forum.gif
Vai vērts pirkt telefonu kameras dēļ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vai vērts pirkt telefonu kameras dēļ?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.18 11:09
 citēt
Nokia 3310 jau tāds kārtīgs ķieģelis vien ir :)
Bija savulaik ļoti izturīgs. Žēl, ka nebija fotokamera iebūvēta. :face-sad:
avatar
Publicēts: 09.03.18 11:26
 citēt
Vai kā atkusnis tā asniņi dīgst un arī jauns tausteklis krakenam :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.03.18 11:40
 citēt
Es nav krakens, esmu vienkāršs Mobilogrāfs :)
avatar
Publicēts: 09.03.18 12:03
 citēt
Nu re ku smuki :face-smile:
avatar
Publicēts: 09.03.18 13:47
 citēt
Tagad jaunums Samsung Galaxy S9 - 2 kameras, vienai kamerai maināms diafragmas atvērums - no F1.5 uz F2.4
Varētu būt jauks telefon-foto-aparātiņš :)

www.techradar.com...
avatar
Publicēts: 09.03.18 15:04 labots
 citēt
Neuzkrītošai portretu ķeršanai sabiedriskajā transportā telefons "padla" ar fotokameru ir tieši tas, kas vajadzīgs. :)
Citiem gadījumiem laikam jau vajadzēs vismaz ziepīti
avatar
Publicēts: 09.03.18 15:18
 citēt
Jā - creep-shotiem nav nekā labāka par mobīlo. :grimace:
Bet vispār - es neesmu nekad izjutis vajadzību pēc ziepja, jo kvalitāte gaužām līdzīga mobīl-telefon-bildēm.
Es esmu par vainu-vai (vainu mobīlais ar kameru, vai normāls pilna kadra fotoaparāts ar kaudzīti objektīvu)
avatar
Publicēts: 09.03.18 15:56
 citēt
Telefonam taču digitālais zooms ir.
Jaunajiem telefoniem, kam 2 kameras - viena platleņķis, otra +/- kā acs rāda ap 50mm
avatar
Publicēts: 09.03.18 16:58 labots
 citēt
Digitālais zooms, protams, apēd izšķirtspēju un bilde paliek ziepaināka, bet nu mēs par telefon-bildītēm runājam :)
Par tām 2 kamerām - esmu veikalā testējis iPhone X - tam ir 2 kameras - viena ir platleņķis ar F1.8, otra ir ķipa teleobjektīvs ar F2.4. Un var pārslēgties no vienas uz otru.
avatar
Publicēts: 09.03.18 17:11
 citēt
iponam laba funkcija,ka live bildes vari rediģēt laikā.vari apturēt kadru vēlamajā kompozīcijā.
avatar
Publicēts: 09.03.18 18:21
 citēt
Uj man gan ļoti ērti liekas pagrozīt bildīti telefonā. Datoru vispār ļoti sen neesmu modinājis no miega augšā.. :)
avatar
Publicēts: 11.03.18 00:25
 citēt
Apple plāno izlaist iPhone X Plus ar 6.5 collu lielu ekrānu - varbūt vērts sagaidīt šadu? :face-glasses:

m.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 11.03.18 10:31 labots
 citēt
Bet es nav pārāk lepns, vienkārši mobilās ierīces man šķiet ērtas un parocīgas :face-smile:
avatar
Publicēts: 12.03.18 12:57
 citēt
KolsDee:Man joprojām digiālais zūms neliekas labs gana. tad jau labāk kādrēt pēcāk, datorā. Un , ja divas kameras, kā Huavei mate 9 un 10, tad laikam tas vairāk noder detalizācijai un trokšņu samazināšanai tumsā. Varbūt kļūdos, man joprojām ir Winphone.
Par digitālo zooma negatīvo daļu runājot - ieliku fotogalerijā bildi - maximālais digitālais zooms + 100% crop no bildes, lai pievilktu vēl tuvāk/nogrieztu lieko: www.fotoblog.lv...
Detalizācija pavisam zudusi. :what:
avatar
Publicēts: 13.03.18 10:10
 citēt
PhotoMaster:Jaunais Samsung S9+ štuku maksā, nu nē, tas nav to vērts!!!
Ir ir dārgi, tāpat Iphone X un citi jaunie flagmaņi maksā ļoti dārgi.
Bet nu kameras jaunajos telefonos ir arī super.
avatar
Publicēts: 13.03.18 13:04
 citēt
Laikam pirkšu S8, kad šim nedaudz cena nokritīsies (tūlīt plauktos parādīsies S9).
avatar
Publicēts: 13.03.18 13:29
 citēt
Šaubos, vai par puscenu, bet savi 20% no sākuma cenas noteikti nokritīs nost!
avatar
Publicēts: 13.03.18 16:53
 citēt
Par sony Xperia kāda pieredze (kameru ziņā) kādam ir kas sakāms?
avatar
Publicēts: 13.03.18 17:13
 citēt
PhotoMaster:
aibeks:Par sony Xperia kāda pieredze (kameru ziņā) kādam ir kas sakāms?

