forum.gif
Fotokursi vai pašmācība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotokursi vai pašmācība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.05.18 13:55
 citēt
Da vienalga, bāba, neapmierināta vai ļoti. To vecumu, kad čati bija moderni un tēlot to, kas neesi, skaitījās ļoti populāri un kūl, ir gadus desmit jau kā neatgriezeniski pagājuši, es veiksmīgi pārslimoju, izbridu, aizmirsu.
Tu labāk padomā par to - kāpēc tev nav nekā labāka ko darīt, ka jātēlo pilnīgs idiots.

..un par ko tu te apvainojies? Pats taču gribēji par idiotu saukties. Kas nepatīk?
avatar
Publicēts: 07.05.18 14:22
 citēt
Nu re, Pampāli! Pēc VA-kundzes vētrainā un, kā parasti, nesakarīgā un garā ievada ar savu vēlmju un dzīves kredo izklāstu, tev atliek tikai apgūt kukaiņu fotografēšanu. Manuprāt sāc ar tehnikas iegādi. Kundze teica, ka tas esot dārgs prieks, bet ka viņai viss nepieciešamais esot. Tev atliek vien neatpalikt. Domāju, ka Māris, kā īsts speciālists tehnikas jautājumos, varētu ieteikt optimālo komplektu.

Nu un tad tev jāizvēlas Kundzes iemīļotais kukainis un uz priekšu! Man domāt, tev vajadzētu sākt ar kaut ko nelielu, piemēram, BLUSU. Tā tad, galvu un karogu AUGŠĀ un uz priekšu! Lai tev veicas!HA!
avatar
Publicēts: 07.05.18 15:09 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 07.05.18 18:27
 citēt
Pampaalis:.


Pampālis
.
avatar
Publicēts: 08.05.18 09:18
 citēt
Re pampālis arī izdzēsies. Vairs nava.
avatar
Publicēts: 08.05.18 11:02
 citēt
Rejs:Re pampālis arī izdzēsies. Vairs nava.
Cik žēl .. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.05.18 11:43
 citēt
Rīt būs akal klāt ar niku bambālis, tā slimība, cik redzams, nav ārstējama.
avatar
Publicēts: 08.05.18 12:09 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 08.05.18 12:15
 citēt
Šneider labāk beidz. Es ar esmu šajā ziņā slims. Un Tu arī esi slims. Visi mēs esam slimi.....,. Nu un.........
Netici ? Piemēram Tu : Tev ļoti patīk visu zināt un izdarīt spriedumus. Lai arī bieži vien pilnīgi aplamus. Bet redzi citi, kas galīgi neaptēsti to lasa un ņem pa pilnu . Piem: biju ielicis bildi kur modele uz ādas. Tu uzreiz rakstīji - aha tā aitāda pirkta Horvātijā, vai Zakopanē (nu aizmirsu). Patiesībā tā bija ziemeļbrieža āda atvesta no Norvēģijas.
Vēl man bija bilde kur modele ar šķēpu. Tu uzreiz raksti, ka re modele stāv ar plastmasas šķēpu. Dabiski, ka tie kas to izlasa par bildi uzreiz zaudē interesi. Bet patiesībā tas šķēps ta bija nopirkts Kenijā masaju ciematiņā, kurā mēs ļoti lūdzām lai mūs ieved. Tas nebija ciematiņš domāts tūristiem (tādi arī ir).

Labais ko es Tev varu pateikt, ka Tu tiešām zini ļoti daudz. Sliktā, ka Tu šīs zināšanas neliec lietā. Tu vienkārši zini...
avatar
Publicēts: 08.05.18 12:46
 citēt
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Schneider, raksti biežāk zem bildēm nopietnas replikas!
avatar
Publicēts: 08.05.18 15:28
 citēt
Labi, atzīstu savas kļūdas, turpmāk nerakstīšu neko, ja autoriem ir tik svarīgi, ka skatītājs pareizi uzmin, kur pirkta āda vai kurā hotentotu ciemā tirgo šķēpus datorspēļu personāžu dekorēšanai.
avatar
Publicēts: 08.05.18 15:38
 citēt
Nepareizi Šneider. Te visiem ir svarīgi, kāpēc TesMenim ir bijuši 50 profili. Tikai neviens nav iedomājies pajautāt viņam pašam kāpēc viņam tas bija vajadzīgs un kādas lomas viņš spēlējis. Nudien nedomāju, ka viņš to darījis būdams bērna prātā. Varbūt viņš vēlējies te pacelt garīgo, lai nebūtu kā ar Sienu.
Kaut gan kas man pa daļu.....
avatar
Publicēts: 08.05.18 15:45
 citēt
Bet šeit bija ne tikai Tesmenis ar priori, šeit bija arī viens, pilnīgi neslēpts huligāns, kurš Sienas likteni tik tuvināja.
Vienkāršs jautājums: ja nevar būt medus vai krējuma pods, tad kāds trauks uz galda būs labāk - tukšs vai pilns ar sūdiem?
avatar
Publicēts: 08.05.18 16:04
 citēt
Jā bet par to huligānu adminiem neviens nežēlojās. Varēja taču bloķēt.
Par tiem traukiem - tukš vai pilns ar sūdiem. Laikam jau labāk vispār aiziet prom. Ko arī laikam tagad darīšu. Tagad te iestājies tukšums, bezjēga. Tukša muldēšana un laika nosišana.
avatar
Publicēts: 08.05.18 16:11
 citēt
Ja vienīgais, ko varēji atzīt par vērtīgu, bija viena psihiski nestabila tipiņa māžošanās, tad patiešām jāiet prom.
avatar
Publicēts: 09.05.18 21:43
 citēt
Rejs! pilnīgi droši ej prom! sazinies privāti ar UM un čato uz nebēdu 24h pēc kārtas, tas tev palīdzēs....:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.18 21:53
 citēt
Irsi, Irsi! Atkal tu d....si!:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.18 21:57
 citēt
He, he Irsi, tā jocīgi. Te blogā jau 25 gadus, bet vēl neviena bilde. Reti pelēks cilvēciņš.
avatar
Publicēts: 09.05.18 22:14
 citēt
Neko nesapratu par tiem pelēkajiem cilvēciņiem, bet es pilnīgi nopietni jautāju, ja tik ļoti interesē U.M. un neskaitāmie profili, nu kādēl nevari privāti čatot? nu kādēļ tas vienmēr jādara publiski??? Tā ir kāda kaite vai mazvērtības kompleks?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):