forum.gif
Canon pilnā kadra bezspoguļa kamera
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Canon pilnā kadra bezspoguļa kamera
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.09.18 16:45 labots
 citēt
Sveiki visiem!
Canons laiž ārā jaunu kameru!
www.canonrumors.com...
Rītā gribēju sūtīt Sony, bet varbūt mazliet jāpagaida?
Nav ne jausmas :D
Cipars gan jau tik būs liels :/
avatar
Publicēts: 02.09.18 11:19
 citēt
Ciparu vajag apskatīt analogiem vai līdzīgiem Sony un jaunajiem Nikoniem, un būs skaidrs aptuvenais cipars. +/- kaut kas jau protams atšķirsies, bet nekas kardināli.
avatar
Publicēts: 02.09.18 12:53
 citēt
R_J:Ciparu vajag apskatīt analogiem vai līdzīgiem Sony un jaunajiem Nikoniem, un būs skaidrs aptuvenais cipars. +/- kaut kas jau protams atšķirsies, bet nekas kardināli.

Nu pie 2k gan jau būs! Tomēr laikam tas Sony jāsūta un miers.
avatar
Publicēts: 05.09.18 12:49
 citēt
kāpēc vēl neviens nepukst, ka tikai viens atmiņas kartes slots un tas pats SD :D

Septembra beigās pēc Panasonic full frame mirrorless prezentācījas visiem nu būs pilns spektrs ko izvēlēties, kārtīgi iešūpota šī foto industrija.

petapixel.com...
avatar
Publicēts: 06.09.18 23:05
 citēt
Skatos uz Canon R un redzu, kapareizi izdarīju pirms 5 gadiem, pārejot uz Sony.
avatar
Publicēts: 06.09.18 23:10
 citēt
Kāds citāts: ''Canon EOS low fRame Rate, low pass filteR, old sensoR, one caRd slot, 1.7 video cRop, high pRice, yes it's a Canon EOS R allRight!" - @dollypix.
avatar
Publicēts: 06.09.18 23:49 labots
 citēt
Fons:Skatos uz Canon R un redzu, kapareizi izdarīju pirms 5 gadiem, pārejot uz Sony.


Ņemot vērā kāds sū..... pirms pieciem gadiem bija Sony, tad jājautā no kā tad pārgāji uz to? No Nokia telefona? Šis Canon nav flagmanis, tikai 6D II bezspoguļa versija ar labāku 5D-4 matricu, un šo kameru Canon pozicionē kā neprofesionāļiem domātu aparātu. Respektīvi otrā "backup"kamera, ja profesionālim. Tālu no ideāla, bet ... atlokāmais ekrāns un dual pixel... Ir daudzi kam tas būs arguments izvēloties.
avatar
Publicēts: 07.09.18 00:19
 citēt
1UN1: Ņemot vērā kāds sū..... pirms pieciem gadiem bija Sony..


Ej nu? Pirms 6 gad izlaistais Sony RX-1 bij tāds sūds? :face-smile: Nē nu ok mazs pēc sūda, šausmīgi neērts vīra ķepai, bet nu neskaitāmos rādītājos pārspļāva vairumu kakona stagnējošu ento modeļu, kurus tik cepa katru gadu jaunos ar arvien bēdīgākiem rādītājiem (to droši saku kā 20 gadus pabijis šī brenda lietotājs). Jā un sony fans neesmu, nelietoju un neplānoju pagaidām. Ok kakonam labi stikli un lēti un vairumā pieejami un viegli saprotama un ērta kameru lietošana, pogas kur vajag, loģisks meņu. Paslaik ar nikon man jau galva sāp un pirksti, besī ārā šamā pogas un meņu, bet nu katram savi trūkumi.
avatar
Publicēts: 07.09.18 00:46 labots
 citēt
Ok, ok. Vienam meita, otram ... kleita. Viss subjektīvi. Man tas mazums izmēros ir vairāk mīnuss kā pluss. Tu jau pats pateici: mazs, neērts... Tur arī citas lietas, kas mani neuzrunāja. Jebkurā gadījumā Sony ir spēcigi audzis tieši pēdējos gados un "bērna slimības" tam bija pamatīgas. Nikon un Canon pirmie soļi pilna kadra bezspoguļu lauciņa ir diezgan daudzološi. Viņi jau cenšas nesačakarēt savu DSLR noietu pagaidām, bet "zobus parādīja". Skrējiens ir sācies, būs jautri. Mēs, kā patērētāji būsim tikai ieguvēji. Nikon, Canon + Panasonic drīzumā, ..... ar nepacietību gaidu turpinājumu.
avatar
Publicēts: 07.09.18 08:59
 citēt
Karlis_K:
1UN1: Ņemot vērā kāds sū..... pirms pieciem gadiem bija Sony..


Ej nu? Pirms 6 gad izlaistais Sony RX-1 bij tāds sūds? :face-smile: Nē nu ok mazs pēc sūda, šausmīgi neērts vīra ķepai, bet nu neskaitāmos rādītājos pārspļāva vairumu kakona stagnējošu ento modeļu, kurus tik cepa katru gadu jaunos ar arvien bēdīgākiem rādītājiem (to droši saku kā 20 gadus pabijis šī brenda lietotājs). Jā un sony fans neesmu, nelietoju un neplānoju pagaidām. Ok kakonam labi stikli un lēti un vairumā pieejami un viegli saprotama un ērta kameru lietošana, pogas kur vajag, loģisks meņu. Paslaik ar nikon man jau galva sāp un pirksti, besī ārā šamā pogas un meņu, bet nu katram savi trūkumi.


arī menu un pogu izvietojuma ērtums ir subjektīvs vērtējums, jo man Nikon ir visu manu mūžu, Turklāt arī tēvs vēl padomju pēdējos gados sāka bildēt ar Nikon filmu aparātu. Es Nikon pogas no galvas zinu un menu tieši tā pat, galva pat ne maz liet nav jālauza.
Toties katru reizi, kad paņemu Sony vai Canon aparātu rokā, galva sāk sāpēt, bet tas jau nu gan tikai un vienīgi dēļ pieraduma, ar + un - tur nekāda sakara.

Nu labi, ir viena kamera, kuras menu arī lietojot to jau 5 gadus sagādā problēmas - RED Epic, nenormāli besī tas menu.
avatar
Publicēts: 08.09.18 17:22
 citēt
Pirms tiem 5 gadiem pārgāju no Canon, kurus lietoju kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem, uz Sony A7. Piekrītu, ka kastīte ir pārāk maza un līdz ar to neērta (3. paaudze nav kļuvusi daudz parocīgāka), tādēļ lietoju ar bateriju bloku.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):