forum.gif
Puiši no Āgenskala ar telefonbildēšanas apmācīšanu pelna miljonus.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Puiši no Āgenskala ar telefonbildēšanas apmācīšanu pelna miljonus.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.18 10:00
 citēt
Biznesā galvenais nav teorētiskas akadēmiskās zināšanas vai ilga pieredze. Būtiskāki rādītāji ir uzņēmība, prasme sevi pasniegt un nojauta atrasties pareizajā vietā pareizajā laikā. Kamēr te blogā penši klāsta, ka viņiem esot kauns bildēt ar telefonu izstieptās rokās , tikmēr čaļi atraduši nišu, kā ar to savākt dolāriņus no visas pasaules. Daudz dolāriņus. Galvenais ir labi orientēties online tirgos visā pasaulē un prast vienmēr smaidīt .

www.delfi.lv...

iphonephotographyschool.com...
avatar
Publicēts: 21.03.18 16:14
 citēt
Par šo tēmu bija jau bazars - www.fotoblog.lv...
Prieks, ka tautiešiem sanāk businesu sataisīt.
avatar
Publicēts: 21.03.18 17:21
 citēt
Interesanti, kas šim uzņēmumam iet izdevumos (sanāk vairāk par miljonu), ja no pusotra miljona apgrozījuma peļņa mazāka par pus miljonu.
avatar
Publicēts: 21.03.18 17:24
 citēt
Reklāmas izdevumi :face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.03.18 22:15
 citēt
Nav īsti skaidrs, kāpēc čaļi šo rakstiņu ieliku. Varbūt sareiba galva no panākumiem, ka sagribējās palielīties, varbūt citi iemesli. Varbūt viņi vēl nezin, ka lepoties ar ienākumiem šai valstī nav ieteicams - pārāk daudz "draugi" un kontrolieri var sarasties uz šādu procentuāli lielu peļņu. Domāju, ka viņiem ar steigu jāpārvāc biznesa juridiskās lietas uz USA - tur ir 1,5-1,8x mazāka kopējā nodokļu masa un priekš USA tas ir maziņš biznesiņš, bet priekš mūsu likvidatoriem, uzraugiem un iekasētājiem salds kumoss noēšanai. Patriotisms maz palīdzēs.
avatar
Publicēts: 21.03.18 22:22
 citēt
Kamēr šajā tēmā nav atzīmējies FB galvenais telefonu speicālists Negativus, es neticu!
Gaidu Ņegatīvu!
avatar
Publicēts: 22.03.18 08:26
 citēt
Mobilografs:Reklāmas izdevumi :face-glasses:


Miljons reklāmai onlainā!!!!! Tad jau produkts, ko viņi piedāvā, ir reāls sūds un nekādu nozīmi šajā pasākumā nespēlē.
avatar
Publicēts: 22.03.18 09:59
 citēt
PhotoMaster:
Es gan būtu priecīgāks, ja to būtu paveicis mūsu pašu Mobilogrāfs, nekā kaut kādi Āgenskalna švaļi! Varbūt arī mums, nabaga penšiem, būtu atmetis kādu $$$ no savas miljonu peļņas!

Tici man - es ar būtu krietni priecīgāks :)
Es teikšu godīgi - esmu neliels skauģis, bet skopulis gan neesmu :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.03.18 10:00
 citēt
Gaisma:
Mobilografs:Reklāmas izdevumi :face-glasses:


Miljons reklāmai onlainā!!!!! Tad jau produkts, ko viņi piedāvā, ir reāls sūds un nekādu nozīmi šajā pasākumā nespēlē.

Tajā gadā, kad viņiem bija 1.4 milj apgrozījums, viņiem bija 500 tūkst. reklāmas budžets.
Pārējais laikam algas, ofiss, ballītes utt. :)

Bet jā - viņi PĀRDOD video tutoriāļus par tēmu, kā bildēt ar iPhone.. :big_smile:
avatar
Publicēts: 22.03.18 10:00
 citēt
Skaidrs, Alvils domā, ka algas un nodokļi nav jāmaksā.
avatar
Publicēts: 22.03.18 10:37
 citēt
Gaisma:
Mobilografs:Reklāmas izdevumi :face-glasses:


Miljons reklāmai onlainā!!!!! Tad jau produkts, ko viņi piedāvā, ir reāls sūds un nekādu nozīmi šajā pasākumā nespēlē.


Laikam nepamanīji KO jaunieši pārdod. Trešdaļa no apgrozījuma tīrajā peļņā - ekselenti. Dormeo vai Topšopam reklāmas izdevumi būs pie 80%. Nesaku, ka Dormeo ir sliktāks produkts - saku, ka videopamācības šķiet retāks jo kantora pārstāvis tak skaidri norāda, ka klients ir tās pašas omes kas pērk TopShop utt. Tur ir jābūt īpašam talantam uzrunāt šo... īpatnējās uztveres auditoriju. Tas tev nav par diafragmu pļurkstēt.
avatar
Publicēts: 23.03.18 19:16 labots
 citēt
ir telefons, ir bildes, ir bizness, ir viss, ko var vēlēties, nu cik par to var runāt .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.18 14:35
 citēt
attiecībā uz telefonu izmantošanu fotomākslas pilnveidošanā, es esmu ļoti pozitīvs
avatar
Publicēts: 26.03.18 12:16
 citēt
Gaisma:Interesanti, kas šim uzņēmumam iet izdevumos (sanāk vairāk par miljonu), ja no pusotra miljona apgrozījuma peļņa mazāka par pus miljonu.
nopērc sev mājās televīzoru, dīvānu, kafijas automātu, stereosistēmu. jaunu auto. dzīvokli (kā biroju) un palaid to visu izdevumos. un vēl uz pvn ietaupīsi.
avatar
Publicēts: 06.04.18 18:49
 citēt
Ja pareizi sapratu, LTV1 Aculiecinieks iphonephotographyschool.com... pievērsīsies rīt, 7. aprīlī plkst. 18:20.
avatar
Publicēts: 07.04.18 12:04
 citēt
Gaisma:
Mobilografs:Reklāmas izdevumi :face-glasses:


Miljons reklāmai onlainā!!!!! Tad jau produkts, ko viņi piedāvā, ir reāls sūds un nekādu nozīmi šajā pasākumā nespēlē.


Šis ir diezgan apšaubām viedoklis. Ja internātā bāzētam biznesam, reklāmas budžets sastāda 30% tad tas ir normas robežās. Ja jaunam produktam/biznesam lai ieietu tirgū reklāmas budžets sastāda 50% un vairāk no prognozējamajiem ienākumiem, arī tas ir ļoti normāls rādītājs.
Ne jau velti visi facebūki, googles, amazoņi un citi internātā bāzēti biznesi sākotnēji (reizēm ne tikai) strādā ar zaudējumiem. Šādā ziņā puiši ir veiksmīgi izšāvuši ar samērā zemiem ieiešanas izdevumiem.
avatar
Publicēts: 08.04.18 23:04
 citēt
Teleponiem mūsdienās bieži krutaki parametri rezultati ka dažao spogulenei pirms gadiem desmiet:)
\
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):