forum.gif
Fotokursi vai pašmācība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotokursi vai pašmācība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.05.18 07:50
 citēt
Uz kursiem!
avatar
Publicēts: 06.05.18 08:20
 citēt
Pie U.Muzikanta
avatar
Publicēts: 06.05.18 09:07 labots
 citēt
labrīt, Uldi! Vari mēģināt Purčikā pie Jurčika sarunāt...

Pašmācībā ar var mēģināt, bet tad baigi garš apmācības posms caur pienenēm un savu kaķi velkas...
avatar
Publicēts: 06.05.18 10:10
 citēt
Pampaalis:
talavietis:labrīt, Uldi! Vari mēģināt Purčikā pie Jurčika sarunāt...

Pašmācībā ar var mēģināt, bet tad baigi garš apmācības posms caur pienenēm un savu kaķi velkas...

Diemžēl nesapratu pirmās daļas komentāru.


---------------------

Ar IQ viss labi? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 06.05.18 12:35 labots
 citēt
Iet uz foto kursiem, ja māki izmantot googli un saproti angliski, ir izmesta nauda!
Vienīgais izņēmums būtu kādi foto-plenēri, kur iespēja paspcislizēt ar “līdzīgi domājošiem”.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.05.18 13:01
 citēt
Kāpēc ķēpāties ar kkādiem partneriem ja var pašapmierināties.
avatar
Publicēts: 06.05.18 15:09
 citēt
Nū re a daži jau sāka raudāt ka zudis mūsu jampampiņš, es tak teicu ka būs ātri vien atpakaļ :face-smile: Māris jau lietu runā, bet šim vajag tomēr publiku, vienatnē masturbēt garlaicīgi.
avatar
Publicēts: 06.05.18 16:27
 citēt
Uzbrukuma tempam jāapsteidz pretinieka atkāpšanās tempu. Bloķēt nafik uzreiz pēc atpazīšanas!
Vot tik kurš būs tas, kurš var dot to autoritatīvo, neabgāžamo slēdzienu...
avatar
Publicēts: 06.05.18 17:24
 citēt
Schneider:
Vot tik kurš būs tas, kurš var dot to autoritatīvo, neabgāžamo slēdzienu...

Es piesakos kā autoritāte!
“Fight me brah!”
:D
avatar
Publicēts: 06.05.18 17:27
 citēt
Nu, var būt abi ar Kārli variet mēģināt. Tomēr divu spēks... HA!

Bet, manuprāt, pareizāk būtu blogu nepārvērst par ģīmjgrāmatas filiāli un tomērt pievērsties fotogrāfijai. Gan Kārlim, gan Guntim tīri labas bildes, ko citiem parādīt. Progresīvāk ir Tomēr neaizrauties ar visādiem nosodījumiem. Tas nekad nav neko labu devis.
avatar
Publicēts: 06.05.18 17:52 labots
 citēt
Autors pats komentāru nodzēsa.
avatar
Publicēts: 06.05.18 18:44
 citēt
Uldi, ja jau tēlo jauniņo, tad dari to kaut cik necik talantīgi - nesāc braukt eņģēs visiem vecajiem jau otrajā savas reģistrācijas dienā!
avatar
Publicēts: 06.05.18 19:02
 citēt
Ja kuram ir luste, var barot trolli, bet es turpmāk ignorēju, www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 06.05.18 19:05
 citēt
Klauniem pseidonīmi nomainīti un balagāns var turpināties....:face-wink:
Pampāl- sava veida ģedovščina te tomēr ir- kamēr jaunais pasažieris nav "pierakstījies" (nodemonstrējis vismaz elementāras fotografēšanas iemaņas), tauta tādus "salagas" neuztver nopietni... :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.05.18 19:10
 citēt
Īstenībā situācija ir diezgan skumja, jo cilvēkam ir izteikta vecuma demence un tas ir traki....:face-sad:
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:09
 citēt
Īsa paācība : kad tēlo svaigu gurķi, NEvajag pārcensties, parādot prasmes citēšanā un references ievietošanā. Melot vajag tik ticami, ka pats sevi apskatot spogulī ieraudzīsi to idiotu, kuru tikko tēloji.

Jeb slabo?
Jeb nav slabo tikai spamot x gadu garumā, bet neko grūtāku un uzmanības koncentrāciju prasošāku Tu tomēr izspiest nespēj?
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:12
 citēt
Nez.... Uldis vai Juris? :what:
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:15
 citēt
VA! Tu tās savas 'īsās pamācības' pati arī pildi. Citādi tajā rējēju pulkā vien esi...HA!
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:22
 citēt
smartins:Nez.... Uldis vai Juris? :what:

Kurš katru postu sāka ar uzrunu vārdā?
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:26
 citēt
VA! Tu tās savas 'īsās pamācības' pati arī pildi. Citādi tajā rējēju pulkā vien esi...HA!