Man tagad ir Sony Xperia, baigais sūds!

Pamatojums???:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.03.18 17:19
 citēt
aibeks:Par sony Xperia kāda pieredze (kameru ziņā) kādam ir kas sakāms?
Xperia jau dažādi modeļi pieejami. Kameras noteikti atšķiras.
Kuru tieši esi tā kā noskatījis vai, par kuru tieši interesējies?
avatar
Publicēts: 13.03.18 17:23
 citēt
Paliek izvēle- samsūds vai hujvejs:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.03.18 18:15
 citēt
aibeks:Par sony Xperia kāda pieredze (kameru ziņā) kādam ir kas sakāms?


Ļoti viegli sabojājās kameras stikliņš. Pie kam, neatjaunojami. Tur kaut kāds dīvains pārklājums, kas neizturēja siltumu un palika pleķains. Instagrammai der, bildēšanai - nē :D
Ar jaunajām versijām Sony sačakarēja makro iespējas (tb tādu vairs nav/nevaru atrast), touch foukusu - arī ar updatiem pazuda, jo sākums bija ļoti lielisks - vienkārši lietojama, vienkārši kontrolējama.
Cerība, ka šis varētu mainīties, ir ļoti niecīga.

P.S. Man ir xperia X5 compact :)
avatar
Publicēts: 13.03.18 20:26
 citēt
Nepretendēju uz ekspertu jo raku šo jautājumu novembrī - pirms tam pusotru gadu staigāju ar pagadu klausuli jo neviena telefona kamera nevilka pāri man nozagtajam Lumia 950 kura trūkums bij nepopulārais winOS . Galaxy S7 kamera bija jūtami švakāka, S8 aptuveni līdzīga, bet labāka švakā gaismā + raw kas dod iespēju atrāk un arī nopietnāk piegrozīt kartiņas. Hujvejam jūtami švakāk, bet ir aparāti kas LV nav tik populāri - pētiet paši ārpusbildēšanas blaknes Google utt. produktiem. Rupji paskatot varu teikt, ka Galaxy s8 bilde ne ar ko nav labāka par 2.5 gadi vecāko Lumia 950 ja neskaita darbību sliktā gaismā un, ka pati klausule ņiprāka un savietojamāka.
avatar
Publicēts: 13.03.18 21:44
 citēt
Bildējot no Lightroom aplikācijas iegūsi DNG failus uz jebkura telefona.
avatar
Publicēts: 14.03.18 09:11
 citēt
te par mobilogrāfiju ltv.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 14.03.18 09:54
 citēt
Fons:Bildējot no Lightroom aplikācijas iegūsi DNG failus uz jebkura telefona.
Biju palaidis kaut kā garām, ka Lightroom arī ir aplikācija :) Paldies par info!
avatar
Publicēts: 15.03.18 19:21 labots
 citēt
"100 ggrami kultuuras" par to V.Kleinu , interesanti bija paskatiities paklausiities..
avatar
Publicēts: 03.04.18 10:39
 citēt
PhotoMaster:Jauns Hujvejs P20

http://m.delfi.lv/bizness/article.php?id=49882753

Jā pilnīgs trakums - 3 fotokameras aizmugurē :D

"Telefona priekšpusē atrodas 24 megapikseļu selfiju kamera, savukārt aizmugurē atrodas trīs kameras – 20 megapikseļu melnbaltā, 40 megapikseļu krāsainā un 8 megapikseļu krāsainā matrica ar trīskāršu optisko palielinājumu."

Drīz jau kameras mobīlajiem izvietos pa visu telefona aizmugures plakni :D
avatar
Publicēts: 25.04.18 10:58
 citēt
Neiesaku.

