forum.gif
Kāzu fotografēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kāzu fotografēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.06.18 07:31
 citēt
Jā... ar Uldi smags gadījums.
Tik interesanti, kas pie tā vainīgs - vecums, alkohols, nelaimīga mīlestība vai ķieģelis būvlaukumā?
avatar
Publicēts: 09.06.18 09:25
 citēt
Šaubos gan, vai Uldis tik prastu tēlu sev izvēlētos....:face-sad:
avatar
Publicēts: 09.06.18 10:21
 citēt
Uldim bija vairāki tēli, no visumā zolīdiem večiem līdz pilnīgam muļķītim - photomasteram. Šeit tiek citēts tieši tas:
Gremlins:Turpmāk saukšu tevi par VA raganu!
avatar
Publicēts: 09.06.18 10:58 labots
 citēt
Vēl divi domu biedri atraduši te sev kopēju valodu! Tūlīt vēl VA piebiedrosies un būs pavisam jauka kompānija! :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.06.18 12:20 labots
 citēt
Tas nav Muldis. Tas ir otrs muļķis - Almārs.
Muldim ir 24 grami iekšējās inteliģences palikuši nenokosti, šitam kurpretī pat ar empātiju ir pašvaki.
avatar
Publicēts: 09.06.18 12:28
 citēt
Sigurd Graudiņš no anti globālistiem braši tur transparentu
RĪGA nav pederastu pilsēta
bildites.lv...

no tramvaja loga bildēju
avatar
Publicēts: 09.06.18 12:44 labots
 citēt
Kā tad, ilgi nebija jāgaida, kad VA ragana klāt! :face-grin:
Šeit viens REMIX viņai par godu, varam arī izlocīt kājas! :face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 09.06.18 13:23
 citēt
lodzija: no tramvaja loga bildēju

Tad vakarā būs 5 reporti ar Sigurda Sisjkina vienādu portretu galerijām.
avatar
Publicēts: 12.06.18 15:53
 citēt
Labdien. Kurš var ieteikt, kurā programmā būtu labāk apstrādāt, grupēt un saglabāt kāzu fotogrāfijas? Lūdzu dalīties pieredzē, paldies!
avatar
Publicēts: 12.06.18 16:05
 citēt
Microsoft Office Picture Manager
avatar
Publicēts: 12.06.18 18:33
 citēt
Gremlins:Labdien. Kur var saglabāt kāzu fotogrāfijas?

Vajaga glabāt tikai savas kazu fotogrāfijas svešā ir vai nu jāatdod īpašniekiem vai jālidina miskastē :grimace:
avatar
Publicēts: 12.06.18 18:43
 citēt
versatile:Microsoft Office Picture Manager

Šis jau tāds amatieru risinājums, biju domājis kaut ko no PRO līmeņa...
avatar
Publicēts: 12.06.18 18:52
 citēt
Uzjautā feizbukā Uldim Muzikantam, viņš visu par PRO līmeni pastāstīs. Vai varbūt palīdzēt, es viņam varu pajautāt.
avatar
Publicēts: 12.06.18 19:03 labots
 citēt
Schneider:Uzjautā feizbukā Uldim Muzikantam, viņš visu par PRO līmeni pastāstīs. Vai varbūt palīdzēt, es viņam varu pajautāt.

Par laimi neesmu feisbukā, tā kā to nevarēšu izdarīt. Vēlējos šejienes profesionāļu viedokļus dzirdēt (lasīt)...
avatar
Publicēts: 12.06.18 19:31
 citēt
Gremlins:
versatile:Microsoft Office Picture Manager

Šis jau tāds amatieru risinājums, biju domājis kaut ko no PRO līmeņa...


Tavam līmenim ideāli derēs usb-wc pods-ūdens noraušana
avatar
Publicēts: 12.06.18 19:59 labots
 citēt
NilsS:
Gremlins:
Šis jau tāds amatieru risinājums, biju domājis kaut ko no PRO līmeņa...


