forum.gif
Darbs ārzemēs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Darbs ārzemēs
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.09.18 10:13
 citēt
Sveiki! Meklēju darbu ārzemēs, varbūt tur strādājošiem tautiešiem ir ko piedāvāt?
avatar
Publicēts: 02.09.18 11:57
 citēt
Dima strādā Beļģijā, caur lv starpniekfirmu, maksā 3000 euro, gaļas kombinātā, ja pa tiešo, tad 4 štuki maksātu
Vācijā par to pasu darbu maksājuši 800 euro
avatar
Publicēts: 02.09.18 12:01
 citēt
lodzija:Dima strādā Beļģijā, caur lv starpniekfirmu, maksā 3000 euro, gaļas kombinātā, ja pa tiešo, tad 4 štuki maksātu
Vācijā par to pasu darbu maksājuši 800 euro

Tas uz rokas vai uz papīra? Kā sauc to starpniekfirmu?
avatar
Publicēts: 02.09.18 12:38
 citēt
Kad tu tajā kombinātā ienāksi, visi nopriecāsies par svaigu gaļu, bet starpniekfirma saucas "Zilā medūza". maksā 3 štuki, no kuriem 2,5 jāatdod tiem, kuri pievākuši pasi.
avatar
Publicēts: 02.09.18 12:45
 citēt
bij družka rukā UK, veco ļaužu pansionāts, dzīvo laimīgi, braukā ceļojumos uz ārzemēm
Vispār ir tāds VovanJapan video kanāls, viņš kā atgriezās RUS, saka, ka cilvēki tur (arī LV) visi pelēcīgi, drūmi, nomākti
ārzemēs cilvēki dzīvo preicīgu dzīvi, cita atmosfēra pavisam
Dima ar to teica
avatar
Publicēts: 02.09.18 12:51
 citēt
Pareizi, bij družku aissūtīji UK večus kopt, tagadējā družka Dima droši vien ir labāka. Tīra zarnas Beļģijas lopkautuvē un ved pāri tiltam uz Krimu bildītes ar purnozvaigzni Sratj Perematj.
avatar
Publicēts: 02.09.18 13:18
 citēt
Kaut kas jādomā, pēdējos gados esmu sapratis, ka LV neko prātīgu nopelnīt nevar, labi ja galus var savilkt kopā. No algas līdz algai, nu tā nav aršana...
avatar
Publicēts: 02.09.18 15:14
 citēt
bēdīgi :face-sad:
avatar
Publicēts: 02.09.18 18:36
 citēt
no algas līdz algai strādā vergi
avatar
Publicēts: 02.09.18 19:38
 citēt
Vergiem agas vispàr nav,ja kas
avatar
Publicēts: 02.09.18 19:48
 citēt
agrāk jā, bet vergus saimnieks uzturējā, par tiem rūpējās
tagad ir slēptā verdzība, kad tā sakot - pats tiec galā, cik tev atmet
avatar
Publicēts: 02.09.18 20:16
 citēt
no algas līdz algai var dzīvot ar 3000 eiro mēnesī, un vēl nedavilkt, bet tā nebūs verdzība :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.09.18 20:24
 citēt
Jūlis par Latvijas vidusmēra iedzīvotāja sapņu algu teica, ka viņam ar tādu pat cigāriem nepietiktu.
avatar
Publicēts: 02.09.18 20:31
 citēt
atliek vien kļūt par miljonāru :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.09.18 20:53
 citēt
Līmējot us stabiem indiešu raganas bildes, par tādu kļūsi visai drīz.
avatar
Publicēts: 03.09.18 10:11 labots
 citēt
Gremlins:Sveiki! Meklēju darbu ārzemēs, varbūt tur strādājošiem tautiešiem ir ko piedāvāt?


Arzemes vispirms vajagot uzmanities no savejajiem, vislielaka iespeja ka apcakares tieshi tie
avatar
Publicēts: 04.09.18 00:09
 citēt
Ārzemēs nav pieņemts kāda vietā meklēt darbu. Tas ir neētiski un nejēdzīgi. Var iedot linku vai parādīt aģentūras adresi, bet ne vairāk. Vēl, Tu neesi uzrādījis, kurās valstīs Tev ir sociālais numurs. Ja tāda nav, tad par darbu pagaidām nav ko sapņot, jo ir citas prioritātes, pirmā no kurām - kur Tu dzīvot grasies un par kādiem līdzekļiem, kamēr tiks kārtota dokumentācija. Realitātē tas ir aptuveni mēnesis un aptuveni 2-4 tūkstoši eiro izdzīvošanai. Lai gan mana pieredze nebūs objektīva, jo es esmu sociāli legalizēts subjekts visās EU valstīs. Viena lieta, kuru nokārtoju ļoti tālā pagātnē kā drošības spilvenu.
avatar
Publicēts: 04.09.18 17:46 labots
 citēt
_VA_:Ārzemēs nav pieņemts kāda vietā meklēt darbu. Tas ir neētiski un nejēdzīgi. Var iedot linku vai parādīt aģentūras adresi, bet ne vairāk. Vēl, Tu neesi uzrādījis, kurās valstīs Tev ir sociālais numurs. Ja tāda nav, tad par darbu pagaidām nav ko sapņot, jo ir citas prioritātes, pirmā no kurām - kur Tu dzīvot grasies un par kādiem līdzekļiem, kamēr tiks kārtota dokumentācija. Realitātē tas ir aptuveni mēnesis un aptuveni 2-4 tūkstoši eiro izdzīvošanai. Lai gan mana pieredze nebūs objektīva, jo es esmu sociāli legalizēts subjekts visās EU valstīs. Viena lieta, kuru nokārtoju ļoti tālā pagātnē kā drošības spilvenu.