Man bija kas līdzīgs no name LeEco 2. Lieliska Sony kamera, ātrdarbīgs, smuks (tīrs no rozā zelta). Slikts mikrofons (mani slikti dzirdēja), nestabils pirkstu nospiedumu sensors, Androids, kas imitēja iOS... un tad panesās sludinājumi jeb reklāma. Kā aktivē, tā uzreiz kaut ko bļaudams rāda. Vislabākais maksas ugunsmūris nelīdzēja. €200 bez PVN. Atvadījos...

Windows Phone, iPhone rullē.
avatar
Publicēts: 25.04.18 11:32 labots
 citēt
PhotoMaster:Kāds ir lietojis telefonu kopijas, piemēram Samsung S8+ vai ko tamlīdzīgu? Kādas atsauksmes, var ņemt vai labāk nē par to naudu?


Nopietni vīrieši tādus jautājumus neuzdod. To dara tikai kapeik.isēji un tie, kas izliek netā mīzēju ar izbāztu čibriku bildes www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 25.04.18 13:51
 citēt
PhotoMaster - nevar teikt, ka tā ir pārmaksāšana, ja pērk oriģinālu, nevis kopiju. Klons vienkārši ir TIK ļoti slikts aparāts, ka, drīzāk klona pirkšana ir naudas veltīga izšķērdēšana + ķīnieši pamanās nozagt tikai ārējo izskatu, bet iekšas aizmirst.. :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.04.18 14:16
 citēt
Mainās tikai maisi, kaķi nemainās!
avatar
Publicēts: 25.04.18 14:51
 citēt
Pagaidīt kādu laiku, lai cena nokrīt :)
Vai arī ņemt P10pro - tas ar it kā labs bija.

Bet es personīgi Huawei neņemtu. Labāk Galaxy s9+ vai IphoneX
avatar
Publicēts: 25.04.18 15:26
 citēt
Nē - vispār bija jautājums par ķīnas KOPIJĀM/KLONIEM. Protams, ka visu ražo ķīnā un arī oriģinālus. Bet tieši ķīnas KOPIJAS/KLONI ir pilnīgi mēsli, par to arī rakstīju. Cerams KolsDee tgd sapratīs.. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.04.18 10:42
 citēt
Jautājums jau par to, kas TEV skaitās pierādījums.
Man pietiek ar paziņu pieredzi un googlē atrast/izlasīto. Bet dažiem atkal vajag pabļaustīties forumā, tas arī saprotams.. vajag jau mākslīgi uzturēt diskusiju, citādi te tāds klusums ka bail paliek :) :)

Pats i`nemaz negrasos tērēt naudu un laiku, lai paturētu rokās un testētu :)

Šeit vari palasīt:
www.chinahandys.net...


----

www.quora.com...


----

www.cnet.com...


----


Citi atkal lieto un nesūdzas.. Vis ir atkarīgs no tā, ko sagaidi no produkta, kuru iegādājies.. Es personīgi negribētu 2018. gadā nopirkt smartphone ar 2011. gada telefona iekšām.. :face-wink:
avatar
Publicēts: 26.04.18 15:54
 citēt
Meistaram, kā daudziem laikabiedriem, pierādījumi nāk no ārvalstīm. Vietējiem ir vien viedoklis un bļaustīšanās.
avatar
Publicēts: 27.04.18 11:55
 citēt
pērku paziņai dāvanu svētkos A8 gold :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.04.18 21:31
 citēt
Kad izvēlos telefonu, kameru lieku kā prioritāti.
Noteikti iesaku Samsung S sērijas telefonus, jo bildes tiem ir vislabākās. Ja nav žēl naudas, ņem pašu svaigāko modeli. Bet stipri ietaupīsi ņemot iepriekšējo modeli, un kvalitātē daudz nezaudēsi.
Par diskusijā minēto hujveju p10. Laica ne leica, bet samsung kamerai atsūkā. Tagad p20 kameru slavē, bet neesmu pētījis.
Ifonam bildes nav sliktas, bet samsungam labākas, bet tikai S sērijai.
avatar
Publicēts: 28.04.18 22:14
 citēt
Kādu optiku tad samsung izmanto? Huawei Leica, Lumia Carl Zeiss ( pašam ir lumia un bokhe lielisks ).
avatar
Publicēts: 28.04.18 22:30
 citēt
Kaada starpiiba tai optika, sērkocinjgalvas lielumaa. Matricaaa ir speeks visiem samsuudiem
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):