forum.gif
Kāzu fotografēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kāzu fotografēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.06.18 00:13
 citēt
Tas nav Uldis. Viens cits te pirms pāris nedēļām brauca virsū _VA_ par kukaiņiem, niks, liekas, bija atskaņa vārdam "gejs". :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:16
 citēt
Gremlins:
_VA_:PM? Tak, jau dilstošs! :D

Va vecene! Esi galīgi jau sajukusi prātā?


Izgāzies!!! Kā gan tu šodien reģistrējies zini,ka kaut kāds VA ir viņa,ko????! Es vairākus gadus domāju,ka tas ir kāds nervozāks džeks!
Gribu Ulda laiku,ar kuru viņš acīmcredzami nejēdz apieties
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:24
 citēt
Da kāds Mauriņš (Rejs), tas pats Plutonijs 2 :face-smile:

Plutonijs:Murgs kaut kāds, šeit laikam vieni idioti ir savākušies.


Gremlins:Murgs kaut kāds, lūdzu padomu, bet neviens nevar to sniegt! Tikai murgo, par visādiem Uldiem un Jurčikiem!
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:26 labots
 citēt
Gremlins:
_VA_:PM? Tak, jau dilstošs! :D

Va vecene! Esi galīgi jau sajukusi prātā?


Izgāzies!!! Kā gan tu šodien reģistrējies zini,ka kaut kāds VA ir viņa,ko????! Es vairākus gadus domāju,ka tas ir kāds nervozāks džeks!
Gribu Ulda laiku,ar kuru viņš acīmcredzami nejēdz apieties
_VA_:Ja man ir dzīvesbiedrs, es nevaru būt lezbiete. Es varu būt tikai gejs.
Jā, un sjisjkas mani arī neinteresē nemaz.


Sjiskas,faktiski,ir fotobloga karogs!
Aicinu visus klātesošos portāla locekļus atbalstīt mani balsojot par.
Jums VA atliek tikai 2 ceļi - ielieties kolektīvā un kļūt par fotogtāfu. Vai arī beidzot interesēties par sjiskām
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:28 labots
 citēt
Ierosinu atvērt jaunu un patriotisku sadaļu "Latvijas Simtgadei". Piemēram es pašlaik to godinot došos gulēt
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:32
 citēt
NilsS, man ir arī trešais ceļš - uzlikt jums visiem mīksto.
Kā jums tāda virāža ar locekli? :haha::grimace:
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:36
 citēt
_VA_:NilsS, man ir arī trešais ceļš - uzlikt jums visiem mīksto.
Kā jums tāda virāža ar locekli? :haha::grimace:


Laikam jau tikai par godu tam gadsimtam mums nupat neuzlika cieto....
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:38
 citēt
A tas jau ir fetišu lauciņš. :D
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:39
 citēt
_VA_:NilsS, man ir arī trešais ceļš - uzlikt jums visiem mīksto.
Kā jums tāda virāža ar locekli? :haha::grimace:


