forum.gif
Kāzu fotografēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kāzu fotografēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.06.18 19:32 labots
 citēt
NilsS:
Gremlins:
Ja neesi fotogrāfs, tad ko šeit bāz savu degunu?:face-grin: Reģistrējies labāk kādā kāzu rīkotāju forumā!:face-grin:


Tev īstā vieta gribu elvē

Tu jau šiverē pa turieni? Noteikti jau kolēģis Oliss, priekšnieks Schneiders ar bargo VA kundzi arī tur ir, tikai zem citiem nikiem paslēpušies!:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.18 13:38 labots
 citēt
Es savas pirmās kāzas fočēju pa 50 Ls, otrās kāzas bij 100 Ls, trešās kāzas bija jau 200 Ls, ceturtās kāzas 400 Ls. Pēc tam vairāk nefočēju, jo apnika. Īpaši garlaicīga reportāža.

Iemācījos filmēt. Pirmās kāzas nofilmēju pa 100€, otrās pa 200€, trešās, ceturtās jau pa 600€. Mazliet interesantāk kā fočēt.

P.S. Šajā portālā par foto jau seeeen kā vairs neviens nediskutē :) Meklē citus resursus.
avatar
Publicēts: 14.06.18 14:20
 citēt
alchsh:Es savas pirmās kāzas fočēju pa 50 Ls, otrās kāzas bij 100 Ls, trešās kāzas bija jau 200 Ls, ceturtās kāzas 400 Ls. Pēc tam vairāk nefočēju, jo apnika. Īpaši garlaicīga reportāža.

Iemācījos filmēt. Pirmās kāzas nofilmēju pa 100€, otrās pa 200€, trešās, ceturtās jau pa 600€. Mazliet interesantāk kā fočēt.

P.S. Šajā portālā par foto jau seeeen kā vairs neviens nediskutē :) Meklē citus resursus.

Paldies par skaidru un izsmeļošu atbildi!:face-smile:
Tā ir, par fotolietām šeit nediskutē, tikko ko pajautā, tā saskrien bariņš izsalkušu šakāļu un sāk ņirgāties par tevi! :face-sad:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):