UN?
Tālāk ko?
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:40
 citēt
VA! Tālāk jau pēc savām spējām. Rādi, ko māki un ko vari.
avatar
Publicēts: 06.05.18 20:47
 citēt
Pampaali, lai te visi runā ko grib !
Bet lai arī Tu neesi beidzis vēl nekādus kursus un fotogrāfēt galīgi nemāki tomēr sāc ar to ka ieliec kaut kādas savas bildes ar modeli. Tev tādas daudz un ļoti labas. Tad ļaunās mutes pašas aizvērsies.
avatar
Publicēts: 06.05.18 21:02
 citēt
VA! Tālāk jau pēc savām spējām. Rādi, ko māki un ko vari.



UN?
Visu pateici?
avatar
Publicēts: 06.05.18 21:09
 citēt
Nē,VA! Kad sāksi kaut ko jēdzīgu rakstīt, tad turpināsim! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.05.18 21:11
 citēt
All-marss:Nē,VA! Kad sāksi kaut ko jēdzīgu rakstīt, tad turpināsim! HA!:face-grin:


UN?
avatar
Publicēts: 06.05.18 21:31
 citēt
Interesants kukainis tas kartupeļcilvēks - fotografēt nemāk/prasa palīdzību, bet - pēc reja vārdiem - viņam daudz labu bilžu ar modeli. Kā tad īsti ir?
avatar
Publicēts: 06.05.18 21:44
 citēt
Vlado tas taču skaidrs ko es gribēju pateikt.
Daudz labas bildes ar modeli, kādas nu pašdarbniekam iesācējam sanākušas. Priekš viņa līmeņa. Galvenais ka cilvēks cenšas, grib iet kursos - kādas var būt pretenzijas.

Tas tāpat kā man ir teikuši - un tu cieni baptistus, tos fanātiķus. Es saku - bet viņi ir strādīgi, nesmēķē, nedzer, viņiem stipras ģimenes, azartspēles nespēlē - pasaki kaut vienu iemeslu, kāpēc viņi nebūtu jāciena.
avatar
Publicēts: 06.05.18 22:12
 citēt
Pareizi, Rejs! Jāciena visi! Tas tāpat kā VA-kundzi. Viņa zin tik dažus sakarīgus vārdus, fotografē visus kukaiņus pēc kārtas, reizēm ir tāds dzimums, tad atkal šitāds... Bet jāciena vienalga, tā pat, kā tajā dziesmiņā...:face-glasses:
avatar
Publicēts: 06.05.18 22:50
 citēt
Jā Pampaali jauniņajiem grūti. Un tā bijis visu laiku. Es šeit esmu jau no pirmsākumiem. Tiesa gan ar dažādiem nikiem, jo vairākas reizes esmu nolēmis nomest to nodarbi fotogrāfēšanu. Prasa tomēr daudz laika. Bet paiet laiks atkal pērk kameru un sākas viss no gala.
Tad lūk sākumā te bija tāds Shutter ar varen jauku kompāniju (tāds Zulons, Spīgana.....gāja jautri). Tad to nomainīja pret Sienu. Diemžērl tā nomira un es uzskatu, ka tīras nesaticības un kašķu dēl. Nu un tagad turpinām meklēt visu ļauno te.

Ja godīgi Pampaali tad mans ieteikums - sargi nervus, nefotogrāfē. Te ļauna publika.
Spēlē labāk teiksim Riču Raču.
avatar
Publicēts: 07.05.18 00:15
 citēt
Vispār jau tev taisnība. Kamēr neesi apčamdījis, pārliecības nav. HA! Slinkums meklēt, bet te pat blogā viņa sevi uzstājīgi pozicionēja kā uzbrūkošo feministi, tamdēļ arī tāds secinājums. Pats vai pati vainīga, ka nejēdz ticami paskaidrot.
avatar
Publicēts: 07.05.18 00:20
 citēt
Kam? Dumjam un vēl dumjākam? Skaidrot?
Nopietni?!
Kad nākamreiz uznāk pasaules nabas sindroma( kurai visi pilnīgi skrien kaut ko paskaidrot un atskaitīties ) saasinājums, apēd divas rozā tabletītes vienas vietā.
avatar
Publicēts: 07.05.18 01:19
 citēt
Tak jau laikam "kundze", spriežot pēc žultainajiem izteicieniem. Un laikam arī neapmierināta, ka tāda cemmme uz visu pasauli! HA!

