forum.gif
Kamera no e-bay
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kamera no e-bay
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.07.18 15:15
 citēt
Kādam ir pieredze ar dslr pirkšanu no jebaja? Esmu noskatījis 6d mkii, arī sellera atsauksmes gan jebajā, gan ārpus diezgan labas (selleris t-dimension). Kamera jau ir iekš eu, bet ražota Āzijas tirgum, attiecīgi ir tikai sellera 1 gada garantija, bet customer serviss viņiem Hongkongā, uz kurieni problēmu gadījumā jāsūta labot.
avatar
Publicēts: 02.07.18 16:00
 citēt
Cik tad sanāk ekonomija?
avatar
Publicēts: 02.07.18 17:08
 citēt
Starp interneta veikalu kādi 600€
avatar
Publicēts: 02.07.18 17:46
 citēt
un ss.lv. paardeveejiem ?
avatar
Publicēts: 02.07.18 19:16
 citēt
constrig07:un ss.lv. paardeveejiem ?


Aptuveni 300 €
avatar
Publicēts: 02.07.18 23:33 labots
 citēt
Vairs neko nepirkšu no ebaja, jo nācās zaudēt disputu ar PayPal centru. Aziāts pakakāja atpakaļ atdodamo paciņu ar pirkumu, un vainīgs, protams, ir sūtītājs, nevis nesaņēmējs. Ja gadās saņemt ne to vai nekvalitatīvu, atpakaļ sūtīšana ar kurjeru un trakingu( turpmāk tikai tā! ) izmaksās akurat tikpat, cik ekonomija.

Savu kameru pirku no individuāļa UK. Ļoti labā stāvoklī bija, tikai bez kastītes. :D
avatar
Publicēts: 03.07.18 18:01
 citēt
_VA_:Vairs neko nepirkšu no ebaja, jo nācās zaudēt disputu ar PayPal centru. Aziāts pakakāja atpakaļ atdodamo paciņu ar pirkumu, un vainīgs, protams, ir sūtītājs, nevis nesaņēmējs. Ja gadās saņemt ne to vai nekvalitatīvu, atpakaļ sūtīšana ar kurjeru un trakingu( turpmāk tikai tā! ) izmaksās akurat tikpat, cik ekonomija.

Savu kameru pirku no individuāļa UK. Ļoti labā stāvoklī bija, tikai bez kastītes. :D



Tu gribi teikt, ka sūtīšana ar trackingu man izmaksās 300 - 600 €??
avatar
Publicēts: 03.07.18 18:22
 citēt
_VA_:Vairs neko nepirkšu no ebaja, . :D


Vai ta Ebay's pie vainas, ka tajā milzu tirgus placī gadījās sastapt štruntīgu pārdevēju? :face-wink:
avatar
Publicēts: 03.07.18 18:26
 citēt
Pēdējos 10 gadus, gandrīz visu esmu pircis internetā, lielākoties ebajā. Varētu būt, ka fotolietas pilnīgi visas. Drošvien kāds tūkstotis pirkumi būs, un neatceros nevienu gadījumu, kuru varētu saukt kā sliktu pieredzi. Ir dažas reizes atsūtīts brāķis vai neatsūtīts nekas, bet vienmēr bez problēmām esmu saņēmis citu preci vai naudu atpakaļ. Drošvien ļoti veicas, bet, kamēr neuzraušos, turpināšu iepirkties netā.
avatar
Publicēts: 03.07.18 19:33
 citēt
neklausiet VA. Arī es ļoti daudz ko pasūtu internetā un nekas ārkārtējs NAV gadījies. Kundz vienkārši ir kašķīg un tādiem vienmēr visādas nepatikšanas rodas!!! HA!
avatar
Publicēts: 03.07.18 19:44
 citēt
Nē, nu risks, protams ir. Prātīgiem cilvēkiem noteikti vajadzētu apsvērt tādu pirkumu.
Vienkārši, es pilnīgi noteikti tāds neesmu, par garantijām arī nedomāju. Drošvien tikai pilnīgas nejaušibas kārtā es varētu atrast kāda mana instrumenta pirkšanas čeku vai jebkādu citu garantijas papīreli.
avatar
Publicēts: 03.07.18 20:29 labots
 citēt
Risks pastāv vienmēr, vari šeit pat nopirkt jaunu kameru un iznākot no bodes, uzbrukt nikns čigānu bars, iedot pa galvu un pirkums vējā!
avatar
Publicēts: 04.07.18 08:35
 citēt
Man tagad viss jāsagremo, caur marlīti jāizspiež un aiz vaidziņa katram loģikas ķēdei izsekot nespējošajam mutē jāiestumj?!
Kādam ir ienācis prātā izlasīt kā notiek ebay apstrīdēšana un ar kādām problēmām cilvēks saskaras to ierosinot? Un Paypal? Ir kāds izlasījis kā tas notiek un cik elles loki būs jāiziet. lai tiktu pie disputa slēdziena
?
Palasīt iesākumam neviens negrib?
avatar
Publicēts: 04.07.18 15:50
 citēt
Pinusam līdzi netieku, bet 300 pirkumi internetā ir un nedomāju apstāties pie sasniegtā. Vienīgais pirkums veikalā bija Sony A7 M3 ar piecu gadu garantiju un cenu tikai par 200 Euro lielāku, kā pelēkam importam no Ebay.
avatar
Publicēts: 04.07.18 22:48
 citēt
Lasījis neesmu, bet kad bijušas kādas problēmas, ebajā atveru "keisu", un pēc kāda laiciņa paipalā atpakaļ iekrīt samaksātā nauda (kā reiz, pirms dažām dienām bija tāds gadījums). Bet, kā jau minēju, man tādi gadījumi bijuši uz pirkstiem skaitāmi, ar īpašu pieredzu šajās problēmās nevaru spīdēt.
avatar
Publicēts: 04.07.18 23:00
 citēt
Redz, ja aziāti ierauga, ka sūtītāja ir Kundze no LV ir pavisam savādāk, tiem sāk rokas un kājas drebēt aiz uztraukuma, tamdēļ arī salaiž visu dēlī.
avatar
Publicēts: 06.07.18 04:21
 citēt
_VA_:
Kādam ir ienācis prātā izlasīt kā notiek ebay apstrīdēšana un ar kādām problēmām cilvēks saskaras to ierosinot? Un Paypal? Ir kāds izlasījis kā tas notiek un cik elles loki būs jāiziet. lai tiktu pie disputa slēdziena
?
Palasīt iesākumam neviens negrib?