Tavam līmenim ideāli derēs usb-wc pods-ūdens noraušana

NilsS! Drīkst uzzināt, kāds ir jūsu līmenis, ko esiet sasniedzis? Vai kaut vienas kāzas ir dzīvē LABI sabildētas? :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.06.18 20:49
 citēt
Nē,nedrīkst
avatar
Publicēts: 12.06.18 20:49
 citēt
Gremlin velti jautā. Tā ir NilSe. Kaut kas līdzīgs Kundzei. HA!
avatar
Publicēts: 12.06.18 21:37 labots
 citēt
All-marss! Tev taisnība, abi(abas), tikai māk ar muti braukt un citus pazemot, parādot savu augstprātību un "pārākumu" pār citiem!
avatar
Publicēts: 12.06.18 21:45 labots
 citēt
Tas brīdis,kad troļļi sūdzas,ka tiekot pa skarbu trollēti.......super_man:
avatar
Publicēts: 12.06.18 22:43
 citēt
NilsS! Ja tukšs, kā caura muca un nevari profesionālu padomu sniegt, labāk paklusē.
avatar
Publicēts: 13.06.18 00:15 labots
 citēt
Sniegšu vēl vienu,tava līmeņa turbo-ekstra- pro darbonim ļoti lietderīgu padomu! Atmiņas karti ar kāzu bildēm noglabā ļoti ļoti rūpīgi!!! Miskastes dibenā.
Izpildi manis ieteiktos punktus precīzi un bez prātošanas,tas tev ietaupīs otru kāvienu no laimīgā klienta. Pirmais neizbēgams,jo godīgi atstrādāt 500 naudiņas citādāk nevarēsi
avatar
Publicēts: 13.06.18 00:34 labots
 citēt
NilsS! Tas skatoties, ar kādiem klientiem strādā! Ja tavējie ir latvju bālēliņi tautas tērpos, salmu cepurēs un pastalās tērpušies, skaidrs, ka dabūsi pa rīkli pat 3 reizes par 500€ rēķina piestādīšanu! Es strādāt domāju tikai ar ārzemniekiem, pārsvarā Skandināviem!!! Plānoju prasīt par vienām kāzām no 1000 -1500€, atkarībā no prasībām.
avatar
Publicēts: 13.06.18 01:20
 citēt
Gremlins:Labdien. Kurš var ieteikt, kurā programmā būtu labāk apstrādāt, grupēt un saglabāt kāzu fotogrāfijas? Lūdzu dalīties pieredzē, paldies!

Atvainojos, ar ko tad kāzu fotogrāfijas atšķiras no citām fotogrāfijām? Vai tu tomēr NEkāzu fotogrāfijas neapstrādā, negrupē un nesaglabā? :face-grin:

DarkTable + GIMP
Lightroom + Photoshop
Ja esi perverss, var arī
DarkTable + Photoshop vai Lightroom + GIMP :face-wink:
avatar
Publicēts: 13.06.18 01:34 labots
 citēt
Nu redzi, kādēļ vaicāju, LABU kāzu fotogrāfiju apjoms un apstrādes specifika ievērojami atšķiras no vienas meitenes fotosesijas mežā vai pie S klases Mersedesa! Te pie profesionālas pieejas tomēr ir nepieciešams tās grupēt pa viesu kategorijām un vēlmēm, attiecīgi arī apstrādāt un pasniegt!
Pašlaik lietoju Lightroom un Photoshop, bet zinu, ka būs nepieciešams meklēt kādu citu alternatīvu, jo šīs jau ir morāli novecojušas programmas apjomīgiem darbiem.
Jo es netaisos, kā NilsS, latvju bālēliņu kāzas, vadmalu svārkos, pastalās un salmu cepurēs bildēt par 100€! :face-grin: Un pēc tam nedēļu čakarēties, līdz nopelnīto naudu dabūt! :face-grin:
Un tintix, aicinu arī Tevi nejaukt divas dažādas lietas, sievas fotografēšanu amatieru līmenī suņu burkšķu laukā vienreiz nedēļā ar nopietnu personu kāzu fotografēšanu profesionālā līmenī!
avatar
Publicēts: 13.06.18 08:55 labots
 citēt
Gremlins:Un tintix, aicinu arī Tevi nejaukt divas dažādas lietas, sievas fotografēšanu amatieru līmenī suņu burkšķu laukā vienreiz nedēļā ar nopietnu personu kāzu fotografēšanu profesionālā līmenī!