Caur aģentūrām darbu meklēt ir diezgan laikietilpīgs un bezjēdzīgs process, kurš var beigties bez rezultāta. Vislabāk to ir darīt ar draugu, paziņu un forumu palīdzību, saku no pieredzes. Nekādi mēneši noformēšanai arī nav nepieciešami ja ir sarunāts, dažu dienu laikā visu var nokārtot, pat citur strādāt var no pirmās dienas! Tāpat arī dzīvesvietu parasti iesaka, dod objektīvu informāciju par visām izmaksām un apstākļiem. Pats galvenais, iekārtojoties darbā pa tiešo ir pavisam cita alga, kā ejot caur tiem kantoriem!
avatar
Publicēts: 04.09.18 17:56
 citēt
Aģentūrās jau visi darba piedāvājumi ir pie sienām. Ņem, izmanto aģentūras telefonu un zvani. vai, ja aģentūra ir patiesais rekrūtētājs, izej testus un pārrunas un ej uz darbu.
Skatos, ka "draugi, paziņas un forumi " tagad ir aģentūru vietā, nu ko, tad nečīksti, bet ej un ar to rītdienu tad arī sāc strādāt.
Zināšanai: nevienā valstī nereģistrē soc. apdrošināšanas numuru bez pieraksta un adreses prūfa VAI aģentūras kā mediatora. Un nevienā valstī šis process neaizņem mazāk kā 15 dienas. Dažu dienu laikā strādā tikai izcili ēzeļi, kuriem nav žēl maksāt emergency tax.
Tādā Anglijā vai Īrijā Tev vispār vairs nekas nespīd, ja nav PPs vai NIN.
avatar
Publicēts: 04.09.18 18:04
 citēt
Pilnīgas muļķības, kā tad sanāk, ka man daudzi ir uzreiz sākuši strādāt???
avatar
Publicēts: 04.09.18 19:01
 citēt
par sākšanu vai nesākšanu... laikam jau jāņem katra konkrēta valsts, profesija un tad var kategoriski teikt, jā vai nē. Man te katrs kurš atbrauc, uzreiz arī strādā jau nākošā dienā. Arī strādājošo status var būt dažāds, no sezonas strādnieka vai īres firmas strādnieka līdz pastāvīgi dzīvojošam ar visiem tajā valstī nodrošinātiem un garantētiem labumiem.

Bet kas man vienmēr ir šķitis jocīgi, ka strādāt gribētāji ļoti reti min savu profesiju, iemaņas vai sfēru, kādā gribētu strādāt. Darba piedāvājumi slīd garām ar regularitāti, bet tur jau visbiežāk ir prasīts konkrēts speciālists, bet nekad, vajag strādnieku.
avatar
Publicēts: 04.09.18 19:46 labots
 citēt
Neminu sev vēlamo profesiju, jo diez vai tajā izdosies darbu atrast, bet to profesiju saraksts, kurās esmu spējīgs un gribētu strādāt ir pārāk garš, jo ārzemēs tas ir pārsvarā vidēji vai mazkvalificēts darbs. Nu ne jau par direktoru pretendēju...:face-grin: Redzot piedāvājumu uzreiz pateikšu, vai ir vai nav vērts turpināt sarunu.
Vispārēji minot, interesē lauksaimniecība, zivjsaimniecība, ražošana, loģistika, bet tik pat labi, varu montēt arī mašīnām riepas u.t.t. :face-smile:
avatar
Publicēts: 04.09.18 20:02
 citēt
Man gan traki, ir tikai viena profesija.
avatar
Publicēts: 04.09.18 20:20
 citēt
talavietis:Man gan traki, ir tikai viena profesija.

Tas tikai nozīmē, ka ir palaimējies, ja esi izvēlējies sevi interesējošo un pelnošo profesiju visos laika posmos.
avatar
Publicēts: 04.09.18 20:21 labots
 citēt
man vajag atslēdznieku, kurš prot skrūvēt, riepu montētāju busiem un smagajiem.
avatar
Publicēts: 04.09.18 20:43
 citēt
Nezinu nevienu puslīdz galvu nesaspiedušu darba devēju no ārzemēm, kurš ņems darbā par speciālistu kādu, kuram nav starptautiski atzīta sertifikāta jebkurā no nosauktajām nozarēm.
Var piedāvāt tikai atnes-padod-izslauki darbu, par minimālo likmi.
Jo saprotu, ka sertifikātu nav.
avatar
Publicēts: 04.09.18 21:07
 citēt
talavietis:man vajag atslēdznieku, kurš prot skrūvēt, riepu montētāju busiem un smagajiem.

