forum.gif
e-infin. com Pieredze pirkšanā.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / e-infin. com Pieredze pirkšanā.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.06.18 19:00
 citēt
Šai neta bodē kāds ir iepircies? Kā ir ar PVN? Viņi saka, ka uz ES sūtot no noliktavas Britānijā, bet varbūt tā tikai muitas noliktava?
avatar
Publicēts: 08.06.18 15:54
 citēt
avatar
Publicēts: 08.06.18 16:01
 citēt
Apbrīnoju lohotronu mīļotājus :D
Nu gribi kādam uzdāvināt naudu ej uz:
www.ziedot.lv...
avatar
Publicēts: 08.06.18 16:47
 citēt
Par lohatroniem - varu pastāstīt kā iet ar naudas atgūšanu no ebay. Un iet - nekā. Disputu Paypal slēdza, jo viņus neinteresēja,ka pārdevējs bija pieprasījis sūtīt atpakaļ paku vislētākajā variantā, bez insurance, kas ir legāls pieprasījums no pārdevēja puses. Paypal neinteresē pat tas, ka paka pa ceļam pazūd. Respektīvi, nav svarīgi - Ķīna vai Eiropa, nav pakas, nav refunda. Un disputu negribīgi atver, ja pasūtījums veikts citos ebay saitos, ne .com zonā. Man nācās klaus;ities kaut kādu indiešu līdzjūtības runas un šausmīgās pretimnākšanas uzsvēršanu no viņu puses, jo, redziet, es neiepirkos vis .com zonā, bet co.uk

Secinājums - ja būs lemts nolohoties, tas notiks neatkarīgi no vietnes.
avatar
Publicēts: 08.06.18 18:37
 citēt
1000 atsauksmes saka, ka tik traki nav - tak jau visas nav no pašu e-infinity darboņiem : de.trustpilot.com...
avatar
Publicēts: 10.06.18 15:01
 citēt
Feisbuka latviešu foto tirgus grupā uzradās līdzīga tēma un ir daudzas reālo pircēju atsauksmes, šeit nevienas, tā kā topiku var slēgt.
avatar
Publicēts: 26.07.18 12:22 labots
 citēt
es šajā veikalā pagajušā gada nogalē paņēmu spoguļkameru. Nekādu problēmu, ieskaitot muitu utt. Protams, ir savas nianses, ar kurām jārēķinas
Hugo:Apbrīnoju lohotronu mīļotājus :D
Nu gribi kādam uzdāvināt naudu ej uz: [url=https://www.ziedot.lv/


Interesanti,]https://www.ziedot.lv/

Interesanti,[/url] kur slēpjas tā fiška ar pilnu pārliecību runāt par lietām ko nesaprot. Kādi ir iespejamie varianti? varat papildināt sarakstu:
a. nezināšana, nejauši sajaucis ar citu veikalu. kļūdīties ir cilvēcīgi un par to nav jāparmet
b. grib gūt baudu kā guru ko visi respektē, jo viņš zina patiesību un viņā vērts ieklausies (jo rēķinas, ka reti kad kāds atradīsies ar pierādījumiem, un ja atradīsies, tad apgriezīs visu kājām gaisā kā Tramps un to otru jebkura variantā pataisīs par alni)
c. vispar neko nedomā un neķer kreņķi, ka tik kaut ko uzrakstīt un pievērst sev uzmanību un izraisīt diskusiju
d. ...
avatar
Publicēts: 26.07.18 16:48
 citēt
""Protams, ir savas nianses, ar kurām jārēķinas"""

------------
varbūt bez bla, bla... bet par šīm niansēm?
avatar
Publicēts: 26.07.18 18:16
 citēt
talavietis:""Protams, ir savas nianses, ar kurām jārēķinas"""

------------
varbūt bez bla, bla... bet par šīm niansēm?



1. Tas ir 'gray market' produkts - nekādu oficiālu garantiju, rokas gramatas, vadi var būt ne tādi. Oficiāli skaitās nelikumīgi iegādāts, jo apieti oficiālie dīleri. Es tādus grey market canon fočukus jau sen lietoju, piem. 5D Mark IV divu gadu laikā nav bijis nepieciešams remonts. Canon saitā sērijas numuru varēju piereģistrēt
2. Veikala garantija var nebūt 100%, ka Latvijā. Piem. var gadīties, ka par rezerves daļu būs jāmaksā, bet darbs bez maksas utml. Sūtīšanas izmaksas arī.

Galu galā es ar savu piemēru neko nevaru ne vienam garantēt. Varu tikai apstiprināt, ka es no e-infin. saņēmu un viss ok, bet vai arī citiem būs ok, neiznu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):