Mīksts loceklis? Oj mā kā tad es neiedomājos par ono .. mana galva sāka lēkāt vēl straujāk, tūliņ nolidos!
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:45
 citēt
Varētu padomāt, Tu visu dienu staigā ar Stīvu Rītiņu rociņās sadevušies.
Kaut gan... atgriežoties pie Tavas galvas problēmas, varbūt tur arī sāls, ka Stīvs pačurāt nedabū. Ar ko mēģinu pateikt, ka labāk lai lepni karājas, nekā visu laiku stāv. :grimace:
avatar
Publicēts: 07.06.18 00:51
 citēt
Ā nu nemoci mūs tik ilgi, atzīsties tak vai tev ir pē vai pī vai abi, izlien no skapja!
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:00
 citēt
Kālab lai es to darītu pēc tik ilgiem, veiksmīgu manevru gadiem, vazājot jūs aiz deguna? Man tik jautri nav bijis, kā kopš 2007. gada, kad te piereģistrējos. :)
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:05
 citēt
Labi ja ne tad ne, labs noslēpums ir neatklāts noslēpums :face-grin: arlabnakt!
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:08
 citēt
Aha! :)
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:16
 citēt
Kādas intrigas, traks var palikt :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:26
 citēt
Vā vecenei pi... ir pieaudzis :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 01:32
 citēt
Es saprotu - Tev skauž, ka man tā, vot, ņem un pieaug, bet tu staipi, staipi un lielāks kā nepaliek tā nepaliek.
Netaisnīgi, vai ne?!
avatar
Publicēts: 07.06.18 02:06
 citēt
VA, nelielies! Ņems un pieaugs, ko tad tu darīsi! Pati ta lietot nemāki... HA!
avatar
Publicēts: 07.06.18 02:09
 citēt
Mhm, blamējies vēl vairāk un sāc mums te stāstīt ko mēs kurš lietojam, kā un cik. Atradies te diplomēts urologs.
avatar
Publicēts: 07.06.18 02:33
 citēt
Es to saku nevis "mums", bet gan tieši Tev. Tā jau ir tā sieviešu vispaSAULES LIELĀKĀ NELAIME, mēģināt atdarināt vīrieti. Bet velti! Kas radīts rāpot, tas NEKAD nelidos!!! Variet jūs valkāt vīriešu bikses, smēķēt, dzert aliņus, mēģināt mīlēt citas sievietes iet karot un kauties u.t.t. un u.t.t.!!! Vienalga paliksiet ar diviem pupiem un šķirbu pakaļā!!! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 02:36
 citēt
Tak, tu mums kosmonauts esi! Ak, tāāāā???? Ko ta uzreiz neteici? Mēs te vislaik domājām, ka Napoleons palātā ievietots!
avatar
Publicēts: 07.06.18 03:00
 citēt
VA, beidz nu man te kaut ko pierādīt. Tiklīdz tu vairs nespēj atrast sakarīgas atbildes, tā sāc kaut ko fantazēt ne pa tēmu. Tīrais sievišķu niķis! HA! Labāk ej gulēt. Lai tev saldi sapnīši!:face-kiss:
avatar
Publicēts: 07.06.18 03:05
 citēt
Sakarigas atbildes uz ko? Uz taviem pieņēmumiem, ka sievietēm esot šķirba pakaļā? Es saprotu, ka tu neesi prātā visai gaišs padevies, ka sievietes anatomija tev ir nedaeksponēta bilde, bet esi laipns, necenties pataisīt pārējos blogerus par tādiem pašiem muļķiem. Šeit neatradīsies neviens sevi cienošs vīrietis, kurš šādi atļausies izteikties par sievietēm. Neviens. Un ja tev šķiet, ka tavi joki ir smieklīgi, apskaties apkārt. Kāds, izņemot tevi, par tiem smejas?
avatar
Publicēts: 07.06.18 03:18
 citēt
Nu redzi, cik tu ātri uzķēries uz vienkāršu paņēmienu. Ja tu būtu vīrietis, tad tev būtu nospļauties par manu rupjo joku. Bet kā SIEVITE tu uzreiz eksplodēji: kā tad tā!!! kas uzdrošinās aizskart mūs un vēl NEPATIESI JOKOT UN APVAINOT!!! NEĢELIS TĀDS!!!

Tu pat lamāties vīrietiski neproti! Labāk jau nu paliec, kāda esi, cilvēces "labākā" daļa... HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 03:22
 citēt
Nu, nu. Sagaidi rītu un tos vīriešu barus, kuriem būs nospļauties.
avatar
Publicēts: 07.06.18 06:54 labots
 citēt
Karlis_K:Ā nu nemoci mūs tik ilgi, atzīsties tak vai tev ir pē vai pī vai abi, izlien no skapja!


:face-grin: :face-grin: :face-grin:

avatar
Publicēts: 07.06.18 07:47
 citēt
avatar
Publicēts: 07.06.18 09:37
 citēt
Ieraugot šo tēmu jau pirms atvēršanas bija skaidrs par komentāriem, neesmu vīlies, šajā miestā viss pa vecam:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 09:54
 citēt
Gremlins:Labdien. Esmu beidzot nolēmis pievērsties savam sapnim - kāzu fotografēšanai! Kādas cenas tagad tirgū iet, cik apmēram varu prasīt par vienu kāzu sabildēšanu?


500 eiro pirmai reizei būs labi. Pēc tam varēsi pielikt transporta izdevumus.
avatar
Publicēts: 07.06.18 09:59
 citēt
Nepazīstot tēmas autoru, bet prognozējot diletantiskās pieejas nākotni, var jau prognozēt arī vis štruntīgāko situāciju- kad būsi norāvies pa ģīmi par sliktām bildēm, sāksi apsvērt, vai maz ir vērts turpināt šo visai riskanto biznesu... :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 10:14
 citēt
RaitisSF:
Gremlins:Labdien. Esmu beidzot nolēmis pievērsties savam sapnim - kāzu fotografēšanai! Kādas cenas tagad tirgū iet, cik apmēram varu prasīt par vienu kāzu sabildēšanu?


500 eiro pirmai reizei būs labi. Pēc tam varēsi pielikt transporta izdevumus.

