forum.gif
NIKON Pilnā kadra bezspoguļa kamera
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / NIKON Pilnā kadra bezspoguļa kamera
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.08.18 12:08
 citēt
P.S. interesanti kādu alternatīvu ieteiksi golfa sacensību bildēšanai, kur sitiena laikā klikšķināt ir aizliegts.
Nu un ir vēl viena bišķīte pasākumu, kur nedrīkst klikšķināt, tā ka nav variantu, vai nu bildes nav vispār vai ir šāda ar interesantiem efektiem.

Sony A9. Tur sensora dati nolasās daudz ātrāk nekā Sony A7 III.
avatar
Publicēts: 29.08.18 09:22 labots
 citēt
tintix:
60uz5komats6:P.S. interesanti kādu alternatīvu ieteiksi golfa sacensību bildēšanai, kur sitiena laikā klikšķināt ir aizliegts.
Nu un ir vēl viena bišķīte pasākumu, kur nedrīkst klikšķināt, tā ka nav variantu, vai nu bildes nav vispār vai ir šāda ar interesantiem efektiem.

Sony A9. Tur sensora dati nolasās daudz ātrāk nekā Sony A7 III.


Jā, palasīju rakstu (admiringlight.com...) tieši par A9 un golfu un izskatās, ka tam slēdzis ir ātrāks. Diemžēl A9 cena arī ir pavisam citā kategorijā. Autors gan bārsta sev pelnus uz galvas un noraksta vainu uz elektronisko slēdzi, bet nav nemaz tik traki un izsmērētā bumba varētu nebūt dēļ slēdža, jo tieši tāpat izskatās bildējot ar dslr pat pie 1/4000.



Nedomāju, ka ir daudz citu tādu pasākumu, kuros vajag klusumu UN vienlaicīgi ir tāda mega ātruma kustība. Klasiskās mūzikas koncertos vai biljarda/šautriņu turnīros sensora datu nolasīšanas ātrums varētu būt pietiekams.

No otras puses KĀPĒC bildēt PIRMS sitiena, kamēr nedrīkst trokšņot? Ir bijuši gadījumi, kad ir pofig par troksni un no pieredzes zinu, ka tās bildes 99% gadījumu ir nelietojamas, jo cilvēks ir ar pārgrieztām acīm un visu pārējo ko vien var sasprindzināt - nekāda estētiskuma tur NAV.
avatar
Publicēts: 29.08.18 10:07
 citēt
nesix:tās bildes 99% gadījumu ir nelietojamas, jo cilvēks ir ar pārgrieztām acīm un visu pārējo ko vien var sasprindzināt - nekāda estētiskuma tur NAV.

Kāpēc lai nebūtu estētiskuma? Izklausās pēc labām bildēm, lai ilustrētu to, cik prasīgs ir sports profesionālā līmenī. Tinderī, protams, neliks tādas.
avatar
Publicēts: 31.08.18 08:35
 citēt
Izklonē smērēto bunbu ārā un ieliec štengrāku vietā.
avatar
Publicēts: 03.09.18 20:25
 citēt
www.youtube.com...
Nikon Z7 Kamera für Action-Fotografie - Autofokus mit Adapter
Saka, ka autofokuss strādā labi un akumulators arī gana ilgi turās pie dzīvības.
avatar
Publicēts: 04.09.18 09:52
 citēt
Gaidām ražošanas versijas testus, gan jau būs drusku vel labāki rādītāji.
avatar
Publicēts: 04.09.18 14:28
 citēt
Visi tie "testi" ir viens liels mārketings, kas neko neizsaka un virzīts uz to, lai iedvestu lētticīgajam patērētājam pārliecību maksāt lielu naudu par mazvērtīgu preci.:face-smile:
avatar
Publicēts: 09.09.18 09:13
 citēt
avatar
Publicēts: 10.09.18 10:03 labots
 citēt
Fons:https://www.youtube.com/watch?v=iUii9dTwPkw


Jē - ikkatrs kurš nu prot radīt videopašiņu nu baigi metās testēt... :D

Man parasti ir jautājums - vai jaunāka kamera patiešām var būt būtiski sliktāka par iepriekšējām?
Ja jā - tad kāpēc?

