forum.gif
Canon EOS M50
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Canon EOS M50
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.03.18 17:44
 citēt
Izskatās, ka Conons izvilcis kara cirvi Canon EOS M50 izskatā ar cenu 579 Euro.
Ja tāds būtu parādījies pirms 4 gadiem - iespējams, ka es nebūtu dezertējis pie Soņkas, bet nu tagat ir trīs Sony objektīvi, zibspuldze un kaudze piederumu.
Taisos vēl iegādāties Sony A7 M3 ar 24-105 objektīvu, tā ka vecajā ticībā atgriezties netaisos.
avatar
Publicēts: 16.03.18 19:00
 citēt
Neķer kreņķi- vienmēr nāks kaučkas jaunāks un labāks. Visu tāpat nedabūsi...:face-wink:
Es mierīgi lietoju jau krietni novecojušo Sony Nex-7 un nejūtu nekādas problēmas, ka man nav kaukāds a6500 utml.
Bet pāreju uz bezspoguli nenožēloju- svētdienas bildētājam optimāls variants.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.03.18 19:10 labots
 citēt
Kāda jēga no tā kara cirvja, ja kāta (objektīvu) normāla nav. Tiesa arī soņkai ar tiem objektīviem nav stipri labāk..
avatar
Publicēts: 16.03.18 23:40
 citēt
Nu jau soņkai ar objektīviem ir labi plus tūlīt būs pārdošanā Sigmas Art sērijas objektīvi ar E-mount stiprinājumu.
Pirms 4 gadiem gan lāpijos ar Canon, Tokina, Samyang, Industar, Jupiter, Helios, Volna kameras aizbāžņiem.
Mūsdienu zūmi ir labāki par tiem vecajiem fiksfokusiem gan asumā, gan krāsās, gan pretgaismā.
avatar
Publicēts: 17.03.18 16:14
 citēt
Fons:Nu jau soņkai ar objektīviem ir labi plus tūlīt būs pārdošanā Sigmas Art sērijas objektīvi ar E-mount stiprinājumu.


Sigmas Art objektīviem manuprāt vislabāk piestāv Sigma SD Quattro kameras.
avatar
Publicēts: 18.03.18 00:16
 citēt
Es gan kādu laiku neesmu sekojis līdzi tendencēm, bet kas tad Canon objektīviem par vainu? Man jau liekas, ka L sērija tīri OK..
avatar
Publicēts: 19.03.18 09:44
 citēt
Protams, ka ne uz Sony, bet Canon uz Canon :)
avatar
Publicēts: 19.03.18 16:30
 citēt
Mobilografs:Es gan kādu laiku neesmu sekojis līdzi tendencēm, bet kas tad Canon objektīviem par vainu? Man jau liekas, ka L sērija tīri OK..



Domāju, ka ar sekošanu tev lielas problēmas, ja EOS no M sistēmas nespēj atšķirt.
avatar
Publicēts: 19.03.18 17:04
 citēt
Citagaisma:
Mobilografs:Es gan kādu laiku neesmu sekojis līdzi tendencēm, bet kas tad Canon objektīviem par vainu? Man jau liekas, ka L sērija tīri OK..

Domāju, ka ar sekošanu tev lielas problēmas, ja EOS no M sistēmas nespēj atšķirt.

NU es jau rakstu, ka neesmu sekojis.. Tā kā, nav nedz švaki, nedz labi.. vnk NAV :)
Bet jā - palaidu gan garām, ka runa par bezspoguļaparātu.
Lai gan, ar pāreju var EF objektīvus lietot :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):