forum.gif
Bezvadu slēdža palaidējs -> (Canon 5D otrā paaudze)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Bezvadu slēdža palaidējs -> (Canon 5D otrā paaudze)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.02.18 13:57
 citēt
Labdien, kungi un pāris dāmas! Ienāca prātā iegādāties pulti un uztvērēju, ar kuru varētu aktivizēt kameru Canon 5D Mark II. Vienīgie nosacījumi, kas uz sitiena ienāk prātā ir cena 50€ robežās un radio signāls, lai var caur sienām bliezt. Attālums ap 30m būtu OK. Šo to esmu netā pačolējis, bet nolēmu ar Latvijas foto spečukiem arī pakonsultēties, mazums, kāda revolucionāra ideja tiek ieteikta ;)
avatar
Publicēts: 08.02.18 17:45
 citēt
"...iegādāties pulti un uztvērēju, ar kuru varētu aktivizēt...lai var caur sienām bliezt. Attālums ap 30m ...revolucionāra ideja..."

Nu taisni vai "Anarhista pavārgrāmata" :)

Ķīniešiem ir kaudze neTTL zibspuldzes palaidēju, daļai amatu apvienošanas kārtībā var piekņopēt kameras vadu, varbūt tāds variants labāk noder kā šauri specializēts tikai kameras palaišanai. Par tiem ~100m brīvā luftē varu apstiprināt-velk, par sienām būs jāmēģina, ne visas sienas ir vienādas, bet tādos "sadzīviskos apstākļos" zibspuldzes palaižās cauri sienām diezgan pieklājīgā attālumā.Tie ķiniešu verķi tikai nav pārāk noturīgi pret traucējumiem, mēdz paši nostrādāt.
avatar
Publicēts: 08.02.18 23:03
 citēt
Negribu neko ķīmiķot, esmu slinks, gribu visu uz paplātes... :P Zibspuldzes palaidēji ar radio signālu man ir, tos nepiedāvāt ;)
avatar
Publicēts: 08.02.18 23:09
 citēt
Interesanti kur tur ķīmiķošana un kas NAV "uz paplātes"?
avatar
Publicēts: 08.02.18 23:17
 citēt
60uz5komats6:Interesanti kur tur ķīmiķošana un kas NAV "uz paplātes"?

Man lūdzu marku un modeli studijā :) Jo kā jau rakstīju, esmu apskatījis netā dažādus variantus, bet forumā rakstu tikai tādēļ, lai pakonsultētos ar tiem fotogrāfiem, kuri praksē ir šādas ierīces izmantojuši. Ne vienmēr preces apraksts atspoguļo tās reālās īpašības...
avatar
Publicēts: 08.02.18 23:58
 citēt
Es trīs gadus lietoju (Sony) Meike bateriju bloku ar pulti. Varbūt, ka priekš Canona arī ir.
avatar
Publicēts: 09.02.18 00:54
 citēt
Ar tiem pašiem ķīniešu bliču trigeriem var arī kameru palaist, ja vienu trigeri pieslēdz pie kameras ar vadu un otram trigerim ir poga.
Piemēram, yongnuo RF-603. Un šie primitīvie trigeri velk godam, jo strādā kā prasts rubiļņiks, bez visādiem ttl apgrūtinājumiem.
Man tie RF-603 jau strādā n-tos gadus. Pirku lietotus par niecīgu summu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):