forum.gif
Facebook fototirgus
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Facebook fototirgus
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.04.18 00:06
 citēt
Jaunā vietne, kur LV kāzinieki un penši strīdas, kurš tomēr labāks - nikons vai canons. www.facebook.com...
Ja kāds vēl nezin, tad tur ir īstā vieta,kur sevi pierādīt.
avatar
Publicēts: 18.04.18 00:12
 citēt
Labrīt! Tas ir sens kā Zeme, atradis ko jaunu!
avatar
Publicēts: 18.04.18 00:22 labots
 citēt
Ko darīsim? - apzviegsim to diskusu vai tomēr ar paceltu galvu izliksimies, ka mūs tādas muļķīgas sarunas neskar?
avatar
Publicēts: 18.04.18 09:27
 citēt
Bez mūsu diženā FotoMastera tur pagaidām ir garlaicīgi...:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.04.18 10:04
 citēt
z_z:...to hļupiku diskusu... muļķīgas sarunas...

Ar to bija domāts šis, tevis sāktais, temats?
avatar
Publicēts: 18.04.18 11:13
 citēt
Kā izskatās, tad tai feisbuka vietnē nolasījies LV foto zieds. Bet apspriežamās tēmas tās pašas mūžīgās no iesācēju repertuāra. Kā pirkšanas-pārdošanas resurss feisbuks ir pašvaks - nav pārskatāmības, kā piemēram ss.lv un galvenais - nav meklētāja. Ja visu laiku tai jaunumu lentei seko, tad piedāvājumu redzi, bet, ja ienāc reti un ar konkrētu mērķi, tad vajadzīgo atrast ir ilgi un grūti. Priekš paklačošanās der, bet tas arī viss.
avatar
Publicēts: 18.04.18 11:50
 citēt
z_z: Kā pirkšanas-pārdošanas resurss feisbuks ir pašvaks - nav pārskatāmības, kā piemēram ss.lv un galvenais - nav meklētāja.

Ļoti labi, ka tev tā liekas. Man tikmēr pienāk diezgan savlaicīgi alerti par mani interesējošām lietām, teiksim, konkrētiem disku izmēriem attiecīgā grupā vai konkrētu brendu sludinājumiem fototirgū :)
avatar
Publicēts: 18.04.18 16:53
 citēt
versatile:
z_z: Kā pirkšanas-pārdošanas resurss feisbuks ir pašvaks - nav pārskatāmības, kā piemēram ss.lv un galvenais - nav meklētāja.

Ļoti labi, ka tev tā liekas. Man tikmēr pienāk diezgan savlaicīgi alerti par mani interesējošām lietām, teiksim, konkrētiem disku izmēriem attiecīgā grupā vai konkrētu brendu sludinājumiem fototirgū :)


Viss, ko pēdējā laikā esmu noandelējis aizgājis tieši caur feisbuku, gan foto, gan auto un citas lietas:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.04.18 09:21
 citēt
PhotoMaster:Feisītī sēž tikai biroju žurkas, bikšu deldētāji, telefonu spaidītāji un penži, kuriem nav ko darīt! Vot kā!

Un tev ir ko darīt??? :amazing::amazing::amazing:
Tu taču arī esi slaists-vulgaris :haha:
avatar
Publicēts: 20.04.18 11:13
 citēt
PhotoMaster:
Oliss: Un tev ir ko darīt??? :amazing::amazing::amazing:
Tu taču arī esi slaists-vulgaris :haha:

Es vismaz nevazājos apkārt pērno kūlu svilinādams, atšķirībā no tevis!:anger:

Es varu arī svaigo kūlu un arīšķūnīšus svilināt :grimace::haha: bet tu tā nemāki :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):