Atvainojos, kur tu redzēji salīdzinājumu ar mani? Man fotogrāfija ir interesants hobijs, ko grūti salīdzināt ar profesionālu darbu. Es personīgi pazīstu dažus fotogrāfus, kuri pārsvarā fočē kāzas un tiem pietiek naudas gan mainīt kameras pēc slēdža ieskrējiena robežas sasniegšanas, gan abonēt jaunāko Lightroom un Photoshop pilnās versijas. Apstrādā, grupē, saglabā un nesūdzas par morālo novecojumu. Pff... Kas te var morāli novecot, ja Lr un Ps ir industrijas de facto standarti...
Jāpasaka vienu - tavi kāzu klienti ir ļoti drosmīgi cilvēki.
P.S. Ja jau es kādreiz tiktu līdz tādam līmenim, kad par naudu nebūtu kauns bildēt cilvēkus un pasākumus, tad droši vien bildētu dažas kāzas par brīvu kā dublējošs fotogrāfs pieredzes uzkrāšanai un kāzu specifikas saprašanai. Kad ir paša bildes, tad ir vienkāršāk salīdzināt sevi ar citiem fotogrāfiem un objektīvi noteikt savu līmeni un cenu bez visādiem muļķīgiem abstraktiem jautājumiem kā šajā tēmā tjip "cik ņemt par kāzu fotografēšanu? fotografēt māku, taisu labas bildes". :face-wink:
avatar
Publicēts: 13.06.18 10:45 labots
 citēt
tintix:
Gremlins:Un tintix, aicinu arī Tevi nejaukt divas dažādas lietas, sievas fotografēšanu amatieru līmenī suņu burkšķu laukā vienreiz nedēļā ar nopietnu personu kāzu fotografēšanu profesionālā līmenī!

Atvainojos, kur tu redzēji salīdzinājumu ar mani? Man fotogrāfija ir interesants hobijs, ko grūti salīdzināt ar profesionālu darbu. Es personīgi pazīstu dažus fotogrāfus, kuri pārsvarā fočē kāzas un tiem pietiek naudas gan mainīt kameras pēc slēdža ieskrējiena robežas sasniegšanas, gan abonēt jaunāko Lightroom un Photoshop pilnās versijas. Apstrādā, grupē, saglabā un nesūdzas par morālo novecojumu. Pff... Kas te var morāli novecot, ja Lr un Ps ir industrijas de facto standarti...
Jāpasaka vienu - tavi kāzu klienti ir ļoti drosmīgi cilvēki.
P.S. Ja jau es kādreiz tiktu līdz tādam līmenim, kad par naudu nebūtu kauns bildēt cilvēkus un pasākumus, tad droši vien bildētu dažas kāzas par brīvu kā dublējošs fotogrāfs pieredzes uzkrāšanai un kāzu specifikas saprašanai. Kad ir paša bildes, tad ir vienkāršāk salīdzināt sevi ar citiem fotogrāfiem un objektīvi noteikt savu līmeni un cenu bez visādiem muļķīgiem abstraktiem jautājumiem kā šajā tēmā tjip "cik ņemt par kāzu fotografēšanu? fotografēt māku, taisu labas bildes". :face-wink:


Vecīt - šie ir viena pamuļķa 2 kloni. Neko labāku par virtuālu dračīšanu forumā izdomāt nevar. Nopietni uztvert viņa runas ir kā analizēt varžu kurkstus
avatar
Publicēts: 13.06.18 12:03
 citēt
Gremlins:NilsS! Tas skatoties, ar kādiem klientiem strādā! Ja tavējie ir latvju bālēliņi tautas tērpos, salmu cepurēs un pastalās tērpušies, skaidrs, ka dabūsi pa rīkli pat 3 reizes par 500€ rēķina piestādīšanu! Es strādāt domāju tikai ar ārzemniekiem, pārsvarā Skandināviem!!! Plānoju prasīt par vienām kāzām no 1000 -1500€, atkarībā no prasībām.

Skaidrs. Vecums, alkohols un ķieģelis būvlaukumā vienlaicīgi.
avatar
Publicēts: 13.06.18 12:15
 citēt
Ese nevaru izšķirties kas ir tas gremlins???
Vainu pamuļķis kas bērnībā izkritis no šūpolēm uz galvas vai prātu pārdzēris agrāk laps fotogrāfs :haha:
avatar
Publicēts: 13.06.18 12:19
 citēt
Otrais.
avatar
Publicēts: 13.06.18 12:46 labots
 citēt
Kā tad, tā arī domāju, ieradušies ir nomelnotāji un zākātāji, kuri paši no fotografēšanas neko nesaprot! :face-grin: Galvenais bandas vadonis ir Schneiders, kurš nevienu padomu nevar iedot, jo pats tak nemāk nekā, izņemot smirdīgi muldēt!
avatar
Publicēts: 13.06.18 13:27
 citēt
gremlin - parādi kaut trīs sevis uzņemtas fotogrāfijas un tad sāc apdirst citus.
avatar
Publicēts: 13.06.18 13:33
 citēt
Ko tu te kašķējies, es par Uldi, nevis par tevi. Par ko tev tāda sāpe?
avatar
Publicēts: 13.06.18 13:38
 citēt
Oliss:gremlin - parādi kaut trīs sevis uzņemtas fotogrāfijas un tad sāc apdirst citus.