Bet nu tiešām, lai kundze paliek. Nav jau pirmā ar visādām ambīcijām. Pievērsīsimies labāk fotolietām.
avatar
Publicēts: 07.05.18 08:12
 citēt
Mācīties Fotografēt, lai iemācītos fotoaparāta funkcijas var izlasot fotoaparāta instrukciju. Iemācīties ar Fotogrāfēt ar jauno viedtālruni var noskatoties reklāmas
avatar
Publicēts: 07.05.18 12:03 labots
 citēt
Pampaalis:
smartins:Nez.... Uldis vai Juris? :what:

smartins! Mani sauc Gatis, ja tik ļoti vēlies zināt, tā kā Tavi erudīcijas minējumi ir cietuši neveiksmi!


Žēl gan, Gati, ka Uldis tavu profilu 'nokāva' līdz banam. Pašam vēl būtu noderējis. :amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 07.05.18 12:51
 citēt
Par M42 vītni arī noteikti palasi

en.wikipedia.org...'
avatar
Publicēts: 07.05.18 12:55
 citēt
Interesanti, kā šis konkrētais kukū/bļam-bļam saucas mediķu valodā...
avatar
Publicēts: 07.05.18 13:10
 citēt
Schneider:Interesanti, kā šis konkrētais kukū/bļam-bļam saucas mediķu valodā...


Disociatīvi jeb multiplas personības traucējumi.
avatar
Publicēts: 07.05.18 13:24
 citēt
Schneider:Interesanti, kā šis konkrētais kukū/bļam-bļam saucas mediķu valodā...


Izniekota jeb velti nodzīvota dzīve. Cilvēks, kurš ne partneri spējīgs laimīgu darīt, ne pats labi jūtas. Nu nav tas normāli, kad liels vecis maza bērna prātiņā tēlo kaut kādas iestudētas lomas un gaida no tikpat stulb iem atzinību par to, ka viņam, redziet, lomas nesajūkot. Cik pliekanam jābūt cilvēkam, ja viņu spēj iedvesmot tik stulbas atzinības?! Un cik, patiesībā, stulbam jābūt, lai no sirds tādam nelaimīgajam vēlētu lai viņam Lomas Nesajūk? Kas tas ir, ja ne nežēlība visā krāšņumā?
Humors?
Mhm. Noteikti. Pat PSRS intelekta latiņa labam humoram bija savas desmit galvastiesas augstāka par šo seklumu.
avatar
Publicēts: 07.05.18 13:39
 citēt
Kā zini, ka partneri neesmu spējīgs laimīgu darīt, spried pēc sevis?


Pampāļvecene, un tu (!) nolaistos tik zemu, ka jādzīvo kopā ar kaut kādu spamot atkarīgo, kuras vienīgā laika izmantošana skar kaut kādu tur fotoblogu un kaut kādu tur virtuālu margināļu uzjautrināšanu? Tev patīk TIK sekli gultasbiedri? Tu nopietni?? :D
avatar
Publicēts: 07.05.18 13:53 labots
 citēt
Zin, ko es atsakos saprast?
Kad pašu bērni skolās nonāk pazemotu duraciņu ( pieņemsim, ka ne par neko ) lomās, satrauktajiem papučiem spura ir gaisā un nu tik ies, nu tik grūstīsies, nu tik demonstres ( ko jau tur.. ) un vispār - kātāvar un kurštopieļauj.
Un nepaiet ne pusstunda, kad tie paši papuči, kuriem tas un šis un vēl arī tas šķiet neriktīgi un prātam neaptverami kātādrīkst, dara tieši to pašu ar vājākiem, pat dažkārt nešķirojot - uzbrūk viņi vienaudžiem, jauniešiem, bērniem, sievietēm...

Nepārproti, es neesmu pret jautrošanos un dullībām, bet tam, kā zināms, psihiski veselu cilvēku galvās ir neredzama, bet vienmēr jaušama robeža, aiz kuras jau sākas bezpriģels. Tu šo robežu esi sen pārgājis un man kaut kā šķiet, ka tu nevis kaifo no tā ko dari, bet gribi atgriezties, tikai čurā siltu gar kāju, jo labi zini, kā par tevi te paņirgāsies tie tur, augstāk aprakstītie.
Nemaz ne tik sen, FBl sienās varēja klātienē vērot kā notiek šāda atgriešanās. Cilvēks neizturēja un aizgāja pavisam.
Skumjākais, ka neviens no jums, latentie lauvu tēviņi, pat nepamanīja šo aiziešanu.
Un par mani runājot - varat man dirst virsū kaut no lielgabala, es neesmu dansiga, uzspļauju, iztrinu ar kāju un lepni paceltu galvu aizeju tālāk. Manās acīs tādi latentie nav nenieka vērti.
p.s. galma klauna vakance fotoblogā jau ilgus gadus ir aizņemta un es neticu, ka Almārs parausies, lai tevi blakus piesēst palaistu. Tam viņš ir par godkārīgu. Jeb - velti pūlies.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):