forum.gif
Monitora kalibrēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Monitora kalibrēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.05.18 14:22
 citēt
Kur lai nopērk monitora kalibrētāju ? Un kā tas zvērs vispār izskatās ? Jo saka ka monitoru vajagot kalibrēt katru dienu.
avatar
Publicēts: 05.05.18 14:36
 citēt
Kā??? Tev vēl līdz šim nav monitora kalibrētāja?? Tas jādara ne retāk reizi stundā!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 05.05.18 14:39
 citēt
Rejs:Kur lai nopērk monitora kalibrētāju ? Un kā tas zvērs vispār izskatās ? Jo saka ka monitoru vajagot kalibrēt katru dienu.


Izslasot šo, varu ar 100% pārliecību varu teikt ka kalibratora iegāde tev neko nepalīdzēs.Man tādi verķi ir lietošanā ļoti padsmit gadus un es joprojam nevaru apgalvot ka māku nokalibrēt monitorus.Un ne visus monitorus var nokalibrēt.
P.S. kādas nedēļas atpakaļ SSā viens tirgoja spyderi 5(?) vienkāršajā versijā, pameklē varbūt atradīsi.
avatar
Publicēts: 05.05.18 14:41
 citēt
Manas kailfoto bildes ir 10x labākas nekā šitas Selēnītes joks.
avatar
Publicēts: 05.05.18 14:46
 citēt
Pirmkārt, jāskatās kādu monitoru pērc. Man ir bijuši divi, ļoti labi, kuriem dzīvē nekāda kalibrēšana nav veikta un nedomāju, ka tāda būtu bijusi vajadzīga. Portatīvajam, kuram krāsas pakaļā, vienreiz mēģināju, tāpat nekas jēdzīgs nesanāca. Iespējams, te spečuki mani tūdaļ apstrīdēs, teiks, ka runāju muļķības, bet tāda mana pieredze.
avatar
Publicēts: 05.05.18 15:01
 citēt
Paldies - Atrunājāt.
Domāšu ko citu.
avatar
Publicēts: 05.05.18 18:21
 citēt
Rejs: Jo saka ka monitoru vajagot kalibrēt katru dienu.


Tas dzirdes aparātiņu Tev vajag - Tavi domu biedri, pa knipsējamo līniju, noteikti teica onanēt ne kalibrēt. Iespējams pat, ka ieteiktajā virzienā Tu varētu arī iebraukt - pareizi iesaka ļaudis.
avatar
Publicēts: 05.05.18 18:50
 citēt
O paspīdēji ar savu leksiku.

Atvaino, bet es esmu stingri pret pederastiem, jeb kā tagad moderni saka - gejiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):