Grūta gan dažiem cilvēkiem dzīve...:face-crying:
Man tieši vakar atnāca naudiņa atpakaļ no Paipalas- tikai trīs dienu laikā pēc pieteikuma.
Es gan pats to procedūru neizveicu- jau 12 gadus iepērkos Ebay ar LBSS palīdzību un arī PayPal maksājumus viņi veic manā vietā no mana profila.
Kad mēnesi nevarēju sagaidīt no vācieša savu preci, ierosināju Dispute, vēl nedēļu pagaidīju un, kad atkal nekā- palūdzu LBSS pieteikt PayPal'ā naudas atgriešanu. Pēc 3 dienām bija klāt.:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.07.18 13:19
 citēt
Nu, tātad man nenoveicās, jo paka pienāca, nebija riktīga, tika nosūtīta atpakaļ un ķīnietis to pa***āja. Ebajs iejaucās, paipals iejaucās un disputu izlēma par labu ķīnietim, pat neskatoties uz maniem uzrādītajiem čekiem. Tātad - neviens no pārējiem aprakstītājiem gadījumiem. Tātad - nevis nabaga VA, bet nevajag par varītēm mani piespiest bļaut jums līdz, ka man ir akurāt tāda pati pieredze, vēl jo vairāk, ja jautājuma uzdevējs taujā pēc dalīšanās pieredzē, nevis prasa pieslieties kaut kādam Elmāram no Čmošņavskas sādžas. Tā vietā, bars pieaugušu ( lasīt - prātā -pieauguša cilvēka līmenī ) apspriež mani.

Ar jums viss ok?! :D
avatar
Publicēts: 07.07.18 14:50
 citēt
Kundze! Tevi te neviens "neapspriež"! Nepieņem vēlamo par esošo. Te ir tikai atšķirīgi viedokļi un katra personīgā pieredze. Un kā Frīdis teica, dažam vienkārši grūta dzīve.... HA!


Sentence: Sieviete saklausa visu, ko vēlas dzirdēt! Arī to, ko tu nemaz neesi teicis! HA!
avatar
Publicēts: 07.07.18 14:54
 citēt
Kundze ir sakaitināta, lūdzu turpmāk prātīgāk ar izteikumiem, Kungi!
avatar
Publicēts: 07.07.18 15:12
 citēt
_VA_:Nu, tātad man nenoveicās, jo paka pienāca, nebija riktīga, tika nosūtīta atpakaļ un ķīnietis to pa***āja. Ebajs iejaucās, paipals iejaucās un disputu izlēma par labu ķīnietim, pat neskatoties uz maniem uzrādītajiem čekiem. Tātad - neviens no pārējiem aprakstītājiem gadījumiem. Tātad - nevis nabaga VA, bet nevajag par varītēm mani piespiest bļaut jums līdz, ka man ir akurāt tāda pati pieredze, vēl jo vairāk, ja jautājuma uzdevējs taujā pēc dalīšanās pieredzē, nevis prasa pieslieties kaut kādam Elmāram no Čmošņavskas sādžas. Tā vietā, bars pieaugušu ( lasīt - prātā -pieauguša cilvēka līmenī ) apspriež mani.