Jā, tā arī domāju prasīt, paldies par sakarīgāko un tiešāko atbildi!
avatar
Publicēts: 07.06.18 10:15
 citēt
Cenas tā vidēji Latvijā ir no 10 līdz 100 eiro/h! :face-grin:

Ja pirmās kāzas, tad dari tā - atrodi labu fotogrāfu, kuru piespēlē jaunajam pārim. Bet fotogrāfam saki, ka viņu ieteiks tikai tad, ja pats varēsi "asistēt", + 10 % pievākt sev par "darbu". Lai fotogrāfs uz kaut ko tādu parakstītots, honorāram ir jābūt lielam, bet tā, ja pareizi sapratu, šajā gadījumā nav problēma!
avatar
Publicēts: 07.06.18 10:17
 citēt
Friidis:Nepazīstot tēmas autoru, bet prognozējot diletantiskās pieejas nākotni, var jau prognozēt arī vis štruntīgāko situāciju- kad būsi norāvies pa ģīmi par sliktām bildēm, sāksi apsvērt, vai maz ir vērts turpināt šo visai riskanto biznesu... :face-grin:

Frīdi! Tu laikam no savas pieredzes stāsti, vai tad smagi atrāvies vai tikai iepļaukāja? :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 10:28
 citēt
Bet Friidis jau pareizi raksta! Es nezinu par viņu, bet es, tiešām, būtu atrāvies pa seju par savām pirmajām kāzām, ja par to būtu prasījis naudu... Pirmās kāzas fočēju draugiem, kuri tā pat nebūtu ņēmuši profesionālu fotogrāfu.
avatar
Publicēts: 07.06.18 10:51
 citēt
Nu redzi, Tev ir bijis veiksmīgs sākums, kaut vai bez maksas, bet vismaz pa seju neatrāvies! :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.18 13:16
 citēt
Ritz:Cenas tā vidēji Latvijā ir no 10 līdz 100 eiro/h! :face-grin:

Ja pirmās kāzas, tad dari tā - atrodi labu fotogrāfu, kuru piespēlē jaunajam pārim. Bet fotogrāfam saki, ka viņu ieteiks tikai tad, ja pats varēsi "asistēt", + 10 % pievākt sev par "darbu". Lai fotogrāfs uz kaut ko tādu parakstītots, honorāram ir jābūt lielam, bet tā, ja pareizi sapratu, šajā gadījumā nav problēma!

Gribētu vismaz 30% par asistēšanu! Kuru fotogrāfu būtu labāk uzrunāt, Jolanu, Schneideru vai Lodžiju? Kurš ir labāks?
avatar
Publicēts: 07.06.18 13:37 labots
 citēt
All-marss:Es to saku nevis "mums", bet gan tieši Tev. Tā jau ir tā sieviešu vispaSAULES LIELĀKĀ NELAIME, mēģināt atdarināt vīrieti. Bet velti! Kas radīts rāpot, tas NEKAD nelidos!!! Variet jūs valkāt vīriešu bikses, smēķēt, dzert aliņus, mēģināt mīlēt citas sievietes iet karot un kauties u.t.t. un u.t.t.!!! Vienalga paliksiet ar diviem pupiem un šķirbu pakaļā!!! HA!:face-grin:


Šo lasot nepamet sajūta,ka tevi mamma izspieda tieši caur pakaļu
avatar
Publicēts: 07.06.18 13:39
 citēt
Gremlins:
Ritz:Cenas tā vidēji Latvijā ir no 10 līdz 100 eiro/h! :face-grin:

Ja pirmās kāzas, tad dari tā - atrodi labu fotogrāfu, kuru piespēlē jaunajam pārim. Bet fotogrāfam saki, ka viņu ieteiks tikai tad, ja pats varēsi "asistēt", + 10 % pievākt sev par "darbu". Lai fotogrāfs uz kaut ko tādu parakstītots, honorāram ir jābūt lielam, bet tā, ja pareizi sapratu, šajā gadījumā nav problēma!

Gribētu vismaz 30% par asistēšanu! Kuru fotogrāfu būtu labāk uzrunāt, Jolanu, Schneideru vai Lodžiju? Kurš ir labāks?


Pameklē tādu Uldi Muļķlaidēju feisītī,i stundas pasniedz i kazas pabildē
avatar
Publicēts: 07.06.18 13:48
 citēt
NilsS:
Gremlins: Gribētu vismaz 30% par asistēšanu! Kuru fotogrāfu būtu labāk uzrunāt, Jolanu, Schneideru vai Lodžiju? Kurš ir labāks?


Pameklē tādu Uldi Muļķlaidēju feisītī,i stundas pasniedz i kazas pabildē

Kas tas tāds?
avatar
Publicēts: 07.06.18 14:29 labots
 citēt


Skarbā LATVIJA :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):