forum.gif
Meklēju platlenķi e-mount sistēmai
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Meklēju platlenķi e-mount sistēmai
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.02.18 21:01
 citēt
Un Friidi tavos linkos - šie tak nesūta uz Lv.
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:03
 citēt
Piereģistrējies

lbss.de...

Un tad Tev būs oficiāla Vācijas piegādes adrese.
Ja nesanāk- varu izpalīdzēt nopirkt- man liels reitings un nekādu ierobežojumu.
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:04
 citēt
palaidniex:

Novāc savu bravūru, izlasi, ko tev cilvēki raksta, pacenties saprast, izvertē un nesauc tos par matu skaldītājiem.
Kad sāksi saprast, ko viņi tev raksta, tad sapratīsi, cik stulbi bija uz viņiem apvainoties, jo viņi raksta reali labas un apdomas vērtas lietas. Nekas, tas nāks ar laiku. Cerams...


Lasīt māki? Teicu pietiek!
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:07
 citēt
Armands:
palaidniex:

Novāc savu bravūru, izlasi, ko tev cilvēki raksta, pacenties saprast, izvertē un nesauc tos par matu skaldītājiem.
Kad sāksi saprast, ko viņi tev raksta, tad sapratīsi, cik stulbi bija uz viņiem apvainoties, jo viņi raksta reali labas un apdomas vērtas lietas. Nekas, tas nāks ar laiku. Cerams...


Lasīt māki? Teicu pietiek!


Tu vēl uzbļauj man un vel kādu rupjību atcērt. :face-devil-grin:
Man jau pofig, uz šādiem neapvainojas, bet atvainošanos dažiem citiem, manuprāt, gan esi parādā. Arī Frīdim...
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:09
 citēt
Friidis:Piereģistrējies

lbss.de...

Un tad Tev būs oficiāla Vācijas piegādes adrese.
Ja nesanāk- varu izpalīdzēt nopirkt- man liels reitings un nekādu ierobežojumu.


Viss ar karoti mutē jaliek... :cry:
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:18
 citēt
Nu sūdīgi, ka esi žagatu līmenī...

Tev neviens nelūdz sekot tēmai.
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:20 labots
 citēt
Armands:Nu sūdīgi, ka esi žagatu līmenī...

Tev neviens nelūdz sekot tēmai.


Publiskā forumā ko šitādu gvelzt? Pašam smiekli nenāk?
Veido slēgtu topiku un dod vaļā? :face-kiss:

Bet es nopietni ieteiktu atgriezties savu prasmju sākumā ap 2011. gadu. bildītes ir daudz skatāmākas, par jaunākajiem šedevriem...

Atkārtošu vēlreiz - elementāru pieklājību neviens nav atcēlis. Ja tu ar šejieniešiem būtu personiski pazīstams, da kaut sadzēris, tad tava uzvedība būtu saprotama... citādi - neizteikšos... :exciting:
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:24 labots
 citēt
Armand.

1) Ja tu gribi iegādāties (fiziski, nevis teorētiski), tad liec sludinājumu "pērku" sadaļā.
2) Ja tu gribi teorētiskus ieteikumus, kas ko kā - tad sniedz plašāku info, ko un kā tu gribi panākt, kādu rezultātu sasniegt (mērķi apraksti).
3) Ja tu visu jau pats labi zini, ka vajag gaišu platleņķ utt, tad beidz troļļot un slēdz diskusiju.
avatar
Publicēts: 18.02.18 21:58
 citēt
Tomēr tas ir Uldis. Pie tam - diezgan izdevies šīs lomas tēlojums, to saku, pats būdams paždarbnieks. :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.02.18 22:01
 citēt
Schneider:Tomēr tas ir Uldis. Pie tam - diezgan izdevies šīs lomas tēlojums, to saku, pats būdams paždarbnieks. :face-wink:

?
avatar
Publicēts: 19.02.18 07:23
 citēt
Jā.... tāds aktiera talants tiek te blogā norakts....
avatar
Publicēts: 19.02.18 07:43 labots
 citēt
talavietis:Jā.... tāds aktiera talants tiek te blogā norakts....

Domā, ja nu tas ir kaut kāds tur Uldis, tas taisīs vismaz divus ticamus Armanda profilus? Vienu te, otru feisītī?
avatar
Publicēts: 19.02.18 07:58
 citēt
Kāda Armanda, te diezgan veiksmīgi tiek parodēts daudz dižāks talants - Arkons/Blende.
avatar
Publicēts: 19.02.18 08:41
 citēt
Vilkaste:Es tik brīnos, vai tiešām e-mount der arī uz FF, kā te raksta paŗdevējs?


E-mounts ir visai plašs jēdziens:

avatar
Publicēts: 19.02.18 12:14
 citēt
Sludinājumus skatos gan. Jānoķer - īstais. :face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):