Ar jums viss ok?! :D


Jautājums ir vai var pierādīt, ka ķīnietis saņēma/nesaņēma to paku? Gan jau tika atpakaļ sūtīts ar Latvijas Pastu norādot vērtību zem 30€. Viņiem gan tur kaut kāds tracking number čekā uzrādās , bet saņemot laikam jau nav jāparakstās, līdz ar to ķīnietis var apgalvot, ka neko nav saņēmis, pat arī ja ir saņēmis. Vēl jau pastāv klasiskā problēma ielikt paciņā ķieģeli. Ej pēc tam pierādi, ka neesi zilonis !
avatar
Publicēts: 07.07.18 16:59
 citēt
Ar Latvijas Pastu sūta no Latvijas, cik man zināms, un paka bija jāsafotografē un foto vēl arī ķīnietim jāatrāda, vai visi dati pareizi uz aploksnes norādīti. Ķīnietis atbildēja tikai pēc 4 dienām, par ko atsevišķi dabūja ādā.
Neko daudz jau nezaudēju, tikai 50 eiro, bet no aziātiem vaies nesūtīšu neko. Par to hemoroīdu, es labāk noslogoju vērhausus Eiropā, lai tie tad arī krāmējas. 50 eiro nav manu nervu vērti.
avatar
Publicēts: 07.07.18 19:31
 citēt
Friidis:
_VA_:Vairs neko nepirkšu no ebaja, . :D


Vai ta Ebay's pie vainas, ka tajā milzu tirgus placī gadījās sastapt štruntīgu pārdevēju? :face-wink:

Protams ka ē-bajs ir vainīks :D. Ese tur neko nepērku un nepārdodu, ja to kantori izmanto Friidis :D tad tas defoltā skaidrs ka tur ira ap*****i :grimace:
avatar
Publicēts: 07.07.18 20:37
 citēt
Oliss:Ese tur neko nepērku un nepārdodu, ja to kantori izmanto Friidis :D tad tas defoltā skaidrs ka tur ira ap*****i :grimace:


Olis- man patiess prieks- tagad vismaz Ebajā neblīkšķ un nesmird pēc elles dūmiem un sēra... :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.07.18 10:15
 citēt
Jebajā esmu pircis visu, no kamerām un pulksteņiem līdz radiodetaļām un skrūvēm. Vienīgais, kad, var teikt, apčakarēja, ķīnietis atsūtīja Ķenona remote Pentakša vietā, bet dēl pāris EUR nesāku raudāt, ierakstīju pozitīvu fīdbeku un pulti uzdāvināju pazīstamai canonistei.
avatar
Publicēts: 21.07.18 09:04
 citēt
Kamera man atnāca. Biju pārbaudīt pie pareizajiem džekiem, viss ir lieliski - matrica vietā, pikseļi visi kārtībā, kamera nullīte un es priecīgs. :face-smile: Paldies par diskusiju! Varbūt kāds var ieteikt, kur, kā un pa cik es varu savu Canon 7D pārdot?
avatar
Publicēts: 21.07.18 16:48
 citēt
Saliec sludēkļus visos esesiešos, feizbukos un citās vietās, cena būs tā, kuru tauta ar mieru maksāt.
avatar
Publicēts: 21.07.18 22:21
 citēt
Ieķeksē kādu Ebay izsoli līdzīgā komplektācijā un sagaidi tās izsoles beigas. Fināla cipars diezgan reāli atspoguļos tirgus vērtību un to var ņemt par pamatu diskusijai pie kaulēšanās..:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.07.18 22:47
 citēt
Jebaja vāciešu maksātspēja tomēr bišķiņ atšķiras no mūsu vidusmēra bāleliņa. Lai paskatāmies kaut vai Sofort kaufen uzliktās cenas 2005.gada entrī levl modeļiem.
avatar
Publicēts: 22.07.18 00:32
 citēt
Liels paldies par padomu! Kā reizi kamera šodien (burtiski pusotru stundu atpakaļ) aizgāja 10-to tiesu zem prasītā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):