Gribēju to darīt līdz sapratu, ka dažu indivīdu dēļ šeit to nedarīšu!
avatar
Publicēts: 13.06.18 13:42
 citēt
Gremlins:
Oliss:gremlin - parādi kaut trīs sevis uzņemtas fotogrāfijas un tad sāc apdirst citus.

Gribēju to darīt līdz sapratu, ka dažu indivīdu dēļ šeit to nedarīšu!

tātad nav tev bildes!
avatar
Publicēts: 13.06.18 13:47
 citēt
Oliss:
Gremlins: Gribēju to darīt līdz sapratu, ka dažu indivīdu dēļ šeit to nedarīšu!

tātad nav tev bildes!

Paskatījos tavējās, nu visas pēdējie mēsli, būtu kaunējies labāk! Mana sliktākā bilde ir 5 reizes labāka par tavu labāko! :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.06.18 15:39
 citēt
Gremlins:
Oliss: tātad nav tev bildes!

Paskatījos tavējās, nu visas pēdējie mēsli, būtu kaunējies labāk! Mana sliktākā bilde ir 5 reizes labāka par tavu labāko! :face-grin:


Te tu esi 0. Nekas,ja vērtē darbus. Pieļauju,ka tikpat labi esi tiešām labs fotogrāfs un te trollē. Bet es tam neticu.
avatar
Publicēts: 13.06.18 15:59
 citēt
Gremlins:
Oliss: tātad nav tev bildes!

Paskatījos tavējās, nu visas pēdējie mēsli, būtu kaunējies labāk! Mana sliktākā bilde ir 5 reizes labāka par tavu labāko! :face-grin:

ese neesmu fotogrāfs, nekad tāds neesmu pat gribējis būt, man po vai kādam patīk vai nepatīk manas bildes :grimace:
Atšķirība starp mani un tevi ir tāda ka mani aicina uz kāzām (nevis kā tevi, nevienam nafig nevajaga) un ese nosaku cenu ( nevis kā tu lūdzies lai kāds tev samaksā), kuru viņi maksā, kuri negrib maksāt turpina tamborēt :D :grimace:
avatar
Publicēts: 13.06.18 17:20 labots
 citēt
Oliss:
Gremlins:
Paskatījos tavējās, nu visas pēdējie mēsli, būtu kaunējies labāk! Mana sliktākā bilde ir 5 reizes labāka par tavu labāko! :face-grin:

ese neesmu fotogrāfs, nekad tāds neesmu pat gribējis būt, man po vai kādam patīk vai nepatīk manas bildes :grimace:
Atšķirība starp mani un tevi ir tāda ka mani aicina uz kāzām (nevis kā tevi, nevienam nafig nevajaga) un ese nosaku cenu ( nevis kā tu lūdzies lai kāds tev samaksā), kuru viņi maksā, kuri negrib maksāt turpina tamborēt :D :grimace:

Ja neesi fotogrāfs, tad ko šeit bāz savu degunu?:face-grin: Reģistrējies labāk kādā kāzu rīkotāju forumā!:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.06.18 17:46
 citēt
Gremlins:
Oliss: ese neesmu fotogrāfs, nekad tāds neesmu pat gribējis būt, man po vai kādam patīk vai nepatīk manas bildes :grimace:
Atšķirība starp mani un tevi ir tāda ka mani aicina uz kāzām (nevis kā tevi, nevienam nafig nevajaga) un ese nosaku cenu ( nevis kā tu lūdzies lai kāds tev samaksā), kuru viņi maksā, kuri negrib maksāt turpina tamborēt :D :grimace:

Ja neesi fotogrāfs, tad ko šeit bāz savu degunu?:face-grin: Reģistrējies labāk kādā kāzu rīkotāju forumā!:face-grin:


Tev īstā vieta gribu elvē
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):