forum.gif
kompaktkameras Panasonic Lumix makro fotogrāfijai un netikai tai.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / kompaktkameras Panasonic Lumix makro fotogrāfijai un netikai tai.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.06.18 14:40
 citēt
Uzrunāju foruma dalībniekus, lai varētu nopirkt kompaktkameru, jo nav pieredzes ar šāda tipa kamerām. Ilgus gadus izmantoju "Ženit" markas fotoaparātu, arī līdz šim brīdim. Sācis esmu ar "SMENA" fotoaparātu. Patīk daudz pa mežu daudzīties un arī uz ūdeņiiem. Taču gribās fotografēt makrorežīmā, kā arī dabu un nav slikti arī uzņemt video, ko piedāvā kameras "Panasonic Lumix - FZ 2000" (www.dpreview.com...) ar optikālo zummu 20X. Tomēr, vai es nepārmaksātu, ja izvēlētos kameru tajā pašā segmentā "Panasonic Lumix DC-FZ 82" (www.dpreview.com...) ar optikālo zummu 60X. Neizprotu sensora izmēru atšķirību: 1" pret 1/2,3", vai to būtiski redz fotografējot? Megapikseļi 20 pret 18? Platais lenķis un dinamiskā tālummaiņa 24-480 mm pret 20 - 1200mm. Otrai kamerai ir iebūvēts arī GPS. FZ 2000 maksā apm. 970 Eiro, bet FZ 82 apm. 330 Eiro. Jo dziļāk brienu foto tehnikas pasaulē, jo vairāk "saprotu". Ar cieņu, Alča!:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.18 14:58
 citēt
Paziņam ir SONY ar super zūmu, bildes ir labas, 30x zūms sanāk
avatar
Publicēts: 14.06.18 16:26 labots
 citēt
Jo lielāks sensors, jo labāka bilžu kvalitāte. Autor, tev tas mega zoom vispār ir vajadzīgs? Ja tas baigais zoom nav vajadzīgs, tad manuprāt, šo kameru iegāde ir nauda vējā. Pats ilgi slimoju ar ziepjutraukiem, līdz nopirku savu pirmo spoguļkameru. Starpība kvalitātes ziņā ir kolosāla, it īpaši ja pārslēgties no auto uz kādu pusautomātisko režīmu tjip "A" un nedaudz pakustināt pelēko vielu galvā.
Principā, ja ņemt lētā gala spoguleni ar kit stiklu un makrogredzenus, tad ne tik stipri dārgāk sanaks kā tas lētāks ziepjutrauks no augstāk minētajiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):