Un ja jaunā kamera ir iekš kaut kā pārāka par veco, tad cik patiešām tas pārākums ir liels, vitāli nepieciešams un pielietojams ikdienā?

:beaten:
avatar
Publicēts: 10.09.18 17:09
 citēt
palaidniex:
Fons:https://www.youtube.com/watch?v=iUii9dTwPkw


Jē - ikkatrs kurš nu prot radīt videopašiņu nu baigi metās testēt... :D

Man parasti ir jautājums - vai jaunāka kamera patiešām var būt būtiski sliktāka par iepriekšējām?
Ja jā - tad kāpēc?

Un ja jaunā kamera ir iekš kaut kā pārāka par veco, tad cik patiešām tas pārākums ir liels, vitāli nepieciešams un pielietojams ikdienā?

:beaten:


Tas man liekas katram jāskatās individuāli.
Man ir Nikon D800 un pirms brīža nopirku D850, bet tā kā čomam ir D810, tad ļoti bieži no viņa biju aizņēmies, ja nepieciešamas divas fotokameras, tāpēc arī ar D810 esmu bildējis daudz.
Manā skatījumā un manām vajadzībām pāriešana no D800 un D850 ir milzīgs lēciens. Es šobrīd varu bildēt apstākļos, kādos D800 varētu pat nemēģināt no somas ņemt laukā. Gan AF darbība, gan ISO performance, gan video iespējas. Bet vai D810 ir būtiski labāks par D850? Nu tas katram toč jāspriež pēc individuālajām vajadzībām. Man personīgi, jā, D850 ir būtiski labāks. AF ir ātrāks un darbojas sliktākos gaismas apstākļos, ISO ir labāks (es nez kāpēc te vienam fotoblog biedram tā nelikās, bet es varu teikt tikai labāko par D850 ISO iespējām) un FullHD pret 4k video parametros. Ja es stokā FullHD klipu pārdodu pa 50$ tad tādu pašu 4k pa 150$. Bet es noteikti D800 atstāšu kā savu backup fotokameru, jo performance tai kamerai joprojām ir ļoti laba.

Bet tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis, kas balstās no manām vajadzībām un manas pieredzes.
avatar
Publicēts: 10.09.18 22:53
 citēt
palaidniex:
Fons:https://www.youtube.com/watch?v=iUii9dTwPkw


Jē - ikkatrs kurš nu prot radīt videopašiņu nu baigi metās testēt... :D

Man parasti ir jautājums - vai jaunāka kamera patiešām var būt būtiski sliktāka par iepriekšējām?
Ja jā - tad kāpēc?

Un ja jaunā kamera ir iekš kaut kā pārāka par veco, tad cik patiešām tas pārākums ir liels, vitāli nepieciešams un pielietojams ikdienā?

:beaten:


Labi, var skatīties, var neskatīties. Tikpat labi var ņemt galvā visu, ko tik vien internets liek priekšā, vai arī var šaubīties pilnīgi par jebkuru pētījumu vai testu.
Šim konkrētajam pārītim un viņu viedoklim es uzticos, jo lielā mērā viņu uzskati par kaut vai par konkrēto Z modeli, sakrīt ar manējiem ;)
avatar
Publicēts: 17.09.18 17:42 labots
 citēt
Beidzot uz Nikona ar varēs likt PL mount. Būtu forš ar PL anamorfiskajiem stikliem paspēlēties. Ja vien, protams, tur būs 4:3 formāts ielikts, kaut vai uz fotogrāfijas opcijām, ne video. Neesmu tik sīki izpētījis.

nikonrumors.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):