Varu darīt, pat viena no izglītībām ir mehāniķis, kā arī pieredze atslēdznieka-montiera darbā. Protams kādu dienu vajadzētu apmācībām konkrētā darba specifikā. Kurā valstī ir darbs?
avatar
Publicēts: 04.09.18 21:30
 citēt
Latvijā.
:haha:
avatar
Publicēts: 04.09.18 22:07
 citēt
_VA_:Latvijā.
:haha:

Latvijā es jau strādāju un apmēram prognozēju algu līmeni turpmākajos 10 gados, diemžēl tas cerību neievieš.
avatar
Publicēts: 04.09.18 22:15
 citēt
Kas algu līmenim vainas? Manos rados reti kuram ir zem 1,5k netto. Citiem vārdiem sakot - praktiski nav to, kuri vēlētos laiskoties par attiecīgi mazāk.
avatar
Publicēts: 04.09.18 22:23
 citēt
_VA_:Kas algu līmenim vainas? Manos rados reti kuram ir zem 1,5k netto. Citiem vārdiem sakot - praktiski nav to, kuri vēlētos laiskoties par attiecīgi mazāk.

Laikam visi radi narkotikas tirgo vai veļmašīnā mazgā naudu :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.18 22:38
 citēt
Mhm. Un grāvjus rok tikai ekskluzīvi ar rokām un kokus pārdod tikai no sēklām augušus. jau uzreiz lielus.

Nu, pateikšu tev es, ko katrs no viņiem dara, nu, tālāk kas būs? Tu sapratīsi, ka esi noloderējis lielāko dzīves daļu, nekrādams, netaupīdams, pirkdams lietas, bez kurām var iztikt, darīdams tās savas mākas tikai par vēdera tiesu, ne ar pilnu atdevi.. un tālāk kas? Mēs esam EU jau teju 15 gadus un līdz šim es joprojām nedzirdu mūsu bāleliņus runājam vismaz trīs svešvalodās. Angļu, franču vispār ir katra, sevi cienoša cilvēka Must Have.
Ir?
Nav.
Nu tad kurš vainīgs, ka Tev pat veļasmašīnas un narkotiku nav?!
avatar
Publicēts: 04.09.18 22:53 labots
 citēt
kaut kāda tupa saruna.Čels meklē šanci un kaut kāds burtu savārtījums mēģinā audzināt.Rodas iesapaids,ka VA mājās nav kam drāzt smadzenes,tāpēc nolēma vismaz virtuāli kādu izvarot ar savām pamācībām.:anger:
avatar
Publicēts: 04.09.18 23:01
 citēt
Čeliem darbi nespīd.
Arī tiem, kurus mājās čelienes ausī tuņķo.
Viņus tāpēc arī sauc tikai par čeliem, ka viņiem karma tāda - nodzīvot kā pēdējiem nabagiem.
avatar
Publicēts: 05.09.18 10:20
 citēt
Galvenais neklausities visus negativos exemplarus, jo darbs arzemes 21 gadsimta ir piedzivojums nevis liktenis
avatar
Publicēts: 05.09.18 12:07
 citēt
Pareizi jau Jolis saka! Acīmredzot nav kas viņu... tāpēc iet kā aptrakuse ezelMĀ! HA! Lai Dievs stāv klāt viņas ģimenei!
avatar
Publicēts: 05.09.18 12:16
 citēt
Nu, nu..
avatar
Publicēts: 05.09.18 12:21
 citēt
jāiet LV< tur, kur nauda cirkulē
Lidostā piemēram
avatar
Publicēts: 05.09.18 15:05
 citēt
".. visur sava mafija. Pie mumsiem jau arī uz Belorusas un Ukrainas celtniekiem sķībi skatās.
Mana paziņa no Moldāvijas ved uzlīmju līmētājas strādāt. Alga, kā jau tādam segmentam - vidējā valstī. Tagad pie štukas. Noruna ar moldāvietēm bija - strādāt darbadienās pa 12 stundām. 5 dienas strādā, 2 brīvas. Tak, zin ko - ķotkas atnāca prasīt papildus vēl 6. dienu pa 12 stundām .. viņas pelnīt atbraukušas, ne atpūsties.
Kuram mūsējam tas patiks..... "

Tas no foruma, kur izkāru Tavas darba neklētāja sūrās nedienas un narkotiku neesamību..
avatar
Publicēts: 05.09.18 15:34
 citēt
var mierīgi sapelnīt naudu un vecumdienās braukt uz Āziju, kur smieklīgas cenas par visu, tur dzīvot
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):