.18 15:42
 citēt
Bet kurš jūs ir pilnvarojis mūs vērtēt un kurš lūdzis pūst jaunas vēsmas?
Puiciska uzvedība - klusēt kā partizānim, kad tiek uzdoti jautājumi. Jums nocitēt tos, uz kuriem neesat parādījis pat elementāru cieņu pret mums un atbildējis?
avatar
Publicēts: 08.02.18 16:17
 citēt
Tādā gadījumā elementāra cieņa prasa neuzbāzties ar saviem mērķiem sabiedrībai, kura tos nepieņem, vai nav tā?
Sāciet no sevis, mēs savu dīķi jums neuzpludinājām, svešā klosterī nav pieņemts iet ar savu dziesmu grāmatu. Kad nocitēšu ne sevi, atbilde būs?
avatar
Publicēts: 08.02.18 17:31
 citēt
www.vardnica.lv...
obskurantisms -
Naidīga attieksme pret zinātni un izglītību; reakcionāru ideju aizstāvēšana; tumsonība.
avatar
Publicēts: 08.02.18 18:05
 citēt
OBSCURA:Tumsā gaismas nesēju var labāk ieraudzīt!


Kā tad cienīto tālāk būs godāt - par luksoforu vai Luciferu?
avatar
Publicēts: 08.02.18 20:28
 citēt
Acīmredzot biedrs švaki pārzin latviešu folkloru, kā tad tur bija ar to gaismas nešanu? Un vēl, vai Jūsu arsenālā ir paņēmieni ar kuru palīdzību spētu kādam kaut ko iemācīt? Vērojot Jūsu izmisīgos pūliņus, tā vien šķiet, ka pedagoģija nav Jūsu stiprā puse.
avatar
Publicēts: 08.02.18 20:37
 citēt
Tas obscura ir uzbāzīgāks par lodžiju
avatar
Publicēts: 08.02.18 21:14
 citēt
God. Obskura! Jūs esat vairākkārt Fotoblogā paudis savu viedokli, bet Jūsu idejas nav guvušas atbalstu. Gluži otrādi, tās ir apsmietas un noraidītas. Manuprāt, Jums pienācis laiks pārdomāt, secināt un apklust.
avatar
Publicēts: 08.02.18 22:52
 citēt
Bet uz šo jautājumu atbildēsi?
Kādēļ tev jau trešais niks, vai tiešām ar Arkonu un blendi nepietika? Ja atbildes vietā būs kārtējais aizmuldējiens prom no temata, tad izlasi vēlreiz par puicisko uzvedību.
avatar
Publicēts: 09.02.18 11:18
 citēt
OBSCURA:

Tumsā gaismas nesēju var labāk ieraudzīt!


Tad ko tad te meklē fotoblogā gaismasnesēj?! Marš pie Juraša un Potapovas! ..un tad mūžam pār mums spīdēs Marnica, Juraša un Potapovas gaisma!!! Varēsim bildēt dienu nakti, virs un zem zemes.
avatar
Publicēts: 09.02.18 11:50 labots
 citēt
Lielisks profilbildes piemērs. Man liekas, ka bloga klimats un pieklājība krietni uzlabotos ja visi pasažieri sāktu lietot ĪSTAS profilbildes. Mazs solītis tiešas un normālas sarunas virzienā.

P.S. Pielaboju, ka saku šo sakarā ar Citasgaismas jauno bildi, ne jau sevi slavēdams:face-smile:
avatar
Publicēts: 09.02.18 12:23
 citēt
GunarsII:Lielisks profilbildes piemērs. Man liekas ka bloga klimats un pieklājība krietni uzlabotos, ja visi pasažieri sāktu lietot ĪSTAS profilbildes. Mazs solītis tiešas un normālas sarunas virzienā.

++
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):