forum.gif
pirkumi ebay
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / pirkumi ebay
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.03.18 12:11
 citēt
Sveiki tauta!
Ceru rast padomu, varbūt kāds padalīsies pieredzē. Nolēmu iegādāties objektīvu, canon 17-40, latvijā lietoti gandrīz nav pieejami, ja arī ir, cenas daudz neatšķiras no jauna,
Tāpēc vērsos pie ārzemju resursiem, ebay atradu veikalu InfinitY tur jauns stikls pieejams par pievilcīgu cenu, veikals atrodoties Irijā.
Jautājums; vai sūtot no ĪRIJAS jārēķinās ar papildus izdevumiem, izņemot šipingu. un varbūt kādam ir bijusi darīšana ar šo veikalu.
Paldies par atbildēm!:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.03.18 12:48
 citēt
5D
avatar
Publicēts: 20.03.18 15:00
 citēt
Īrija ir ES, tāpēc Latvijas muitai nav jāmaksā. Ja sūtītājs ir ārpus ES, tad par precēm, dārgākām par dažiem 10 € (30?), jāmaksā PVN.
avatar
Publicēts: 20.03.18 15:10 labots
 citēt
Tikai pārliecinies vai toč īrija....ir bijuši varianti, kad izsūta no guernsy , a tā sala(tip normandija) nav Es ekon. Zona un pvn jāmaksā:face-grin:
Un galvenais lai labi sapako.
avatar
Publicēts: 20.03.18 16:16
 citēt
Mana FF nākotne slēpjas diletantiskās bildītēs:face-grin: tāpēc 17-40 būs OK
mani vairāk interesē, vai neuzpeldēs kāds mistiskais PVN, vai arī cits nodoklis, dzīvojam taču Latvijā:face-grin:
Un veikala uzticamība.
avatar
Publicēts: 20.03.18 17:13
 citēt
17-40 L ir tas pats kits tikai ar gumiju un sarkanu strīpu.
Un kas vēl no eebay var atnākt....????

Reku:

www.fotoblog.lv...

i apčamdīt var, i pakaulēties!
avatar
Publicēts: 20.03.18 17:33
 citēt
Nepērc mūsdienu AF objektīvus attālināti.
Ja pirksi, neskrien pēctam šeit žēloties, man viena mala neasa, man front/backfocuss, u.t.t ko man tagad darīt, pats būsi vainīgs, pats būsi lohs.
avatar
Publicēts: 20.03.18 17:33
 citēt
:face-grin: Starpcitu, jautājums nebija, vai vajag pirkt šādu objektīvu.
avatar
Publicēts: 21.03.18 15:09
 citēt
Galva tam infinitijam visticamāk ir Honkongā un prece arī tiks sūtīta no turienes.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):